Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to sl_SI translation catalogue (4399 entries)

en: Order fully refunded.
sl_SI: Naročilo v celoti povrnjeno.

en: Activate WooCommerce Admin
sl_SI: Omogočite WooCommerce Admin

en: Selecting no country to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
sl_SI: Če ne izberete nobene države, v katero želite prodajati, ne bo mogoče zaključevati nakupov. Vseeno nadaljujem?

en: Please enter a valid Eircode.
sl_SI: Vnesite veljaven Eircode.

en: There was a failure fetching this action
sl_SI: Med pridobivanjem tega dejanja je prišlo do napake

note: translators: %s: attribute name
en: &larr; Back to "%s" attributes
sl_SI: &larr; Nazaj na atribute "%s"

note: Translators: %d stock amount
en: Stock: %d
sl_SI: Zaloga: %d

en: Invalid items
sl_SI: Neveljavni izdelki

en: Invalid rate
sl_SI: Neveljavna stopnja

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
sl_SI: Vaš račun je bil uspešno ustvarjen. Na vaš e-poštni naslov boste prejeli podrobnosti za prijavo.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
sl_SI: Vaš račun je bil uspešno ustvarjen. Na vaš e-poštni naslov je bilo poslano geslo.

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
sl_SI: [{site_title}]: Naročilo #{order_number} je bilo preklicano

en: Updating database
sl_SI: Posodabljanje podatkovne zbirke

note: translators: 1: Number of database updates 2: List of update callbacks
en: Found %1$d updates (%2$s)
sl_SI: Najdenih %1$d posodobitev (%2$s)

note: translators: %s Database version number
en: No updates required. Database version is %s
sl_SI: Posodobitev ni potrebna. Različica podatkovne zbirke je %s

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
sl_SI: WooCommerce posodablja podatkovno zbirko v ozadju. Posodobitev lahko traja nekaj časa, zato bodite potrpežljivi.

en: Learn more about updates
sl_SI: Več o posodobitvah

note: translators: 1: Link to docs 2: Close link.
en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
sl_SI: Opravilo posodabljanja podatkovne zbirke teče v ozadju in lahko traja nekaj časa, zato bodite potrpežljivi. Napredni uporabniki lahko za posodobitev uporabijo %1$sWP CLI%2$s.

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
sl_SI: WooCommerce je bil posodobljen! Za nemoteno delovanje moramo vašo podatkovno zbirko posodobiti na najnovejšo različico.

en: WooCommerce database update required
sl_SI: Zahtevana je posodobitev podatkovne zbirke WooCommerce

en: Decrease existing stock by:
sl_SI: Zmanjšaj obstoječo zalogo za:

en: Increase existing stock by:
sl_SI: Povečaj obstoječo zalogo za:

en: View progress &rarr;
sl_SI: Pregled napredka &rarr;

en: WooCommerce is updating product data in the background
sl_SI: WooCommerce v ozadju posodablja podatke izdelkov

en: Update WooCommerce Database
sl_SI: Posodobi podatkovno zbirko WooCommerce

en: Count
sl_SI: Število

en: Action Status
sl_SI: Status dejanja

en: This section shows scheduled action counts.
sl_SI: Ta razdelek prikazuje število razporejenih dejanj.

en: Action Scheduler
sl_SI: Razporejevalnik dejanj

note: translators: %s item name.
en: Added line items: %s
sl_SI: Dodani elementi: %s

note: translators: %1$s: item name %2$s: stock change
en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
sl_SI: %1$s izbrisan in popravljena zaloga (%2$s)

en: Must Use Plugins
sl_SI: Nujni vtičniki

en: Inactive plugins
sl_SI: Nedejavni vtičniki

en: Site address (URL)
sl_SI: Naslov spletišča (URL)

en: WordPress address (URL)
sl_SI: Naslov WordPressa (URL)

en: Dismiss this suggestion
sl_SI: Opusti ta predlog

en: Create Product
sl_SI: Ustvari izdelek

en: Start Import
sl_SI: Začni uvoz

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
sl_SI: Vnesite kodo kupona. Popusti se uveljavijo na znesek pred izračunom davkov.

en: Enable tracking
sl_SI: Dovoli sledenje

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
sl_SI: Dovoli sledenje uporabi WooCommerce-a

note: translators: %s item name.
en: Adjusted stock: %s
sl_SI: Usklajena zaloga: %s

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
sl_SI: Pustite prazno polje, če ne želite videti predlaganih razširitev.

en: Display suggestions within WooCommerce
sl_SI: Pokaži predloge znotraj WooCommerce-a

en: Show Suggestions
sl_SI: Pokaži predloge

en: five star
sl_SI: pet zvezdic

en: Personal data removal
sl_SI: Odstranitev osebnih podatkov

en: Remove access to downloads on request
sl_SI: Odstrani dostop do prenosov na zahtevo

en: Remove personal data from orders on request
sl_SI: Odstrani osebne podatke iz naročil na zahtevo

en: Are your site connected to WooCommerce.com?
sl_SI: Ali je vaše spletišče povezano z WooCommerce.com?

en: Attribute slug.
sl_SI: Ključ atributa.

en: Inactive plugins.
sl_SI: Nedejavni vtičniki.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
sl_SI: Omeji rezultate na naročila z določenimi statusi.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
sl_SI: Določa ali so skriti ali vidni izdelki kataloga prikazani.

en: WooCommerce Status
sl_SI: Status WooCommerce-a

note: translators: %s: discount amount
en: %s discount
sl_SI: %s popust

en: Before discount
sl_SI: Pred popustom

en: Facebook for WooCommerce
sl_SI: Facebook za WooCommerce

en: Usage Tracking
sl_SI: Sledenje uporabi

en: MailChimp for WooCommerce
sl_SI: MailChimp za WooCommerce

en: Enhance your products
sl_SI: Izboljšajte vaše izdelke

en: Manage suggestions
sl_SI: Upravljajte s predlogi

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
sl_SI: Stanje naročila je bilo nastavljeno na povrnjeno. Za vračilo sredstev stranki boste morali vračilo izvesti še preko vašega plačilnega sistema.

en: Facebook icon
sl_SI: Facebook ikona

en: Attribute.
sl_SI: Atribut.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
sl_SI: Povrnite elemente zgoraj. To bo prikazalo skupni znesek za vračilo.

en: Thessalia
sl_SI: Tesalija

en: Ipeiros
sl_SI: Epir

note: translators: %s: documentation link
en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="%s">troubleshooting failed payments</a>.
sl_SI: Upajmo, da se stranka vrne. Preberite si več o <a href="%s">odpravljanju težav s plačili</a>.

en: Virgin Islands (US)
sl_SI: Deviški otoki Združenih držav

en: Virgin Islands (British)
sl_SI: Britanski Deviški otoki

en: North Macedonia
sl_SI: Severna Makedonija

en: Wake Island
sl_SI: Otok Wake

en: Attiki
sl_SI: Atika

note: translators: %s opening and closing link tags respectively
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
sl_SI: Za oddajo mnenja se morate %1$sprijaviti%2$s.

en: A password will be sent to your email address.
sl_SI: Geslo bo poslano na vaš e-poštni naslov.

en: Shop order
sl_SI: Vrstni red trgovine

en: Shipping options will be updated during checkout.
sl_SI: Možnosti dostave bodo posodobljene ob zaključku nakupa.

note: Translators: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
sl_SI: Dostava na %s.

note: translators: %s: Site title
en: We have finished processing your order.
sl_SI: Končali smo z obdelavo vašega naročila.

note: translators: %1$s: Order number, %2$s: Customer full name. translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: Alas. Just to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
sl_SI: Obveščamo vas, da je bilo naročilo #%1$s stranke %2$s preklicano:

note: translators: %s: error message
en: Invalid image: %s
sl_SI: Neveljavna slika: %s

en: Webhook status must be valid.
sl_SI: Status webhooka mora biti veljaven.

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
sl_SI: Sporočamo vam, da smo prejeli vaše naročilo št. %s, ki je trenutno v obdelavi:

en: account erasure request
sl_SI: zahteva za izbris računa

en: Default product category cannot be deleted.
sl_SI: Privzete kategorije izdelka ni mogoče izbrisati.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
sl_SI: Različice ni mogoče uvoziti: nadrejeni izdelek ne more biti različica izdelka

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
sl_SI: Opravilo nadgradnje podatkovne zbirke je bilo razporejeno za izvajanje v ozadju.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
sl_SI: To orodje bo posodobilo vašo podatkovno zbirko WooCommerce na najnovejšo različico. Pred nadaljevanjem se prepričajte, da ste ustvarili zadostne varnostne kopije.

en: Update database
sl_SI: Posodobi podatkovno zbirko

en: WooCommerce Endpoints
sl_SI: WooCommerce zaključne točke

en: Invoice for order #{order_number}
sl_SI: Račun za naročilo #{order_number}

en: Sorry to see you go.
sl_SI: Žal nam je, da nas zapuščate.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
sl_SI: Nimate dovoljenj, da bi izbranemu uporabniku dodelili ključe API.

en: Feel free to reconnect again using the button below.
sl_SI: Z uporabo spodnjega gumba se lahko kadarkoli znova povežete.

en: You do not have permission to revoke API Keys
sl_SI: Nimate dovoljenj za preklic ključev API

en: You do not have permission to revoke this API Key
sl_SI: Nimate dovoljenj za preklic tega ključa API

en: You do not have permission to edit this API Key
sl_SI: Nimate dovoljenj za urejanje tega ključa API

en: discounted shipping labels
sl_SI: popusti dostavnih etiket

en: automated taxes and discounted shipping labels
sl_SI: avtomatizirani davki in popusti dostavnih etiket

en: payment setup and discounted shipping labels
sl_SI: nastavitev plačilnega sistema in popusti dostavnih etiket

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: [Order #%1$s] (%2$s)
sl_SI: [Naročilo #%1$s] (%2$s)

en: Thanks!
sl_SI: Hvala!

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
sl_SI: Vaše naročilo za %s je bilo delno povrnjeno. Za vašo referenco imate spodaj več podrobnosti:

en: We look forward to fulfilling your order soon.
sl_SI: Vaš nakup bo kmalu izveden.

note: translators: %s Auto generated password
en: Your password has been automatically generated: %s.
sl_SI: Vaše geslo je bilo samodejno ustvarjeno: %s.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
sl_SI: Če te zahteve niste podali vi, potem prezrite to e-pošto. Če bi želeli nadaljevati:

note: translators: %s: Store name
en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
sl_SI: Nekdo je zahteval novo geslo za naslednji račun na %s:

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of what you ordered:
sl_SI: Hvala za vaše naročilo. Naročilo bo zadržano, dokler ne potrdimo prejema plačila. Tu si lahko ogledate vaše naročilo:

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
sl_SI: Vaše naročilo na %s je bilo povrnjeno. Spodaj lahko najdete več podrobnosti:

en: We hope to see you again soon.
sl_SI: Upamo, da se kmalu spet vidimo.

en: As a reminder, here are your order details:
sl_SI: Tu so podrobnosti vašega naročila:

en: The following note has been added to your order:
sl_SI: Slednja opomba je bila dodana k vašemu naročilu:

en: We look forward to seeing you soon.
sl_SI: Veselimo se vašega ponovnega obiska.

note: translators: %s Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
sl_SI: Tu so podrobnosti vašega naročila z dne %s:

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link
en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
sl_SI: Naročilo je bilo ustvarjeno za vas na %1$s. Račun je pripet spodaj s povezavo, kjer lahko ga lahko plačate, ko ste pripravljeni: %2$s

note: translators: %1$s: Site title, %2$s: Username, %3$s: My account link
en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za registracijo na %1$s. Vaše uporabniško ime je %2$s.Za ogled naročil, spremembo gesla in več, pojdite na vaš uporabniški račun na: %3$s

en: Thanks for shopping with us.
sl_SI: Hvala za vaš nakup.

note: translators: %s: Customer first name translators: %s Customer first name translators: %s Customer username
en: Hi %s,
sl_SI: Živijo %s,

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received the following order from %s:
sl_SI: Prejeli ste naslednje naročilo od %s:

en: Thanks for reading.
sl_SI: Hvala, ker ste prebrali.

en: action ignored
sl_SI: dejanje je ignorirano

en: Action [%s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array.
sl_SI: Dejanje [%s] ima neveljavne argumente. Ne more biti JSON dekodiran v matriko.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
sl_SI: Te funkcijs se ne sme klicat pred plugins_loaded.

en: No actions found
sl_SI: Ni ukazov

en: No actions found in trash
sl_SI: V smeteh ni nobenega ukaza

en: View Action
sl_SI: Ogled ukaza

[ctx: post]
en: Failed
sl_SI: Spodletelo

[ctx: post]
en: In-Progress
sl_SI: V teku

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: V teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: V teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: V teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: V teku <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
sl_SI: Načrtovano dejanje

en: Search Scheduled Actions
sl_SI: Išči načrtovana dejanja

en: New Scheduled Action
sl_SI: Novo načrtovano dejanje

en: Edit Scheduled Action
sl_SI: Uredi načrtovano dejanje

en: Add New Scheduled Action
sl_SI: Dodaj novo načrtovano dejanje

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
sl_SI: Načrtovana dejanja

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
sl_SI: Načrtovana dejanja so hook-i, ki se sprožijo na določen datum in uro.

en: Invalid action ID. No status found.
sl_SI: Neveljaven ID dejanja. Status ni na voljo.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
sl_SI: Napake na dejanju %s ni mogoče označiti. Napaka podatkovne baze.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
sl_SI: Zahteve dejanja %s ni mogoče odkleniti. Napaka podatkovne baze.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
sl_SI: Zahteve %s ni mogoče odkleniti. Napaka podatkovne baze.

en: The group "%s" does not exist.
sl_SI: Skupina "%s" ne obstaja.

en: Unable to claim actions. Database error.
sl_SI: Dejanj ni mogoče zahtevati. Napaka podatkovne baze.

en: Unidentified action %s
sl_SI: Neopredeljeno dejanje %s

en: Unable to save action.
sl_SI: Dejanja ni mogoče shraniti.

en: Error saving action: %s
sl_SI: Napaka pri shranjevanju dejanja: %s

en: action reset
sl_SI: ponastavitev dejanja

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %s in %s on line %s
sl_SI: nepredvidena zaustavitev: PHP Fatal error %s v %s v vrstici %s

en: action timed out after %s seconds
sl_SI: dejanje je bilo prekinjeno po %s sekundah

en: action failed: %s
sl_SI: dejanje ni uspelo: %s

en: action complete
sl_SI: dejanje zaključeno

en: action started
sl_SI: dejanje je začelo

en: Action Group
sl_SI: Skupina dejanja

en: action canceled
sl_SI: dejanje preklicano

en: action created
sl_SI: dejanje ustvarjeno

note: translators: %s refers to the exception error message.
en: There was an error running the action scheduler: %s
sl_SI: Prišlo je do napake pri zagonu načrtovalnika dejanj: %s

note: translators: %1$s refers to the action ID, %2$s refers to the Exception message
en: Error processing action %1$s: %2$s
sl_SI: Napaka pri obdelavi dejanja %1$s: %2$s

note: translators: %s refers to the action ID
en: Started processing action %s
sl_SI: Pričetek obdelave dejanja %s

note: translators: %d refers to the total number of taskes completed
en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
sl_SI[0]: %d načrtovano dejanje zaključeno.
sl_SI[1]: %d načrtovani dejanji zaključeni.
sl_SI[2]: %d načrtovana dejanja zaključena.
sl_SI[3]: %d načrtovanih dejanj zaključenih.

note: translators: %d refers to how many scheduled taks were found to run
en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
sl_SI[0]: Najdena %d načrtovana naloga
sl_SI[1]: Najdeni %d načrtovani nalogi
sl_SI[2]: Najdene %d načrtovane naloge
sl_SI[3]: Najdenih %d načrtovanih nalog

en: Attempting to reduce used memory...
sl_SI: Poskus zmanjšanja pomnilnika...

en: second | seconds
sl_SI[0]: sekunda
sl_SI[1]: sekundi
sl_SI[2]: sekunde
sl_SI[3]: sekund

en: Running %d action | Running %d actions
sl_SI[0]: Obdelava %d dejanja
sl_SI[1]: Obdelava %d dejanj
sl_SI[2]: Obdelava %d dejanj
sl_SI[3]: Obdelava %d dejanj

en: Canceled
sl_SI: Preklicano

en: Failed
sl_SI: Spodletelo

en: In-progress
sl_SI: V teku

en: Pending
sl_SI: V obdelavi

en: Invalid schedule. Cannot save action.
sl_SI: Neveljaven razpored. Dejanja ni mogoče shraniti.

en: Every minute
sl_SI: Vsako minuto

en:  (%s ago)
sl_SI:  (%s nazaj)

en: Could not process change for action: "%s" (ID: %d). Error: %s
sl_SI: Sprememba dejanja ni možna: "%s" (ID: %d). Napaka: %s

en: Successfully canceled action: %s
sl_SI: Uspešen preklic dejanja: %s

en: Successfully processed change for action: %s
sl_SI: Uspešna sprememba dejanja: %s

en: Successfully executed action: %s
sl_SI: Uspešna izvedba dejanja: %s

en: Search hook, args and claim ID
sl_SI: Iskalni hook, argumenti in ID zahteve

en: Scheduled Actions
sl_SI: Načrtovana dejanja

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
sl_SI: Prekliči dejanje zdaj, da se izognete možnosti, da bi se zgodila v prihodnosti

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
sl_SI: Pocesirajte dejanje zdaj, kot da bi bilo del vrste

en: Non-repeating
sl_SI: Ne ponavljajoče

en: Every %s
sl_SI: Vsako %s

en: Now!
sl_SI: Zdaj!

en: %s second | %s seconds
sl_SI[0]: %s sekunda
sl_SI[1]: %s sekundi
sl_SI[2]: %s sekunde
sl_SI[3]: %s sekund

en: %s minute | %s minutes
sl_SI[0]: %s minuta
sl_SI[1]: %s minuti
sl_SI[2]: %s minute
sl_SI[3]: %s minut

en: %s hour | %s hours
sl_SI[0]: %s ura
sl_SI[1]: %s uri
sl_SI[2]: %s ure
sl_SI[3]: %s ur

en: %s day | %s days
sl_SI[0]: %s dan
sl_SI[1]: %s dneva
sl_SI[2]: %s dnevi
sl_SI[3]: %s dni

en: %s week | %s weeks
sl_SI[0]: %s teden
sl_SI[1]: %s tedna
sl_SI[2]: %s tedni
sl_SI[3]: %s tednov

en: %s month | %s months
sl_SI[0]: %s mesec
sl_SI[1]: %s meseca
sl_SI[2]: %s meseci
sl_SI[3]: %s mesecev

en: %s year | %s years
sl_SI[0]: %s leto
sl_SI[1]: %s leti
sl_SI[2]: %s leta
sl_SI[3]: %s let

en: Run
sl_SI: Zaženi

en: Claim ID
sl_SI: ID zahteve

en: Log
sl_SI: Dnevnik

en: Scheduled Date
sl_SI: Načrtovan datum

en: Recurrence
sl_SI: Ponovitev

en: Group
sl_SI: Skupina

en: Arguments
sl_SI: Argumenti

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
sl_SI: [{site_title}]: Naročilo #{order_number} ni uspelo

en: Enter your address to view shipping options.
sl_SI: Vnesite vaš naslov za ogled možnosti dostave.

en: Partial Refund: Order {order_number}
sl_SI: Delno vračilo: Naročilo {order_number}

en: Order Refunded: {order_number}
sl_SI: Naročilo povrnjeno: {order_number}

note: Translators: $s shipping destination.
en: Enter a different address
sl_SI: Vnesite drug naslov

note: Translators: $s shipping destination.
en: No shipping options were found for %s.
sl_SI: Na voljo ni nobene dostavne možnosti za %s.

note: Translators: $s shipping destination.
en: Change address
sl_SI: Spremeni naslov

en: Sort by latest
sl_SI: Razvrsti po najnovejšem

en: New Order: #{order_number}
sl_SI: Novo naročilo: #{order_number}

en: Order Failed: #{order_number}
sl_SI: Neuspelo naročilo: #{order_number}

note: translators: %s: Default class name
en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
sl_SI: Razred pripet na "woocommerce_queue_class" ne implementira vmesnika WC_Queue_Interface. Namesto njega bo uporabljen privzeti razred %s.

