Plugins - Loco Translate - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (370 entries)

[ctx: Editor]
en: Translated
hr: Prevedeno

[ctx: Editor]
en: Untranslated
hr: Neprevedeno

en: This plugin doesn't collect any data from public website visitors.
hr: Ovaj dodatak ne prikuplja nikakve podatke od posjetitelja javnih web stranica.

en: View
hr: Pogled

en: Your admin language is %s.
hr: Vaš jezik administracije je %s.

en: The language of this site is %s.
hr: Jezik ove stranice je %s.

en: Site language
hr: Jezik web-mjesta

en: Files found
hr: Pronađene datoteke

en: Locale code
hr: Lokalni kod

en: Locale name
hr: Lokalni naziv

en: Files in this location can be modified or deleted by WordPress automatic updates
hr: Datoteke u ovoj lokacciji mogu se mijenjati ili izbrisati tijekom WordPress automatskog ažuriranja

en: WordPress updates
hr: WordPress ažuriranja

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Revision saved
hr: Revizija je spremljena

en: No files found for this language
hr: Nisu pronađene datoteke za taj jezik

en: File backups are disabled in your plugin settings
hr: Stvaranje sigurnosnih kopija je onemogućeno u postavkama dodatka

en: Backup files will be written when you save translations from Loco Translate editor
hr: Sigurnosne datoteke bit će napisane kada spremite prijevode iz Loco Translate urednika

en: No previous file revisions
hr: Nema prethodnih revizija

en: About file system access
hr: O pristupu u datotečni sustav

en: Disallow
hr: Ne dopuštaj

en: Allow (with warning)
hr: Dopusti (uz upozorenje)

en: Allow
hr: Dopusti

en: Modification of installed files
hr: Izmjena instaliranih datoteka

en: Save credentials in session
hr: Spremi vjerodajnice u sesiju

en: File system access
hr: Pristup u datotečni sustav

en: Click "Connect" to authenticate with the server
hr: Kliknite na „Povezivanje” za provjeru autentičnosti s poslužiteljem

note: translators: Page title for installed languages page
en: Languages &lsaquo; Loco
hr: Jezici &lsaquo; Loco

en: Languages
hr: Jezici

en: Modification of installed files is disallowed by the plugin settings
hr: Izmjena instaliranih datoteka nije dopuštena zbog postavki dodataka

note: translators: Where %s is a file name
en: Revisions are identical, you can delete %s
hr: Revizije su identične, možete izbrisati %s

note: translators: Where %s is the name of the invalid POT file
en: Translation template is invalid (%s)
hr: Prevođeni predložak je neispravan (%s)

en: Restore %s
hr: Obnovi %s

en: File restored
hr: Datoteka obnovljena

en: Restore
hr: Obnovi

en: See all core translations
hr: Pogledaj sve glavne prijevode

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: No core translation files are installed for this language
hr: Datoteke s Osnovnim prijevodima za ovaj jezik nisu instalirane

en: Changes to this file may be overwritten or deleted when you update WordPress
hr: Promjene u ovoj datoteci mogu biti prepisane ili izbrisane kad ažurirate WordPress

en: This directory is managed by WordPress, be careful what you delete
hr: Ovim direktorijem upravlja WordPress, budite oprezni što brišete

en: This file may be overwritten or deleted when you update WordPress
hr: Ova datoteka može biti prepisana ili izbrisana kad ažurirate WordPress

en: Saving this file requires permission
hr: Spremanje ove datoteke zahtijeva dopuštenje

en: Deleting this file requires permission
hr: Brisanje ove datoteke zahtijeva dopuštenje

en: Creating this file requires permission
hr: Izrada ove datoteke zahtijeva dopuštenje

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category for zero quantity
en: Zero
hr: Nule

en: What's this?
hr: Što je ovo?

note: Translators: Where %s is the size of a file
en: largest is %s
hr: veće is %s

en: Maximum line length (zero disables wrapping)
hr: Maksimalna duljina linije (nula onemogućuje omotavanje)

en: Child theme declares the same Text Domain as the parent theme
hr: Podtema ima istu Tekstualnu Domenu kao i matična tema

