Plugins - Polylang - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (371 entries)

en: &mdash; No Change &mdash;
hr: &mdash; Bez promjene &mdash;

en: (no parent)
hr: (nema matičnog)

en: About Polylang
hr: O Polylangu

en: Access an online translator workbench.
hr: Pristup on-line prevoditelju.

en: Access free machine translation for your site for up to 100,000 characters.
hr: Pristupite besplatnom strojnom prevođenju do 100 000 znakova za vašu stranicu.

en: Activate
hr: Aktiviraj

en: Activate Lingotek
hr: Aktivirajte Lingotek

en: Activate account so Lingotek can get an accurate count of how many words you have on your site and which languages you wish to translate into.
hr: Aktivirajte račun kako bi Lingotek mogao dobiti točan broj riječi koje imate na stranici te u koje jezike želite prevesti sadržaj.

en: Activate languages and translations for custom post types.
hr: Aktivirajte jezike i prijevode za vlastite tipove postova.

en: Activate languages and translations for custom taxonomies.
hr: Aktivirajte jezike i prijevode za prilagođene taksonomije

en: Activate languages and translations for media
hr: Aktivirajte jezike i prijevode za medije

en: Activate the languages and translations management for the custom post types and taxonomies.
hr: Aktivirajte upravljanje za jezik i prijevod za vrste prilagođene objave i taksonomije.

en: Activate this module
hr: Aktivirajte ovaj modul

en: Activated
hr: Aktivirano

en: Add a translation in %s
hr: Dodaj prijevod u %s

en: Add new language
hr: Dodavanje novog jezika

en: Add to Menu
hr: Dodaj u Izbornik

en: Adds multilingual capability to WordPress
hr: Dodaje višejezičnu podršku u WordPress

en: Admin language
hr: Jezik administratora

en: Afghanistan
hr: Afganistan

en: Albania
hr: Albanija

en: Algeria
hr: Alžir

en: All languages
hr: Svi jezici

en: Allows to share the same url slug across languages for posts and terms.
hr: Omogućuje dijeljenje istog URL sluga kroz sve jezike za objave i pojmove.

en: Allows to translate custom post types and taxonomies slugs in urls.
hr: Omogućuje prijevod prilagođenih tipova objava i slugova taksonomija u URL-ovima.

en: Andorra
hr: Andora

en: Antigua and Barbuda
hr: Antigua i Barbuda

en: Arab league
hr: Arapska liga

en: Armenia
hr: Armenija

en: Austria
hr: Austrija

en: Automatically Translate My Site
hr: Prevedi moju stranicu automatski

en: Azerbaijan
hr: Azerbedžan

en: Bahamas
hr: Bahamai

en: Bahrain
hr: Bahrein

en: Bangladesh
hr: Bangladeš

en: Basque Country
hr: Baskija

en: Belarus
hr: Bjelorusija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Bhutan
hr: Butan

en: Bolivia
hr: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
hr: Bosna i Hercegovina

en: Botswana
hr: Bocvana

en: Bulgaria
hr: Bugarska

en: Cambodia
hr: Kambodža

en: Cameroon
hr: Kamerun

en: Canada
hr: Kanada

en: Cancel
hr: Poništi

en: Cape Verde
hr: Zeleni Rt

en: Catalonia
hr: Katalonja

en: Cayman Islands
hr: Kajmanski otoci

en: Central African Republic
hr: Srednjoafrička Republika

en: Chad
hr: Čad

en: Chile
hr: Čile

en: China
hr: Kina

en: Choose %s as default language
hr: Odaberite %s kao zadani jezik

en: Choose a flag for the language.
hr: Odaberite zastavu za jezik.

en: Choose a language
hr: Odaberite jezik

en: Choose the text direction for the language
hr: Odaberite smjer teksta za jezik

en: Christmas Island
hr: Uskršnji otoci

en: Clean strings translation database
hr: Počisti bazu prevedenih linija

en: Click on Activate Lingotek to start translating.
hr: Kliknite na Aktiviraj Lingotek kako bi krenuli prevoditi.

