Plugins - Loco Translate - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (127 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Translate WordPress plugins and themes directly in your browser
hr: Prevodite WordPress dodatke i teme direktno u svojem pregledniku

[ctx: Package list header]
en: Plugins
hr: Dodaci

[ctx: Package list header]
en: Themes
hr: Teme

en: Select a plugin or theme to translate
hr: Odaberite dodatak ili temu za prevođenje

en: Upgrade to version %s of Loco Translate
hr: Nadogradite na Loco Translate %s inačicu

en: New version available
hr: Dostupna je nova inačica

[ctx: Submit button]
en: Start translating
hr: Počni prevoditi

[ctx: Form label]
en: create in global languages directory
hr: kreiraj u globalnoj jezičnoj mapi

[ctx: Form label]
en: or enter any language code
hr: ili upišite bilo koji jezični kod

en: Select from common languages
hr: Odaberite iz poznatih jezika

en: Initialize new translations in %s
hr: Započnite novi prijevod za %s

[ctx: Editor button]
en: Help
hr: Pomoć

en: Filter translations
hr: Filter prijevoda

[ctx: Editor button]
en: Fuzzy
hr: Nejasno

[ctx: Editor button]
en: Del
hr: Obriši

[ctx: Editor button]
en: Add
hr: Dodaj

[ctx: Editor button]
en: Revert
hr: Poništi

[ctx: Editor button]
en: Download
hr: Preuzimanje

[ctx: Editor button]
en: Save
hr: Snimi

en: never
hr: nikad

[ctx: Dropdown label]
en: Switch to...
hr: Prebaci na...

en: Template file
hr: Datoteka predloška

en: Save settings
hr: Postavke spremanja

en: Enable WordPress core translations
hr: Omogući prijevode za WordPress core

en: Experimental features
hr: Eksperimentalne značajke

en: Number of backups to keep of each file:
hr: Broj sigurnosnih kopija za svaku datoteku:

en: Backing up PO files
hr: Sigurnosne kopije PO datoteka

en: Include Fuzzy strings
hr: Uključi Nejasne prijevode

en: Generate hash tables
hr: Generiraj hash tablice

en: Enter path to msgfmt on server
hr: Upišite putanju do msgfmt na poslužitelju

en: Use external command:
hr: Koristi vanjsku naredbu:

en: Use built-in MO compiler.
hr: Koristi ugrađeni MO kompajler.

en: Compiling MO files
hr: Kompajliranje MO datoteka

en: Configure Loco Translate
hr: Loco Translate konfiguracija

en: Loco may not work as expected
hr: Loco možda neće raditi kako se očekuje

en: Powered by
hr: Pokreće

[ctx: Modified time]
en: Updated
hr: Ažurirano

en: 1 language | %u languages
hr[0]: 1 jezik
hr[1]: %u jezika
hr[2]: %u jezika

en: Extends: %s
hr: Ekstenzija: %s

[ctx: Table header]
en: File permissions
hr: Omogućeno zapisivanje

[ctx: Table header]
en: Template (POT)
hr: Predložak (POT)

[ctx: Table header]
en: Translations (PO)
hr: Prijevodi (PO)

[ctx: Table header]
en: Package details
hr: Detalji o paketu

en: Get help
hr: Potražite pomoć

en: Back
hr: Nazad

en: Other potential issues with %s
hr: Drugi potencijalni problemi sa %s

en: File system permissions for %s
hr: Dopuštenja datotečnog sistema za %s

en: File check
hr: Provjera datoteke

en: Packages
hr: Paketi

[ctx: Form label]
en: create in <code>%s</code>
hr: kreiraj u <code>%s</code>

en: No strings could be extracted from source files
hr: Nisu pronađeni nizovi za izdvajanje iz izvornih datoteka

en: No source files in this package, nothing to sync
hr: Nema izvornih datoteka u ovom paketu, stoga ništa ni za sinkroniziranje

en: Translation
hr: Prijevod

[ctx: Editor pane]
en: Context
hr: Kontekst

[ctx: Editor pane]
en: Comments
hr: Komentari

[ctx: Editor pane]
en: %s translation
hr: %s prijevod

[ctx: Editor pane]
en: Source text
hr: Izvorni tekst

en: Your changes will be lost if you continue without saving
hr: Vaše promijene biti će izgubljene ako nastavite bez snimanja

en: 1 obsolete string removed | %s obsolete strings removed
hr[0]: Uklonjen 1 zastarjeli niz
hr[1]: Uklonjeno %s zastarjela niza
hr[2]: Uklonjeno %s zastarjelih nizova

en: 1 new string added | %s new strings added
hr[0]: Dodan 1 novi niz
hr[1]: Dodana %s nova niza
hr[2]: Dodana %s novih nizova

en: Already up to date with source code
hr: Već je ažurirano sa izvornim kodom

en: Already up to date with %s
hr: Već je ažurirano s %s

en: Merged from source code
hr: Spojeno iz izvornog koda

note: Translators: where %s is the path to a POT file
en: Merged from %s
hr: Spojeno s %s

en: and MO file compiled
hr: i MO datoteka kompajlirana

en: PO file saved
hr: PO datoteka je snimljena

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: Failed to write MO file
hr: Neuspjelo zapisivanje MO datoteke

en: Cannot overwrite MO file
hr: Nije moguće prepisati preko MO datoteke

en: Cannot create MO file
hr: Nije moguće kreirati MO datoteku

en: %s file is not writable by the web server. Fix file permissions or download and copy to "%s/%s".
hr: %s nije zapisiv od strane web poslužitelja. Popravite dopuštenja za datoteke ili preuzmite i prenesite u "%s/%s".

