WPML_EXPORT - en to uk translation catalogue (118 entries)

en: %d left
uk: залишилося %d

en: Add media file translation
uk: Додати переклад медіафайлу

en: All dates
uk: Усі дати

en: All translation statuses
uk: Стан усіх перекладів

en: Alt Text
uk: Текст заміщення

en: Alt text
uk: Текст заміщення

en: Any changes you make to the text here will not affect any previous publications of this media on your website. This edited version will only appear if you select it from the library to be embedded.
uk: Будь-які зміни, внесені вами в текст тут, не вплинуть на попередні публікації цього мультимедіа на вашому веб-сайті. Ця відредагована версія з’явиться, тільки якщо ви виберете її з бібліотеки, яку буде вбудовано.

en: Any language
uk: Будь-яка мова

en: Before you start, we highly recommend that you review the %s. Then, you’ll be able to close this message.
uk: Перед початком наполегливо радимо переглянути %s. Потім ви зможете закрити це повідомлення.

[ctx: Button label (verb)]
en: Scan & Replace
uk: Сканувати й замінити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Caption
uk: Підпис

en: Choose which media to translate with this %s
uk: Вибрати мультимедіа на переклад за допомогою %s

en: Close
uk: Закрити

en: Continue
uk: Продовжити

en: Copy from original
uk: Копіювати з оригіналу

en: Description
uk: Опис

en: Dismiss
uk: Відхилити

en: Edit translation
uk: Редагувати переклад

en: Even if you’re already familiar with WPML, you should read the new %s. Then, you’ll be able to close this message.
uk: Навіть якщо ви вже знайомі з WPML, необхідно прочитати %s в новій редакції. Потім ви зможете закрити це повідомлення.

en: Failed to load the image editor
uk: Не вдалося завантажити редактор зображень

en: File
uk: Файл

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter by date
uk: Фільтрувати за датою

en: Filter by language
uk: Фільтрувати за мовою

en: Filter by translation status
uk: Фільтрувати за станом перекладу

en: Finish setup
uk: Завершити налаштування

en: First page
uk: Перша сторінка

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
uk: Оновлення для компонентів WPML можна отримувати з %s або автоматично після реєстрації WPML.

en: If you want to use a different %s for each language, you can set them in: %s.
uk: Якщо ви хочете використовувати різні %s для кожної мови їх можна задати в: %s.

en: In order to get WPML Media Translation fully working, you need to run this set up which takes only a few moments depending on the total number of posts in your WordPress install.
uk: Щоб WPML Media Translation функціонував повністю, слід знову виконати це налаштування. Воно триватиме всього кілька секунд залежно від загальної кількості публікацій у вашому встановленні WordPress.

en: In progress
uk: Виконується

en: Invalid nonce
uk: Неприпустимий nonce

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Learn how to translate media
uk: Дізнайтеся, як перекладати мультимедіа

en: Learn more
uk: Докладніше

en: Learn more about Media Translation
uk: Докладніше про переклад мультимедіа

en: Learn more about WPML Media Translation
uk: Докладніше про переклад мультимедіа в WPML

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: Media
uk: Медіа

en: Media Translation documentation
uk: Документація щодо перекладу мультимедіа

en: Media Translation is completely different now
uk: Переклад мультимедіа тепер зовсім інший

en: Media file not translated
uk: Медіафайл не перекладено

en: Media sent to translation
uk: Мультимедіа надіслано на переклад

en: Minimize
uk: Згорнути

en: Name
uk: Ім'я

en: Navigation
uk: Навігація

en: Needs media file translation
uk: Потрібен переклад файлу мультимедіа

en: Needs translation
uk: Потрібен переклад

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: No attachments found
uk: Немає вкладених файлів

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: Number of items per page:
uk: Кількість елементів на сторінку:

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Original:
uk: Оригінал:

en: Please update all components which you are using.
uk: Оновіть усі компоненти, які ви використовуєте.

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Reset new content duplication settings
uk: Скинути налаштування дублювання нового вмісту

en: Restore original media file
uk: Відновити вихідний медіафайл

en: Revert to original
uk: Повернутися до вихідної версії

en: Running setup...
uk: Виконується налаштування...

en: Save media translation
uk: Зберегти переклад мультимедіа

en: Scan complete!
uk: Сканування завершено!

en: Scan for content that has any of the media files that I translated (takes more time)
uk: Сканувати вміст із будь-яким перекладеним мною файлом мультимедіа (триватиме довше)

en: Scan for content that has specifically this media (faster)
uk: Сканувати вміст саме із цим файлом мультимедіа (швидко)

en: Search Media:
uk: Пошук мультимедіа:

en: Setting language to media: done!
uk: Встановлення мови для медіа: готово!

en: Setup complete!
uk: Налаштування завершено!

en: Setup in progress: %d%% complete...
uk: Триває налаштування: завершено %d%%...

en: Setup required
uk: Потрібно налаштувати

en: Started...
uk: Запуск...

en: The %1$s setup is almost complete. Click %2$s to finish the setup.
uk: Налаштування %1$s майже завершилося. Клацніть %2$s, щоб завершити налаштування.