en: Close
hr: Zatvori

en: Code
hr: Kod

en: Colombia
hr: Kolumbija

en: Comment status
hr: Status komentara

en: Comoros
hr: Komori

en: Configure this module
hr: Podesi ovaj modul

en: Congo
hr: Kongo

en: Costa Rica
hr: Kostarika

en: Croatia
hr: Hrvatska

en: Cuba
hr: Kuba

en: Custom fields
hr: Vlastita polja

en: Custom post types
hr: Prilagođeni tipovi postova

en: Custom post types and Taxonomies
hr: Dodatni tipovi objave i taksonomije

en: Custom taxonomies
hr: Prilagođene taksonomije

en: Cyprus
hr: Cipar

en: Czech Republic
hr: Češka Republika

en: Date Format
hr: Format datuma

en: Deactivate
hr: Deaktiviraj

en: Deactivate this module
hr: Deaktiviraj ovaj modul

en: Deactivated
hr: Neaktivan

en: Decide how your URLs will look like.
hr: Odlučite kako će vaš URL izgledati.

en: Decide whether to remove all data when deleting Polylang.
hr: Odlučite želite li ukloniti sve podatke pri brisanju Polylang-a.

en: Default language
hr: Originalni jezik

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete this language and all its associated data
hr: Obrišite ovaj jezik i sve podatke vezane uz njega

en: Democratic Republic of the Congo
hr: Demokratska Republika Kongo

en: Denmark
hr: Danska

en: Description
hr: Opis

en: Detect browser language
hr: Otkrij jezik u browseru

en: Displays a language switcher
hr: Prikazuje prebacivanje jezika

en: Displays as dropdown
hr: Prikazuje kao spuštajući izbornik

en: Displays flags
hr: Prikazuje zastave

en: Displays language names
hr: Prikazuje imena jezika

en: Djibouti
hr: Džibuti

en: Do you have existing Translation Memories you would like to use?
hr: Imate li postojeću prijevodnu memoriju koju bi htjeli koristiti?

en: Do you need customized workflows?
hr: Da li trebate prilagođeni obrazac?

en: Do you need help creating glossaries and terminologies?
hr: Trebate li pomoć s izradom pojmovnika i terminologijom?

en: Do you need help translating your site?
hr: Trebate li pomoć u prevođenju stranice?

en: Do you need someone to run your localization project?
hr: Trebate li nekoga da vodi vaš lokalizacijski projekt?

en: Do you need to connect to a professional translation management system?
hr: Da li je potrebno povezivanje na profesionalni sustav za upravljanje prijevodom?

en: Do you need to professionally translate your site?
hr: Da li trebate profesionalno prevesti vašu stranicu?

en: Dominica
hr: Dominika

en: Dominican Republic
hr: Dominikanska Republika

en: Ecuador
hr: Ekvador

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit language
hr: Mijenjaj jezik

en: Edit the translation in %s
hr: Uredite ovaj prijevod u %s

en: Edit this item in %s
hr: Uredite ovu stavku u %s

en: Edit this language
hr: Uredite ovaj jezik

en: Egypt
hr: Egipat

en: England
hr: Engleska

en: Enter a valid WordPress locale
hr: Unesite ispravan locale (jezik i set znakova) od WordPressa

en: Equatorial Guinea
hr: Ekvatorska Gvineja

en: Eritrea
hr: Eritreja

en: Error
hr: Greška

en: Estonia
hr: Estonija

en: Ethiopia
hr: Etiopija

en: Example:
hr: Primjer:

en: Example: %1$s instead of %2$s
hr: Primjer: %1$s umjesto %2$s

en: Featured image
hr: Istaknuta slika

en: Filter
hr: Ograničenje

en: Filter by group
hr: Filtriraj po grupi

en: Filters content by language
hr: Filtrira sadržaj po jeziku

en: Finland
hr: Finska

en: Flag
hr: Zastavica

en: Forces link to front page
hr: Forsira linkove do početne stranice

en: France
hr: Francuska

en: Front Page
hr: Početna stranica

en: Full name
hr: Puno ime

en: Galicia
hr: Galicija

en: Gambia
hr: Gambija

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Germany
hr: Njemačka

en: Ghana
hr: Gana

en: Greece
hr: Grčka

en: Group
hr: Grupa

en: Guatemala
hr: Gvatemala

en: Guinea
hr: Gvineja

en: Guinea-Bissau
hr: Gvineja Bisau

en: Guyana
hr: Gvajana

en: Have linguists compare side-by-side versions of original and translated text.
hr: Zatražite da lingvist paralelno usporedi original i prevedeni tekst.