note: translators: %d refers to the total number of batches executed
en: %d batch executed. | %d batches executed.
sl_SI[0]: Izvedena %d paketna obdelava.
sl_SI[1]: Izvedeni %d paketni obdelavi.
sl_SI[2]: Izvedene %d paketne obdelave.
sl_SI[3]: Izvedenih %d paketnih obdelav.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
sl_SI: Zahteva je bila izgubljena. Prekinjanje trenutne paketne obdelave.

en: There are too many concurrent batches.
sl_SI: Trenutno obstaja preveč sočasnih paketnih obdelav.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
sl_SI: Trenutno obstaja preveč sočasnih paketnih obdelav, ampak zagon je prisiljen, da se nadaljuje.

en: Maximum simultaneous batches already in progress (%s queues). No actions will be processed until the current batches are complete.
sl_SI: Trenutno že poteka največje število sočasnih paketnih obdelav (%s vrst). Dokler se ne končajo trenutne obdelave, ne bo obdelano nobeno dejanje.

en: Stock levels increased:
sl_SI: Raven zaloge zvišana:

en: Stock levels reduced:
sl_SI: Raven zaloge znižana:

note: translators: %s item name.
en: Unable to restore stock for item %s.
sl_SI: Zaloge za element %s ni bilo mogoče obnoviti.

note: translators: %s item name.
en: Unable to reduce stock for item %s.
sl_SI: Zaloge za element %s ni bilo mogoče znižati.

en: Password Reset Request for {site_title}
sl_SI: Prošnja za ponastavitev gesla za {site_title}

en: Password Reset Request
sl_SI: Prošnja za ponastavitev gesla

en: Attributes totals.
sl_SI: Skupek attributov.

en: Tags totals.
sl_SI: Skupek oznak.

en: Categories totals.
sl_SI: Skupek kategorij.

en: Reviews totals.
sl_SI: Skupek ocen.

en: Coupons totals.
sl_SI: Skupek kuponov.

en: Customers totals.
sl_SI: Skuper strank.

en: Products totals.
sl_SI: Skupek produktov.

en: Orders totals.
sl_SI: Skupek naročil.

en: Review type name.
sl_SI: Naziv tipa ocene.

en: Amount of reviews.
sl_SI: Število ocen.

en: Amount of products.
sl_SI: Število izdelkov.

en: Product type name.
sl_SI: Naziv tipa izdelka.

en: Amount of orders.
sl_SI: Število naročil.

en: Order status name.
sl_SI: Naziv statusa naročila.

en: Amount of customers.
sl_SI: Število strank.

en: Non-paying customer
sl_SI: Stranka, ki ne plačuje

en: Paying customer
sl_SI: Stranka, ki plačuje

en: Amount of coupons.
sl_SI: Število kuponov.

en: Coupon type name.
sl_SI: Naziv tipa kupona.

en: Customer type name.
sl_SI: Naziv tipa stranke.

en: There are no currencies matching these parameters.
sl_SI: Na voljo ni nobene valute s temi parametri.

en: ISO4217 currency code.
sl_SI: Koda valute ISO4217.

en: Data resource description.
sl_SI: Opis vira podatka.

en: Data resource ID.
sl_SI: ID vira podatka.

en: List of supported currencies.
sl_SI: Seznam podprtih valut.

en: Full name of state.
sl_SI: Poln naziv zvezne države.

en: List of states in this country.
sl_SI: Seznam zveznih držav v tej državi.

en: List of supported continents, countries, and states.
sl_SI: Seznam podprtih kontinetov, držav in zveznih držav.

en: List of supported states in a given country.
sl_SI: Seznam podprtih zveznih držav v dani državi.

en: The unit weights are defined in for this country.
sl_SI: Merske enote za to državo so določene.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
sl_SI: Ločilo tisočic za prikaz cen za to državo.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
sl_SI: Število številk za decimalno vejico za prikaz cen za to državo.

en: The unit lengths are defined in for this country.
sl_SI: Merske enote za to državo so določene.

en: Currency symbol position for this country.
sl_SI: Položaj simbola valute za to državo.

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
sl_SI: Privzeta ISO4127 alpha-3 koda valute za državo.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
sl_SI: ISO3166 alpha-2 koda države.

en: List of countries on this continent.
sl_SI: Seznam držav na tem kontinentu.

en: Full name of continent.
sl_SI: Poln naziv kontinenta.

en: Full name of currency.
sl_SI: Poln naziv valute.

en: Full name of country.
sl_SI: Poln naziv te države.

en: 2 character continent code.
sl_SI: Koda kontinenta v dveh znakih.

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
sl_SI: Ločilo decimalk za prikaz cen za to državo.

en: There are no locations matching these parameters.
sl_SI: Na voljo ni nobene lokacije za te parametre.

en: Your {site_title} account has been created!
sl_SI: Vaš {site_title} up. račun je bil ustvarjen!

en: Your {site_title} order has been received!
sl_SI: Vaše {site_title} naročilo je bilo sprejeto!

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
sl_SI: Račun za naročilo #{order_number} na {site_title}

en: Invalid review ID.
sl_SI: Neveljaven ID ocene.

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
sl_SI: Polje za oceno izdelka presega dovoljeno dolžino.

en: Updating review failed.
sl_SI: Posodobitev ocene ni uspela.

en: Updating review status failed.
sl_SI: Posodobitev statusa ocene ni uspela.

en: View affected templates
sl_SI: Oglej si prizadete predloge

en: Thanks for shopping with us
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za nakup

en: Your latest {site_title} invoice
sl_SI: Vaš nedavni račun {site_title}

en: Your {site_title} order is now complete
sl_SI: Vaše {order_number} naročilo je zaključeno

en: Order Cancelled: #{order_number}
sl_SI: Naročilo preklicano: #{order_number}

note: translators: 1: error message 2: file name and path 3: line number
en: %1$s in %2$s on line %3$s
sl_SI: %1$s v %2$s v vrstici %3$s

en: Variation status.
sl_SI: Status različice.

en: Limit result set to products with specified stock status.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim davčnim razredom.

en: File ID.
sl_SI: ID datoteke.

en: Controls the stock status of the product.
sl_SI: Nadzira stanje zaloge izdelka.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na ocene, ki so dodeljene določenim ID-jem uporabnikov.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
sl_SI: Naslov URL avatarja za ocenjevalca predmeta.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
sl_SI: Če ste kopirali datoteko predloge, da ste naredili spremembe, boste morali kopirati novo različico predloge in znova uveljaviti vaše spremembe.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odziv na ocene, objavljene pred podanim datumom združljivim z ISO8601.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
sl_SI: Če je veljavno (angl. true), bo ta opomba pripisana trenutnemu uporabniku. Če je neveljavno (angl. false), bo opomba pripisana sistemu.

en: Order note author.
sl_SI: Avtor opombe naročila.

en: The object has already been trashed.
sl_SI: Predmet je že v smeteh.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
sl_SI: Zagotovi, da nabor rezultatov izloči ocene, ki so dodeljene določenim ID-jem uporabnikov.

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
sl_SI: Posodobite vašo temo na najnovejšo različico. Če posodobitve niso na voljo, stopite v stik z avtorjem teme, ter vprašajte glede združljivosti s trenutno različico WooCommerce-a.

en: Invalid review content.
sl_SI: Neveljavna vsebina ocene.

en: Unique identifier for the product.
sl_SI: Edinstven identifikator za izdelek.

en: Supported features for this payment gateway.
sl_SI: Podprte možnosti za ta plačilni sistem.

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
sl_SI: WooCommerce Plačilni žetoni strank

en: WooCommerce Customer Downloads
sl_SI: WooCommerce Prenosi strank

en: WooCommerce Customer Orders
sl_SI: WooCommerce Naročila strank

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
sl_SI: Edinstven identifikator za izdelek, h kateremu spada ocena.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
sl_SI: Identifikator za skupino, v katero spada ta nastavitev.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na ocene, ki imajo dodeljen določen status.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na ocene, ki so dodeljene določenim ID-jem izdelkov.

en: Limit result set to that from a specific author email.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na določen e-poštni naslov avtorja.

en: Cannot create existing product review.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti obstoječe ocene izdelka.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
sl_SI: Nimate dovoljenja za spremembo vrste komentarja.

note: translators: %s: force=true
en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
sl_SI: Predmet ne podpira prestavljanja v smeti. Nastavite '%s' za izbris.

note: translators: %d: avatar image size in pixels
en: Avatar URL with image size of %d pixels.
sl_SI: Naslov URL avatarja z velikostjo slike %d slikovnih točk.

en: Shipping instance ID.
sl_SI: ID primerka dostave.

en: The object cannot be deleted.
sl_SI: Predmeta ni mogoče izbrisati.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock
en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
sl_SI: Žal nimamo na voljo dovolj zaloge za izdelek "%1$s", da bi lahko izvedli vaše naročilo (razpoložljiva količina: %2$s). Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti.

en: Status of the review.
sl_SI: Status ocene.

note: translators: %1$s: field name, %2$s finder.eircode.ie URL
en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
sl_SI: %1$s ni veljaveno. <a target="_blank" href="%2$s">Tu</a> lahko poiščete pravilen Eircode.

en: WooCommerce Customer Data
sl_SI: WooCommerce podatki stranke

en: Export all categories
sl_SI: Izvoz vse kategorije

en: Which product category should be exported?
sl_SI: Katere kategorije izdelkov bodo izvožene?

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move down
sl_SI: Prestavi dol

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move up
sl_SI: Prestavi gor

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move the "%s" payment method up
sl_SI: Prestavi "%s" način plačila gor

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Set up the "%s" payment method
sl_SI: Nastavi "%s" način plačila

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: The "%s" payment method is currently enabled
sl_SI: Način plačila "%s" je trenutno omogočen

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: The "%s" payment method is currently disabled
sl_SI: Način plačila "%s" je trenutno onemogočen

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
sl_SI: Ali naj bodo ob obravnavanju %s zasebni podatki znotraj naročil ohranjeni ali odstranjeni?

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
sl_SI: Ali naj bodo ob obravnavanju %s dostopi do prenosov preklicani in dnevniki prenosov počiščeni?

en: ShipStation icon
sl_SI: Ikona ShipStation

en: Low stock amount
sl_SI: Nizka zaloga

en: WooCommerce Services icon
sl_SI: Ikona WooCommerce Services

note: translators: %s: theme name
en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
sl_SI: <strong>Vaša tema (%s) vsebuje zastarele kopije nekaterih datotek WooCommerce predlog.</strong> Te datoteke bodo morda potrebovale posodobitev, za zagotovitev združljivost s trenutno različico WooCommerce-a. Predlogi za popravke:

en: Enter attachment ID or URL to an image
sl_SI: Vnesite ID priponke ali naslov URL do slike

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Move the "%s" payment method down
sl_SI: Premakni način plačila "%s" dol

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Manage the "%s" payment method
sl_SI: Upravljaj z načinom plačila "%s"

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
sl_SI: Vnesite številko, da nastavite zalogo na ravni različice. Uporabite zgornje potrditveno polje variacije 'Upravljanje z zalogo?', da omogočite/onemogočite upravljanje z zalogo na ravni različice.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
sl_SI: To je ID priponke ali naslov URL slike, ki bo uporabljen za slike vsebnikov v katalogu izdelkov. Slika bo prikazana bo na izdelkih brez slik.

en: We recommend using ShipStation to save time at the Post Office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
sl_SI: Priporočamo uporabo ShipStation za prihranitev časa na pošti, tako da sami doma sprintate etikete. Poskusite ShipStation zastonj za 30 dni.

en: Set up Stripe for me using this email:
sl_SI: Nastavite Stripe za ta email:

en: Print shipping labels at home
sl_SI: Sprintajte poštne etikete doma

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
sl_SI: Aktualna cena je točni strošek pošiljke, pridobljen s strani dostavne službe.

note: translators: %1$s: live rates tooltip text, %2$s: shipping extensions URL
en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
sl_SI: Če bi želeli ponuditi <span class="help_tip" data-tip="%1$s">aktualne cene</span> določene dostavne službe (npr. UPS) lahko najdete <a href="%2$s" target="_blank">tu</a> različne razširitve za WooCommerce.

en: We recommend WooCommerce Services & Jetpack. These plugins will save you time at the Post Office by enabling you to print your shipping labels at home.
sl_SI: Priporočamo uporabo WooCommerce Services in Jetpack. Ta vtičnika vama bosta prihranila čas na pošti, s tem, da boste lahko doma sprintali etikete.

note: translators: %1$s: weight unit dropdown, %2$s: dimension unit dropdown
en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
sl_SI: Uporabili bomo %1$s za težo izdelka in %2$s za dimenzije izdelka.

en: Set up PayPal for me using this email:
sl_SI: Nastavite PayPal za ta e-mail:

en: Placeholder image
sl_SI: Slika vsebnika (angl. placeholder)

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email
sl_SI: Ko zaloga izdelka doseže to vrednost, boste na e-poštni naslov dobili obvestilo

en: Alto Paraguay
sl_SI: Alto Paragvaj

en: Ounces
sl_SI: Unča

en: Meters
sl_SI: Metri

en: Millimeters
sl_SI: Milimetri

en: Inches
sl_SI: Inči

en: Yards
sl_SI: Jardi

en: Centimeters
sl_SI: Centimetri

en: Kilograms
sl_SI: Kilogrami

en: Pounds
sl_SI: Funti

en: Grams
sl_SI: Grami

en: Sud Sardegna
sl_SI: Južna Sardinija

en: Item moved up
sl_SI: Element premaknjen gor

en: Item moved down
sl_SI: Element premaknjen dol

en: Are you sure you want to remove the selected items?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti izbrane elemente?

en: Stripe setup is powered by Jetpack and WooCommerce Services.
sl_SI: Stripe nastavitve so podprte s strani Jetpack-a and WooCommerce Services.

en: PayPal setup is powered by Jetpack and WooCommerce Services.
sl_SI: PayPal nastavitve so podprte s strani Jetpack-a and WooCommerce Services.

en: Stripe and PayPal setup are powered by Jetpack and WooCommerce Services.
sl_SI: Stripe in PayPal nastavitve so podprte s strani Jetpack-a and WooCommerce Services.

en: You may need to manually restore the item's stock.
sl_SI: Zalogo izdelka boste morda morali ročno obnoviti.

en: Apartment, suite, unit etc.
sl_SI: Apartma, poslovni prostor, enota, itd.

note: translators: %d: count
en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
sl_SI[0]: %d ključ API je bil trajno preklican.
sl_SI[1]: %d ključa API sta bila trajno preklicana.
sl_SI[2]: %d ključi API so bili trajno preklicani.
sl_SI[3]: %d ključev API je bilo trajno preklicanih.

note: Translators: %d parent ID.
en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
sl_SI: Atributov ni mogoče nastaviti, saj je nadrejeni izdelek neveljaven.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
sl_SI: Dejanja ni mogoče razveljaviti. Ali ste prepričani, da želite izbrisati osebne podatke iz izbranih naročil?

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping %d
sl_SI: Dostava %d

en: MySQL version string.
sl_SI: Niz različice MySQL-a.

en: Payer PayPal address
sl_SI: PayPal naslov plačnika

en: Payer last name
sl_SI: Priimek plačnika

en: Payer first name
sl_SI: Ime plačnika

note: translators: 1: Link to tax rates sample file 2: Closing link.
en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
sl_SI: Vaša datoteka CSV mora vsebovati določen vrstni red stolpcev. %1$sKliknite tukaj za prenos vzorca%2$s.

en: Billing Address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Billing Address 1
sl_SI: Naslov plačnika 1

en: Shipping Address 1
sl_SI: Naslov za dostavo 1

en: Shipping Address
sl_SI: Naslov za dostavo

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits 3: expiry month 4: expiry year
en: eCheck ending in %1$s
sl_SI: eCheck končujoč z %1$s

en: If you have a coupon code, please apply it below.
sl_SI: Če imate kodo kupona, jo lahko unovčite spodaj.

en: privacy policy
sl_SI: pravilnik o zasebnosti

en: United States (US) dollar
sl_SI: Ameriški dolar (USD)

en: terms and conditions
sl_SI: pogoji poslovanja

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
sl_SI: Tako bo prikazano vaše ime znotraj razdelka vašega računa in med mnenji

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
sl_SI: Te možnosti omogočajo spremembe videza zaključka nakupa v WooCommerce.

note: translators: %s terms and conditions page name and link
en: I have read and agree to the website %s
sl_SI: Prebral/-a sem in strinjam se s %s spletne strani

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer
sl_SI: Sprejmite plačila preko bančnega nakazila.

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: Other locations
sl_SI: Druge lokacije

note: Translators: %1$s shipping method title, %2$s shipping method id.
en: %1$s (#%2$s)
sl_SI: %1$s (št. %2$s)

note: Translators: %1$s shipping method name.
en: Any &quot;%1$s&quot; method
sl_SI: Katerikoli način &quot;%1$s&quot;

en: Account details:
sl_SI: Podrobnosti računa:

note: Translators: %s: page name.
en: %s page
sl_SI: Stran %s

en: No page set
sl_SI: Stran ni nastavljena

en: Highlight required fields with an asterisk
sl_SI: Poudari zahtevana polja z zvezdico

en: Required
sl_SI: Zahtevano

note: Translators: %s field name.
en: %s field
sl_SI: Polje %s

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
sl_SI: Oglejte si <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Pravilnik o zasebnosti</a> za več podorbnosti.

note: translators: %s: Link to WC system status page
en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
sl_SI: PayPal Standard preusmeri stranke na PayPal stran, da vnesejo svoje plačilne podatke.

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
sl_SI: o, je, so, kot, ob, na, od, do, za, koliko, v, ali, da, to, kaj, kdaj, kje, kdo, z, www

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
sl_SI: Opcijsko dodajte besedilo k potrditvenem poplju za pogoje, katero morajo stranke obkljukati.

note: translators: %s: URL
en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
sl_SI: Beleži dogodke PayPala (kot npr. zahteve IPN) v %s Opomba: to bo morda beležilo osebne podatke. Priporočamo uporabo le med razhroščevanjem, po zaključku opravila pa izbris dnevnikov.

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
sl_SI: Sprejemamo plačila preko PayPal-a. Med obdelavo plačil bodo nekateri vaši podatki poslani storitvi PayPal. Sem spadajo podatki, ki so zahtevani za obdelavo plačila ali podporo plačilom (skupen znesek, podatki o plačniku).

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
sl_SI: Sprejmite plačila preko čekov. Ta nepovezan plačilni sistem je uporaben tudi za preizkusne nakupe.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
sl_SI: Delimo informacije s tretjimi osebami, ki nam pomagajo pri naročanju in storitvami za vas ; na primer --

en: What we share with others
sl_SI: Kaj delimo z ostalimi

en: Who on our team has access
sl_SI: Kdo v naši ekipi ima dostop

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
sl_SI: Člani osebja imajo dostop do teh informacij za pomoč pri naročanjih, vračilu in podpori kupcem.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
sl_SI: Shanili bomo tudi komentarje in mnenja, če se jih odločite pustiti.

en: Set up your account for our store
sl_SI: Ustvarite račun za uporabo naše trgovine

en: Process payments and prevent fraud
sl_SI: Procesiraj plačila in prepreči zlorabo

en: Send you information about your account and order
sl_SI: Pošljite informacije vašega računa in naročila

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
sl_SI: Ko kupujete pri nas, vas bomo prosili, da podate informacije, vključno z imenom, naslovom plačnika, naslovom za dostavo, e-pošto, tel. št., kreditno kartico/podrobnosti plačila in opcijske informacije računa, kot na primer up. ime in geslo. Podatke bomo uporabili za naslednje namene:

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
sl_SI: Odzovi se na prošnje, vključno z vračili in pritožbami

en: Improve our store offerings
sl_SI: Izboljšajte ponudbo naše trgovine

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
sl_SI: PIškotke uporabljamo tudi za sledenje vsebine košarice med brskanjem po naši spletni strani

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
sl_SI: Opomba: Če želite, lahko tu dodate povezavo o dodatnem pravilniku o piškotnih.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
sl_SI: Naslov dostave: vprašali vas bomo, da vnesete naslov, da lahko npr. predvidimo dostavo preden oddate naročilo in vam nato pošljemo ponudbo!

