WPML_EXPORT - en to pl translation catalogue (268 entries)

en:  They were added to the string translation table.
pl: Zostały one dodane do tabeli tłumaczenia fraz.

en: %d new translation was added.
pl: Dodano %d nowe tłumaczenie.

en: %d new translations were added.
pl: Dodano %d now(e/ych) tłumacze(nia/ń).

en: %d translation was updated.
pl: Zaktualizowano %d tłumacze(nia/ń).

en: %d translations were updated.
pl: Zaktualizowano %d tłumacze(nia/ń).

en: %s slugs are set to be translated, but they are missing their translation
pl: slugi %s zostały zaznaczone do tłumaczenia, ale brakuje ich tłumaczeń

en: (original)
pl: (oryginał)

en: -- Please select --
pl: -- Wybierz --

en: .po file:
pl: plik .po:

en: Active
pl: Aktywny

en: Add selected strings
pl: Dodaj zaznaczone frazy

en: Add the new translations.
pl: Dodaj nowe tłumaczenia.

en: All
pl: Wszystkie

en: All Translation Priorities
pl: Wszystkie priorytety tłumaczenia

en: All domains
pl: Wszystkie domeny

en: All strings
pl: Wszystkie frazy

en: All strings in %s
pl: Wszystkie frazy w %s

en: Almost all themes and plugins have texts in English. Reducing the check for the string's language simplifies and shortens the string translation process.
pl: Prawie wszystkie motywy i wtyczki zawierają teksty w jęz. angielskim. Ograniczenie sprawdzenia języka fraz upraszcza i skraca proces tłumaczenia fraz.

en: Also create translations according to the .po file
pl: Utwórz także tłumaczenia zgodnie z plikiem .po

en: Also include translations
pl: Dołącz też tłumaczenia

en: Also prevent similar messages in the future?
pl: Zapobiegać także wyświetlaniu podobnych komunikatów w przyszłości?

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply those changes
pl: Zastosuj te zmiany

en: Are you sure you want to delete these packages?\nTheir strings and translations will be deleted too.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te pakiety?\nZawarte w nich frazy i tłumaczenia też zostaną usunięte.

en: Are you sure you want to delete these strings?\nTheir translations will be deleted too.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te frazy?/nIch tłumaczenia zostaną także usunięte.

en: Assume that the original language of all strings is English
pl: Załóżmy, że językiem oryginału wszystkich fraz jest angielski

en: Auto register strings for translation
pl: Automatycznie rejestruj wyrażenia do tłumaczenia

en: Auto-download WordPress translations
pl: Automatycznie pobierz tłumaczenia WordPressa

en: Auto-register strings from these text domains
pl: Automatycznie rejestruj frazy z tych domen tekstowych

en: Automatically add paragraphs
pl: Dodaj akapity automatycznie

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel and undo changes
pl: Anuluj i cofnij zmiany

en: Change the language of selected strings
pl: Zmień język wybranych fraz

en: Change translation priority of selected strings
pl: Zmień priorytet tłumaczenia wybranych fraz

en: Check other languages
pl: Sprawdź inny język

en: Choose the fields you'd like to translate and click on the 'Apply' button. Then, use WPML's <a%s>String translation</a> to translate them.
pl: Wybierz pola, które chcesz przetłumaczyć i kliknij na przycisku 'Zastosuj'. Następnie przetłumacz je, korzystając z <a%s>Tłumaczenia wyrażeń</a> WPML.

en: Click to toggle
pl: Kliknij, aby przełączyć

en: Close
pl: Zamknij

en: Complete
pl: Zakończony

en: Completely translated strings
pl: Całkowicie przetłumaczone frazy

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Contains %s strings
pl: Zawiera frazy %s

en: Context
pl: Kontekst

en: Convert to multilingual widget
pl: Przekształć an widżet wielojęzyczny

en: Converting to multilingual widget failed. No sidebar specified.
pl: Przekształcenie widżetu na wielojęzyczny nie powiodło się. Nie określono paska bocznego.