[ctx: Plural category]
note: Translators: General plural category not covered by other forms
en: Other
hr: Ostalo

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category used in some multi-plural languages
en: Many
hr: Mnogo

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category used in some multi-plural languages
en: Few
hr: Nekoliko

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category used in some multi-plural languages
en: Two
hr: Dva

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category for singular quantity
en: One
hr: Jedan

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category for languages that have no plurals
en: All forms
hr: Svi oblici

en: You're running a development snapshot of Loco Translate
hr: Vi pokrećete razvojnu snimku za Loco Translate

en: 1 word | %s words
hr[0]: 1 riječ
hr[1]: %s riječi
hr[2]: %s riječi

note: Description of the plugin/theme
en: Translate themes and plugins directly in WordPress
hr: Prevedi teme i dodatke izravno u WordPressu

en: See all plugins
hr: Pregledaj sve dodatke

en: These plugins have recently loaded translation files into the admin area
hr: Ovi dodaci su nedavno učitali datoteke prijevoda u Admin područje

en: Running plugins:
hr: Pokrenuti dodaci:

en: See all themes
hr: Pregledaj sve teme

en: Active theme:
hr: Aktivna tema:

en: Translations have been recently modified in the following bundles
hr: Prijevodi su nedavno izmijenjeni u sljedećim paketima

en: Recently updated:
hr: Nedavno ažurirano :

note: translators: 1: help URL, 2: forum URL; Must be HTML encoded
en: If you have any questions, please try our <a href="%1$s">help pages</a> or ask in the <a href="%2$s">support forum</a>.
hr: Ako imate bilo kakvo pitanje pogledajte naše <a href="%1$s">stranice pomoći</a> ili upitajte u <a href="%2$s">Forumu podrške</a>.

en: Welcome to Loco Translate
hr: Dobrodošli u Loco Translate

en: Sets
hr: Postavke

en: Bundle name
hr: Naziv paketa

en: About templates
hr: O predlošcima

en: Loco can sync directly with the source code, but this can be slow if there are many files
hr: Loco može izravno sinkronizirati s izvornim kodom, ali to može biti jako sporo ako postoji mnogo datoteka

en: This bundle doesn't define a translations template file
hr: Ovaj paket nije definirao datoteku predloška za prijevode

en: This bundle's template file doesn't exist yet. We recommend you create it before adding languages
hr: Datoteka predloška za ovaj paket još ne postoji. Preporučujemo da je izradite prije dodavanja jezika

en: Template missing
hr: Nedostaje Predložak

en: Strings will be extracted to:
hr: Nizovi će se izdvojiti u :

note: Translators: Where %s is the size of a file
en: %s on disk
hr: %s na disku

en: Source files to scan:
hr: Izvorne datoteke za skeniranje:

en: Start translating
hr: Početak prevođenja

en: Use "%s" as template when running Sync
hr: Koristi "%s" kao predložak pri pokretanju Sinkronizacije

en: Just copy English source strings
hr: Samo kopiraj Engleske izvorne nizove

en: Copy target translations from "%s"
hr: Kopiranje ciljnih prijevoda iz "%s"

en: Template options
hr: Opcije predloška

en: Choose a location
hr: Odaberi lokaciju

en: Custom language
hr: Prilagođene postavke jezika

en: Available languages
hr: Dostupni jezici

en: Installed languages
hr: Instalirani jezici

en: No language selected
hr: Nije odabran jezik

en: WordPress language
hr: Jezik za WordPress

en: Choose a language
hr: Odaberi jezik

en: Create template instead
hr: Izradi zamjenu za predložak

en: You're creating translations directly from source code
hr: Vi stvarate prijevode izravno iz izvornog koda

en: Getting help with Loco Translate
hr: Dobivanje pomoći za Loco Translator

en: Full documentation
hr: Cijela dokumentacija

en: User options apply to your WordPress login, across all sites
hr: Korisničke opcije vrijede za vašu prijavu u WordPress preko svim web-stranica

en: Site options apply to all users of Loco Translate across the current site
hr: Opcije za web-stranicu se primjenjuju na sve Loco Translate korisnike preko trenutačne web-stranice