en: Web server cannot create files in the "%s" directory. Fix file permissions or use the download function.
hr: Web poslužitelj ne može kreirati datoteke u "%s" mapi. Popravite dopuštenja za datoteke ili upotrijebite funkciju preuzimanja.

en: Web server cannot create "%s" directory in "%s". Fix file permissions or create it manually.
hr: Web poslužitelj ne može kreirati "%s" mapu u "%s". Popravite dopuštenja za datoteke ili ju kreirajte ručno.

en: Web server cannot create backups in "%s". Fix file permissions or disable backups in settings
hr: Web poslužitelj ne može kreirati sigurnosne kopije u "%s". Popravite dopuštenja za datoteke ili u postavkama onemogućite sigurnosne kopije

en: Package not found called %s
hr: Paket nazvan %s nije pronađen

en: Failed to compile MO file with %s, check your settings
hr: Neuspjelo kompajliranje MO datoteke sa %s, provjerite svoje postavke

en: Invalid data posted to server
hr: Neispravni podaci su poslani poslužitelju.

en: User does not have permission to manage translations
hr: Korisnik nema dopuštenje za upravljanje prijevodima

en: %s has a strange POT file name (%s). A better name would be "%s.pot"
hr: %s sadrži POT datoteku sa čudnim imenom (%s). Bolje ime bi bilo "%s.pot"

en: %s has no POT file. Create one at "%s/%s.pot" if you need one.
hr: %s nema POT datoteke. Kreirajte "%s/%s.pot" ako trebate.

en: %s does not declare a "Domain Path"
hr: %s nema deklariranu "Domain Path"

en: Loco has guessed "%s"
hr: Loco je pogodio "%s"

en: %s does not declare a "Text Domain"
hr: %s nema deklariranu "Text Domain"

en: Folder not found
hr: Mapa nije pronađena

en: Folder not writable
hr: Mapa nije zapisiva

en: MO file not found
hr: MO datoteka nije pronađena

en: MO file not writable
hr: MO datoteka nije zapisiva

en: PO file not writable
hr: PO datoteka nije zapisiva

en: POT file not writable
hr: POT datoteka nije zapisiva

en: "%s" folder not writable
hr: "%s" mapa nije zapisiva

en: Some files missing
hr: Nedostaju neke datoteke

en: Some files not writable
hr: Neke datoteke nisu zapisive

en: Unknown language
hr: Nepoznati jezik

en: WPLANG is deprecated and should be removed from wp-config.php
hr: WPLANG je zastarjeo i treba se ukloniti iz wp-config.php

en: File download failed
hr: Neuspjelo preuzimanje daoteke

en: Settings
hr: Postavke

en: Translation options
hr: Opcije prijevoda

en: Manage translations
hr: Upravljanje prijevodima

en: Failed to compile MO file with built-in compiler
hr: Neuspjelo kompajliranje MO datoteke sa ugrađenim kompajlerom

en: %s untranslated
hr: %s neprevedeno

en: %s fuzzy
hr: %s nejasno

en: 1 string | %s strings
hr[0]: 1 niz
hr[1]: %s niza
hr[2]: %s nizova

en: %s%% translated
hr: %s%% prevedeno

[ctx: Add button]
en: New language
hr: Novi jezik

[ctx: Add button]
en: New template
hr: Novi predložak

en: %s file has no header
hr: %s datoteka nema zaglavlje

en: Empty or invalid %s file
hr: Prazna ili neispravna %s datoteka

en: Bad file path
hr: Neispravna putanja datoteke

en: POT has been modified since PO file was saved, run Sync to update
hr: POT je modificiran od zadnjeg puta kad je snimljena PO datoteka. Pokrenite sinkronizaciju za ažuriranje

en: Source code has been modified, run Sync to update POT
hr: Izvorni kod je modificiran, pokrenite sinkronizaciju za ažuriranje POT datoteke

en: Run Sync to update from %s
hr: Pokrenite sinkronizaciju za ažuriranje %s

en: No strings could be extracted from source code
hr: Nisu pronađeni nizovi za izdvajanje iz izvornog koda

en: Run Sync to update from source code
hr: Pokrenite sinkronizaciju za ažuriranje iz izvornog koda

en: %s file is empty
hr: %s datoteka je prazna

en: File cannot be created automatically. Fix the file permissions or use Download instead of Save
hr: Nije moguće kreirati datoteku automatski. Popravite pristupna dopuštenja za datoteke ili umjesto Snimi upotrijebite Preuzmi

en: PO file already exists with locale %s
hr: PO datoteka već postoji sa lokalom %s

en: Cannot create a PO file.
hr: Nije moguće kreirati PO datoteku.

en: No translatable strings found
hr: Nisu pronađeni nizovi za prevođenje

en: You must specify a valid locale for a new PO file
hr: Morate navesti ispravnu lokalizaciju za novu PO datoteku

en: PO file used as template. This will be renamed to %s on first save
hr: PO datoteka je upotrijebljena kao predložak. Biti će preimenovana u %s pri prvom snimanju

en: New PO file
hr: Nova PO datoteka

en: %s is not an official WordPress language
hr: %s nije službeni WordPress jezik

en: Settings saved
hr: Postavke su snimljene

en: Permission denied
hr: Dopuštenje odbijeno

[ctx: Message label]
en: Warning
hr: Upozorenje

[ctx: Message label]
note: Translators: Bold text label in admin error messages
en: Error
hr: Greška

en: PHP extension "%s" is not installed. If you experience problems you should install it
hr: PHP ekstenzija "%s" nije instalirana, Ako iskusite probleme trebali bi ju instalirati.