en: Current source language
pl: Aktualny język źródłowy

en: Default package language
pl: Domyślny język pakietu

en: Delete Selected Packages
pl: Usuń wybrane pakiety

en: Delete selected strings
pl: Usuń wybrane frazy

en: Dismiss all notices
pl: Odrzuć wszystkie powiadomienia

en: Display %d results per page
pl: Wyświetl %d wyników na stronie

en: Display all results
pl: Wyświetl wszystkie wyniki

en: Display packages for this kind:
pl: Wyświetl pakiety dla tego rodzaju:

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
pl: Wyświetlam %s&#8211;%s z %s

en: Domain
pl: Domena

en: Don't reuse string translation
pl: Nie wykorzystuj ponownie tłumaczeń fraz

en: Done
pl: Gotowe

en: Edit
pl: Edycja

en: Error
pl: Błąd

en: Error getting the translation file. Please go back and try again.
pl: Błąd pobierania pliku tłumaczenia. Spróbuj ponownie później.

en: Error: no strings selected
pl: Błąd: nie wybrano wyrażeń

en: Errors: %s
pl: Błędy: %s

en: Exact match
pl: Dokładne dopasowanie

en: Existing translation
pl: Istniejące tłumaczenie

en: Exit search
pl: Zamknij wyszukiwanie

en: Export selected strings as a WPML config file that can be added to themes or plugins
pl: Wyeksportuj wybrane frazy jako plik konfiguracji WPML, aby mogły zostać dodane do innych motywów lub wtyczek.

en: Export strings into .po/.pot file
pl: Eksportuj frazy do pliku .po/.pot

en: Failed downloading the language information file.
pl: Pobieranie pliku z informacją o języku nie powiodło się.

en: Failed downloading the language information file. Please go back and try a little later.
pl: Pobieranie pliku informacji językowych nie powiodło się. Spróbuj ponownie nieco później.

en: File upload error
pl: Błąd przesyłania pliku

en: Files already scanned.
pl: Pliku zostały już przeskanowane.

en: For String Tracking to work, the option
pl: Aby funkcja String Tracking działała, opcja

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
pl: W przypadku składników WPLM możesz otrzymywać aktualizacje przez swoje %s albo automatycznie po zarejestrowaniu WPML.

en: Highlight color for strings
pl: Kolor podświetlenia dla wyrażeń

en: Import / export .po
pl: Importuj / eksportuj .po

en: Imported translation
pl: Zaimportowane tłumaczenie

en: In progress
pl: W toku

en: In translation basket
pl: W koszyku tłumaczeń

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Include translations
pl: Uwzględnij tłumaczenia

en: Info
pl: Informacje

en: Input
pl: Pole wprowadzania

en: Invalid language: %s
pl: Nieprawidłowy język: %s

en: Invalid nonce
pl: Nieprawidłowy identyfikator jednorazowy

en: Kind
pl: Rodzaj

en: Language of domains
pl: Język domen

en: Language of this %s is %s
pl: Językiem %s jest %s

en: Languages of domains
pl: Języki domen

en: Loaded
pl: Wczytano

en: Look for translated strings and use their translations for new jobs
pl: Wyszukaj przetłumaczone frazy i użyj ich tłumaczeń w nowych zleceniach

[ctx: MO Import blocked 1/4]
en: There is a problem with the String Translation table in your site.
pl: Wystąpił problem z tabelą String Translation w Twojej witrynie.

[ctx: MO Import blocked 2/4]
en: This problem is not causing a problem running the site right now, but can become a critical issue in the future.
pl: Ten problem nie utrudnia aktualnie korzystania z witryny, ale może stać się zagadnieniem krytycznym w przyszłości.

[ctx: MO Import blocked 3/4]
en: WPML support team knows how to fix it.
pl: Zespół pomocy technicznej WPML wie, jak to naprawić.

[ctx: MO Import blocked 4/4]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank">support thread</a> and we'll fix it for you.
pl: Dodaj wiadomość w odpowiednim <a href="%s" target="_blank">wątku pomocy</a>, a my naprawimy to dla Ciebie.

[ctx: MO Import blocked short 1/3]
en: WPML cannot replace .mo files because of technical problems in the String Translation table.
pl: WPML nie może zastąpić plików .mo, ze względu na problemy techniczne w tabeli String Translation.