en: Support forum
hr: Forum za podršku

en: Beginner's guide
hr: Vodič za početnike

en: About Loco Translate
hr: O Loco Translate

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: File is in binary MO format
hr: Datoteka je u binarnom MO formatu

note: Translators: Where %s is the name (or number) of an operating system user
en: To create new files here you'll have to connect to the remote file system, or make the directory writeable by %s
hr: Za stvaranje nove datoteke, ovdje ćete se morati spojiti na udaljeni datotečni sustav ili napraviti direktorij za zapisivanje od strane %s

en: This directory can't be written to directly by the web server
hr: Ovaj direktorij se ne može upisati izravno na web poslužitelju

en: Note that the file may not be deletable due to additional ownership permissions
hr: Datoteka se možda neće moći izbrisati zbog dodatnih dopuštenja u vlasništvu

note: Translators: Where %s is the name (or number) of an operating system user
en: The containing directory is writeable by %s, so you can add new files in the same location
hr: U sadržaj direktorija se može upisivati %s, tako da možete dodati nove datoteke u istu lokaciju

en: Directory is writeable
hr: U direktorij se može upisivati

note: Translators: "either" meaning that the file itself can't exist without a containing directory
en: The containing directory for this file doesn't exist either
hr: Direktorij koji sadrži taj dokument ne postoji

en: Directory doesn't exist
hr: Direktorij ne postoji

note: Translators: Where %s is the name (or number) of an operating system user
en: To make changes you'll have to connect to the remote file system, or make the file writeable by %s
hr: Da biste izvršili promjene, morate se povezati s udaljenim datotečnim sustavom , ili omogućite upisivanje u datoteku od strane %s

en: This file can't be updated directly by the web server
hr: Ova datoteka se ne može ažurirati izravno na web poslužitelj

en: You can update these translations directly from the editor to the file system
hr: Prijevode možete ažurirati izravno iz urednika u datotečni sustav

note: Translators: Where %s is the type of file, e.g. "po"
en: %s file is writeable
hr: U datoteku %s se može upisivati

en: File doesn't exist
hr: Datoteka ne postoji

en: Source text
hr: Izvorni tekst

en: Last extracted
hr: Posljednje izvdvajanje

en: These translations are not linked to a POT file. Sync operations will extract strings directly from source code.
hr: Ovi prijevodi nisu povezani s POT datotekom. Sinkronizacija će izvući nizove izravno iz izvornog koda.

en: Missing template
hr: Predložak koji nedostaje

note: Translators: Where %s is the name of a template file
en: PO file has different source strings to "%s". Try running Sync before making any changes.
hr: PO datoteka ima različite izvore za nizove iz "%s". Pokušaj pokrenuti Sinkronizaciju prije neke promjene.

en: Out of sync with template
hr: Neusklađeno s predloškom

note: Translators: Where %s is the name of a template file
en: PO file has the same source strings as "%s"
hr: PO datoteka ima iste izvorne nizove kao "%s"

en: In sync with template
hr: Usklađeno s predloškom

en: We can't find the binary MO file that belongs with these translations
hr: Ne možemo pronaći binarnu MO datoteku koja pripada ovim prijevodima

en: Binary file missing
hr: Binarna datoteka nedostaje

en: Unexpected file type
hr: Nepoznata vrsta datoteke

en: We can't find the original PO file from which this was compiled
hr: Ne možemo pronaći izvornu PO datoteku iz koje je ovo sastavljeno

en: PO file missing
hr: Nedostaje PO datoteka

en: Compiled translations
hr: Sastavljeni prijevodi

en: Last translation
hr: Posljednji prijevod

en: File modified
hr: Izmjena u datoteci

en: compiled
hr: sastavljeno

en: Delete Permanently
hr: Trajno izbriši

en: Are you sure you want to <strong>permanently</strong> delete the following file?
hr: Jeste li sigurno da želite <strong>trajno</strong> izbrisati ovu datoteku?