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
sl_SI: Lokacija, IP naslov in tip brskalnika: uporabili bomo za predvidevanje davka in dostave

en: Products you’ve viewed:  we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
sl_SI: Izdelki, ki ste si jih ogledali: uporabili bomo, npr. da vam prikažemo izdelke, ki ste si jih nedavno ogledali

en: What we collect and store
sl_SI: Kaj zbiramo in shranjujemo

en: While you visit our site, we’ll track:
sl_SI: Med obiskom naše strani, sledimo:

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
sl_SI: Med zaključkom nakupa na naši spletni strani, zbiramo vaše podatke.

en: Token
sl_SI: Žeton

en: Payment Tokens
sl_SI: Plačilni žetoni

en: Order Number
sl_SI: Številka naročila

en: Browser User Agent
sl_SI: User Agent brskalnika

en: Items Purchased
sl_SI: Kupljeni izdelki

en: Access granted
sl_SI: Dostop dodeljen

en: Download count
sl_SI: Število prenosov

en: User email
sl_SI: E-pošta uporabnika

en: Cloning is forbidden.
sl_SI: Podvojevanje ni dovoljeno.

note: translators: %d: amount of sessions
en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
sl_SI: Izbrisane so bile vse shranjene seje in %d shranjenih košaric.

en: Parent product does not match current variation.
sl_SI: Nadrejeni izdelek se ne ujema s trenutno različico.

en: Name of the customer for the order
sl_SI: Ime stranke za naročilo

en: URL to edit the order
sl_SI: URL za urejanje naročila

en: Download ID
sl_SI: ID prenosa

en: Customer Data
sl_SI: Podatki stranke

en: Error saving order.
sl_SI: Napaka med shranjevanjem naročila.

en: Phone Number
sl_SI: Telefonska številka

en: Error during status transition.
sl_SI: Napaka med prehodom stanja.

en: Display name
sl_SI: Prikazno ime

en: Shipping Country
sl_SI: Država za dostavo

en: Shipping State
sl_SI: Zv. država za dostavo

en: Shipping Postal/Zip Code
sl_SI: Poštna številka za dostavo

en: Shipping City
sl_SI: Mesto za dostavo

en: Shipping Company
sl_SI: Podjetje za dostavo

en: Shipping Last Name
sl_SI: Priimek za dostavo

en: Shipping First Name
sl_SI: Ime za dostavo

en: Personal data removed.
sl_SI: Osebni podatki odstranjeni.

en: optional
sl_SI: neobvezno

en: Billing Country
sl_SI: Država plačnika

en: Billing State
sl_SI: Zv. država plačnika

en: Billing Postal/Zip Code
sl_SI: Poštna številka plačnika

en: Billing City
sl_SI: Mesto plačnika

en: Billing Company
sl_SI: Podjetje plačnika

en: Billing Last Name
sl_SI: Priimek plačnika

en: Billing First Name
sl_SI: Ime plačnika

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Shop manager
sl_SI: Upravitelj trgovine

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Customer
sl_SI: Stranka

en: Unable to create order.
sl_SI: Naročila ni bilo mogoče ustvariti.

note: translators: This is the headline for a list of downloads purchased from the store for a given user.
en: Purchased Downloads
sl_SI: Kupljeni prenosi

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed payment token "%d"
sl_SI: Odstranjen plačilni žeton "%d"

en: Customer download permissions have been retained.
sl_SI: Strankina dovoljenja za prenos so bila ohranjena.

en: Removed access to downloadable files.
sl_SI: Odstranjen dostop do prenosljivih datotek.

note: translators: This is the headline for a list of access logs for downloads purchased from the store for a given user.
en: Access to Purchased Downloads
sl_SI: Dostop do kupljenih prenosljivih datotek

note: Translators: %s Order number.
en: Personal data within order %s has been retained.
sl_SI: Osebni podatki znotraj naročila %s so bili ohranjeni.

note: Translators: %s Order number.
en: Removed personal data from order %s.
sl_SI: Osebni podatki so bili odstranjeni iz naročila %s.

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed customer "%s"
sl_SI: Odstranjena stranka "%s"

note: translators: %d: amount of permissions
en: %d permissions deleted
sl_SI: Izbrisanih %d dovoljenj

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
sl_SI: To orodje bo izbrisalo potekla dovoljenja prenosov in dovoljenja brez preostalih prenosov.

en: Clean up download permissions
sl_SI: Počisti dovoljenja prenosov

en: Used-up download permissions
sl_SI: Porabljena dovoljenja prenosov

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke s specifičnim atributom. Uporabi ime taksonomije/ključ atributa.

en: Update status event failed.
sl_SI: Posodobitev statusa dogodka ni uspela.

en: Payment complete event failed.
sl_SI: Dogodek o zaključenem plačilu ni uspel.

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
sl_SI: Prikazno ime ni mogoče spremniti v e-naslov zaradi varstva podatkov.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
sl_SI: Za nadaljevanje z nakupom si prosimo preberite in se strinjajte s pogoji poslovanja.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
sl_SI: To orodje bo izbrisalo vse strankine podatke seje iz podatkovne baze, vključno s trenutnimi košaricami in košaricami shranjenimi v podatkovni bazi.

en: If the payment was refunded via the API.
sl_SI: Če je bilo plačilo povrnjeno preko API-ja.

en: Order total formatted for locale
sl_SI: Celotni znesek naročila v lokalni obliki

note: translators: %1$s: product name. %2$s product permalink
en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
sl_SI: Izdelek %1$s je bil odstranjen iz vaše košarice, ker je bil spremenjen. <a href="%2$s">Tu</a> ga lahko dodate nazaj v košarico.

note: translators: %s: documentation URL
en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
sl_SI: Kot kaže, vaša trgovina ne uporablja varne povezave. Močno priporočamo uporabo HTTPS povezave na celotnem spletišču, za omogočite večjo varnost podatkov vašim strankam. <a href="%s">Več o tem</a>

en: WooCommerce pages
sl_SI: Strani WooCommerce

en: MaxMind GeoIP database requires at least PHP 5.4.
sl_SI: Podatkovna zbirka MaxMind GeoIP zahteva PHP različico 5.4 ali novejšo.

en: WooCommerce database version
sl_SI: Različica podatkovne zbirke WooCommerce

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sl_SI: Priporočamo uporabo PHP različice 7.2 ali večjo za boljšo zmogljivost in varnost.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sl_SI: WooCommerce bo deloval na tej verziji PHP-ja, vendar je le-ta prišla do konca svojega življenskega cikla. Priporočamo uporabo PHP različice 7.2 ali večje za večjo zmogljivost in varnost.

en: Secure checkout
sl_SI: Varen zaključek nakupa

en: Enable coupons
sl_SI: Omogoči kupone

en: WordPress version
sl_SI: Različica WordPressa

en: WooCommerce version
sl_SI: Različica WooCommerca

en: Enable tax rates and calculations
sl_SI: Omogoči davčne stopnje in izračune

en: Enable the legacy REST API
sl_SI: Omogoči zastarel REST API

en: Account endpoints
sl_SI: Zaključne točke računov

en: Legacy API
sl_SI: Zastarel API

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
sl_SI: Plačila

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Manage
sl_SI: Upravljaj

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Set up
sl_SI: Nastavi

en: WordPress debug mode
sl_SI: Razhroščevalni način za WordPress

en: WordPress memory limit
sl_SI: Omejitev pomnilnika za WordPress

en: External object cache
sl_SI: Predpomnilnik zunanjih objektov

en: Retain completed orders
sl_SI: Ohrani zaključena naročila

en: Retain cancelled orders
sl_SI: Ohrani preklicana naročila

en: Retain failed orders
sl_SI: Ohrani neuspela naročila

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sl_SI: Ohrani zaključena naročila za določen čas pred anonimizacijo osebnih podatkov v naročilih.

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
sl_SI: Preklicana naročila so neplačana, preklicana so bila iz strani trgovine ali stranke. Izbrisana bodo po preteku določenega časa.

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sl_SI: Neuspešna naročila so neplačana, verjetno stranke niso zaključile nakupa. Izbrisana bodo po preteku določenega časa.

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sl_SI: Naročila V obdelavi so neplačana, verjetno stranke niso zaključile nakupa. Izbrisana bodo po preteku določenega časa.

en: WordPress multisite
sl_SI: WordPress omrežje spletišč

note: Translators: %1$s: Current version, %2$s: New version
en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
sl_SI: %1$s - Na voljo je nova različica WordPress-a (%2$s)

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
sl_SI: Prikaže, ali WordPress uporablja zunanji predpomnilnik predmetov.

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
sl_SI: Davčne stopnje bodo nastavljive, davki pa bodo izračunani med zaključkom nakupa.

en: Privacy page
sl_SI: Stran zasebnosti

en: Allow customers to create an account during checkout
sl_SI: Dovoli strankam, da ustvarijo up. račun na blagajni

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
sl_SI: Dovoli strankam prijavo v obstoječ račun na blagajni

en: Allow customers to place orders without an account
sl_SI: Dovoli strankam oddajo naročila brez up. računa

en: Accounts &amp; Privacy
sl_SI: Računi in zasebnost

en: Filter by registered customer
sl_SI: Filtriraj po registrirani stranki

note: translators: %d: orders count
en: Removed personal data from %d order. | Removed personal data from %d orders.
sl_SI[0]: Odstrani osebne podatke iz naročila %d.
sl_SI[1]: Odstrani osebne podatke iz naročil %d.
sl_SI[2]: Odstrani osebne podatke iz naročil %d.
sl_SI[3]: Odstrani osebne podatke iz naročil %d.

en: Remove personal data
sl_SI: Odstrani osebne podatke

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
sl_SI: Vaše osebne podatke bomo uporabili za obdelavo oddanih naročil, za podporo pri uporabi spletne strani in druge namene, opisane v %s.

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
sl_SI: Dovoli strankam, da ustvarijo up. račun na strani "Moj račun"

en: When creating an account, automatically generate a username from the customer's email address
sl_SI: Ob ustvaritvi računa samodejno ustvari uporabniško ime iz strankine e-pošte

en: When creating an account, automatically generate an account password
sl_SI: Ob ustvaritvi računa samodejno ustvari geslo računa

en: Registration privacy policy
sl_SI: Pravilnik o zasebnosti za registracijo

en: Checkout privacy policy
sl_SI: Pravilnik o zasebnosti za zaključek nakupa

en: Privacy policy
sl_SI: Pravilnik o zasebnosti

en: Retain inactive accounts
sl_SI: Ohrani nedejavne račune

en: Retain pending orders
sl_SI: Ohrani naročila v obdelavi

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
sl_SI: Izberite kako dolgo naj se ohranijo osebni podatki, ko niso več potrebni za obdelavo. Pustite prazno za ohranitev podatkov za nedoločen čas.

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
sl_SI: Neaktivni računi so tisti, v katere se nihče ni prijavil ali ni oddal naročila v določenem obdobju. Računi bodo izbrisani. Vsa naročila bodo pretvorjena v naročila gostov.

en: Personal data retention
sl_SI: Ohranitev osebnih podatkov

en: Account erasure requests
sl_SI: Prošnje za izbris računa

en: Allowed emails
sl_SI: Dovoljeni e-naslovi

en: Guest checkout
sl_SI: Zaključek nakupa za goste

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
sl_SI: Vaši osebni podatki bodo služili za izboljšavo vaše uporabniške izkušnje na naši spletni strani, za upravljanje dostopa do vašega računa in druge namene, opisane v %s.

en: Choose a page to act as your privacy policy.
sl_SI: Izberite stran, ki bo uporabljena kot pravilnik zasebnosti.

en: View &amp; Customize
sl_SI: Ogled in urejanje

en: Visit Dashboard
sl_SI: Obišči nadzorno ploščo

en: You can also:
sl_SI: Lahko tudi:

en: You're ready to add products to your store.
sl_SI: Pripravljeni ste za dodajanje izdlekov v vašo trgovino.

en: Create some products
sl_SI: Ustvarite nekaj izdelkov

en: Continue with WooCommerce Services
sl_SI: Nadaljuj z WooCommerce Storitvami

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
sl_SI: Povežite vašo trgovino za vključitev WooCommerce Storitev

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
sl_SI: Hvala za uporabo Jetpack-a! Vaša trgovina je skoraj gotova: za aktivacijo storitev kot so %s, povežite trgovino.

en: Storefront icon
sl_SI: Storefront ikona

en: automated taxes icon
sl_SI: ikona avtomatiziranih davkov

en: Review Settings
sl_SI: Nastavitve Mnenj

en: Mailchimp icon
sl_SI: Mailchimp ikona

en: Mailchimp for WooCommerce
sl_SI: Mailchimp za WooCommerce

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
sl_SI: Pridružite se 16 milijonom uporabnikov, ki uporabljajo Mailchimp. Sinhronizirajte sezname in shranite podatke za avtomatizirano pošiljanje e-pošte in ustvarjanje ciljnih kampanj.

en: Recommended for All WooCommerce Stores
sl_SI: Priporočeno za vse WooCommerce trgovine

en: WooCommerce PayFast Gateway
sl_SI: Plačilni sistem WooCommerce PayFast

en: WooCommerce eWAY Gateway
sl_SI: Plačilni sistem WooCommerce eWAY

en: Klarna Payments for WooCommerce
sl_SI: Klarna Payments za WooCommerce

en: Klarna Checkout for WooCommerce
sl_SI: Klarna Checkout za WooCommerce

en: WooCommerce Stripe Gateway
sl_SI: Plačilni sistem WooCommerce Stripe

en: The following plugins will be installed and activated for you:
sl_SI: Slednji vtičniki bodo nameščeni in aktivirani za vas:

en: Help WooCommerce improve with usage tracking.
sl_SI: Pomagajte izboljšati WooCommerce s sledenjem uporabe.

en: What currency do you accept payments in?
sl_SI: V kakšnih valutah sprejemate plačila?

en: Choose a state&hellip;
sl_SI: Izberite zvezno državo&hellip;

en: Recommended
sl_SI: Priporočeno

en: Year(s)
sl_SI: Leto(a)

en: Month(s)
sl_SI: Mesec(i)

en: Week(s)
sl_SI: Dan (dnevi)

en: You don&#8217;t have permission to do this.
sl_SI: Nimate dovoljenja za to dejanje.

en: Insufficient privileges to import products.
sl_SI: Nimate pravega dovoljenja za uvoz izdelkov.

en: Insufficient privileges to export products.
sl_SI: Nimate pravega dovoljenja za izvoz izdelkov.

en: Loading network orders
sl_SI: Nalaganje omrežnih naročil

en: WooCommerce Network Orders
sl_SI: WooCommerce omrežna naročila

en: You do not have permission to edit API Keys
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje API ključev

en: No keys found.
sl_SI: Ni ključev.

en: Return to payments
sl_SI: Vrnitev na plačila

en: Further education
sl_SI: Nadaljnje izobraževanje

en: Day(s)
sl_SI: Dan (dnevi)

en: Profile &rarr;
sl_SI: Profil &rarr;

en: Read more about what we collect.
sl_SI: Preberite več o podatkih, ki jih zbiramo.

en: Image size used for products in the catalog.
sl_SI: Velikost sličic, ki bo uporabljena za izdelke v katalogu.

note: translators: %s: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sl_SI: Po objavi vaših sprememb novih velikosti slik morda ne boste videli dokler ne <a href="%s" target="_blank">poustvarite sličic</a>.

note: translators: 1: tools URL 2: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sl_SI: Po objavi vaših sprememb novih velikosti slik morda ne boste videli dokler ne poustvarite sličic. To lahko storite v <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce orodjih</a> ali z uporabo vtičnika kot je <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: Regenerate
sl_SI: Poustvari

en: Regenerate shop thumbnails
sl_SI: Poustvari sličice trgovine

en: Edit this order
sl_SI: Uredi to naročilo

en: Change order status to completed
sl_SI: Spremeni stanje naročila na Zaključeno

en: Change order status to processing
sl_SI: Spremeni stanje naročila na V obdelavi

en: Change order status to on-hold
sl_SI: Spremeni stanje naročila na Zadržano

en: Cancelled product image regeneration job.
sl_SI: Ponovno ustvarjanja sličic je bilo preklicano.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
sl_SI: Po objavi sprememb bodo nove velikosti slik samodejno ustvarjene.

en: Cancel thumbnail regeneration
sl_SI: Prekliči poustvaritev sličic

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
sl_SI: Poustvaritev sličic teče v ozadju. Trajanje tega postopka je odvisno od števila slik v vaši trgovini.

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
sl_SI: Poustvaritev sličic je bilo razporejeno za izvajanje v ozadju.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
sl_SI: To bo poustvarilo vse sličice v trgovini, da se bodo ujemale z nastavitvami vaše teme oz. nastavitvami slik.

note: translators: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
sl_SI: Naj bo kategorija &#8220;%s&#8221; privzeta

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
sl_SI: To je privzeta kategorija, ki je ni mogoče izbrisati. Samodejno bo dodeljena izdelkom brez kategorije.

note: translators: %s: default category
en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
sl_SI: Izbris kategorije ne izbriše izdelkov v njej. Namesto tega bodo izdelki, ki so bili dodeljeni izbrisani kategoriji, prestavljeni v kategorijo %s

en: Every %d Minutes
sl_SI: Vsakih %d minut

note: translators: %s: Quantity.
en: %s quantity
sl_SI: %s količina

en: Pay for this order
sl_SI: Plačaj to naročilo

en: Invalid webhook.
sl_SI: Neveljaven webhook.

note: translators: %d: Setting value
en: The maximum allowed setting is %d
sl_SI: Najvišja dovoljena nastavitev je %d

note: translators: %d: Setting value
en: The minimum allowed setting is %d
sl_SI: Najnižja dovoljena nastavitev je %d

en: Invalid download log: not found.
sl_SI: Neveljaven dnevnik prenosa: ni najdeno.

en: Invalid download log: no ID.
sl_SI: Neveljaven dnevnik prenosa: ni ID-ja.

en: Unable to insert download log entry in database.
sl_SI: V podatkovno zbirko ni bilo mogoče vstaviti vnosa dnevnika prenosa.

en: Sandbox API password
sl_SI: Geslo za Sandbox API

en: Sandbox API signature
sl_SI: Podpis za Sandbox API

en: Sandbox API username
sl_SI: Uporabniško ime za Sandbox API

en: Live API signature
sl_SI: Podpis za Live API

en: Live API password
sl_SI: Geslo za Live API

en: Live API username
sl_SI: Uporabniško ime za Live API

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
sl_SI: Pošlji obvestilo, ko je prejet IPN s strani PayPala za vračilo denarja, preklic ali zavrnitev nakupa.

en: Enable IPN email notifications
sl_SI: Omogoči IPN e-obvestila

en: IPN Email Notifications
sl_SI: IPN e-obvestila

en: Thumbnail width
sl_SI: Širina predogledne sličice

en: Thumbnail cropping
sl_SI: Obrezovanje predogledne sličice

en: Images will be cropped into a square
sl_SI: Slike bodo obrezane v kvadrat

en: Uncropped
sl_SI: Neobrezano

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
sl_SI: Slike bodo obrezane v razmerje po meri

en: Product Images
sl_SI: Slike izdelkov

en: Main image width
sl_SI: Širina glavne slike

en: Rows per page
sl_SI: Vrstice na stran

en: Product Catalog
sl_SI: Katalog izdelkov

en: Enable store notice
sl_SI: Omogoči obvestilo trgovine

en: Store Notice
sl_SI: Obvestilo trgovine

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
sl_SI: Nekategorizirano

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
sl_SI: Slike bodo prikazane z uporabo izvornega razmerja velikosti

en: How many rows of products should be shown per page?
sl_SI: Koliko vrstic z izdelki naj bo prikazanih na strani?

en: Products per row
sl_SI: Izdelki na vrstico

en: How many products should be shown per row?
sl_SI: Koliko izdelkov naj bo prikazanih na vrstico?