[ctx: MO Import blocked short 2/3]
en: WPML support team knows how to fix it.
pl: Zespół pomocy technicznej WPML wie, jak to naprawić.

[ctx: MO Import blocked short 3/3]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank" >support thread</a> and we'll fix it for you.
pl: Dodaj wiadomość w odpowiednim <a href="%s" target="_blank" >wątku pomocy</a>, a my naprawimy to dla Ciebie.

en: Missing parameters
pl: Brakujące parametry

en: Missing version number for translation.
pl: Brak numeru wersji tłumaczenia.

en: More options
pl: Więcej opcji

en: Multibyte String extension
pl: Rozszerzenie Multibyte String

en: Multibyte String extension is required for WPML String Translation.
pl: Rozszerzenie Multibyte String wymagane jest dla WPML String Translation.

en: Multilingual Text
pl: Tekst wielojęzyczny

en: Multilingual arbitrary text or HTML
pl: Dowolny tekst wielojęzyczny lub HTML

en: Name
pl: Nazwa

en: Name: %s
pl: Nazwa: %s

en: Needs update
pl: Wymaga aktualizacji

en: New translation
pl: Nowe tłumaczenie

en: New translations (%d)
pl: Nowe tłumaczenia (%d)

en: No - keep showing these message
pl: Nie - nadal wyświetlaj te komunikaty

en: No TextDomain
pl: Brak TextDomain

en: No action performed. Please select the strings that you need to update or add.
pl: Nie wykonano żadnego działania. Wybierz frazy, które wymagają aktualizacji lub dodania.

en: No options found. Make sure you saved your theme options at least once. <br />Some themes only add these to the wp_options table after the user explicitly saves over the theme defaults
pl: Nie znaleziono opcji. Sprawdź, czy opcje twojego motywu zostały zapisane co najmniej raz.<br/>Niektóre motywy dodają te opcje do tabeli wp_options tylko jeżeli użytkownik celowo zapisze zmiany wartości domyślnych motywu.

en: No packages found
pl: Nie znaleziono pakietów

en: No records found
pl: Nie znaleziono zapisów

en: No string found
pl: Nie znaleziono fraz

en: No strings found
pl: Nie znaleziono fraz

en: No strings selected
pl: Nie wybrano żadnych wyrażeń

en: No updates found.
pl: Nie znaleziono aktualizacji.

en: Nonce value is invalid
pl: Wartość nonce jest nieprawidłowa

en: Not loaded
pl: Nie wczytano

en: Not marked as 'complete'. Press 'Save' to enable.
pl: Nie oznaczono jako 'zakończone'. Naciśnij 'Zapisz', aby aktywować.

en: Not translated
pl: Nieprzetłumaczone

en: Number of strings
pl: Liczba fraz

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Other options:
pl: Inne opcje:

en: PO export may be glitchy. We are working to fix it.
pl: Eksport PO może nie działać właściwie. Staramy się to naprawić.

en: Package Management
pl: Zarządzanie pakietem

en: Packages
pl: Pakiety

en: Partial translation
pl: Tłumaczenie częściowe

en: Pending %s translation (%d)
pl: Oczekuje na tłumaczenie na %s (%d)

en: Performance considerations
pl: Uwagi dotyczące wydajności

en: Please activate WPML Multilingual CMS to have WPML String Translation working.
pl: Aktywuj WPML Multilingual CMS, aby wtyczka WPML String Translation mogła działać.

en: Please enter a domain!
pl: Wpisz nazwę domeny!

en: Please select at least one document to translate.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jeden dokument do tłumaczenia.

en: Please select at least one language to translate into.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jeden język tłumaczenia.

en: Please select the .po file to upload!
pl: Wybierz plik .po do przesłania na serwer!

en: Please update all components which you are using.
pl: Zaktualizuj wszystkie składniki, z których korzystasz

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Post "%s" will be ignored for %s, because translation is already in progress.
pl: Wpis "%s" będzie ignorowany dla  %s, ponieważ tłumaczenie jest już w trakcie.

en: Post "%s" will be ignored for %s, because translation is already waiting for translator.
pl: Wpis "%s" będzie ignorowany dla %s, ponieważ tłumaczenie oczekuje już na tłumacza.