en: Confirm delete
hr: Potvrdi brisanje

en: You can still translate any bundle that has a <a href="%s" target="_blank">template</a>
hr: Još uvijek možete prevesti bilo koji paket koji sadrži <a href="%s" target="_blank">predložak</a>

note: Translators: change "en" in the URL to your language if it's available at http://php.net/docs.php
en: Loco requires the <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">Tokenizer extension</a> to scan PHP source code for translatable strings
hr: Loco zahtjeva <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">ekstenziju za Tokenizer aplikaciju</a> zbog skeniranja PHP izvornog koda u nizovima za prevođenje

en: About the Tokenizer
hr: O Tokenizer aplikaciji

en: Either this file is missing or the server doesn't have permission to access it
hr: Ova datoteka nedostaje ili poslužitelj nema dopuštenje za pristup

en: File not found
hr: Datoteka nije pronađena

en: This page was expecting a file, but the path is actually a directory
hr: Ova stranica je očekivala datoteku, ali putanja do nje je kroz direktorij

en: File is a directory
hr: Datoteka je direktorij

en: You're running the latest version of Loco Translate
hr: Već koristite najnoviju verziju za Loco Translate

en: Upgrade to %s
hr: Nadogradi na %s

en: Version %s
hr: Verzija %s

en: Allow full access to these roles
hr: Omogući potpuni pristup tim ulogama

en: Grant access to roles
hr: Dopusti pristup ulogama

en: Look for non-standard names:
hr: Potraži nestandarne nazive:

en: POT template files
hr: POT datoteke za predložak

en: Not recommended
hr: Nije preporučeno

en: Add UTF-8 byte order mark
hr: Dodaj UTF-8 byte naredbenu oznaku

en: Saving PO/POT files
hr: Spremanje PO/POT datoteka

en: Scan PHP files with extensions:
hr: Skeniraj PHP datoteka s ekstenzijom:

en: Skip PHP files larger than:
hr: Preskoči PHP datoteke veće od:

en: Extracting strings
hr: Izdvajanje nizova znakova

en: Translator credit
hr: Prevoditeljski kredit

note: translators: text field placeholder
en: Filter...
hr: Filtar...

en: Connect
hr: Povezivanje

note: Translators: When a file or folder cannot be modified due to filesystem permissions
en: Write protected
hr: Zaštićeno od pisanja

en: This bundle isn't automatically compatible and requires configuring before you can use all the functions of Loco Translate
hr: Ovaj paket nije automatski kompatibilan i zahtijeva konfiguriranje prije korištenja svih Loco Translate funkcija

en: unconfigured
hr: nije konfigurirano

en: Click the <a href="%s">setup</a> tab to complete the bundle configuration
hr: Kliknite na karticu <a href="%s">postavki</a> da biste dovršili konfiguracijski paket

en: This bundle isn't fully configured, so we don't know what the following files are for
hr: Ovaj paket nije potpuno kompatibilan jer ne znamo čemu služe sljedeće datoteke

en: Additional files found
hr: Pronađene su dodatne datoteke

en: If you have trouble translating this bundle, consider asking the author for help
hr: Ako imate problema oko prevođenja ovog paketa, razmislite o traženju pomoći od autora

en: Author details
hr: Detalji o autoru

en: Edit config
hr: Uredi konfiguraciju

en: This bundle's configuration is saved in the WordPress database
hr: Ovaj konfiguracijski paket je spremljen u WordPress bazu podataka

en: Bundle configuration saved
hr: Spremljeni konfiguracijski paket

en: This bundle's configuration has been automatically detected, but isn't fully complete
hr: Ovaj konfiguracijski paket je automatski otkriven, ali nije u potpunosti kompatibilan

en: Partially configured bundle
hr: Djelomično konfiguriran paket

en: It needs configuring before you can do any translations
hr: Potrebno je konfiguriranje prije nego što krenete s prevođenjem

en: This bundle isn't set up for translation in a way we understand
hr: Ovaj paket za prijevođenje nije postavljen na razumljiv način

en: Unconfigured bundle
hr: Paket nije konfiguriran

en: This bundle's configuration has been automatically detected and seems to be fully compatible
hr: Ovaj konfiguracijski paket je automatski otkriven i čini se da je u potpunosti kompatibilan