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
sl_SI: Velikost slike, uporabljene za glavno sliko na straneh posameznih izdelkov. Te slike ne bodo obrezane.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
sl_SI: Kako naj bodo privzeto razvrščeni izdelki v katalogu?

en: Choose what to display on product category pages.
sl_SI: Izberite, kaj želite prikazati na straneh s kategorijami izdelkov.

en: Category display
sl_SI: Prikaz kategorije

en: Choose what to display on the main shop page.
sl_SI: Izberite, kaj želite prikazati na glavni strani trgovine.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
sl_SI: Če je omogočeno, bo to besedilo prikazano na celotni strani. Uporabite ga lahko, da obiskovalcem prikažete dogodke ali promocije.

en: Completed product image regeneration job.
sl_SI: Poustvarjanje slik izdelkov je zaključeno.

note: translators: %s: ID of the attachment.
en: Regenerating images for attachment ID: %s
sl_SI: Poustvarjanje slik za ID priponke: %s

note: translators: %s: Product title
en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Izberite možnosti za &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: Product title
en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
sl_SI: Dodajte &ldquo;%s&rdquo; v košarico

note: translators: %s: Product title
en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
sl_SI: Oglejte si izdelke v skupini &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: Product title
en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Nakup &ldquo;%s&rdquo;

en: Filter by IP address
sl_SI: Filtriraj po IP naslovu

en: Filter by user
sl_SI: Filtriraj po uporabniku

en: Filter by order
sl_SI: Filtriraj po vrstnem redu

en: Filter by file
sl_SI: Filtriraj po datoteki

en: Filter by product
sl_SI: Filtriraj po izdelku

en: View report
sl_SI: Ogled poročila

en: Copy link
sl_SI: Kopiraj povezavo

en: Date created:
sl_SI: Datum ustvaritve:

en: Paid on %1$s @ %2$s
sl_SI: Plačano %1$s ob %2$s

en: Invalid permission ID.
sl_SI: Neveljaven ID dovoljenj.

note: translators: %s: field name
en: %s is not a valid postcode / ZIP.
sl_SI: %s ni veljavna poštna številka.

en: Error processing refund. Please try again.
sl_SI: Napaka med obdelovanjem vračila. Poskusite znova.

en: Download ID.
sl_SI: ID prenosa.

en: Search logs
sl_SI: Preišči dnevnike

en: Enter a search term and press enter
sl_SI: Vnesite iskalni pojem in pritisnite Enter

en: Showing search results for: %s
sl_SI: Prikazovanje rezultatov iskanja za: %s

en: Shop pages
sl_SI: Strani trgovine

en: Permission ID
sl_SI: ID dovoljenja

en: File ID
sl_SI: ID datoteke

en: Permission #%d not found.
sl_SI: Dovoljenje št. %d ni bilo najdeno.

en: Set Status - On backorder
sl_SI: Nastavi stanje - Naročilo brez zaloge

en: Confirm navigation
sl_SI: Potrdi navigacijo

en: Customer download log
sl_SI: Dnevnik strankinih prenosov

en: Filter by stock status
sl_SI: Filtriraj po stanju zaloge

en: No customer downloads found.
sl_SI: Prenosov strank ni bilo mogoče najti.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke s specifičnimi šiframi. Uporabite veijo za ločitev.

en: On backorder
sl_SI: Po naročilu, brez zaloge

note: translators: %1$s: open link, %2$s: close link
en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
sl_SI: Ta povezava poročila je pretekla. %1$sKliknite sem za ogled filtriranega poročila%2$s.

en: Municipality / District
sl_SI: Občina / okrožje

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
sl_SI: Kopiranje v odložišče je spodletelo. Kliknite na desni gumb miške in kopirajte.

en: Change status:
sl_SI: Spremeni status:

en: Completed
sl_SI: Zaključeno

en: On-hold
sl_SI: Zadržano

en: Payment via
sl_SI: Plačilo preko

en: Change status to on-hold
sl_SI: Spremeni stanje v Zadržano

en: Change status to processing
sl_SI: Spremeni stanje v V obdelavi

en: Change status to completed
sl_SI: Spremeni stanje v Zaključeno

en: Create your first coupon
sl_SI: Ustvarite vaš prvi kupon

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
sl_SI: Pred %s

note: translators: %s: helper screen url
en: <a href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to receive extensions updates and support.
sl_SI: <a href="%s">Povežite trgovino</a> z WooCommerce.com, da dobite posodobitve za razširitve in podporo.

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
sl_SI: Obstoječi izdelki, ki se ujemajo preko ID-ja ali šifre, bodo posodobljeni, preostali pa bodo preskočeni.

en: Reasons you'll love Jetpack
sl_SI: Zakaj imate radi Jetpack

en: payment setup
sl_SI: nastavitve plačila

note: translators: %s: webhook name
en: Delete "%s" permanently
sl_SI: Trajno izbriši "%s"

en: payment setup and automated taxes
sl_SI: nastavitve plačila in avtomatskih davčnih osnov

en: Continue with Jetpack
sl_SI: Nadaljuj z Jetpack-om

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
sl_SI: Tema webhook-a ni znana. Izberite veljavno temo.

en: Email address to receive payments
sl_SI: E-naslov za prejemanje plačil

en: Direct payments to email address:
sl_SI: Direktna plačila na e-naslov:

en: I will also be selling products or services in person.
sl_SI: Izdelke ali storitve bom prodajal tudi osebno.

en: Customer downloads
sl_SI: Prenosi strank

en: Revision restored.
sl_SI: Različica obnovljena.

note: translators: %s: Home URL
en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
sl_SI: Tukaj lahko vnesete prilagojeno zgradbo za URL naslove izdelkov. Primer: če uporabite <code>trgovina</code>, bodo povezave vaših izdelkov izgledale kot <code>%strgovina/vzorcni-izdelek/</code>. Ta nastavitev vpliva le na URL naslove izdelkov in ne npr. URL naslove kategorij izdelkov.

en: Zanzibar West
sl_SI: Zanzibar Zahod

en: Zanzibar South
sl_SI: Zanzibar Jug

en: Pemba South
sl_SI: Pemba Jug

en: Zanzibar North
sl_SI: Zanzibar Sever

en: Pemba North
sl_SI: Pemba Sever

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
sl_SI: Premakni &#8220;%s&#8221; v smeti

note: translators: %s: Product title
en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Preberite si več o &ldquo;%s&rdquo;

en: Determines how this attribute's values are displayed.
sl_SI: Določi kako so prikazane vrednosti atributa.

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
sl_SI: S pomočjo atributov lahko določite dodatne podatke izdelkov, kot sta na primer velikost in barva. Te atribute lahko uporabite v stranski vrstici trgovine z uporabo gradnikov za večplastno navigacijo.

en: Belarusian ruble (old)
sl_SI: Beloruski rubelj (staro)

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
sl_SI: Nove načine plačila lahko dodate le med zaključkom nakupa. Stopite v stik z nami, če potrebujete pomoč.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
sl_SI: Določite, ali bo različica vidna na strani izdelka.

en: Customer invoice / Order details
sl_SI: Podrobnosti št. računa / naročila

en: End date of sale price, as GMT.
sl_SI: Končni datum razprodaje, kot GMT.

en: Email invoice / order details to customer
sl_SI: Pošlji e-pošto z računom / podrobnostmi naročila stranki.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
sl_SI: Ta ključ ni veljaven ali pa je že bil uporabljen. Po potrebi znova ponastavite vaše geslo.

en: Recent Viewed Products
sl_SI: Nazadnje ogledani izdelki

en: Order updated and sent.
sl_SI: Naročilo je posodobljeno in poslano.

en: Resend new order notification
sl_SI: Ponovno pošlji e-sporočilo o novem naročilu

en: Products by Rating
sl_SI: Razvrsti po oceni

en: A list of your store's top-rated products.
sl_SI: Seznam najbolje ocenjenih izdelkov v vaši trgovini.

en: Recent Product Reviews
sl_SI: Nazadnje ocenjeni izdelki

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
sl_SI: Na voljo ni nobenega razpoložljivega načina dostave. Prepričajte se, da ste pravilno vnesli vaš naslov, ali pa nas kontaktirajte za pomoč.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
sl_SI: Prikaži seznam zadnjih izdelkov, ki si jih je stranka ogledala.

en: Display a list of recent reviews from your store.
sl_SI: Prikaži seznam zadnjih mnenj v vaši trgovini.

en: A list of your store's products.
sl_SI: Seznam izdelkov vaše trgovine.

en: Product Tag Cloud
sl_SI: Oblak oznak izdelkov

en: A cloud of your most used product tags.
sl_SI: Oblak vaših najpogosteje uporabljenih oznak izdelkov.

en: Product Search
sl_SI: Iskanje po izdelkih

en: A search form for your store.
sl_SI: Iskalni obrazec za vašo trgovino.

en: Maximum depth
sl_SI: Največja globina

en: Filter Products by Rating
sl_SI: Filtriraj izdelke po oceni

en: Filter Products by Price
sl_SI: Filtriraj izdelke po ceni

en: Filter Products by Attribute
sl_SI: Filtriraj izdelke po atributih

en: Display a slider to filter products in your store by price.
sl_SI: Prikaže drsnik za filtriranje izdelkov vaše trgovine po ceni.

en: Please, provide an attribute name.
sl_SI: Podajte naziv atributa.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
sl_SI: Prikaži seznam ocen z zvezdicami za filtriranje izdelkov v vaši trgovini.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
sl_SI: Prikaži seznam atributov za filtriranje izdelkov v vaši trgovini.

en: Display a list of active product filters.
sl_SI: Prikaži seznam aktivnih filtrov za izdelke

en: Display the customer shopping cart.
sl_SI: Prikaži nakupovalno košarico stranke.

en: Relevance
sl_SI: Ustreznost

note: translators: 1: wc_get_product 2: woocommerce_init
en: %1$s should not be called before the %2$s action.
sl_SI: %1$s ne bi smel biti klican pred dejanjem %2$s.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
sl_SI: Naročila žal ni bilo mogoče najti. Kontaktirajte nas, če imate težave z iskanjem podrobnosti o vašem naročilu.

en: Please enter a valid email address
sl_SI: Vnesite veljaven elektronski naslov

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
sl_SI: "%s" žal ni več na zalogi, zato ni mogoče plačati tega naročila. Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
sl_SI: %1$s je bil klican z neveljavno stopnjo "%2$s".

note: translators: 1: class name 2: WC_Log_Handler_Interface
en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
sl_SI: Ponujen upravitelj %1$s ne implementira %2$s.

en: Unable to add payment method to your account.
sl_SI: Način plačila ni bilo mogoče dodati v vaš račun.

en: Payment method successfully added.
sl_SI: Način plačila je bil uspešno dodan.

en: Invalid payment gateway.
sl_SI: Neveljaven plačilni sistem.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
sl_SI: Tega kupona ni mogoče uporabiti pri izbranih izdelkih.

en: Invalid discount amount
sl_SI: Neveljaven znesek popusta

en: Create account password
sl_SI: Ustvari geslo računa

en: Fee has already been added.
sl_SI: Strošek je že dodan.

note: translators: 1: class name 2: woocommerce_logging_class 3: WC_Logger_Interface
en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
sl_SI: Razred %1$s, ki ga ponuja filter %2$s, mora implementirati %3$s.

en: Active Product Filters
sl_SI: Aktivni filtri izdelka

en: Not tested with the active version of WooCommerce
sl_SI: Ni bilo preizkušeno z aktivno različico WooCommerce-a

note: translators: %s: version number
en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
sl_SI: Naslednji aktivni vtičnik(i) še niso podali izjave združljivosti z WooCommerce %s, zato bi jih bilo treba pred nadaljevanjem posodobiti in preučiti:

note: translators: %s: version number
en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
sl_SI: <strong>Opozorilo!</strong> Različice slednjih vtičnikov niso bile testirane WooCommerce-om %s. Posodobite jih ter potrdite kompatibilnost pred posodobitvijo WooCommerce-a, da ne bo prišlo do težav:

note: translators: %s fee amount
en: %s fee
sl_SI: Strošek za %s

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
sl_SI: Ta možnost bo izbrisala VSE davčne stopnje, zato previdno. Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Delete tax rates
sl_SI: Izbriši davčne stopnje

en: Create pages
sl_SI: Ustvari strani

en: Create default WooCommerce pages
sl_SI: Ustvari privzete strani WooCommerce

en: Clear customer sessions
sl_SI: Počisti seje strank

en: WooCommerce transients
sl_SI: Transienti WooCommerce

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
sl_SI: Pogoji poslovanja

en: Post Type Counts
sl_SI: Števila vrst prispevkov

en: Database Index Size
sl_SI: Velikost kazala podatkovne zbirke

en: Database Data Size
sl_SI: Velikost podatkov podatkovne zbirke

en: Total Database Size
sl_SI: Skupna velikost podatkovne zbirke

note: Translators: %s: function name.
en: %s failed. Contact your hosting provider.
sl_SI: %s ni uspelo. Obrnite se na svojega ponudnika gostovanja.

note: translators: 1: X-Accel-Redirect 2: X-Sendfile 3: mod_xsendfile
en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
sl_SI: Če vsilite prenose, bodo naslovi URL ostali skriti, vendar je lahko prenos velikih datotek na nekaterih strežnikih nezanesljiv. Če je podprto, lahko za ponujanje prenosov uporabite %1$s / %2$s (strežnik zahteva %3$s).

en: Update now
sl_SI: Posodobi zdaj

en: As this is a major update, we strongly recommend creating a backup of your site before updating.
sl_SI: Ker gre za večjo posodobitev, je priporočeno, da pred posodobitvijo ustvarite varnostno kopijo vaše strani.

en: This is a major update, are you sure you're ready?
sl_SI: To je večja posodobitev. Ali ste prepričani, da ste pripravljeni?

en: Tested up to WooCommerce version
sl_SI: Preizkušeno do WooCommerce različice

en: Plugin
sl_SI: Vtičnik

en: unknown
sl_SI: neznano

en: Store Address
sl_SI: Naslov trgovine

en: The street address for your business location.
sl_SI: Nalov lokacije vašega podjetja.

en: The city in which your business is located.
sl_SI: Mesto, v katerem se nahaja vaše podjetje.

en: Country / State
sl_SI: Država / Zvezna država

en: The postal code, if any, in which your business is located.
sl_SI: Poštna številka, če obstaja, kjer se vaše podjetje nahaja.

note: Translators: %1$f: Table size, %2$f: Index size.
en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB
sl_SI: Podatki: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
sl_SI: To je fizična lokacija vašega podjetja. Davčne stopnje in cene dostave bodo uporabile ta naslov.

en: An additional, optional address line for your business location.
sl_SI: Dodatna, opcijska naslovna vrstica za lokacijo vašega podjetja

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
sl_SI: Država in zvezna država (če obstaja), v kateri se nahaja vaše podjetje.

en: Upload a new file
sl_SI: Naložite novo datoteko

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
sl_SI: Datoteka je prazna ali pa ne uporablja kodiranja UTF-8. Poskusite znova z drugo datoteko.

note: translators: 1: refund id 2: refund date 3: username
en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
sl_SI: Povrnitev #%1$s - %2$s s strani %3$s

en: Add shipping
sl_SI: Dodaj dostavo

note: translators: 1: product ID 2: quantity in stock
en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
sl_SI: Zaloga ni bila posodobljena, ker se je med urejanjem spremenila vrednost. Število enot izdelka %1$d na zalogi je %2$d.

en: Order details manually sent to customer.
sl_SI: Podrobnosti naročila ročno poslane stranki.

en: Choose an action...
sl_SI: Izberite dejanje ...

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Lifetime Subscription
sl_SI: Doživljenska naročnina

en: Sort by:
sl_SI: Razvrsti po:

note: translators: %s: version number
en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with the latest version of WooCommerce (%s).
sl_SI: <strong>Opozorilo!</strong> Različica slednjih vtičnikov, ki jih uporabljate, ni bila testirana z zadnjo različico WooCommerc-a (%s).

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
sl_SI: Prenesite obstoječe izdelke v vašo novo spletno trgovino - samo uvozite datoteko CSV.

en: Expired
sl_SI: Poteklo

en: Expiring Soon
sl_SI: Kmalu poteče

en: Update Available
sl_SI: Na voljo je posodobitev

note: translators: 1: WooCommerce 2:: five stars
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
sl_SI: Če vam je %1$s všeč, nas ocenite z %2$s. V naprej se vam zahvaljujemo!

en: Import products
sl_SI: Uvozi izdelke

en: Have an existing store?
sl_SI: Imate obstoječo trgovino?

en: Create a product
sl_SI: Ustvari izdelek

en: Yes please!
sl_SI: Da, prosim!

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
sl_SI: Tu smo za vas — pridobite nasvete, posodobitve izdelkov in inspiracijo kar iz poštnega predala.

en: You're ready to start selling!
sl_SI: Pripravljeni ste, da začnete s prodajo!

en: Product promotion
sl_SI: Promocija izdelka

en: Store monitoring
sl_SI: Nadzor trgovine

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
sl_SI: Prejmite opozorilo, če je vaša trgovina nedosegljiva nekaj minut.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
sl_SI: Delite izdelke na socialnih omrežjih v istem trenutnku, ko jih dodate v trgovino.

en: Finish setting up your store
sl_SI: Zaključite z nastavitvijo vaše trgovine.

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
sl_SI: Dodatni razlogi za vzljubitev JetPack-a.

en: Connect your store to Jetpack
sl_SI: Povežite vašo trgovino z JetPack-om

en: Store stats
sl_SI: Statistika trgovine

en: Better security
sl_SI: Boljša varnost

en: automated taxes
sl_SI: avtomatizirani davki

en: Protect your store from unauthorized access.
sl_SI: Zavarujte vašo trgovino pred napooblaščenim dostopom

note: translators: %s: list of features, potentially comma separated
en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
sl_SI: Vaša trgovina je skoraj nared! Za aktiviranje storitev, kot so %s, samo povežite z JetPack-om.

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
sl_SI: Vaše trgovine žal ne moremo povezati z JetPack-om.

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
sl_SI: Povežite trgovino z Jetpack-om, da omogočite dodatne možnosti

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
sl_SI: nastavitev plačilnega sistema, avtomatizirani davki in popusti dostavnih etiket

en: PayPal email address:
sl_SI: PayPal e-naslov:

en: Storefront Theme
sl_SI: Tema Storefront

en: Stripe email address
sl_SI: Stripe e-pošta

en: Stripe email address:
sl_SI: Stripe e-pošta:

en: Automated Taxes
sl_SI: Avtomatizirani davki

en: Collect payments from customers offline.
sl_SI: Sprejemajte plačila brez povezave.

note: translators: %s: Link
en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
sl_SI: WooCommerce lahko sprejema spletna plačila in plačila brez povezave. <a href="%s" target="_blank">Dodatne načine plačila</a> lahko namestite kasneje.

en: Activate
sl_SI: Aktiviraj

en: Terms and Conditions Page
sl_SI: Stran Pogoji poslovanja

en: My Account Page
sl_SI: Stran Moj račun

en: Checkout Page
sl_SI: Stran Zaključek nakupa

en: Cart Page
sl_SI: Stran Košarica

en: Shop Page
sl_SI: Stran Trgovina

en: I plan to sell physical products
sl_SI: Nameravam prodajati fizične izdelke

en: I plan to sell digital products
sl_SI: Nameravam prodajati digitalne izdelke

en: Store setup
sl_SI: Nastavitve trgovine

en: Shipping Method
sl_SI: Način dostave

en: Shipping Zone
sl_SI: Dostavno območja

en: Don't charge for shipping.
sl_SI: Ne zaračunaj dostave.

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
sl_SI: Določite fiksno ceno, ki bo zavzemala stroške dostave.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
sl_SI: Ta čarovnik vam bo pomagal pri nastavitvi in hitrem zagonu vaše trgovine.

en: I plan to sell both physical and digital products
sl_SI: Prodajati nameravam tako fizične kot tudi digitalne izdelke

en: Flat Rate
sl_SI: Osnovna stopnja

en: What type of products do you plan to sell?
sl_SI: Kakšne izdelke nameravate prodajati?

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
sl_SI: Koliko bi radi računali za osnovno stopnjo dostave?

note: translators: %s: $key Key to check
en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
sl_SI: Splošne meta metode add/update/get se ne sme uporabljat za interne meta podatke, vključno z "%s". Uporabite get in set metode.

en: Invalid coupon
sl_SI: Neveljaven kupon

note: translators: %s: date
en: Coupon scheduled for: %s.
sl_SI: Kupon načrtovan za: %s.

note: translators: %s: date
en: Order scheduled for: %s.
sl_SI: Naročilo načrtovano za: %s.

note: translators: %s: extensions count
en: Extensions %s
sl_SI: Razširitve %s

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
sl_SI: Vnesite fiksen znesek ali odstotek, ki bo uporabljen kot strošek.

en: Geneva
sl_SI: Ženeva

note: translators: %s: image URL
en: Unable to use image "%s".
sl_SI: Slike "%s" ni mogoče uporabiti.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sl_SI: Kategorije izdelkov, na katerih je mogoče unovčiti kupon, ali katere morajo biti košarici, zato da se lahko uveljavi "Fiksni popust na košarico".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sl_SI: Kategorije izdelkov, na katerih ni mogoče unovčiti kupona, ali kateri ne smejo biti v košarici, zato da se lahko uveljavi "Fiksni popust na košarico".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sl_SI: Izdelki, na katerih ni mogoče unovčiti kupona, ali kateri ne smejo biti v košarici, zato da se lahko uveljavi "Fiksni popust na košarico".

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sl_SI: Izdelki, na katerih je mogoče unovčiti kupon, ali kateri morajo biti košarici, zato da se lahko uveljavi "Fiksni popust na košarico".