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: Recreate ST DB cache tables
pl: Odtwórz tablice pamięci podręcznej ST DB

en: Recreate String Translation cache tables when they are missing or are invalid.
pl: Odtwórz tablice pamięci podręcznej String Translation, kiedy ich brakuje lub są nieprawidłowe.

en: Review changes and update
pl: Przejrzyj zmiany i zaktualizuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Save the following to a wpml-config.xml in the root of your theme or plugin.
pl: Zapisz poniższy kod w pliku wpml-config.xml w katalogu głównym Twojego motywu lub wtyczki.

en: Scan selected plugins for strings
pl: Wyszukaj frazy w zaznaczonych wtyczkach

en: Scan selected themes for strings
pl: Wyszukaj frazy w zaznaczonych motywach

en: Scan successful! WPML found %s strings.
pl: Skanowanie powiodło się! Wtyczka WPML znalazła %s fraz(ę/y).

en: Scanning file: %s
pl: Przeszukuję plik: %s

en: Search
pl: Szukaj

en: Search for:
pl: Wyszukaj:

en: Search in both the original language and in translations. Searching in translations may take a bit of time.
pl: Wyszukaj zarówno w języku oryginału, jak i w tłumaczeniach. Wyszukiwanie w tłumaczeniach może trochę potrwać.

en: Select All
pl: Wybierz wszystkie

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select domain:
pl: Wybierz domenę:

en: Select for which domain to set the language:
pl: Wybierz, dla której domeny ustawić język:

en: Select strings Translation Priority:
pl: Wybierz Priorytet tłumaczenia fraz:

en: Select strings within domain:
pl: Wybierz frazy w domenie:

en: Select what the strings are for:
pl: Wybierz przeznaczenie wyrażeń:

en: Select which strings to display:
pl: Wybierz frazy do wyświetlenia:

en: Send to translation
pl: Wyślij do tłumaczenia

en: Set different slugs in different languages for %s.
pl: Ustaw różne slugi dla różnych języków dla %s.

en: Set the source language of these strings to:
pl: Ustaw język źródłowy tych fraz na:

en: Settings saved
pl: Zapisano ustawienia

en: Showing only strings that contain %s
pl: Wyświetlam tylko wyrażenia zawierające %s

en: Skip
pl: Pomiń

en: Skipping file: %s
pl: Pomijam plik: %s

en: Slug translations
pl: Tłumaczenia slugów

en: Some of the strings selected belong to packages. You can only change the language of these strings if all strings in the packages are selected.
pl: Niektóre z wybranych fraz należą do pakietów. Możesz zmienić język tych fraz tylko, jeżeli wybrane zostaną wszystkie frazy w pakietach.

en: Some themes and plugins don't properly set the textdomain (second argument) in GetText calls. When you select this option, WPML will assume that the strings found in GetText calls in the PHP files of the theme and plugin should have the textdomain with the theme/plugin's name.
pl: Niektóre motywy i wtyczki nie ustawiają prawidłowo argumentu textdomain (drugi argument) w wywołaniach GetText. Kiedy zaznaczysz tę opcję, WPML przyjmie, że frazy znalezione w wywołaniach GetText w plikach PHP motywu i wtyczki powinny mieć domenę tekstową z nazwą motywu/wtyczki.

en: Some themes and plugins have huge .mo files that take a long time to load. WPML already knows the strings in these files and loads only the necessary strings to display each page.
pl: Niektóre motywy i wtyczki mają ogromne pliki .mo, których wczytanie zabiera dużo czasu. Wtyczka WPML już zna frazy w tych plikach i wczytuje tylko te frazy, które muszą być wyświetlone na każdej stronie.

en: Status
pl: Stan

en: String
pl: Fraza

[ctx: String Tracking warning: sentence 1]
en: %s allows you to see where strings come from, so you can translate them accurately.
pl: %s umożliwia Ci sprawdzenie, skąd pochodzą frazy, a dzięki temu możesz dokładnie je przetłumaczyć.