en: Get help with this
hr: Potraži pomoć za ovo

en: Import config from XML
hr: Uvoz konfiguracije iz XML datoteke

en: This bundle's configuration is built into Loco
hr: Ova konfiguracijski paket je ugrađen u Loco

en: Bundle auto-configured
hr: Automatski konfiguriran paket

en: Load config
hr: Učitaj konfiguraciju

en: If you've been given a configuration file by a developer, paste the XML code here
hr: Ako ste dobili konfiguracijsku datoteku od strane razvojnog programera, ovdje zalijepite XML kod

en: XML setup
hr: XML postavke

en: OK, Load this config
hr: U redu, učitaj ovu konfiguraciju

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Find config
hr: Pronađi konfiguraciju

en: We have a database of non-standard bundle configurations.
    If we know your bundle, we'll configure it for you automatically
hr: Imamo bazu podataka nestandardnih konfiguracijskih paketa.
    Ako upoznamo vaš paket, automatski ćemo izvršiti konfiguriranje za vas

en: Check config repository
hr: Provjeri repozitorij konfiguracije

en: You can make changes in the Advanced tab if you need to override the current settings
hr: Promjene možete izvršiti u kartici Napredno ako je potrebno, ali ovo će poništiti trenutne postavke

en: This bundle's configuration is provided by the author
hr: Ovaj konfiguracijski paket je opskrbio autor

en: Official configuration
hr: Službena konfiguracija

en: No translations found for "%s"
hr: Nisu pronađeni prijevodi za "%s"

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Edit
hr: Uredi

en: Folder
hr: Mapa

en: Last modified
hr: Posljednja izmjena

en: Pending
hr: Na čekanju

en: Translation progress
hr: Napredak prevođenja

en: Language
hr: Jezik

en: This information is for developers to find problems in the bundle setup
hr: Ova informacija je namijenjena programerima kako bi pronašli probleme u postavljanju paketa

en: Reset config
hr: Poništi konfiguraciju

en: Parent theme
hr: Matična tema

en: Add set
hr: Dodaj postavku

en: Save config
hr: Spremi konfiguraciju

note: Translators: Help tip for "Blocked paths" field in advanced bundle config
en: Folders within the bundle that will never be searched for files
hr: Mape unutar paketa koje će biti prekočene kod pretraživanja datoteka

en: Blocked paths
hr: Blokirane putanje

note: Translators: Help tip for "Source file paths" field in advanced bundle config
en: Files and folders within the bundle that contain localized PHP code
hr: Datoteke i mape unutar paketa koje sadrže lokalizirani PHP kod

en: Source file paths
hr: Putanja do izvorne datoteke

en: no wildcards
hr: nema zamjenskih znakova

note: Translators: Help tip for "Domain path" field in advanced bundle config
en: Folders within the bundle that contain author-supplied translations
hr: Mape unutar paketa koje sadrže autorski-dobavljive prijevode

en: Exclude
hr: Izuzmi

en: Include
hr: Obuhvati

en: Domain path
hr: Putanja do domene

note: Translators: Help tip for "Template file" field in advanced bundle config
en: Relative path from bundle root to the official POT file
hr: Alternativna putanja do službene POT datoteke

en: Locked
hr: Zaključano

note: Translators: Help tip for "File prefix" field in advanced bundle config
en: Usually the same as the text domain, but don't leave blank unless you mean to
hr: Uobičajeno je da naziv ima naziv kao i tekstualna domena, nemojte ostavljati prazno ako to ne treba

en: File prefix
hr: Prefiks datoteke

note: Translators: Help tip for "Text domain" field in advanced bundle config
en: The namespace into which WordPress will load translated strings
hr: Nazivi prostora u kojem će WordPress učitati prevedene nizove

en: Text domain
hr: Tekstualna domena

note: Translators: Help tip for "Project name" field in advanced bundle config
en: Descriptive name for this set of translatable strings
hr: Opisni naziv za ovu grupu nizova za prijevođenje