en: The %sWPML Media%s database needs updating. Please run the updater and leave the tab open until it completes.
uk: Необхідно оновити базу даних %sWPML Media%s. Запустіть оновлення й не закривайте вкладку до його завершення.

en: The following components are not updated:
uk: Ці компоненти не оновлено:

en: The media that you uploaded was replaced in these translated posts:
uk: Завантажений вами файл мультимедіа було замінено в цих перекладених публікаціях:

en: The media that you uploaded will be used in future post translations. The same media might be used in already existing posts. Do you want to scan and replace it now?
uk: Завантажений вами файл мультимедіа використовуватиметься в майбутніх перекладах публікації. Такий же файл мультимедіа може використовуватися в уже наявних публікаціях. Хочете відсканувати і замінити його зараз?

en: The same media might be used in other posts too. Do you want to scan and replace it?
uk: Такий же файл мультимедіа може використовуватись і в інших публікаціях. Хочете відсканувати й замінити його?

en: There are two ways for you to translate Media:
uk: Мультимедіа можна перекласти двома способами:

en: This release of Media Translation includes a complete new workflow, with complete new features and possibilities.
uk: Цей випуск Media Translation включає в себе абсолютно новий робочий процес із абсолютно новими функціями й можливостями.

en: Title
uk: Заголовок

en: Title, caption or description
uk: Назва, заголовок або опис

en: Translated
uk: Перекладено

en: Translated media uploaded
uk: Перекладені мультимедіа завантажено

en: Translating Media
uk: Переклад мультимедіа

en: Translating media urls in custom field translations: %s
uk: Переклад url-адрес мультимедіа в перекладах користувацьких полів: %s

en: Translating media urls in custom fields translations failed: Please try again (%s)
uk: Переклад url-адрес мультимедіа в перекладах користувацьких полів: повторіть спробу (%s)

en: Translating media urls in post translations: %s
uk: Переклад url-адрес мультимедіа в перекладах публікацій: %s

en: Translating media urls in posts translations failed: Please try again (%s)
uk: Не вдалося перекласти url-адреси мультимедіа в перекладах публікацій: повторіть спробу (%s)

en: Translating media urls in string translations failed: Please try again (%s)
uk: Не вдалося перекласти url-адреси мультимедіа в перекладах рядків: повторіть спробу (%s)

en: Translating media urls in string translations: %s
uk: Переклад url-адрес мультимедіа в перекладах рядків: %s

en: Translation in progress
uk: Переклад виконується

en: Translation:
uk: Переклад:

en: Translators will translate all your %smedia texts%s.
uk: Перекладачі перекладуть усі ваші %sтексти до мультимедіа%s.

[ctx: Update button label]
en: Update
uk: Оновити

en: Update complete!
uk: Оновлення завершено!

en: Updating attachments translation status: %d remaining.
uk: Оновлення стану перекладу вкладень: залишилося %d.

en: Upgrade required
uk: Потрібне оновлення версії

en: Upload translated media file
uk: Завантажити перекладений медіафайл

en: Use a different file
uk: Використовувати інший файл

en: Use the dashboard on the %s page to send pages that contain media, for translation.
uk: Використовуйте консоль на сторінці %s, щоб надіслати на переклад сторінки, що містять мультимедіа.

en: Use the dashboard on the %s page to translate your images and other media files.
uk: Використовуйте консоль на сторінці %s, щоб перекласти свої зображення та інші файли мультимедіа.

[ctx: Used to build a link in the "Click here to finish the setup"]
en: here
uk: тут

en: WPML Media Translation will send the email address and name of each manager and assigned translator as well as the content itself to Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
uk: Плагін Media Translation у WPML надішле електронну адресу та ім'я кожного менеджера та призначеного перекладача, а також сам вміст у Розширений редактор перекладів та обраним службам перекладу.

en: WPML Media is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a> in order to work.
uk: WPML Media активовано, але не задіяно. Щоб його задіяти, потрібен плагін  <a href="%s">WPML</a>.

en: WPML Update is Incomplete
uk: Оновлення WPML не завершено

en: WPML allows you to use different media (images, etc.) for translated content. The Media Translation process is integrated with WPML’s content translation, but requires additional steps.
uk: WPML дає змогу використовувати в перекладеному вмісті різні мультимедіа (зображення тощо). Процес перекладу мультимедіа інтегровано з перекладом вмісту в WPML, але для цього необхідно виконати додаткові дії.

en: WPML.org account
uk: Обліковий запис WPML.org

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
uk: Ви користуєтеся оновленими версіями %s та %s, але ці компоненти не оновлено:

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
uk: Ви користуєтеся оновленою версією %s, але цей компонент не оновлено:

en: You have sent content which contains media attachments for translation.
uk: Ви надіслали на переклад вміст із мультимедійними вкладеннями.

en: Your site will not work as it should in this configuration
uk: У цій конфігурації ваш веб-сайт не працюватиме належним чином

en: done!
uk: готово!

en: in
uk: такою мовою:

en: media file
uk: файл мультимедіа

en: of
uk: із

en: to
uk: на

[ctx: wpml addon name]
en: Media Translation
uk: Переклад мультимедіа