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
sl_SI: Območja "Lokacije, ki niso pokrite z vašimi drugimi območji" ni mogoče posodobiti.

note: translators: 1: rating 2: rating count
en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
sl_SI[0]: Ocenjeno z %1$s od 5 na podlagi ocene %2$s stranke
sl_SI[1]: Ocenjeno z %1$s od 5 na podlagi ocene %2$s strank
sl_SI[2]: Ocenjeno z %1$s od 5 na podlagi ocene %2$s strank
sl_SI[3]: Ocenjeno z %1$s od 5 na podlagi ocene %2$s strank

en: Search results only
sl_SI: Samo iskalni rezultati

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: Tega naročila ni mogoče plačati. Kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč.

en: A product with this SKU already exists.
sl_SI: Izdelek s to šifro že obstaja.

en: A product with this ID already exists.
sl_SI: Izdelek s tem ID-jem že obstaja.

note: translators: %s: product SKU
en: SKU %s
sl_SI: Šifra %s

note: translators: %s: image URL
en: Not able to attach "%s".
sl_SI: "%s" ni mogoče pripeti.

note: translators: %d: product ID
en: Invalid product ID %d.
sl_SI: Neveljaven ID %d izdelka.

en: Add New
sl_SI: Dodaj nov

en: All Products
sl_SI: Vsi izdelki

note: translators: use local order of street name and house number.
en: House number and street name
sl_SI: Hišna številka in ulica

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
sl_SI: Prijavite se v vaš račun spodaj za nadaljevanje na plačilni obrazec.

en: No matching product exists to update.
sl_SI: Ni ujemajočih izdelkov za posodobitev.

en: Shop only
sl_SI: Samo trgovina

en: Subject (paid)
sl_SI: Zadeva (plačano)

note: translators: %s: Available placeholders for use translators: %s: list of placeholders
en: Available placeholders: %s
sl_SI: Placeholder-ji na voljo: %s

en: Invalid customer query.
sl_SI: Neveljavna poizvedba stranke.

en: List of upsell products IDs.
sl_SI: Seznam ID-jev dražjih izdelkov.

en: Shop and search results
sl_SI: Trgovina in iskalni rezultati

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
sl_SI: Različice ni mogoče uvoziti: Nadrejeni ID manjka ali še ne obstaja.

en: Invalid product type.
sl_SI: Neveljavna vrsta izdelka.

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
sl_SI: API Ključ je uspešno ustvarjen. Obvezno takoj kopirajte vaš nov API ključ. Kasneje ga ni mogoče ponovno videti.

note: Translators: %s: page name.
en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
sl_SI: URL vaše %s strani (z ID-jem strani).

en: The homepage URL of your site.
sl_SI: URL naslovne strani vaše strani.

en: Export custom meta?
sl_SI: Izvozi meta podatke po meri?

en: Product variations
sl_SI: Različice izdelka

en: Export all products
sl_SI: Izvozi vse izdelke

en: Export all columns
sl_SI: Izvozi vse stolpce

en: Which columns should be exported?
sl_SI: Katere stolpce naj se izvozi?

en: Export Products
sl_SI: Izvozi izdelke

en: Product restored
sl_SI: Izdelek obnovljen

en: Order restored
sl_SI: Naročilo obnovljeno

en: Coupon restored
sl_SI: Kupon obnovljen

en: Set Status - Out of stock
sl_SI: Nastavi status - Ni na zalogi

en: Set Status - In stock
sl_SI: Nastavi status - Na zalogi

en: Locations not covered by your other zones
sl_SI: Lokacije, ki niso pokrite z vašimi drugimi območji

en: Star ratings should be required, not optional
sl_SI: Ocena z zvezdicami naj bo obvezna, ne opcijska

en: Enable star rating on reviews
sl_SI: Omogoči oceno z zvezdicami pri mnenjih

en: Reviews can only be left by "verified owners"
sl_SI: Mnenja lahko oddajo samo "preverjene stranke"

en: Enable product reviews
sl_SI: Omogoči ocene izdelkov

en: Generate CSV
sl_SI: Ustvari CSV

en: Yes, export all custom meta
sl_SI: Da, izvozi vse meta podatke po meri

en: Which product types should be exported?
sl_SI: Katere vrste izdelkov naj se izvozi?

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
sl_SI: To orodje vam omogoča, da ustvarite in prenesete datoteko CSV, ki vsebuje seznam vseh izdelkov.

en: Export products to a CSV file
sl_SI: Izvozi izdelke v datoteko CSV

en: Manage shipping methods
sl_SI: Upravljajte z načini dostave

en: Hide advanced options
sl_SI: Skrij napredne možnosti

en: Update existing products
sl_SI: Posodobi obstoječe izdelke

en: Importing
sl_SI: Uvažanje

en: Do not import
sl_SI: Ne uvozi

en: Sample:
sl_SI: Vzorec:

en: Map to field
sl_SI: Poveži s poljem

en: Column name
sl_SI: Naziv stolpca

en: Import Products
sl_SI: Uvozi izdelke

en: Reason for failure
sl_SI: Razlog za neuspeh

note: translators: %d: products count
en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
sl_SI[0]: Napaka pri uvozu %s izdelka
sl_SI[1]: Napaka pri uvozu %s izdelkov
sl_SI[2]: Napaka pri uvozu %s izdelkov
sl_SI[3]: Napaka pri uvozu %s izdelkov

note: translators: %d: products count
en: %s product updated | %s products updated
sl_SI[0]: %s posodobljen izdelek
sl_SI[1]: %s posodobljena izdelka
sl_SI[2]: %s posodobljeni izdelki
sl_SI[3]: %s posodobljenih izdelkov

en: Import as meta
sl_SI: Uvozi kot meta

en: Default attribute
sl_SI: Privzet atribut

en: Attribute visibility
sl_SI: Vidnost atributa

en: Attribute name
sl_SI: Naziv atributa

en: Download URL
sl_SI: URL prenosa

en: Download name
sl_SI: Naziv prenosa

en: External product
sl_SI: Zunanji izdelek

en: External URL
sl_SI: Zunanji URL

en: Images
sl_SI: Slike

en: Allow customer reviews?
sl_SI: Dovoli mnenja strank?

en: Date sale price ends
sl_SI: Končni datum akcijske cene

en: Date sale price starts
sl_SI: Začetni datum akcijske cene

en: Short description
sl_SI: Kratek opis

en: Published
sl_SI: Objavljeno

en: Done!
sl_SI: Končano!

en: Browse Extensions
sl_SI: Brskaj med razširitvami

en: Upgrade
sl_SI: Nadgradi

en: Subscription: Unlimited
sl_SI: Naročnina: Neomejeno

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
sl_SI: Naročnina: V uporabi %1$d od %2$d strani na voljo

en: Auto renews on:
sl_SI: Samodejna obnovitev na:

en: Expired :(
sl_SI: Poteklo :(

en: Parent SKU
sl_SI: Nadrejena šifra

en: Subscriptions
sl_SI: Naročnine

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d URL
sl_SI: URL prenosa %d

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d name
sl_SI: Naziv prenosa %d

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Shared by %s
sl_SI: Deli z %s

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
sl_SI: Naročnina: Ni na voljo - %1$d od %2$d že v uporabi

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
sl_SI: Zaloga

en: Disconnect
sl_SI: Prekini povezavo

en: My Subscriptions
sl_SI: Moje naročnine

en: Connected to WooCommerce.com
sl_SI: Povezano z WooCommerce.com

en: Inactive
sl_SI: Neaktiven

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
sl_SI: Olajšali smo zadeve za lažji premik naprej. Od zdaj naprej lahko urejate vsa vaša WooCommerce naročila direktno iz Razširitvenega menija znotraj samega vtičnika WooCommerce. <a href="%s">Poglej in urejaj</a> svoje razširitve.

en: Your products are now being imported...
sl_SI: Vaši izdelki se trenutno uvažajo...

en: Attribute value(s)
sl_SI: Vrednost(i) atributa

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d global
sl_SI: Globalni atribut %d

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d visible
sl_SI: Viden atribut %d

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d value(s)
sl_SI: Vrednost(i) atributa %d

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d name
sl_SI: Naziv atributa %d

en: Download expiry days
sl_SI: Dnevi poteka prenosa

en: Product Title
sl_SI: Naziv izdelka

en: Installed Extensions without a Subscription
sl_SI: Nameščena Razširitev brez Naročnine

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
sl_SI: Neveljavna vrsta datoteke. Uvoznik podpira vrste datotek CSV in TXT.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
sl_SI: Ko se enkrat povežete, bodo vaši nakupi na WooCommerce.com prikazani tukaj.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
sl_SI: Upravljajte z vašimi naročninami ter prejemajte pomembna obvestila in posodobitve izdelkov. In to vse z vaše nadzorne plošče WooCommerce.

en: Show advanced options
sl_SI: Pokaži napredne možnosti

en: CSV Delimiter
sl_SI: CSV razmejevalnik

en: Choose a CSV file from your computer:
sl_SI: Izberite datoteko CSV iz vašega računalnika:

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV file.
sl_SI: To orodje vam omogoča, da uvozite (ali združite) podatke izdelkov iz datoteke CSV v vašo trgovino.

en: Run the importer
sl_SI: Zaženi uvoznik

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
sl_SI: Izberite polja iz datoteke CSV za povezavo s polji izdelkov, ali da bodo prezrta med uvozom.

en: Map CSV fields to products
sl_SI: Poveži polja CSV z izdelki

note: translators: %d: import results
en: Import complete!
sl_SI: Uvoz je zaključen!

en: View import log
sl_SI: Pokaži dnevnik uvoza

note: translators: %d: products count
en: %s product was skipped | %s products were skipped
sl_SI[0]: %s izdelek je preskočen
sl_SI[1]: %s izdelka sta preskočena
sl_SI[2]: %s izdelki so preskočeni
sl_SI[3]: %s izdelkov je preskočenih

note: translators: %d: products count
en: %s product imported | %s products imported
sl_SI[0]: %s uvožen izdelek
sl_SI[1]: %s uvožena izdelka
sl_SI[2]: %s uvoženi izdelki
sl_SI[3]: %s uvoženih izdelkov

en: Is a global attribute?
sl_SI: Ali je globalni atribut?

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d default
sl_SI: Privzet atribut %d

en: Backorders allowed?
sl_SI: Dovoljena naročila brez zaloge?

en: Visibility in catalog
sl_SI: Vidnost v katalogu

en: Is featured?
sl_SI: Je izpostavljen?

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
sl_SI: Naložite ali priskrbite povezavo do veljavne datoteke CSV.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
sl_SI: Datoteka je prazna. Naložite nekaj večjega. Ta napaka se lahko pojavi tudi, če so prenosi onemogočeni v vaši datoteki php.ini ali če je post_max_size manjši od upload_max_filesize v php.ini.

en: Column mapping
sl_SI: Preslikava stolpcev

en: Upload CSV file
sl_SI: Naloži datoteko CSV

en: WooCommerce.com Subscriptions %s
sl_SI: Naročnine WooCommerce.com %s

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
sl_SI: Na vašem računu WooCommerce.com ni mogoče najti nobene naročnine.

en: Expires on:
sl_SI: Poteče na:

en: Expiring soon!
sl_SI: Kmalu poteče!

en: WooCommerce Extensions
sl_SI: Razširitve WooCommerce

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
sl_SI: Ali vnesite pot do datoteke CSV na vašem strežniku:

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>.
sl_SI: Različica %s je <strong>na voljo</strong>.

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
sl_SI: %s je uspešno aktiviran. Za ta izdelek boste od zdaj naprej prejemali posodobitve.

en: Create a new webhook
sl_SI: Ustvari nov webhook

en: Import products from a CSV file
sl_SI: Uvoz izdelkov iz datoteke CSV

en: Sorting
sl_SI: Razvrščanje

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
sl_SI: Ta naročnina je potekla. Kontaktirajte novega lastnika za <strong>obnovitev</strong> naročnine, da boste deležni posodobitev in podpore.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
sl_SI: Ta naročnina bo kmalu potekla. <strong>Obnovite</strong>, da boste še naprej deležni posodobitev in pomoči.

en: Renew
sl_SI: Obnovi

en: This is a featured product
sl_SI: To je izpostavljen izdelek

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
sl_SI: Naročnina bo kmalu <strong>potekla</strong>.

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
sl_SI: Uspešno ste prekinili povezavo vaše trgovine z WooCommerce.com

en: The extension %s has been deactivated successfully.
sl_SI: Razširitev %s je bila uspešno onemogočena.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
sl_SI: Iščete pomočnika za Woocommerce?

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
sl_SI: Ta naročnina je potekla. <strong>Obnovite jo</strong>, da boste še naprej deležni posodobitev in pomoči.

en: WooCommerce Helper
sl_SI: Pomočnik za Woocommerce

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
sl_SI: Ta nastavitev določa, na katerih straneh trgovine bodo prikazani izdelki.

en: Enable auto-renew
sl_SI: Omogoči samodejno obnovitev

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sl_SI: <strong>Na voljo</strong> je različica %s. Da omogočite to posodobitev, morate <strong>obnoviti</strong> naročnino.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sl_SI: Da omogočite to posodobitev, morate <strong>obnoviti</strong> naročnino.

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
sl_SI: Da omogočite to posodobitev, morate <strong>aktivirati</strong> to naročnino.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
sl_SI: Prišlo je do napake med aktivacijo %s. Poskusite znova kasneje.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
sl_SI[0]: Opomba: trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plačljivo razširitev</a>, ki bi morala biti posodobljena pred posodobitvijo WooCommerce-a.
sl_SI[1]: Opomba: trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plačljivi razširitvi</a>, ki bi morali biti posodobljeni pred posodobitvijo WooCommerce-a.
sl_SI[2]: Opomba: trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plačljive razširitve</a>, ki bi morale biti posodobljene pred posodobitvijo WooCommerce-a.
sl_SI[3]: Opomba: trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plačljivih razširitev</a>, ki bi morale biti posodobljene pred posodobitvijo WooCommerce-a.

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
sl_SI: Predpomnilniki za overitve in naročnine so bili uspešno posodobljeni.

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
sl_SI: Uspešno ste povezali vašo trgovino z WooCommerce.com

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
sl_SI: Med onemogočanjem razširitve %1$s je prišlo do napake. Nadaljujte do <a href="%2$s">zaslona vtičnikov</a>, da jo ročno onemogočite.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
sl_SI: Prišlo je do napake med deaktivacijo naročnine za %s. Poskusite znova kasneje.

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
sl_SI: Naročnina za %1$s je bila uspešno deaktivirana. Za ta izdelek ne boste prejemali več posodobitev. <a href="%2$s">Kliknite sem</a>, če želite hkrati še deaktivirati vtičnik.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
sl_SI: Naročnina za %s je bila uspešno deaktivirana. Za ta izdelek ne boste prejemali več posodobitev.

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
sl_SI: Webhooki so obvestila o dogodkih, poslana na URL naslove po vaši izbiri. Uporabite jih lahko za zunanje storitve, ki jih podpirajo.

en: Copy from billing address
sl_SI: Kopiraj iz naslova plačnika

en: Filter by product type
sl_SI: Filtriraj po vrsti izdelka

en: Filter by category
sl_SI: Filtriraj po kategoriji

en: WooCommerce products (CSV)
sl_SI: WooCommerce izdelki (CSV)

en: Product Import
sl_SI: Uvoz izdelka

en: Product Export
sl_SI: Izvoz izdelka

en: Custom Link
sl_SI: Povezava po meri

en: WooCommerce Endpoint
sl_SI: WooCommerce končna točka

en: Back to Attributes
sl_SI: Nazaj k atributom

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Create an API key
sl_SI: Ustvari API ključ

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
sl_SI: WooCommerce REST API omogoča zunanjim aplikacijam ogled in upravljanje s podatki trgovine. Dostop se odobri samo tistim z veljavnimi API ključi.

en: Display live rates from Canada Post at checkout to make shipping a breeze. Powered by WooCommerce Services.
sl_SI: Prikaži trenutne cene od Canada Post na zaključku nakupa za olajšanje postopka dostave. Poganja WooCommerce Services.

en: Show Canada Post shipping rates
sl_SI: Prikaži dostavne cene za Canada Post

en: Buy discounted shipping labels — then print them from your dashboard.
sl_SI: Kupite dostavne etikete po znižani ceni — in jih natisnite iz vaše Nadzorne plošče.

en: Integrate your store with USPS to buy discounted shipping labels, and print them directly from your WooCommerce dashboard. Powered by WooCommerce Services.
sl_SI: Integrirajte vašo trgovino z USPS za popust pri nakupu dostavnih etiket in tiskajte direktno iz vaše nadzorne plošče WooCommerce. Poganja WooCommerce.

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
sl_SI: Uvozite <strong>izdelke</strong> v vašo trgovino s pomočjo datoteke csv.

en: Are you sure you want to delete this log?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta dnevnik?

en: Free - Install now
sl_SI: Brezplačno - Namesti zdaj

en: WooCommerce Services
sl_SI: Storitve WooCommerce

note: translators: %s: logout url
en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
sl_SI: Ali ste prepričani, da se želite odjaviti? <a href="%s">Potrdite in se odjavite</a>

en: Unknown request method.
sl_SI: Neznan način zahteve.

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Name (required)
sl_SI: Ime (obvezno)

en: Zone ID.
sl_SI: ID območja.

en: Value (required)
sl_SI: Vrednost (obvezna)

en: Recalculate
sl_SI: Preračunaj

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
sl_SI: Preračunaj znesek? To bo preračunalo davek glede na državo plačnika (ali državo trgovine) in posodobilo zneske.

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
sl_SI: Vse manjkajoče WooCommerce strani so bile uspešno nameščene

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
sl_SI: Seznam taksonomij izrazov, uporabljenih za vidnost izdelka.

en: %s (Copy)
sl_SI: %s (Kopija)

en: Terms in the product visibility taxonomy.
sl_SI: Atributi v taksonomiji vidnosti izdelka.

en: Taxonomies: Product visibility
sl_SI: Taksonomije: Vidnost izdelka

[ctx: with first and last result]
note: translators: 1: first result 2: last result 3: total results
en: Showing the single result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
sl_SI[0]: Prikaz 1 rezultata
sl_SI[1]: Prikaz %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultatov
sl_SI[2]: Prikaz %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultatov
sl_SI[3]: Prikaz %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultatov

en: Invalid product ID
sl_SI: Neveljaven ID izdelka

en: Sorry, you cannot edit this resource.
sl_SI: Tega vira ne morete urejati.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
sl_SI: Povečaj obstoječo ceno za (fiksni znesek ali %):

en: Parent theme author URL
sl_SI: URL avtorja nadrejene teme

en: Parent theme version
sl_SI: Različica nadrejene teme

en: Parent theme name
sl_SI: Naziv nadrejene teme

en: Active plugins
sl_SI: Aktivirani vtičniki

en: MaxMind GeoIP database
sl_SI: Podatkovna zbirka MaxMind GeoIP

en: Shipping method
sl_SI: Način dostave

en: Customer sales
sl_SI: Prodaja strankam

en: Number of decimals
sl_SI: Število decimalk

en: Decimal separator
sl_SI: Ločilo decimalk

en: Max upload size
sl_SI: Max velikost datoteke

en: Server info
sl_SI: Podatki o strežniku

en: Customer provided note:
sl_SI: Strankina opomba:

en: Thousand separator
sl_SI: Ločilo tisočic

en: cURL version
sl_SI: Različica cURL

en: MySQL version
sl_SI: Različica MySQL

en: PHP version
sl_SI: Različica PHP

en: Currency position
sl_SI: Položaj valute

en: Share
sl_SI: Deli

en: Close (Esc)
sl_SI: Zapri (Esc)

en: Search products&hellip;
sl_SI: Išči med izdelki&hellip;

note: translators: 1: reviews count 2: product name
en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
sl_SI[0]: %1$s mnenje za %2$s
sl_SI[1]: %1$s mnenji za %2$s
sl_SI[2]: %1$s mnenja za %2$s
sl_SI[3]: %1$s mnenj za %2$s

en: Awaiting product image
sl_SI: Slika izdelka v pričakovanju

en: Next (arrow right)
sl_SI: Naslednji (puščica naprej)

en: Previous (arrow left)
sl_SI: Prejšnji (puščica nazaj)

en: Zoom in/out
sl_SI: Približaj/oddalji

en: Toggle fullscreen
sl_SI: Preklopi celozaslonski način

note: translators: 1: formatted order total 2: total order items
en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
sl_SI[0]: %1$s za %2$s element
sl_SI[1]: %1$s za %2$s elementa
sl_SI[2]: %1$s za %2$s elemente
sl_SI[3]: %1$s za %2$s elementov

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits
en: %1$s ending in %2$s
sl_SI: %1$s, ki se konča z %2$s

note: translators: %s Auto generated password
en: Your password has been automatically generated: %s
sl_SI: Vaše geslo je bilo samodejno ustvarjeno: %s

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
sl_SI: Živijo %1$s (niste %1$s? <a href="%2$s">Odjava</a>)

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sl_SI: V vaši nadzorni plošči si lahko ogledate <a href="%1$s">nedavna naročila</a>, upravljate svoje <a href="%2$s">plačniške in dostavne naslove</a> ter <a href="%3$s">urejate svoje geslo in podatke računa</a> .

en: (estimated for %s)
sl_SI: (predvideno za %s)

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
sl_SI: To bo "%1$s" dalo %2$s dostop, kar bo omogočalo da:

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon: %s
sl_SI: Kupon: %s

note: translators: %s template
en: %s does not exist.
sl_SI: %s ne obstaja.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
sl_SI: Uporabljen plačilni sistem za to naročilo ne podpira samodejnih vračil.

en: Invalid refund amount.
sl_SI: Neveljaven znesek vračila.

en: Fixed product discount
sl_SI: Fiksni popust na izdelek

en: Fixed cart discount
sl_SI: Fiksni popust na košarico

en: Iranian toman
sl_SI: Iranski toman

en: Percentage discount
sl_SI: Popust v odstotkih

en: The payment gateway for this order does not exist.
sl_SI: Uporabljen plačilni sistem za to naročilo ne obstaja.