[ctx: String Tracking warning: sentence 1, anchor text]
en: String Tracking
pl: Śledzenie frazy

[ctx: String Tracking warning: sentence 2]
en: It needs to parse the PHP source files and the output HTML.
pl: Konieczna jest interpretacja plików źródłowych PHP oraz HTML na wyjściu.

[ctx: String Tracking warning: sentence 3]
en: This feature is CPU-intensive and should only be used while you are developing sites.
pl: Ta funkcja mocno obciąża procesor i należy z niej korzystać wyłącznie podczas tworzenia witryn internetowych.

[ctx: String Tracking warning: sentence 4]
en: Remember to turn it off before going to production, to avoid performance problems.
pl: Pamiętaj, aby ją wyłączyć przed przejściem do produkcji, aby uniknąć problemów z wydajnością.

en: String Translation
pl: Tłumaczenie wyrażeń

en: String translation
pl: Tłumaczenie frazy

en: Strings from all text domains are excluded
pl: Frazy ze wszystkich domen tekstowych są wykluczone

en: Strings from all text domains will be auto-registered
pl: Frazy ze wszystkich domen tekstu zostaną zarejestrowane automatycznie.

en: Strings in need of translation
pl: Frazy wymagające przetłumaczenia

en: Strings in the plugins
pl: Wyrażenia we wtyczkach

en: Strings in the themes
pl: Frazy w motywach

en: Strings per page:
pl: Wyrażenia na stronę:

en: Strings translations updated
pl: Zaktualizowano tłumaczenia fraz

en: Submit
pl: Wyślij

en: Success!
pl: Sukces!

en: The database has been updated.
pl: Baza danych została zaktualizowana.

en: The fields with <span%s>red</span> background are text fields and the fields with <span%s>cyan</span> background are numeric.
pl: Pola z <span%s>czerwonym</span> tłem są polami tekstowymi, a pola z <span%s>błękitnym</span> tłem są polami liczbowymi.

en: The following components are not updated:
pl: Następujące składniki nie zostały zaktualizowane:

en: The following files were processed:
pl: Przetworzono następujące pliki:

en: The selected strings can now be translated using the <a%s>string translation</a> screen
pl: Wybrane wyrażenia mogą być teraz przetłumaczone z wykorzystaniem ekranu <a%s>tłumaczenie wyrażeń</a>

en: Theme
pl: Motyw

en: There is nothing to be updated or to be added.
pl: Nie ma niczego do zaktualizowania lub dodania.

en: There is nothing to translate.
pl: Nie ma nic do tłumaczenia.

en: These are the strings that we found in your .po file. Please carefully review them. Then, click on the 'add' or 'cancel' buttons at the %sbottom of this screen%s. You can exclude individual strings by clearing the check boxes next to them.
pl: To są frazy, jakie znaleźliśmy w Twoim profilu .po. Przejrzyj je uważnie, a następnie kliknij przycisk 'dodaj' lub 'anuluj' u %sdołu ekranu%s. Możesz wykluczyć pojedyncze frazy, zaznaczając lub czyszcząc sąsiadujące z nimi pola wyboru.

en: This domain currently has the following strings:
pl: Ta domena zawiera aktualnie następujące frazy:

en: This table shows all the admin texts that WPML  found.
pl: Ta tabela wyświetla wszystkie teksty administratora znalezione przez WPML.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the %s and click on the Proceed button.
pl: Niniejsza aktualizacja obejmuje %d nowych fraz oraz %d zaktualizowanych fraz. Możesz przejrzeć te frazy poniżej. Następnie przejdź do %s i kliknij przycisk Dalej.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the <a%s>bottom of this page</a> and click on the Proceed button.
pl: Ta aktualizacji zawiera %d nowych fraz oraz %d zaktualizowanych fraz. Możesz przejrzeć te frazy poniżej. Następnie przejdź na <a%s>koniec tej strony</a> i kliknij przycisk Kontynuuj.