en: Project name
hr: Naziv projekta

en: Go to WordPress Core
hr: Idi na WordPress Jezgru

en: This plugin doesn't have its own translation files, but its metadata can be translated in the core Admin bundle
hr: Ovaj dodatak nema vlastite datoteke za prijevod iako njegove metapodatke možete prevesti u jezgri Admin paketa

en: "Hello Dolly" is part of the WordPress core
hr: "Hello Dolly" je dio WordPress jezgre

en: Plugin not found: %s
hr: Dodatak nije pronađen : %s

en: Visit official site
hr: Posjeti službenu stranicu

note: translators: Author credit: "<product>" <version> by <author>
en: "%s" %s by %s
hr: "%s" %s od %s

en: WordPress Core
hr: WordPress Jezgra

en: The WordPress Team
hr: WordPress Tim

en: WordPress core
hr: WordPress jezgra

en: Loco interrupted by output from %s:%u
hr: Loco je prekinut izlazom iz %s:%u

en: %s ago
hr: prije %s

note: translators: relative time when something happened in the last 30 seconds
en: Just now
hr: Upravo sada

en: Y/m/d
hr: G/m/d

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
hr: Nemate dozvolu za pristup ovoj stranici.

en: Download controller returned empty output
hr: Kontrola preuzimanja je vratila praznu izlaznu datoteku

en: Download action not found
hr: Radnja oko preuzimanja nije pronađena

en: Ajax controller returned empty JSON
hr: Ajax kontrola je vratila praznu JSON datoteku

en: Ajax route not found: "%s"
hr: Putanja za Ajax nije pronađena : "%s"

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena

note: translators: Page title for core WordPress translations
en: Core translations &lsaquo; Loco
hr: Jezgra prijevoda &lsaquo; Loco

note: translators: Page title for plugin translations
en: Plugin translations &lsaquo; Loco
hr: Prijevod dodataka &lsaquo; Loco

note: translators: Page title for theme translations
en: Theme translations &lsaquo; Loco
hr: Prijevodi za teme &lsaquo; Loco

en: Home
hr: Početak

en: Loco Translate is powered by
hr: Loco Translate pokreće

en: Help & support
hr: Pomoć i podrška

[ctx: Editor]
en: Translation
hr: Prijevod

[ctx: Editor]
en: Translation not loaded
hr: Prijevod nije učitan

[ctx: Editor]
en: Context not loaded
hr: Objašnjenje nije učitano

[ctx: Editor]
en: Source text not loaded
hr: Izvorni tekst nije učitan

[ctx: Editor]
en: Plural
hr: Množina

[ctx: Editor]
en: Single
hr: Jednina

[ctx: Editor]
en: Comments
hr: Komentari

[ctx: Editor]
en: Context
hr: Objašnjenje

[ctx: Editor]
en: %s translation
hr: %s prijevod

[ctx: Editor]
en: Source text
hr: Izvorni tekst

en: Server returned invalid data
hr: Poslužitelj je vratio neispravne podatke

en: Check console output for debugging information
hr: Provjeri izlaz na konzoli zbog informacija o uklanjanju grešaka

en: Provide the following text when reporting a problem
hr: Navedi sljedeći tekst prilikom prijavljivanja problema

en: Nothing matches the text filter
hr: Ništa se ne podudara s filtrom za tekst

en: Translate
hr: Prevedi

note: translators: Error thrown when attempting to parse a file that is not PO, POT or MO
en: %s is not a Gettext file
hr: %s nije Gettext datoteka

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to translation files in an alternative location that isn't Author, System or Custom.
en: Other
hr: Ostalo

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to translation files in Loco's custom/protected directory
en: Custom
hr: Prilagođeno

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to system-installed translation files - i.e. those under WP_LANG_DIR
en: System
hr: Sustav