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping
sl_SI: Dostava

en: Your password has been reset successfully.
sl_SI: Vaše geslo je bilo ponastavljeno.

en: Specific countries
sl_SI: Določene države

en: Free shipping
sl_SI: Brezplačna dostava

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits 3: expiry month 4: expiry year
en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
sl_SI: %1$s, ki se konča z %2$s (poteče %3$s/%4$s)

en: This method should not be called before plugins_loaded.
sl_SI: Ta metoda se ne sme klicati pred plugins_loaded.

note: translators: %s: Site name
en: Visit %s admin area:
sl_SI: Obiščite %s administratorsko območje:

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
sl_SI[0]: Prejeli ste sledeče dnevniško sporočilo WooCommerce:
sl_SI[1]: Prejeli ste sledeči dnevniški sporočili WooCommerce:
sl_SI[2]: Prejeli ste sledeča dnevniška sporočila WooCommerce:
sl_SI[3]: Prejeli ste sledeča dnevniška sporočila WooCommerce:

note: translators: 1: Site name 2: Maximum level 3: Log count
en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
sl_SI[0]: [%1$s] %2$s: %3$s dnevniško sporočilo WooCommerce
sl_SI[1]: [%1$s] %2$s: %3$s dnevniški sporočili WooCommerce
sl_SI[2]: [%1$s] %2$s: %3$s dnevniška sporočila WooCommerce
sl_SI[3]: [%1$s] %2$s: %3$s dnevniških sporočil WooCommerce

en: Product properties should not be accessed directly.
sl_SI: Lastnosti izdelka ne smejo biti neposredno dostopne.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
sl_SI: Opcijsko vnesite URL do 150x50px velike slike, ki bo prikazana kot vaš logotip v zgornjem levem kotu na PayPal straneh zaključka nakupa.

en: Image url
sl_SI: URL slike

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account. This affects classic PayPal checkout screens.
sl_SI: Opcijsko vnesite naziv sloga strani, ki ga želite uporabiti. Ti so opredeljeni v vašem PayPal račun. To vpliva na klasične PayPal zaslone zaključka nakupa.

note: translators: %s: URL
en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
sl_SI: PayPal sandbox lahko uporabite za testiranje plačil. <a href="%s">Tukaj</a> se prijavite v račun za razvijalce.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for cancelled order %s received
sl_SI: Plačilo za preklicano naročilo %s je prejeto

note: translators: 1: Amount, 2: Authorization ID, 3: Transaction ID
en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
sl_SI: Plačilo %1$s je zajeto - Auth ID: %2$s, ID transakcije: %3$s

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
sl_SI: Plačilo odobreno. Spremenite stanje plačila iz 'v obdelavi' v 'zaključeno' za prejem sredstev.

note: translators: %s: Paypal gateway error message
en: Payment could not captured: %s
sl_SI: Plačila ni mogoče zajeti: %s

note: translators: 1: Authorization ID, 2: Payment status
en: Payment could not captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
sl_SI: Plačila ni mogoče zajeti - Auth ID: %1$s, Stanje: %2$s

note: translators: %s: order ID.
en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
sl_SI: Naročilo #%s je bilo označeno kot plačano s strani PayPal IPN-ja, vendar je bilo pred tem preklicano. Potrebna je obravnava administratorja.

en: Bank
sl_SI: Banka

note: translators: 1: Path to template file 2: Path to theme folder
en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
sl_SI: Za prepis in urejanje te e-poštne predloge, kopirajte %1$s v mapo vaše teme: %2$s.

en: Invalid customer.
sl_SI: Neveljavna stranka.

en: Invalid coupon.
sl_SI: Neveljaven kupon.

en: Invalid or missing payment token fields.
sl_SI: Neveljavna ali manjkajoča polja plačilnega žetona.

en: Output just the id when the operation is successful.
sl_SI: Prikaži samo ID, kadar je proces uspešno zaključen.

note: translators: 1: Number of database updates performed 2: Database version number
en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
sl_SI: %1$d zaključenih posodobitev. Različica podatkovne zbirke je %2$s

en: Invalid payment token.
sl_SI: Neveljaven plačilni žeton.

en: Invalid download.
sl_SI: Neveljavni prenos.

en: Deleted
sl_SI: Izbrisano

en: Render response in a particular format.
sl_SI: Ustvari odgovor v določenem formatu.

en: Get the value of an individual field.
sl_SI: Pridobi vrednost posameznega polja.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
sl_SI: Omeji odgovor na določena polja. Privzeto na vsa polja.

en: The id for the resource.
sl_SI: ID za vir.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
sl_SI: Prepričajte se, da vključite --user flag z računom, ki ima dovoljenja za to dejanje.

en: Updated
sl_SI: Posodobljeno

en: Trashed
sl_SI: V košu

en: External products cannot be backordered.
sl_SI: Zunanji izdelki ne morejo biti v naročilu brez zaloge.

note: translators: %s: Route to a given WC-API endpoint
en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
sl_SI: Noben naslov sheme ni najden za %s, preskakujem registracijo REST ukaza.

en: External products cannot be stock managed.
sl_SI: Upravljanje z zalogo zunanjih izdelkov ni mogoče.

[ctx: Product Attribute]
note: translators: %s: attribute name
en: Product %s
sl_SI: Izdelek %s

en: All categories
sl_SI: Vse kategorije

en: Add new category
sl_SI: Dodaj novo kategorijo

en: Update category
sl_SI: Posodobi kategorijo

en: Invalid product
sl_SI: Neveljaven izdelek

en: Add or remove tags
sl_SI: Dodaj ali odstrani oznake

en: Add new tag
sl_SI: Dodaj novo oznako

en: Update tag
sl_SI: Posodobi oznako

en: Edit tag
sl_SI: Uredi oznako

en: All tags
sl_SI: Vse oznake

en: Tag
sl_SI: Oznaka

en: No tags found
sl_SI: Oznak ni mogoče najti

en: Choose from the most used tags
sl_SI: Izberite izmed najbolj pogosto uporabljenimi oznakami

en: Separate tags with commas
sl_SI: Oznake ločite z vejicami

en: Popular tags
sl_SI: Priljubljene oznake

en: New tag name
sl_SI: Naziv nove oznake

en: Search tags
sl_SI: Išči oznake

en: No categories found
sl_SI: Ni najdenih kategorij

en: New category name
sl_SI: Naziv nove kategorije

en: Edit category
sl_SI: Uredi kategorijo

en: Parent category:
sl_SI: Nadrejena kategorija:

en: Parent category
sl_SI: Nadrejena kategorija

en: Search categories
sl_SI: Išči kategorije

en: Category
sl_SI: Kategorija

note: translators: %s: new order status
en: Order status set to %s.
sl_SI: Status naročila nastavljen kot %s.

en: Invalid variation ID
sl_SI: Neveljaven ID različice

en: Product shipping classes
sl_SI: Razredi dostave izdelkov

en: Invalid tax class
sl_SI: Neveljaven davčni razred

en: Visit premium customer support
sl_SI: Obiščite Premium forum za podporo strankam

en: Street address
sl_SI: Ulica

en: Error:
sl_SI: Napaka:

en: Invalid role
sl_SI: Neveljavna vloga

en: Invalid email address
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov

note: translators: %s: Attribute name.
en: Invalid value posted for %s
sl_SI: Neveljavna vrednost za %s

note: translators: 1: product name 2: items in stock
en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
sl_SI: %1$s izdelek ima nizko zalogo. Na voljo le še %2$d.

en: Invalid data store.
sl_SI: Neveljavni podatki trgovine.

en: Invalid billing email address
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov plačnika

en: Invalid email address restriction
sl_SI: Neveljaven e-poštni naslov

en: Invalid discount type
sl_SI: Neveljavna vrsta popusta

en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
sl_SI: Stanovanje, nadstropje ipd. (opcijsko)

note: translators: %d item count
en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
sl_SI[0]: %d izdelek iz vašega prejšnjega naročila trenutno ni na voljo in ga ni mogoče dodati v košarico.
sl_SI[1]: %d izdelka iz vašega prejšnjega naročila trenutno nista na voljo in ju ni mogoče dodati v košarico.
sl_SI[2]: %d izdelki iz vašega prejšnjega naročila trenutno niso na voljo in jih ni mogoče dodati v košarico.
sl_SI[3]: %d izdelkov iz vašega prejšnjega naročila trenutno ni na voljo in jih ni mogoče dodati v košarico.

note: translators: %s: field name
en: Billing %s
sl_SI: Plačnik %s

note: translators: %s: product name
en: You cannot add another "%s" to your cart.
sl_SI: "%s" ne morete dati ponovno v košarico.

note: translators: %s: product name
en: View cart
sl_SI: Prikaži košarico

note: translators: 1: app name 2: scope 3: date 4: time
en: %1$s - API %2$s (created on %3$s at %4$s).
sl_SI: %1$s - API %2$s (ustvarjen %3$s ob %4$s).

en: Invalid order
sl_SI: Neveljavno naročilo

note: translators: 1: key 2: URL
en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
sl_SI: Za pravilno delovanje <strong>predpomnjenja podatkovne zbirke</strong> z WooCommerce-om morate v možnost "Ignored Query Strings" v <a href="%2$s">nastavitvah W3 Total Cache</a>dodati %1$s.

en: The comment has already been trashed.
sl_SI: Komentar je že v smeteh.

en: The date of the customer last order, as GMT.
sl_SI: Datum zadnjega naročila stranke (GMT).

en: Invalid resource ID.
sl_SI: Neveljaven ID vira.

en: Could not update the attribute.
sl_SI: Atributa ni mogoče posodobiti.

en: The date the customer was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve stranke (GMT).

en: The product review cannot be deleted.
sl_SI: Mnenja o izdelku ni mogoče izbrisati.

en: The product review does not support trashing.
sl_SI: Mnenja o izdelku ni mogoče brisati.

en: Invalid product review ID.
sl_SI: Neveljaven ID mnenja o izdelku.

en: Updating product review failed.
sl_SI: Posodabljanje mnenja o izdelku je spodletelo.

en: Creating product review failed.
sl_SI: Ustvarjanje mnenja o izdelku je spodletelo.

en: This resource cannot be created.
sl_SI: Vira ni mogoče ustvariti.

en: Tool description.
sl_SI: Opis orodja.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje posodobitve webhook-a (GMT).

en: Tool ran.
sl_SI: Orodje zagnano.

note: translators: %d: amount of orphaned variations
en: %d orphaned variations deleted
sl_SI: %d osirotelih različic izbrisanih

en: Tool return message.
sl_SI: Povratno sporočilo orodja.

en: Did the tool run successfully?
sl_SI: Ali je bilo orodje uspešno zagnano?

en: What running the tool will do.
sl_SI: Kaj bo zagon orodja naredil.

en: Tool name.
sl_SI: Ime orodja.

en: Invalid tool ID.
sl_SI: Neveljaven ID orodja.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
sl_SI: To orodje bo namestilo vse manjkajoče WooCommerce strani. Že določene in nastvaljene strani ne bodo spremenjene.

en: The date the webhook was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve webhook-a (GMT).

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
sl_SI: Datum, ko je bila zapisana poizvedba webhook-a (GMT).

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
sl_SI: Prišlo je do napake pri klicu tega orodja. Manjka povratni klic.

en: A unique identifier for the tool.
sl_SI: Edinstven identifikator za orodje.

en: WooCommerce pages.
sl_SI: WooCommerce strani.

en: Currency symbol.
sl_SI: Valutni simbol.

en: Currency.
sl_SI: Valuta.

en: REST API enabled?
sl_SI: REST API omogočen?

en: Settings.
sl_SI: Nastavitve.

en: Theme version.
sl_SI: Različica teme.

en: Theme.
sl_SI: Tema.

en: Geolocation enabled?
sl_SI: Geolokacija omogočena?

en: Security.
sl_SI: Varnost.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
sl_SI: To orodje bo izbrisalo vse različice brez nadrejenega.

en: Delete orphaned variations
sl_SI: Izbriši osirotele različice

en: Orphaned variations
sl_SI: Osirotele različice

en: SSL forced?
sl_SI: Prisiljena uporaba SSL-a?

en: Template overrides.
sl_SI: Prepisi predlog.

en: Does this theme have outdated templates?
sl_SI: Ali vsebuje ta tema zastarele predloge?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
sl_SI: Ali ima ta tema podporo za WooCommerce?

en: Theme author URL.
sl_SI: URL avtorja teme.

en: Latest version of theme.
sl_SI: Najnovejša različica teme.

en: Theme name.
sl_SI: Naziv teme.

en: Remote GET successful?
sl_SI: Oddaljeni GET uspešen?

en: Remote POST successful?
sl_SI: Oddaljeni POST uspešen?

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
sl_SI: Taksonomije izrazov za statuse izdelka/naročila.

en: Database prefix.
sl_SI: Predpona podatkovne zbirke.

en: Database.
sl_SI: Podatkovna zbirka.

en: Database tables.
sl_SI: Tabele podatkovne zbirke.

en: Hide errors from visitors?
sl_SI: Skrij napake pred obiskovalci?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
sl_SI: Ali ima ta tema datoteko woocommerce.php?

en: Is this theme a child theme?
sl_SI: Ali je to podrejena tema?

en: Remote GET response.
sl_SI: Oddaljeni odgovor GET.

en: Remote POST response.
sl_SI: Oddaljeni odgovor POST.

en: Is mbstring enabled?
sl_SI: Ali je mbstring omogočen?

en: Environment.
sl_SI: Okolje.

en: Invalid setting.
sl_SI: Neveljavna nastavitev.

en: Default timezone.
sl_SI: Privzet časovni pas.

en: Site URL.
sl_SI: URL strani.

en: Shipping zone order.
sl_SI: Območje dostave naročila.

en: Shipping zones do not support trashing.
sl_SI: Območij dostave ni mogoče brisati.

en: Shipping zone name.
sl_SI: Naziv območja dostave.

en: Shipping method settings.
sl_SI: Nastavitve načinov dostave.

en: Shipping method enabled status.
sl_SI: Status omogočenega načina dostave.

en: Shipping method sort order.
sl_SI: Način razvrščanja načinov dostave.

en: Shipping method customer facing title.
sl_SI: Naziv načina dostave, kot je prikazan strankam.

en: Shipping method instance ID.
sl_SI: ID načina dostave.

en: Shipping methods do not support trashing.
sl_SI: Načinov dostave ni mogoče brisati.

en: Resource cannot be created.
sl_SI: Vira ni mogoče ustvariti.

en: Shipping zone location code.
sl_SI: Koda lokacije območja dostave.

en: Shipping method description.
sl_SI: Opis načina dostave.

en: Shipping method title.
sl_SI: Naziv načina dostave.

en: Method ID.
sl_SI: ID metode.

en: IDs for settings sub groups.
sl_SI: ID-ji za nastavitve podskupin.

en: ID of parent grouping.
sl_SI: ID nadrejene skupine.

en: Settings group ID.
sl_SI: ID skupine nastavitev.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke glede na najvišjo ceno.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke glede na najnižjo ceno.

en: Limit result set to products on sale.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke v akciji.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke glede na zalogo (na zalogi ali brez zaloge).

en: Is WordPress debug mode active?
sl_SI: Ali je WordPress razhroščevanje omogočeno?

en: Home URL.
sl_SI: Domači URL.

en: Unique ID for the instance.
sl_SI: Edinstven ID primerka.

en: Unique ID for the zone.
sl_SI: Edinstven ID območja.

en: Unique ID for the resource.
sl_SI: Edinstven ID za vir.

en: Is GZip enabled?
sl_SI: Ali je GZip omogočen?

en: Is DomDocument class enabled?
sl_SI: Ali je razred DomDocument omogočen?

en: Is SoapClient class enabled?
sl_SI: Ali je razred SoapClient omogočen?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
sl_SI: Ali je fsockopen/cURL omogočen?

en: Is SUHOSIN installed?
sl_SI: Ali je SUHOSHIN nameščen?

en: WordPress language.
sl_SI: Jezik WordPress-a.

en: Are WordPress cron jobs enabled?
sl_SI: Ali je WordPress cron omogočen?

en: WordPress memory limit.
sl_SI: Omejitev pomnilnika za WordPress.

en: Is WordPress multisite?
sl_SI: Ali je WordPress multisite (omrežje spletišč)?

en: WordPress version.
sl_SI: Različica WordPress-a.

en: Is log directory writable?
sl_SI: Ali je dnevniška mapa zapisljiva?

en: Log directory.
sl_SI: Dnevniška mapa.

en: WooCommerce version.
sl_SI: Različica WooCommerce-a.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
sl_SI: Vira ni mogoče ustvariti. Prepričajte se, da sta "naročilo" in "ime" prisotni.

en: Shipping zone location type.
sl_SI: Vrsta lokacije območja dostave.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
sl_SI: Polje možnosti (pari ključ vrednost) za vnosna polja kot so izbor, večkratni izbor in izbirni gumbi.

en: Invalid setting group.
sl_SI: Neveljavna skupina nastavitev.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
sl_SI: Edinstven identifikator, ki se lahko uporabi za povezavo med nastavitvami.

en: No setting groups have been registered.
sl_SI: Ni registriranih skupin nastavitev.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
sl_SI: Omeji nabor rezultatov na izdelke z določenim davčnim razredom.

en: The content of the review.
sl_SI: Vsebina mnenja.

en: Limit result set to featured products.
sl_SI: Omeji rezultate na izpostavljene izdelke.

en: List of variations IDs.
sl_SI: Seznam ID-jev različic.

en: The date the product was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje spremembe izdelka (GMT).

en: Number of days until access to downloadable files expires.
sl_SI: Število dni, dokler ne poteče dostop do datoteke.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
sl_SI: Koliko krat se lahko prenese izdelek po nakupu.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
sl_SI: Končni datum akcijske cene, v časovnem pasu strani.

en: Start date of sale price, as GMT.
sl_SI: Začetni datum akcijske cene (GMT).

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
sl_SI: Začetni datum akcijske cene, v časovnem pasu strani.

en: The date the image was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje posodobitve slike (GMT).

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
sl_SI: 'Placeholder' tekst za prikaz v besedilnih vnosih.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
sl_SI: Dodatno besedilo pomoči nastavitev prikazano uporabniku.

en: Default value for the setting.
sl_SI: Privzeta vrednost nastavitve.

en: Setting value.
sl_SI: Vrednost nastavitve.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
sl_SI: Berljiv opis za nastavitve v vmesnikih.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
sl_SI: Berljiva oznaka za nastavitve v vmesnikih.

en: Payment gateway settings.
sl_SI: Nastavitve plačilnega sistema.

en: Payment gateway method description.
sl_SI: Opis načina plačilnega sistema.

en: Payment gateway method title.
sl_SI: Naziv načina plačilnega sistema.

en: Payment gateway enabled status.
sl_SI: Omogočen status plačilnega sistema.

en: Payment gateway title on checkout.
sl_SI: Naziv plačilnega sistema na strani zaključka nakupa.

en: Payment gateway ID.
sl_SI: ID plačilnega sistema.

en: The date the order was completed, as GMT.
sl_SI: Datum zaključka naročila (GMT).

en: The date the order was paid, as GMT.
sl_SI: Datum plačila naročila (GMT).

en: The date the review was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve mnenja (GMT).

en: Type of setting.
sl_SI: Vrsta nastavitve.

en: The date the image was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve slike (GMT).

en: The date the product was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve izdelka (GMT).

en: A unique identifier for the setting.
sl_SI: Edinstven identifikator za nastavitev.

en: Payment gateway sort order.
sl_SI: Vrstni red razvrščanja plačilnega sistema.

en: Payment gateway description on checkout.
sl_SI: Opis načina plačila na strani zaključka nakupa.

en: The date the order was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje spremembe naročila (GMT).