en: This version of WPML includes new settings that will help your site run faster. We recommend changing the following settings, which are all available in WPML->Theme and plugins localization:
pl: Ta werjsa WPML zawiera nowe ustawienia, które pomogą w szybszym działaniu Twojej witryny. Zalecamy zmianę następujących ustawień, z których wszystkie dostępne są w WPML -> Lokalizacja motywu i wtyczek:

en: This widget is converted to multilingual
pl: Ten widżet został przekształcony na wielojęzyczny

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Track where strings appear on the site
pl: Śledź miejsca wystąpień wyrażeń w witrynie

en: Translate custom post and taxonomy base slugs (via WPML String Translation).
pl: Przetłumacz slugi wpisu niestandardowego i bazy taksonomii (za pomocą modułu String Translation wtyczki WPML).

en: Translate strings
pl: Przetłumacz frazy

en: Translate strings in %s
pl: Przetłumacz frazy w %s

en: Translate strings with ST and don't load .mo files
pl: Przetłumacz frazy za pomocą ST i nie wczytuj plików .mo

en: Translate texts in admin screens &raquo;
pl: Przetłumacz teksty na ekranach administratora &raquo;

en: Translating users of types: %s
pl: Tłumaczenie danych użytkowników: %s

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Translation complete
pl: Tłumaczenie zakończone

en: Translation is complete
pl: Tłumaczenie ukończone

en: Translation is in progress
pl: Tłumaczenie trwa

en: Translation memory for strings
pl: Pamięć tłumaczeniowa dla fraz

en: Translation needed
pl: Konieczne tłumaczenie

en: Translation needs update
pl: Tłumaczenie wymaga aktualizacji

en: Translation status:
pl: Stan tłumaczenia:

en: Unable to get filesystem access
pl: Nie można uzyskać dostępu do systemu plików

en: Update Now
pl: Aktualizuj teraz

en: Updated %s translation is available
pl: Dostępne są zaktualizowane tłumaczenia %s

en: Updated translations (%d)
pl: Zaktualizowane tłumaczenia (%d)

en: Use my translation
pl: Wykorzystaj moje tłumaczenie

en: Use theme or plugin text domains when gettext calls do not use a string literal
pl: Używaj domen tekstowych motywu lub wtyczki, kiedy wywołania gettext nie używają literału frazy

en: Use this language as the default language for new strings in this domain
pl: Użyj tego języka, jako języka domyślnego dla nowych fraz w tej domenie

en: View
pl: Widok

en: WPML Package Translation is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a>, String Translation and Translation Management in order to work.
pl: Wtyczka WPML Package Translation jest włączona, ale nie działa. Do działania wymagane są <a href="%s">WPML</a>, String Translation i Translation Management.

en: WPML String Translation is enabled but not effective, because WPML is outdated. Please update WPML first.
pl: Wtyczka WPML String Translation jest włączona, ale nie działa, ponieważ wersja WPML jest przestarzała. Zaktualizuj najpierw WPML.

en: WPML String Translation is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
pl: Wtyczka WPML String Translation jest włączona, ale nie działa. Należy najpierw zakończyć instalację WPML.

en: WPML String Translation will send all strings to WPML’s Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
pl: Moduł WPML String Translation prześle wszystkie frazy do Zaawansowanego edytora tłumaczeń WPML i do używanych usług tłumaczeniowych.

en: WPML Translation
pl: Tłumaczenie WPML

en: WPML Update is Incomplete
pl: Aktualizacja WPML jest niekompletna

en: WPML can automatically register strings for translation. This allows you to translate user-generated content with minimal PHP code.
pl: WPML może automatycznie rejestrować wyrażenia do tłumaczenia. Umożliwia to tłumaczenie zawartości tworzonej prze użytkownika przy minimalnej wielkości kodu PHP.

en: WPML can keep track of where strings are used on the public pages. Activating this feature will enable the 'view in page' functionality and make translation easier.
pl: WPML może śledzić miejsca wystąpień wyrażeń na stronach publicznych. Włączenie tej opcji włączy funkcję 'wyświetlania na stronie' i ułatwi tłumaczenie.