en: Hide URL language information for default language
hr: Sakrij informacije o jeziku u URL-u za osnovni jezik

en: Hides languages with no translation
hr: Sakrij jezike koji nisu prevedeni

en: Hides the current language
hr: Sakriva trenutni jezik

en: Hong Kong
hr: Hong Kong S.A.R. Kine

en: Hungary
hr: Mađarska

en: Iceland
hr: Island

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
hr: Uvoz <strong>objava, stranica, komentara, dodatnih podataka, kategorija i oznaka</strong> iz  WordPress izvozne datoteke.

en: Impossible to add the language.
hr: Nije moguće dodati jezik

en: India
hr: Indija

en: Indonesia
hr: Indonezija

en: Invalid license. Please %1$svisit your account page%2$s and verify it.
hr: Neispravna licenca. %1$sPosjetite svoj račun%2$s i provjerite ju.

en: Iraq
hr: Irak

en: Israel
hr: Izrael

en: Italy
hr: Italija

en: Ivory Coast
hr: Obala bjelokosti

en: Jamaica
hr: Jamajka

en: Kazakhstan
hr: Kazahstan

en: Keep /language/ in pretty permalinks
hr: Zadrži /jezik/ u uljepšanim trajnim linkovima

en: Kenya
hr: Kenija

en: Kuwait
hr: Kuvait

en: Kyrgyzstan
hr: Kirgistan

en: Language
hr: Jezik

en: Language Switcher
hr: Prebacivanje jezika

en: Language added.
hr: Jezik dodan

en: Language code
hr: Šifra jezika

en: Language code - preferably 2-letters ISO 639-1  (for example: en)
hr: Oznaka jezika - preferirano dvoznačna oznaka u ISO 639-1 formatu (primjerice: hr)

en: Language deleted.
hr: Jezik obrisan

en: Language switcher
hr: Mijenjanje jezika

en: Language updated.
hr: Jezik osvježen

en: Languages
hr: Jezici

en: Latvia
hr: Latvija

en: Learn more
hr: Saznaj više

en: Learn more...
hr: Saznajte više...

en: Lebanon
hr: Libanon

en: Lesotho
hr: Lesoto

en: Liberia
hr: Liberija

en: Libya
hr: Libija

en: License keys
hr: Licencni ključevi

en: Liechtenstein
hr: Lihtenštajn

en: Lithuania
hr: Litvanija

en: Locale
hr: Locale (kombinacija jezika i seta znakova)

en: Luxembourg
hr: Luksemburg

en: Macao
hr: Makao

en: Macedonia
hr: Makedonija

en: Machine translation is an excellent option if you're on a tight budget, looking for near-instant results, and are okay with less-than-perfect quality.
hr: Strojno prevođenje je dobra opcija ukoliko imate ograničeni budžet, tražite instantni rezultat i zadovoljni ste sa nižom kvalitetom prijevoda.

en: Madagascar
hr: Madagaskar

en: Malawi
hr: Malavi

en: Malaysia
hr: Malasia

en: Manage licenses for Polylang Pro or addons.
hr: Upravljanje licencnim ključevima za Polylang Pro ili dodatke.

en: Marshall Islands
hr: Maršalovi Otoci

en: Mauritania
hr: Mauritanija

en: Media
hr: Medij

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Micronesia
hr: Mikronezija

en: Module
hr: Modul

en: Moldova
hr: Moldavija

en: Monaco
hr: Monako

en: Mongolia
hr: Mongolija

en: Montenegro
hr: Crna Gora

en: Morocco
hr: Maroko

en: Mozambique
hr: Mozambik

en: Name
hr: Ime

en: Need Extra Services?
hr: Trebate dodatne usluge?