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
sl_SI: Različica WooCommerce-a, ki je nazadnje posodobila naročilo.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
sl_SI: Če je izbrano, bo opomba prikazana strankam in bodo o tem obveščene. Če ni izbrano, bo opomba samo za vašo referenco.

en: Is the customer a paying customer?
sl_SI: Ali stranka spada med stranke, ki kupujejo v trgovini?

en: The date the customer was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje spremembe stranke (GMT).

en: The date when download access expires, as GMT.
sl_SI: Datum, do kdaj je mogoč prenos (GMT).

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
sl_SI: Če je izbrano, ta kupon ne bo veljaven za izdelke z akcijsko ceno.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
sl_SI: Če je izbrano in če brezplačna dostava zahteva kupon, bo ta kupon omogočil brezplačno dostavo.

en: Meta data.
sl_SI: Meta podatki.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
sl_SI: Če je izbrano, se za ustvarjanje vračil uporabi API plačilnega sistema.

en: The date the order note was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve opombe naročila (GMT).

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
sl_SI: Seznam ID-jev strank (ali gostujočih e-poštnih naslovov), ki so uporabili kupon.

en: How many times the coupon can be used in total.
sl_SI: Kolikokrat se lahko unovči kupon.

en: The date the order refund was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve vračila naročila (GMT).

en: The date the order was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve naročila (GMT).

en: User ID of user who created the refund.
sl_SI: ID uporabnika, ki je ustvaril zahtevek za vračilo (refund).

en: Limit result to customers or internal notes.
sl_SI: Omeji rezultat na stranke ali notranje opombe.

en: From %1$s to %2$s
sl_SI: Od %1$s do %2$s

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
sl_SI: Če je izbrano, se lahko kupon uporabi samo individualno. Ostali dodani kuponi bodo odstranjeni iz košarice.

en: The date the coupon expires, as GMT.
sl_SI: Datum poteka kupona (GMT).

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
sl_SI: Datum poteka kupona, v časovnem pasu strani.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
sl_SI: Datum zadnje spremembe kupona (GMT).

note: translators: %s: amount of errors
en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
sl_SI[0]: Manjkajoči parameter OAuth %s
sl_SI[1]: Manjkajoča parametra OAuth %s
sl_SI[2]: Manjkajoči parametri OAuth %s
sl_SI[3]: Manjkajoči parameter OAuth %s

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
sl_SI: Količina popusta. Mora biti vedno celo število, tudi ob uporabi odstotkov.

en: The date the coupon was created, as GMT.
sl_SI: Datum ustvaritve kupona (GMT).

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
sl_SI: Zmanjšaj akcijsko ceno za (fiksni znesek ali %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
sl_SI: Povečaj akcijsko ceno za (fiksni znesek ali %):

en: — No change —
sl_SI: — Brez spremembe —

en: Learn how to update
sl_SI: Več o posodabljanju

en: Outdated templates
sl_SI: Zastarele predloge

note: Translators: %1$s: Template name, %2$s: Template version, %3$s: Core version.
en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
sl_SI: %1$s različica %2$s je zastarela. Nova različica je %3$s

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
sl_SI: Nastavljena redna cena in znižano za (fiksni znesek ali %):

note: Translators: %s: page name.
en: Edit %s page
sl_SI: Uredi %s stran

note: Translators: %s: docs link.
en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
sl_SI: Vidnost strani mora biti <a href="%s" target="_blank">javna</a>

en: Error messages should not be shown to visitors.
sl_SI: Sporočila z napako ne smejo biti prikazana obiskovalcem.

en: Hide errors from visitors
sl_SI: Skrij napake pred obiskovalci

note: Translators: %s: docs link.
en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
sl_SI: Vaša trgovina ne uporablja HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Več o HTTPS in SSL certifikati</a>.

en: Secure connection (HTTPS)
sl_SI: Varna povezava (HTTPS)

en: Security
sl_SI: Varnost

en: Taxonomies: Product types
sl_SI: Taksonomije: vrste izdelka

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
sl_SI: Sporočila o napakah lahko vsebujejo občutljive informacije o trgovini. Te morajo biti skrite pred obiskovalci, ki jim ni mogoče zaupati.

en: Is the connection to your store secure?
sl_SI: Ali je povezava vaše trgovine varna?

note: Translators: %1$s: Library url, %2$s: install path.
en: The MaxMind GeoIP Database does not exist - Geolocation will not function. You can download and install it manually from %1$s to the path: %2$s. Scroll down to "Downloads" and download the "MaxMind DB binary, gzipped" file next to "GeoLite2 Country". Please remember to uncompress GeoLite2-Country_xxxxxxxx.tar.gz and upload the GeoLite2-Country.mmdb file only.
sl_SI: Podatkovna zbirka MaxMind GeoIP ne obstaja - Geolokacija ne bo delovala. Lahko jo prenesete iz %1$s in ročno namestite v: %2$s. Z miško se pomaknite navzdol do "Downloads" in prenesite datoteko "MaxMind DB binary, gzipped", ki se nahaja poleg "GeoLite2 Country". Ne pozabite odpakirati  GeoLite2-Country_xxxxxxxx.tar.gz in naložiti samo GeoLite2-Country.mmdb datoteko.

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: How to update your database table prefix
sl_SI: Kako posodobiti predpono vaše podatkovne tabele

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
sl_SI: %1$s - Priporočamo uporabo predpone z manj kot 20 znaki. Poglejte: %2$s

en: Database prefix
sl_SI: Predpona podatkovne zbirke

en: Multibyte string
sl_SI: Večbajtni niz

en: Delete log
sl_SI: Izbriši dnevnik

en: Flush all logs
sl_SI: Pobriši vse dnevnike

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite počistiti vse dnevnike iz podatkovne zbirke?

note: Translators: %1$s: Log directory, %2$s: Log directory constant
en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
sl_SI: Če želite omogočiti pisanje dnevnika (angl. logging), naredite %1$s zapisljiv ali določite %2$s po meri.

en: Legacy API v3 (deprecated)
sl_SI: Zastarel API v3

en: REST API version used in the webhook deliveries.
sl_SI: Uporabljena različica REST API-ja v webhook poizvedbah.

note: translators: %d: rest api version number
en: WP REST API Integration v%d
sl_SI: WP REST API integracija v%d

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
sl_SI: %1$s od %2$s

en: Search for a user&hellip;
sl_SI: Poišči uporabnika&hellip;

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
sl_SI: To območje je namenjeno naslovom za dostavo, ki ne spadajo v nobeno drugo območje dostave. Dodajanje načina dostave v to območje je <b>opcijsko</b>.

note: translators: %s: shipping method title
en: %s Settings
sl_SI: %s nastavitve

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
sl_SI: To so regije znotraj tega območja. Stranke bodo primerjane s temi regijami.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
sl_SI: WooCommerce bo samodejno izbral pravilno območje dostave glede na strankin naslov za dostavo in bo prikazal stranki vse možnosti znotraj tega območja.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
sl_SI: Območje dostave je geografska regija, v kateri so na voljo določeni načini dostave in davki.

en: Zone regions
sl_SI: Območja regij

en: This is the name of the zone for your reference.
sl_SI: To je naziv območja, za vašo referenco.

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to območje? Dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Debug mode
sl_SI: Razhroščevalni način

en: Enable debug mode
sl_SI: Omogoči razhroščevalni način

en: Shipping options
sl_SI: Možnosti dostave

en: Shipping zones
sl_SI: Območja dostave

en: Never show quantity remaining in stock
sl_SI: Nikoli ne prikaži vrednosti zaloge

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
sl_SI: Zalogo prikaži le, ko je nizka, npr. "Samo še 2 izdelka na zalogi"

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
sl_SI: Vedno prikaži zalogo, npr. "12 na zalogi"

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
sl_SI: To določa kako so zaloge prikazane uporabikom.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
sl_SI: Ko zaloga izdelka doseže to količino, se bo status zaloge spremenil v "Ni na zalogi" in vas o tem sporočil preko e-pošte. Ta nastavitev ne vpliva na obstoječe "na zalogi" izdelke.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
sl_SI: Ko zaloga izdelka doseže to količino, boste o tem obveščeni preko e-pošte.

note: translators: %s: default color
en: The main body background color. Default %s.
sl_SI: Glavna barva ozadja. Privzeto %s.

note: translators: %s: default color
en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
sl_SI: Barva ozadja za WooCommerce predlogo e-sporočila. Privzeta barva je %s.

note: translators: %s: default color
en: The main body text color. Default %s.
sl_SI: Glavna barva besedila. Privzeto %s.

note: translators: %s: default color
en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
sl_SI: Osnovna barva za WooCommerce predlogo e-sporočila. Privzeta barva je %s.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page contents: [%s]
sl_SI: Vsebine strani: [%s]

en: Choose a product to view stats
sl_SI: Izberite izdelek za ogled statistike

en: Choose a category to view stats
sl_SI: Izberite kategorijo za ogled statistike

note: translators: 1: total items sold 2: category name
en: %1$s sales in %2$s
sl_SI: %1$s prodaje v %2$s

note: translators: 1: total refunds 2: total refunded orders 3: refunded items
en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
sl_SI[0]: %1$s povrnjen %2$d naročilo (%3$d izdelek)
sl_SI[1]: %1$s povrnjena %2$d naročili (%3$d izdelka)
sl_SI[2]: %1$s povrnjeni %2$d naročila (%3$d izdleki)
sl_SI[3]: %1$s povrnjenih %2$d naročila (%3$d izdelki)

note: translators: WooCommerce dimension unit
en: Dimensions (%s)
sl_SI: Dimenzije (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Regular price (%s)
sl_SI: Redna cena (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Sale price (%s)
sl_SI: Akcijska cena (%s)

note: translators: %s: Weight unit translators: %s: weight unit translators: %s: weight
en: Weight (%s)
sl_SI: Teža (%s)

en: Add file
sl_SI: Dodaj datoteko

en: Enter an optional description for this variation.
sl_SI: Opcijsko vnesite opis za to različico.

note: translators: %s: attribute label
en: Any %s&hellip;
sl_SI: Vsak %s&hellip;

note: translators: WooCommerce attribute label
en: No default %s&hellip;
sl_SI: Brez privzetega %s&hellip;

note: translators: 1: refund id 2: refund date
en: Refund #%1$s - %2$s
sl_SI: Povrni #%1$s - %2$s

note: translators: refund amount
en: Refund %s manually
sl_SI: Ročno povrni %s

note: translators: refund amount, gateway name
en: Refund %1$s via %2$s
sl_SI: Povrni %1$s preko %2$s

en: Length x width x height in decimal form
sl_SI: Dolžina x širina x višina v decimalkah

en: This lets you choose which products are part of this group.
sl_SI: S tem lahko izberete, kateri izdelki so del te skupine.

en: Grouped products
sl_SI: Združeni izdelki

note: translators: %s: variation id
en: %s (No longer exists)
sl_SI: %s (Ne obstaja več)

en: Coupon(s)
sl_SI: Kupon(i)

en: Note type
sl_SI: Vrsta opombe

en: Address:
sl_SI: Naslov:

en: Customer IP: %s
sl_SI: IP stranke: %s

en: Copy billing address
sl_SI: Kopiraj plačnikov naslov

en: View other orders &rarr;
sl_SI: Prikaži ostala naročila &rarr;

en: Customer payment page &rarr;
sl_SI: Stran plačila &rarr;

en: %1$s #%2$s details
sl_SI: Podrobnosti za %1$s št. %2$s

en: Apply to all qualifying items in cart
sl_SI: Uporabi za vse kvalificirane izdelke v košarici

en: Unlimited usage
sl_SI: Neomejena uporaba

note: translators: %s: tax rates count
en: Import complete - imported %s tax rates.
sl_SI: Uvoz je zaključen - uvoženih je bilo %s davčnih stopenj.

en: Tool does not exist.
sl_SI: Orodje ne obstaja.

note: translators: %s: URL
en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sl_SI: Varna in zanesljiva plačila z uporabo kreditnih kartic ali strankinega PayPal računa. <a href="%s" target="_blank">Več o tem</a>.

en: Address line 2
sl_SI: 2. naslovna vrstica

en: Address line 1
sl_SI: Ulica

note: translators: %s: URL to read more about the shop page.
en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
sl_SI: To je WooCommerce stran trgovine. Stran trgovina je poseben tip arhiva, ki prikazuje vaše izdelke. <a href="%s">Več o tem tukaj</a>.

en: All sources
sl_SI: Vsi viri

en: Filter by source
sl_SI: Filtriraj po viru

en: Source
sl_SI: Vir

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Level
sl_SI: Raven

en: Timestamp
sl_SI: Časovni žig

en: All levels
sl_SI: Vse ravni

en: Filter by level
sl_SI: Filtriraj po ravni

en: Debug
sl_SI: Razhroščevanje

en: Info
sl_SI: Informacije

en: Notice
sl_SI: Obvestilo

en: Warning
sl_SI: Opozorilo (warning)

en: Critical
sl_SI: Kritično

en: Alert
sl_SI: Opozorilo (alert)

en: Emergency
sl_SI: Nujno

en: System status
sl_SI: Status sistema

en: WooCommerce helpdesk
sl_SI: Tehnična pomoč za WooCommerce

note: translators: %s: rating
en: %s out of 5
sl_SI: %s od 5

note: translators: %s: review author
en: reviewed by %s
sl_SI: ocenil %s

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales this month
sl_SI: %s neto prodaje ta mesec

note: translators: 1: last access date 2: last access time translators: %1$s: note date %2$s: note time
en: %1$s at %2$s
sl_SI: %1$s ob %2$s

en: (Public)
sl_SI: (Javno)

en: Enable archives?
sl_SI: Omogoči arhive?

en: Shipping is disabled.
sl_SI: Dostava je onemogočena.

note: translators: %s: Class method name.
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
sl_SI: Metoda '%s' ni implementirana. Biti mora prepisana v subclass-u.

en: An invalid setting value was passed.
sl_SI: Posredovana je bila neveljavna vrednost nastavitve.

en: Invalid or duplicated SKU.
sl_SI: Neveljavna ali podvojena šifra izdelka.

en: Invalid parent ID
sl_SI: Neveljaven nadrejeni ID

en: Khyber Pakhtunkhwa
sl_SI: Khyber-Pakhtunkhwa

en: Akwa Ibom
sl_SI: Akwa-Ibom

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
sl_SI: Za obdelavo spremenljivih izdelkov uporabite končno točko /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

en: Invalid product tax status.
sl_SI: Neveljaven status davka izdelka.

en: Invalid catalog visibility option.
sl_SI: Neveljavna možnost vidnosti kataloga.

en: Invalid currency code
sl_SI: Neveljavna koda valute

en: Ireland
sl_SI: Irska

en: Ensure result set excludes specific IDs.
sl_SI: Zagotovi, da so določeni ID-ji izvzeti iz rezultatov.

en: Name for the resource.
sl_SI: Ime za vir.

en: New user password.
sl_SI: Geslo novega uporabnika.

en: New user username.
sl_SI: Uporabniško ime novega uporabnika.

en: New user email address.
sl_SI: E-pošta novega uporabnika.

en: Review content.
sl_SI: Vsebina mnenja.

en: Limit result set to specific IDs.
sl_SI: Omeji rezultate na določene ID-je.

en: Order note content.
sl_SI: Vsebina opombe naročila.

en: Webhook delivery URL.
sl_SI: URL poizvedbe webhook-a.

en: The order ID.
sl_SI: ID naročila.

en: ID to reassign posts to.
sl_SI: ID za ponovno dodelitev prispevkov.

en: Unique identifier for the webhook.
sl_SI: Edinstven identifikator za webhook.

en: Unique slug for the resource.
sl_SI: Edinstven ključ za vir.

en: Email of the reviewer.
sl_SI: E-pošta ocenjevalca.

en: Name of the reviewer.
sl_SI: Ime ocenjevalca.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
sl_SI: Edinstven identifikator za atribut izrazov.

en: Unique identifier for the variation.
sl_SI: Edinstven identifikator za različice.

en: Unique identifier for the variable product.
sl_SI: Edinstven identifikator za spremenljiv izdelek.

note: translators: %s: image ID translators: %s: attachment ID translators: %s: attachment id
en: #%s is an invalid image ID.
sl_SI: #%s je neveljaven ID slike.

en: Installed
sl_SI: Nameščeno

en: WooCommerce extensions
sl_SI: Razširitve WooCommerce

note: Translators: %s Docs URL.
en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
sl_SI: Vsili uporabo SSL-a (HTTPS) na straneh za plačilo (<a href="%s" target="_blank">zahtevan je SSL certifikat </a>).

en: If the variation is visible.
sl_SI: Če je različica vidna.

en: Everywhere
sl_SI: Povsod

note: translators: %s: error message
en: Error: %s.
sl_SI: Napaka: %s.

en: No shipping methods offered to this zone.
sl_SI: Za to območje ni na voljo noben način dostave.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
sl_SI: Izberite način dostave, ki ga želite dodati. Navedeni so samo načini dostave, ki so omogočeni v območjih.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
sl_SI: Končne točke so dodane k URL-jem na vaših straneh in urejajo specifična dejanja na straneh računa uporabnika. Biti morajo edinstvene, za izklop končne točke pa jih lahko pustite prazne.

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
sl_SI: Omogočite razhroščevanje dostave za prikaz ujemajočih območij dostave in za preskok predpomnjenja dostavnih cen.

en: North Korean won
sl_SI: Severnokorejski Von

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
sl_SI: Uporabite <code>[qty]</code> za število izdelkov, <br/><code>[cost]</code> za skupen znesek izdelkov in <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> za stroške v odstotkih.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Prenosi".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Naročila".