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to bundled plugin or theme translation files - i.e. those supplied by the author
en: Author
hr: Autor

en: File modification is disallowed by your WordPress config
hr: Vaša konfiguracija WordPressa ne dozvoljava izmjene u datoteci

en: Failed to build directory path
hr: Nije uspjelo stvaranje putanje do direktorija

en: Failed to create directory
hr: Izrada direktorija nije uspjela

en: Failed to save file
hr: Spremanje datoteke nije uspjelo

en: Parent directory doesn't exist
hr: Matični direktorij ne postoji

en: Permission denied to update file
hr: Dopuštenje je odbijeno pri ažuriranju datoteke

en: "%s" is a directory, not a file
hr: "%s" je direktorij a ne datoteka

en: Failed to delete %s
hr: Brisanje %s nije uspjelo

en: Failed to copy %s to %s
hr: Kopiranje %s u %s nije uspjelo

en: Refusing to copy over an existing file
hr: Kopiranje preko postojeće datoteke je odbijeno

en: Failed to chmod %s
hr: Nije uspio chmod za %s

en: Failed to connect to remote server
hr: Spajanje na udaljeni poslužitelj nije uspjelo

en: XML parse error
hr: Greška kod izdvajanja XML datoteke

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: Notice
hr: Obavijest

en: Error
hr: Greška

[ctx: User role]
en: Translator
hr: Prevoditelj

en: XML supplied is empty
hr: XML datoteka je isporučena prazna

en: Text Domain cannot be empty
hr: Tekst domene ne smije biti prazan

note: translators: used when user name of web server process is unknown
en: the web server
hr: web poslužitelj

en: %s already exists in this folder
hr: %s već postoji u ovoj mapi

en: Template file created
hr: Datoteka predloška je stvorena

en: PO file saved, but MO file compilation failed
hr: PO datoteka je spremljena, ali sastavljanje MO datoteke nije uspjelo

en: PO file saved and MO file compiled
hr: PO datoteka je spremljena i MO datoteka je sastavljena

en: POT file saved
hr: POT datoteka je spremljena

en: Failed to create backup file in "%s". Check file permissions or disable backups
hr: Izrada sigurnosne kopije datoteke u mapi "%s" nije uspjela. Provjerite dopuštenja za rad s  datotekom ili onemogućite izradu sigurnosne kopije

en: MO file exists for this language already. Delete it first
hr: MO datoteka već postoji za ovaj jezik. Morate je prvo izbrisati da bi izradili drugu

en: Connected to remote file system
hr: Povezano s udaljenim datotečnim sustavom

en: Translate themes
hr: Prevedi teme

en: Translate plugins
hr: Prevedi dodatke

en: New translations template for "%s"
hr: Novi predložak za prijevod "%s"

en: New template file
hr: Nova datoteka predloška

en: Template file already exists
hr: Datoteka predloška već postoji

en: New template
hr: Novi predložak

en: Skip template
hr: Preskoči predložak

en: One string found in %2$s | %s strings found in %s
hr[0]: Jedan string je pronađen u %2$s
hr[1]: %s stringa pronađeno u %s
hr[2]: %s stringova pronađeno u %s

en: Initializing new translations in unknown set
hr: Pokretanje novih prijevoda u nepoznatim postavkama

en: Initializing new translations in "%s"
hr: Pokretanje novih prijevoda u "%s"

en: Language header is "%s" but file name contains "%s"
hr: Zaglavlje jezika je "%s", naziv datoteke sadrži "%s"

en: File does not have a valid header
hr: Datoteka nema važeće zaglavlje

en: Unknown author
hr: Nepoznati autor

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that toggles between "code" and regular text editing modes
en: Toggle code view
hr: Ukloni Pregled koda

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that toggles invisible characters
en: Toggle invisibles
hr: Ukloni sakriveno

[ctx: Editor]
note: Translators: Button for downloading a PO, MO or POT file
en: Download
hr: Preuzimanje

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that toggles a translation's Fuzzy flag
en: Fuzzy
hr: Nejasno

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that reloads current screen
en: Revert
hr: Vrati

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that runs in-editor sync/operation
en: Sync
hr: Sinkronizacija

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that saves translations to disk
en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

[ctx: Editor]
note: Translators: button for removing a string when manually editing a POT file
en: Remove
hr: Ukloni