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
hr: Nizozemska antiles

en: New Zealand
hr: Novi zeland

en: Nicaragua
hr: Nikaragva

en: Nigeria
hr: Nigerija

en: None
hr: Nijedno

en: North Korea
hr: Koreja, Sjeverna

en: Norway
hr: Norveška

en: Occitania
hr: Okcitanija

en: Once activated click on the request translation bid and a certified translation project manager will contact you to give a no obligations translation bid.
hr: Jednom kada aktivirate zahtjev za ponudom prevođenja, certificirani prevoditelj će vas kontaktirati kako bi vam dali ponudu bez obaveze za prevođenja.

en: Order
hr: Redoslijed

en: Page order
hr: Redoslijed stranica

en: Page parent
hr: Nadređena stranica

en: Page template
hr: Predložak stranice

en: Papua New Guinea
hr: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
hr: Paragvaj

en: Philippines
hr: Filipini

en: Ping status
hr: Status pinga

en: Please enter a valid URL for %s.
hr: Molimo unesite ispravan URL za %s

en: Please upgrade first to %1$s before ugrading to %2$s.
hr: Molimo nadogradite prvo na %1$s prije nadogradnje na %2$s.

en: Poland
hr: Poljska

en: Polylang has been deactivated because you upgraded from a too old version.
hr: Polylang je isključen jer ste imali zastarjelu verziju dodatka.

en: Polylang is now fully integrated with Lingotek!
hr: Polylang je sad poptuno integriran s Lingotekom!

en: Polylang is now fully integrated with Lingotek, a professional translation management system!
hr: Polylang je sad poptuno integriran s Lingotekom, profesionalnim sustavom za prevođenje.

en: Polylang is provided with an extensive %1$sdocumentation%2$s (in English only). It includes information on how to set up your multilingual site and use it on a daily basis, a FAQ, as well as a documentation for developers to adapt their plugins and themes.
hr: Polylang sadrži detaljnu %1$sdokumentaciju%2$s (samo na engleskom). Ona sadrži podatke kako podesiti vaš višejezični web i kako ga koristiti na dnevnoj bazi; često postavljana pitanja kao i dokumentaciju za programere da prilagode njihove dodatke i teme.

en: Polylang is released under the same license as WordPress, the %1$sGPL%2$s.
hr: Polylang je objavljen pod istom licencom kao i WordPress, %1$sGPL%2$s.

en: Polylang was unable to access the URL %s. Please check that the URL is valid.
hr: Polylang nije uspio pristupiti na URL %s. Molimo provjerite ako je URL valjan.

en: Position of the language in the language switcher
hr: Pozicija jezika na popisu jezika

en: Post format
hr: Format objave

en: Posts
hr: Objave

en: Posts Page
hr: Stranica objava

en: Posts published on %s
hr: Objava objavljena %s

en: Posts, pages, categories and tags urls are not modified.
hr: Postovi, stranice, kategorije i oznake (tagovi) nisu promijenjeni.

en: Professionally Translate My Site
hr: Profesionalno prevedi moju stranicu

en: Published date
hr: Datum objave

en: Puerto Rico
hr: Porto riko

en: Remove /language/ in pretty permalinks
hr: Ukloni /jezik/ u uljepšanim trajnim linkovima

en: Remove all Polylang data when using the "Delete" link on the plugins screen.
hr: Izbrišite sve podatke vezane za Polylang koristeći "Obriši" poveznicu koja se nalazi pod odjelom "Dodaci".

en: Request Services
hr: Zatraži uslugu

en: Request Translation
hr: Zatraži prijevod

en: Romania
hr: Rumunjska

en: Russia
hr: Rusija

en: Rwanda
hr: Ruanda

en: Saint Kitts and Nevis
hr: Sveti Kristofor i Nevis

en: Saint Lucia
hr: Sveta Lucija

en: Saint Vincent and the Grenadines
hr: Sveti Vincent i Grenadini

en: Saudi Arabia
hr: Saudijska Arabija

en: Save Changes
hr: Spremi izmjene

en: Save and re-use previously translated material (leverage translation memory (TM)).
hr: Snimite i ponovno koristite prethodno prevedeni materijal (iskoristite prijevodnu memoriju)

en: Scotland
hr: Škotska

en: Search
hr: Traži

en: Search translations
hr: Pretraga za prijevodima

en: Select %s
hr: Odaberi %s

en: Select as default language
hr: Postavite kao zadani jezik

en: Serbia
hr: Srbija

en: Sets the language
hr: Postavlja jezik

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings saved.
hr: Opcije spremljene.