en: WPML could not delete the strings
pl: Wtyczka WPML nie mogła usunąć fraz

en: WPML needs to update the database. This update will help improve WPML's performance when fetching translated strings.
pl: Wtyczka WPML musi zaktualizować bazę danych. Ta aktualizacja pomoże poprawić działanie WPML podczas pobierania przetłumaczonych fraz.

en: WPML.org account
pl: Konto WPML.org

en: Waiting for translator
pl: Oczekuje na tłumacza

en: We have detected a problem with some tables in the database. Please contact %sWPML support%s to get this fixed.
pl: Wykryliśmy problem z niektórymi tabelami w bazie danych. Skontaktuj się z %spomocą techniczną WPML%s w celu ich naprawienia.

en: Widget is already converted
pl: Widżet został już przekształcony

en: Yes - disable these notifications completely
pl: Tak - całkowicie wyłącz te powiadomienia

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
pl: Używasz zaktualizowanej wersji %s i %s, ale następujące składniki nie zostały zaktualizowane:

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
pl: Używasz zaktualizowanej wersji %s, ale następujące składniki nie zostały zaktualizowane:

en: You can't translate this string because it hasn't been sent for translation in this language
pl: Nie możesz tłumaczyć tej frazy, ponieważ nie została ona przesłana do tłumaczenia w tym języku

en: You can't translate this string because it's assigned to another translator
pl: Nie możesz tłumaczyć tej frazy, ponieważ została ona przydzielona innemu tłumaczowi

en: You cannot add packages in this language to the basket since it already contains posts, packages or strings of another source language!\n\t\t\t\t\tEither submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
pl: Nie możesz dodawać pakietów w tym języku do koszyka, ponieważ zawiera on już wpisy, pakiety lub frazy w innym języku źródłowym!!\n\t\t\t\t\tMożesz albo przesłać bieżący koszyk, a następnie dodać wpis, albo usunąć wpisy w innym języku z bieżącego koszyka.

en: You excluded:
pl: Wykluczone:

en: You have been assigned to a new translation job from %s to %s.\n\nStart editing: %s\n\nYou can view your other translation jobs here: %s\n\n This message was automatically sent by Translation Management running on WPML. To stop receiving these notifications contact the system administrator at %s.\n\n This email is not monitored for replies.\n\n - The WPML team\n
pl: Przydzielono Ci nowe zlecenie tłumaczenia z %s na %s.\n\nRozpocznij edycję: %s\n\nSwoje pozostałe zlecenia tłumaczeń możesz wyświetlić tutaj: %s\n\n Ta wiadomość została automatycznie wysłana przez moduł zarządzania tłumaczeniami wtyczki WPML. Aby nie otrzymywać więcej tych powiadomień, skontaktuj się z administratorem systemu pod %s.\n\n Odpowiedzi na ten adres e-mail nie są czytane.\n\n - Zespół WPML.

en: You have been assigned to a new translation job on %s.
pl: Przydzielono Ci nowe zlecenia tłumaczenia na %s.

en: You have removed some of the texts that are translated already. The translations will be lost.
pl: Usunięto niektóre teksty, które już zostały przetłumaczone. Tłumaczenia zostaną utracone.

en: You have selected strings belonging to a package. Please select all strings from the affected package or unselect these strings.
pl: Wybrano frazy należące do pakietu. Zaznacz wszystkie frazy w pakiecie, którego to dotyczy albo usuń zaznaczenie tych fraz.

en: You included:
pl: Uwzględniono:

en: Your site can run faster
pl: Twoja witryna może działać szybciej

en: Your site will not work as it should in this configuration
pl: Twoja strona nie będzie działać, jak należy z tą konfiguracją

en: and others
pl: i inne

en: bottom of this page
pl: u dołu tej strony

en: edit
pl: edytuj

en: new
pl: nowy

en: none
pl: brak

en: select from existing
pl: wybierz z istniejącego

en: translations
pl: tłumaczenia

en: view in page
pl: wyświetl na stronie

en: view in source
pl: wyświetl w kodzie źródłowym

en: was automatically disabled. To enable it back, go to WPML->Theme and Plugins localization.
pl: została automatycznie wyłączona. Aby włączyć ją ponownie, przejdź do WPML -> Lokalizacja motywu i wtyczek