[ctx: Editor]
note: Translators: button for adding a new string when manually editing a POT file
en: Add
hr: Dodaj

en: Translations don't match template. Run sync to update from %s
hr: Prijevodi se ne podudaraju s predloškom. Pokreni Sinkronizaciju da bi se uskladilo s %s

note: translators: %1$s is the file name, %2$s is the bundle name
en: Editing %1$s in %2$s
hr: Uređivanje datoteke %1$s u mapi %2$s

en: Delete %s
hr: Izbriši %s

en: File deleted | %u files deleted
hr[0]: Datoteka obrisana
hr[1]: %u datoteke obrisano
hr[2]: %u datoteka obrisano

en: Delete
hr: Izbriši

en: File info
hr: Info o datoteci

en: Source
hr: Izvor

en: Editor
hr: Uređivač

en: Plugin settings
hr: Postavke dodataka

en: System diagnostics
hr: Dijagnostika sustava

en: Version
hr: Verzija

en: User options
hr: Korisničke opcije

en: Site options
hr: Opcije web-stranice

en: Create template
hr: Izradi predložak

en: Edit template
hr: Uredi predložak

en: New language
hr: Novi jezik

en: Bundle setup
hr: Postavljanje paketa

en: Setup tab
hr: Kartica za postavke

note: translators: where %s is a plugin or theme
en: Set up %s
hr: Instalacija %s

en: Bundle diagnostics
hr: Dijagnostika paketa

en: Advanced configuration
hr: Napredna konfiguracija

en: Advanced tab
hr: Napredna kartica

note: translators: where %s is a plugin or theme
en: Configure %s
hr: Konfiguriraj %s

en: Debug
hr: Otklanjanje grešaka

en: Advanced
hr: Napredno

en: Setup
hr: Postavke

en: Configuration reset
hr: Poništavanje konfiguracije

en: Configuration saved
hr: Konfiguracija je spremljena

en: Overview
hr: Pregled

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Themes
hr: Teme

en: Invalid locale
hr: Neispravna lokacija

en: Loco requires the "%s" PHP extension. Ask your hosting provider to install it
hr: Loco zahtjeva "%s" PHP ekstenziju. Upitajte vašeg davateelja usluge hostinga da je instalira

note: Translators: Placeholder text for text filter above editor
en: Filter translations
hr: Filter prijevoda

en: Template file
hr: Datoteka predloška

en: Save settings
hr: Postavke spremanja

en: Number of backups to keep of each file:
hr: Broj sigurnosnih kopija za svaku datoteku:

en: Include Fuzzy strings
hr: Ubuhvati Nejasne nizove znakova

en: Generate hash tables
hr: Generiraj hash tablice

en: Compiling MO files
hr: Sastavljanje MO datoteka

[ctx: Modified time]
en: Updated
hr: Ažurirano

en: Your changes will be lost if you continue without saving
hr: Vaše promjene će biti izgubljene ako nastavite bez spremanja

en: 1 obsolete string removed | %s obsolete strings removed
hr[0]: Uklonjen je zastarjeli znakovni niz
hr[1]: Uklonjeno je %s zastarjela znakovna niza
hr[2]: Uklonjeno je %s zastarjelih znakovnih nizova

en: 1 new string added | %s new strings added
hr[0]: Dodan je novi znakovni niz
hr[1]: Dodana su  %s nova znakovna niza
hr[2]: Dodano je %s novih znakovnih nizova

en: Already up to date with source code
hr: Već je usklađeno sa izvornim kodom

en: Already up to date with %s
hr: Već je usklađeno s datotekom %s

en: Merged from source code
hr: Spojeno iz izvornog koda

en: Merged from %s
hr: Spojeno s %s

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: Settings
hr: Postavke

note: translators: Page title for plugin home screen
en: Loco, Translation Management
hr: Loco, Upravljanje prijevodima

en: %s untranslated
hr: %s neprevedeno

en: %s fuzzy
hr: %s nejasno

en: 1 string | %s strings
hr[0]: 1 niz
hr[1]: %s niza
hr[2]: %s nizova

en: %s%% translated
hr: %s%% prevedeno

en: Settings saved
hr: Postavke su snimljene

en: Permission denied
hr: Dopuštenje odbijeno