en: Seychelles
hr: Sejšeli

en: Share slugs
hr: Podjeli slugove

en: Show all languages
hr: Prikazuje sve jezike

en: Sierra Leone
hr: Sijera Leone

en: Site Title
hr: Naziv stranice

en: Slovakia
hr: Slovačka

en: Slovenia
hr: Slovenija

en: Solomon Islands
hr: Solomonski otoci

en: Somalia
hr: Somalija

en: South Africa
hr: Južna Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
hr: Južna Gruzija i Južni Sendvič Otoci

en: South Korea
hr: Južna Koreja

en: Spain
hr: Španjolska

en: Sri Lanka
hr: Šri Lanka

en: Start the process of getting a professional translation bid.
hr: Krenite s procesom dobivanja profesionalne ponude za prevođenje.

en: Start the process of getting extra services.
hr: Započnite proces dobivanja dodatnih usluga.

en: Sticky posts
hr: Zalijepljeni postovi

en: String
hr: Linija

en: Strings translations
hr: Prevođenje linija teksta

en: Support and extra features are available to %1$sPolylang Pro%2$s users.
hr: Podrška i druge pogodnosti dostupne su %1$sPolylang Pro%2$s korisnicima.

en: Suriname
hr: Surinam

en: Swaziland
hr: Svazi

en: Sweden
hr: Švedska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: Synchronization
hr: Sinkronizacija

en: Syria
hr: Sirija

en: São Tomé and Príncipe
hr: São Tomé i Príncipe

en: Tagline
hr: Slogan

en: Taiwan
hr: Tajvan

en: Tajikistan
hr: Tadžikistan

en: Tanzania
hr: Tanzanija

en: Taxonomies
hr: Taksonomija

en: Text direction
hr: Smjer teksta

en: Thailand
hr: Tailand

en: The chosen static front page must be translated in all languages.
hr: Naslovna (statična) stranica mora biti prevedena na svim jezicima.

en: The flag does not exist
hr: Ova zastava ne postoji

en: The front page url contains the language code instead of the page name or page id
hr: URL naslovne stranice sadrži oznaku jezika umjesto imena ili oznake stranice

en: The language code contains invalid characters
hr: Oznaka jezika sadrži pogrešne znakove

en: The language code must be unique
hr: Šifra jezika mora biti jedinstvena

en: The language is set from content
hr: Jezik je postavljen iz sadržaja

en: The language is set from different domains
hr: Jezik je postavljen od različitih domena

en: The language is set from the code in the URL
hr: Jezik je postavljen preko oznake jezika u URL-u

en: The language is set from the directory name in pretty permalinks
hr: Jezik je postavljen po imenu direktorija u uljepšanim trajnim linkovima

en: The language is set from the subdomain name in pretty permalinks
hr: Jezik je postavljen po imenu poddomene u uljepšanim trajnim linkovima (permalinks)

en: The language must have a name
hr: Jezik mora imati ime

en: The language was created, but the WordPress language file was not downloaded. Please install it manually.
hr: Jezik je kreiran, ali datoteka jezika WordPressa nije skinuta. Molim da istu instalirate ručno.

en: The license key never expires.
hr: Licencni ključ nikad ne ističe.

en: The name is how it is displayed on your site (for example: English).
hr: Ime kako je prikazano na vašim stranicama (primjerice: hrvatski)

en: The synchronization options allow to maintain exact same values (or translations in the case of taxonomies and page parent) of meta content between the translations of a post or page.
hr: Opcija sinkronizacije dozvoljava da zadržimo identične vrijednosti (odnosno prijevode u primjeru taksonomije i nadređenih stranica) od meta podataka nakon prijevoda postova ili stranica.

en: The widget is displayed for:
hr: Widget je prikazan za:

en: There are posts, pages, categories or tags without language.
hr: Postoje objave, stranice, kategorije ili oznake koje nemaju odabran jezik.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
hr: Dostupna je nova inačica %1$s. %2$sPogledajte detalje od inačici %3$s%4$s ili %5$sodmah ažurirajte%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
hr: Dostupna je nova inačica %1$s. %2$sPogledajte detalje od inačici %3$s%4$s.

en: This is not a %s license key.
hr: Ovo nije %s licencni ključ.

en: This item is in %s
hr: Ova stavka je u %s

en: Time Format
hr: Format vremena

en: Title:
hr: Naslov:

en: Tools
hr: Alati

en: Translate slugs
hr: Prevedi slugove

en: Translation
hr: Prijevod

en: Translation Management System
hr: Sustav upravljanja prijevodima

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Translations updated.
hr: Prijevodi osvježeni

en: Trinidad and Tobago
hr: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
hr: Tunis

en: Turkey
hr: Turska

en: Turks and Caicos Islands
hr: Otoci Turks i Caicos

en: URL modifications
hr: Prilagodbe URL-a

en: Ukraine
hr: Ukrajina

en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: United Arab Emirates
hr: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Kingdom
hr: Velika Britanija

en: United States
hr: Sjedinjene Države

en: United States Virgin Islands
hr: Američki Djevičanski Otoci

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Upgrade now.
hr: Ažuriraj.

en: Upgrading language files&#8230;
hr: Osvježavanje datoteka s jezikom &#8230;

en: Uruguay
hr: Urugvaj

en: Use this to remove unused strings from database, for example after a plugin has been uninstalled.
hr: Koristite ovo da maknete neiskorištene linije iz baze, primjerice nakon što je neki dodatak maknut.

en: Vietnam
hr: Vijetnam

en: View all groups
hr: Vidi sve grupe

en: WPML Compatibility
hr: Kompatibilnost s WPML-om

en: WPML compatibility mode of Polylang
hr: WPML mod kompatibilnosti s Polylangom

en: Western Sahara
hr: Zapadna Sahara

en: When the front page is visited, set the language according to the browser preference
hr: Kada se otvori naslovna stranica, postavi jezik ovisno o postavkama browsera

en: Widget text
hr: Tekst Widgeta

en: Widget title
hr: Naslov widgeta

en: WordPress Locale for the language (for example: en_US). You will need to install the .mo file for this language.
hr: WordPress locale za vaš jezik (primjerice hr). Morat ćete instalirati .mo datoteku za vaš jezik.

en: WordPress default
hr: Standardna vrijednost WordPressa

en: Yemen
hr: Jemen

en: You are about to permanently delete this language. Are you sure?
hr: Planirate trajno obrisati ovaj jezik. Jeste li sigurni?

en: You are using WordPress %1$s. Polylang requires at least WordPress %2$s.
hr: Koristite WordPress verzije %1$s. Polylang zahtijeva barem verziju %2$s.

en: You can choose a language in the list or directly edit it below.
hr: Možete odabrati jezik na popisu ili ga direktno upisati ispod.

en: You can set them all to the default language.
hr: Možete ih sve postaviti na zadani jezik.

en: You do not have permission to install plugin updates
hr: Nemate dopuštenje za ažuriranje dodatka

en: You need Polylang Pro to enable this feature.
hr: Treba vam Polylang Pro za uključivanje ove mogućnosti.

en: Your %1$s license key is not active for this URL. Please %2$svisit your account page%3$s to manage your license key URLs.
hr: Vaš %1$s licencni ključ nije aktivan za ovaj URL. %2$svPosjetite svoj račun%3$s kako bi mogli upravljati URL-ovima za svoj licencni ključ..

en: Your license key expired on %1$s. Please %2$srenew your license key%3$s.
hr: Vaše licencni ključe je istekao %1$s. %2$sObnovite svoj licencni ključ%3$s.

en: Your license key expires on %s.
hr: Vaš licencni ključ ističe %s.

en: Your license key expires soon! It expires on %1$s. %2$sRenew your license key%3$s.
hr: Vaš licencni ključ ističe uskoro! Ističe %1$s.%2$sObnovite svoj licencni ključ%3$s.

en: Your license key has reached its activation limit. %1$sView possible upgrades%2$s now.
hr: Vaš licencni ključ je dosegnuo aktivacijski limit. %1$sProučite dostupne nadogradnje%2$s.

en: You’ve just upgraded to the latest version of Polylang! Would you like to automatically translate your website for free?
hr: Upravo ste nadogradili na posljednju verziju Polylanga. Želite li besplatno automatski prevesti vašu stranicu?

en: Zambia
hr: Zambija

en: Zimbabwe
hr: Zimbabve

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
hr: j. F Y.

en: left to right
hr: s lijeva na desno

en: right to left
hr: s desna na lijevo

en: Åland Islands
hr: Alandski otoci