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
sl_SI: Naročilo #%1$s je bilo izvedeno %2$s in je trenutno %3$s.

en: Password reset email has been sent.
sl_SI: Ponastavitev gesla je bila poslana.

en: Next
sl_SI: Naslednja stran

en: Previous
sl_SI: Prejšnja stran

en: No order has been made yet.
sl_SI: Oddano ni bilo še nobeno naročilo.

en: No downloads available yet.
sl_SI: Prenosi niso na voljo.

en: Go shop
sl_SI: V trgovino

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
sl_SI: Elektronsko sporočilo je bilo poslano na naslov, ki ga imate shranjenega v vašem računu. Traja lahko več minut, da se prikaže v vašem poštnem predalu. Prosimo, počakajte vsaj 10 minut preden zahtevate novo ponastavitev gesla.

en: No saved methods found.
sl_SI: Shranjenih načinov plačila ni mogoče najti.

en: New Taiwan dollar
sl_SI: Novi tajvanski dolar

en: Zambian kwacha
sl_SI: Zimbabvejski dolar

en: Yemeni rial
sl_SI: Jemenski rial

en: CFP franc
sl_SI: CFP frank

en: West African CFA franc
sl_SI: Zahodno afriški CFA frank

en: East Caribbean dollar
sl_SI: Vzhodnokaribski dolar

en: Syrian pound
sl_SI: Sirski funt

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
sl_SI: Dobra

en: Surinamese dollar
sl_SI: Surinamski dolar

en: Somali shilling
sl_SI: Somalski šiling

en: Sudanese pound
sl_SI: Sudanski funt

en: Seychellois rupee
sl_SI: Sejšelska rupija

en: Solomon Islands dollar
sl_SI: Salomonovootoški dolar

en: Central African CFA franc
sl_SI: CFA srednjeafriški frank

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
sl_SI: Samojska tala

en: Vanuatu vatu
sl_SI: Vatu

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
sl_SI: Vietnamski dong

en: Venezuelan bol&iacute;var
sl_SI: Venezuelski bolivar fuerte

en: Uzbekistani som
sl_SI: Uzbekistanski sum

en: Uruguayan peso
sl_SI: Urugvajski peso

en: Ugandan shilling
sl_SI: Ugandski šiling

en: Tanzanian shilling
sl_SI: Tanzanski šiling

en: Trinidad and Tobago dollar
sl_SI: Dolar Trinidada in Tobaga

en: Tongan pa&#x2bb;anga
sl_SI: Tonški paanga

en: Tunisian dinar
sl_SI: Tunizijski dinar

en: Tajikistani somoni
sl_SI: Tadžikistanski somoni

en: Swazi lilangeni
sl_SI: Svazijski lilangeni

en: Sierra Leonean leone
sl_SI: Sierra Leone leone

en: Saint Helena pound
sl_SI: Funt Svete Helene

note: translators: %s: product count
en: %s product | %s products
sl_SI[0]: %s izdelek

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
sl_SI: Zaključek nakupa ni mogoč, dokler je vaša košarica prazna.

note: translators: %s: image URL
en: Error getting remote image %s.
sl_SI: Napaka med pridobivanjem oddaljene slike %s.

note: translators: %s: image URL
en: Invalid URL %s.
sl_SI: Neveljavna povezava %s.

note: translators: 1: param 2: type
en: %1$s is not of type %2$s
sl_SI: %1$s ni vrste %2$s

en: Polish z&#x142;oty
sl_SI: Poljski zlot

en: Papua New Guinean kina
sl_SI: Papuanska kina

en: Panamanian balboa
sl_SI: Panamska balboa

en: Omani rial
sl_SI: Omanski rial

en: Nepalese rupee
sl_SI: Nepalska rupija

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
sl_SI: Nikaragovska kordova

en: Namibian dollar
sl_SI: Namibijski dolar

en: Mozambican metical
sl_SI: Mozambiški metikal

en: Rwandan franc
sl_SI: Ruandski frank

en: Serbian dinar
sl_SI: Srbski dinar

en: Qatari riyal
sl_SI: Katarski rial

en: Paraguayan guaran&iacute;
sl_SI: Paragvajski gvarani

en: Libyan dinar
sl_SI: Libijski dinar

en: Jordanian dinar
sl_SI: Jordanski dinar

en: Moroccan dirham
sl_SI: Maroški dirham

en: Jersey pound
sl_SI: Jersey funt

en: Kazakhstani tenge
sl_SI: Kazakhstanski tenge

en: Iranian rial
sl_SI: Iranski rial

en: Iraqi dinar
sl_SI: Iraški dinar

en: Israeli new shekel
sl_SI: Izraelski šekel

en: Haitian gourde
sl_SI: Haitski gurd

en: Burmese kyat
sl_SI: Mjanmarski kiat

en: Macedonian denar
sl_SI: Makedonski denar

en: Malagasy ariary
sl_SI: Madagaskarski ariary

en: Moldovan leu
sl_SI: Moldavski leu

en: Lesotho loti
sl_SI: Lesotski loti

en: Liberian dollar
sl_SI: Liberijski dolar

en: Sri Lankan rupee
sl_SI: Šrilanška rupija

en: Lebanese pound
sl_SI: Libanonski funt

en: Cayman Islands dollar
sl_SI: Kajmanski dolar

en: Kuwaiti dinar
sl_SI: Kuvajtski dinar

en: Comorian franc
sl_SI: Komorski frank

en: Cambodian riel
sl_SI: Kamboški riel

en: Kyrgyzstani som
sl_SI: Kirgiški som

en: Jamaican dollar
sl_SI: Jamajški dolar

en: Icelandic kr&oacute;na
sl_SI: Islandska krona

en: Malawian kwacha
sl_SI: Malavijska kvača

en: Maldivian rufiyaa
sl_SI: Maldivska rufija

en: Mauritian rupee
sl_SI: Mauricijska rupija

en: Mauritanian ouguiya
sl_SI: Mavretanska uguija

en: Macanese pataca
sl_SI: Macajska pataka

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
sl_SI: Mongolski tugrik

en: Guyanese dollar
sl_SI: Gvajanski dolar

en: Guatemalan quetzal
sl_SI: Gvatemalski kecal

en: Guinean franc
sl_SI: Gvinejski frank

en: Gambian dalasi
sl_SI: Gambijski dalasi

en: Gibraltar pound
sl_SI: Gibraltarski funt

en: Ghana cedi
sl_SI: Ganski cedi

en: Georgian lari
sl_SI: Gruzijski lari

en: Falkland Islands pound
sl_SI: Falklandski funt

en: Fijian dollar
sl_SI: Fidžijski dolar

en: Ethiopian birr
sl_SI: Etiopski bir

en: Algerian dinar
sl_SI: Alžirski dinar

en: Djiboutian franc
sl_SI: Džibutski frank

en: Cape Verdean escudo
sl_SI: Zelenortski eskudo

en: Cuban peso
sl_SI: Kubanski peso

en: Cuban convertible peso
sl_SI: Kubanski konvertibilni peso

en: Costa Rican col&oacute;n
sl_SI: Kostariški kolon

en: Honduran lempira
sl_SI: Honduraška lempira

en: Bahamian dollar
sl_SI: Bahamski dolar

en: Bolivian boliviano
sl_SI: Bolivijski boliviano

en: Brunei dollar
sl_SI: Brunejski dolar

en: Bermudian dollar
sl_SI: Bermudski dolar

en: Burundian franc
sl_SI: Burundijski frank

en: Belize dollar
sl_SI: Belizejski dolar

en: Belarusian ruble
sl_SI: Beloruski rubelj

en: Botswana pula
sl_SI: Bocvanska pula

en: Bhutanese ngultrum
sl_SI: Butanski ngultrum

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: A minimum order amount
sl_SI: Minimalni znesek naročila

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Limit results to those matching a string.
sl_SI: Omeji rezultate na tiste, ki se ujemajo z nizom.

en: Maximum number of items to be returned in result set.
sl_SI: Maksimalno število elementov za vrnitev v setu rezultatov.

en: Current page of the collection.
sl_SI: Trenutna stran zbirke.

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
sl_SI: Dovoljuje vam zaračunavanje fiksnega zneska za dostavo.

en: Optional cost for local pickup.
sl_SI: Opcijski strošek za osebni prevzem.

en: Expires
sl_SI: Poteče

en: Barbadian dollar
sl_SI: Barbadoški dolar

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
sl_SI: Konvertibilna marka Bosne in Hercegovine

en: Aruban florin
sl_SI: Arubski florin

en: Angolan kwanza
sl_SI: Angolska kvanza

en: Netherlands Antillean guilder
sl_SI: Nizozemski antilski gulden

en: Armenian dram
sl_SI: Armenski dram

en: Albanian lek
sl_SI: Albanski lek

en: Afghan afghani
sl_SI: Afganistanski afghani

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
sl_SI: Zadržana plačila s čekom

en: The date you provided is invalid.
sl_SI: Vneseni datum je neveljaven.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
sl_SI: Ko bo enkrat onemogočena, ta metoda ne bo več na voljo.

en: Make default
sl_SI: Določi kot privzeto

en: Local pickup (legacy)
sl_SI: Osebni prevzem (Zastarelo)

en: Local delivery (legacy)
sl_SI: Lokalna dostava (Zastarelo)

en: Free shipping (legacy)
sl_SI: Brezplačna dostava (Zastarelo)

en: Flat rate (legacy)
sl_SI: Osnovna stopnja (Zastarelo)

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
sl_SI: Brezplačna dostava je poseben način, ki se lahko sproži z uporabo kuponov ali minimalnega zneska naročila.

note: translators: %d: interval
en: Every %d minutes
sl_SI: Vsakih %d minut

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
sl_SI: Ta način je bil ukinjen v različici 2.6.0 in bo odstranjen v prihodnjih različicah. Priporočamo, da ga onemogočite in uredite nove stopnje znotraj <a href="%s">Območij dostave</a>.

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
sl_SI: Omogočite strankam osebni prevzem pošiljk. Privzeto se ob uporabi osebnega prevzema uporabi osnovni davek trgovine, ne glede na naslov stranke.

en: International flat rate (legacy)
sl_SI: Mednarodna osnovna stopnja (Zastarelo)

en: Return to shop
sl_SI: Nazaj v trgovino

en: Coupons navigation
sl_SI: Navigacija po kuponih

en: Tax rate name.
sl_SI: Naziv davčne stopnje.

en: Tax class name.
sl_SI: Naziv davčnega razreda.

en: Sort by tax class.
sl_SI: Razvrsti glede na davčni razred.

en: A friendly name for the webhook.
sl_SI: Prijazen naziv za webhook.

en: Webhook event.
sl_SI: Webhook dogodek.

en: A human-readable description of the resource.
sl_SI: Berljiv opis vira.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
sl_SI: Alfanumeričen identifikator za vir.

en: Webhook resource.
sl_SI: Webhook vir.

en: Go to shop
sl_SI: Pojdi v trgovino

en: List of top sellers products.
sl_SI: Seznam najbolj prodajanih izdelkov.

en: State code.
sl_SI: Koda zv. države.

en: Order on-hold
sl_SI: Zadržano naročilo

en: The URL where the webhook was delivered.
sl_SI: URL naslov, kamor je bil dostavljen webhook.

en: Webhook status.
sl_SI: Status webhooka.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
sl_SI: Omeji reultate na webhook-e z določenim statusom.

en: Taxes do not support trashing.
sl_SI: Davkov ni mogoče brisati.

en: Whether or not this is a compound rate.
sl_SI: Ali je to glavna davčna stopnja.

en: Please enter an address to continue.
sl_SI: Vnesite naslov za nadaljevanje.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold.
sl_SI: To je obvestilo o naročilu, ki ga prejme stranka, ko je naročilo nastavljeno kot zadržano. Vsebuje podrobnosti naročila.

en: List of sales reports.
sl_SI: Seznam poročil prodaje.

en: Zone
sl_SI: Območje

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
sl_SI[0]: %s in %d druga regija
sl_SI[1]: %s in %d drugi regiji
sl_SI[2]: %s in %d druge regije
sl_SI[3]: %s in %d drugih regij

en: Orders list
sl_SI: Seznam naročil

en: Filter coupons
sl_SI: Filtriraj kupone

en: Filter orders
sl_SI: Filtriraj naročila

en: Filter products
sl_SI: Filtriraj izdelke

en: Coupons list
sl_SI: Seznam kuponov

en: Orders navigation
sl_SI: Navigacija naročil

en: Products list
sl_SI: Seznam izdelkov

en: Products navigation
sl_SI: Navigacija izdelkov

en: Insert into product
sl_SI: Vstavi v izdelek

en: Payment method deleted.
sl_SI: Način plačila je izbrisan.

en: This payment method was successfully set as your default.
sl_SI: Ta način plačila je bil uspešno nastavljen kot privzet.

en: Tax priority.
sl_SI: Prioriteta davka.

en: Tax rate.
sl_SI: Davčna stopnja.

en: Webhook topic is required and must be valid.
sl_SI: Tema Webhooka,-a je obvezna in mora biti veljavna.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
sl_SI: Datum, ko je bila zabeležena poizvedba webhook-a, v časovnem pasu strani.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
sl_SI: URL poizvedbe webhook-a mora biti veljaven in začeti z http:// ali https://.

en: Webhook topic must be valid.
sl_SI: Tema webhook-a mora biti veljavna.

en: Webhook topic.
sl_SI: Tema webhook-a.

en: The HTTP response message from the receiving server.
sl_SI: Sporočilo HTTP odgovora s prejemnikovega strežnika.

en: The HTTP response code from the receiving server.
sl_SI: Koda HTTP odgovora s prejemnikovega strežnika.

note: translators: %s: page
en: Orders (page %d)
sl_SI: Naročila (stran %d)

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
sl_SI: &quot;%s&quot; ni mogoče najti

en: Indicates the order that will appear in queries.
sl_SI: Prikazuje vrstni red v poizvedbah.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sl_SI: Ali naj se ta davčna stopnja uporabi tudi za dostavo.

en: Return to emails
sl_SI: Nazaj k e-pošti

en: Uploaded to this product
sl_SI: Naloženo k temu izdelku

note: translators: 1: plugin name, 2: URL to WP plugin page.
en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
sl_SI: %1$s je bil nameščen, vendar ga ni mogoče aktivirati. <a href="%2$s">Aktivirajte ga ročno s klikom na to povezavo.</a>

note: translators: 1: plugin name, 2: error message, 3: URL to install plugin manually. translators: 1: theme slug, 2: error message, 3: URL to install theme
en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
sl_SI: %1$s ni mogoče namestiti (%2$s). <a href="%3$s">Namestite ga ročno s klikom na to povezavo.</a>

en: Invalid webhook ID.
sl_SI: Neveljaven ID webhooka.

en: Postcode / ZIP.
sl_SI: Poštna številka.

en: Country ISO 3166 code.
sl_SI: ISO 3166 koda države.

en: Undo?
sl_SI: Razveljavi?

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sl_SI: Izbran ni noben način dostave. Ponovno preverite vaš naslov ali nas kontaktirajte v kolikor potrebujete pomoč.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe webhook-a, v časovnem pasu strani.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve webhook-a, v časovnem pasu strani.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
sl_SI: URL, kamor je dostavljena vsebina webhooka.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
sl_SI: Imena dejanj v WooCommerce, ki so povezana z webhooki.

en: The response body from the receiving server.
sl_SI: Telo odgovora s prejemnikovega strežnika.

en: Array of the response headers from the receiving server.
sl_SI: Polje glav odgovora s prejemnikovega strežnika.

en: Request body.
sl_SI: Telo zahteve.

en: Request headers.
sl_SI: Glave zahteve.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
sl_SI: Prijazen povzetek odgovorov, vključno s kodo, sporočilom in telesom odgovora HTTP.

en: The delivery duration, in seconds.
sl_SI: Trajanje poizvedbe, v sekundah.

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
sl_SI: Secret ključ uporabljen za generiranje hash-a za dostavljen webhook, ki je določen v glavi zahtevka. Privzeto je MD5 hash sestavljen iz Id-ja trenutnega uporabnika|up. imena, če ni definiran.

en: Report period.
sl_SI: Obdobje poročila.

en: Tax rate label.
sl_SI: Oznaka davčne stopnje.

en: List of tags.
sl_SI: Seznam oznak.

en: Attribute name.
sl_SI: Naziv atributa.

en: Tax class of product.
sl_SI: Davčni razred izdelka.

en: List of downloadable files.
sl_SI: Seznam prenosljivih datotek.

en: Order status.
sl_SI: Status naročila.

en: Product short description.
sl_SI: Kratek opis izdelka.

en: HTML description of the resource.
sl_SI: HTML opis vira.

en: Refund reason.
sl_SI: Razlog vračila.

en: Refund total.
sl_SI: Skupni znesek vračila.

en: Image data.
sl_SI: Podatki slike.

en: Cannot update shipping method, try again.
sl_SI: Načina dostave ni mogoče posodobiti. Poskusite ponovno.

en: Coupon code is required.
sl_SI: Koda kupona je obvezna.

en: Shipping method ID is required.
sl_SI: ID načina dostave je obvezen.

en: Product ID or SKU is required.
sl_SI: ID ali šifra izdelka je obvezna.

en: The SKU already exists on another product.
sl_SI: Šifra že obstaja pri drugem izdelku.

en: Product quantity is required.
sl_SI: Količina izdelka je obvezna.

en: Attribute ID.
sl_SI: ID atributa.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
sl_SI: Alfanumeričen identifikator za vir, ki je edinstven v svoji vrsti.

en: Shows if the product need to be shipped.
sl_SI: Prikaže, če je izdelek potrebno poslati.

en: Payment method ID.
sl_SI: ID načina plačila.

en: Meta value.
sl_SI: Meta vrednost.

en: Enable/Disable attribute archives.
sl_SI: Omogoči/Onemogoči arhiv atributov.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Čas zadnje spremembe različice v časovnem pasu strani.

en: Product parent ID.
sl_SI: ID nadrejenega izdelka.

en: Shipping address.
sl_SI: Naslov dostave.

en: Average net daily sales.
sl_SI: Povprečna dnevna neto prodaja.

en: Total of refunded orders.
sl_SI: Vsota povrnjenih naročil.

en: Quantity ordered.
sl_SI: Naročena količina.

en: Tax total.
sl_SI: Znesek davka.

en: Tax subtotal.
sl_SI: Delni znesek davka.

en: Meta key.
sl_SI: Meta ključ.

en: Meta label.
sl_SI: Meta oznaka.

en: Product is invalid.
sl_SI: Izdelek je neveljaven.

en: Order item ID provided is not associated with order.
sl_SI: Podani ID naročenega izdelka ni povezan z naročilom.

en: Total shipping amount for the order.
sl_SI: Skupna vrednost dostave naročila.

en: Grand total.
sl_SI: Skupna vsota.

en: Sum of all taxes.
sl_SI: Vsota vseh davkov.

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sl_SI: Koda države v formatu ISO 3166-1 alpha-2.

en: Payment method title.
sl_SI: Naziv načina plačila.

en: Tax lines data.
sl_SI: Podatki o davku.

en: Tax rate code.
sl_SI: Koda davčne stopnje.

en: Tax total (not including shipping taxes).
sl_SI: Skupen davek (brez davkov dostave).

en: Shipping tax total.
sl_SI: Skupen davek dostave.

en: Shipping lines data.
sl_SI: Podatki o dostavi.

en: Shipping method name.
sl_SI: Naziv načina dostave.

en: Shipping method ID.
sl_SI: ID načina dostave.

en: Fee name.
sl_SI: Naziv stroška.

en: Tax status of fee.
sl_SI: Davčni status stroška.

en: Discount total.
sl_SI: Skupen popust.

en: List of refunds.
sl_SI: Seznam vračil.

en: Refund ID.
sl_SI: ID vračila.

en: Term name.
sl_SI: Naziv izraza.

en: Category name.
sl_SI: Naziv kategorije.

en: Image ID.
sl_SI: ID slike.

en: Image name.
sl_SI: Naziv slike.

en: Tag name.
sl_SI: Naziv oznake.

en: Featured product.
sl_SI: Izpostavljen izdelek.

en: Catalog visibility.
sl_SI: Vidnost kataloga.

en: Product description.
sl_SI: Opis izdelka.

en: Product sale price.
sl_SI: Akcijska cena izdelka.

en: Tax status.
sl_SI: Status davka.

en: Stock quantity.
sl_SI: Količina zaloge.

note: translators: %s: weight unit
en: Product weight (%s).
sl_SI: Teža izdelka (%s).

en: Product dimensions.
sl_SI: Dimenzije izdelka.

note: translators: %s: dimension unit
en: Product length (%s).
sl_SI: Dolžina izdelka (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product width (%s).
sl_SI: Širina izdelka (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product height (%s).
sl_SI: Višina izdelka (%s).

en: List of categories.
sl_SI: Seznam kategorij.

en: Category ID.
sl_SI: ID kategorije.

en: Tag ID.
sl_SI: ID oznake.

en: List of images.
sl_SI: Seznam slik.

en: Tag slug.
sl_SI: Ključ oznake.

en: Category slug.
sl_SI: Ključ kategorije.

en: Shipping class slug.
sl_SI: Ključ razreda dostave.

en: Product slug.
sl_SI: Ključ izdelka.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim statusom.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
sl_SI: Omeji rezultate na naročila, ki vsebujejo določen izdelek.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
sl_SI: Omeji rezultate na naročila določene stranke.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
sl_SI: Omeji rezultate na naročila z določenim statusom.

en: Limit result set to products with a specific attribute.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim atributom.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
sl_SI: Pozicija slike. 0 pomeni, da je slika izpostavljena.

en: If the variation is virtual.
sl_SI: Če je različica virtualna.

en: Show if is a compound tax rate.
sl_SI: Prikaži, če je glavna davčna stopnja.

en: Cannot update coupon, try again.
sl_SI: Kupona ni mogoče posodobiti. Poskusite ponovno.

en: Line item meta data.
sl_SI: Meta podatki vrstice elementa.

en: Cannot create line item, try again.
sl_SI: Vrstice elementa ni mogoče ustvariti. Poskusite ponovno.

en: Reviews average rating.
sl_SI: Povprečna ocena mnenj.

en: Review rating (0 to 5).
sl_SI: Ocena mnenja (0 do 5).

en: Allow reviews.
sl_SI: Dovolite mnenja.

en: Line subtotal tax (before discounts).
sl_SI: Delni znesek davka (brez popustov).

en: Line total (after discounts).
sl_SI: Znesek (s popusti).

en: Line total tax (after discounts).
sl_SI: Znesek davkov (s popusti).

en: Line taxes.
sl_SI: Davki.

en: Billing address.
sl_SI: Naslov plačnika.

en: Customer's IP address.
sl_SI: Strankin IP naslov.

en: User agent of the customer.
sl_SI: Strankin User agent.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zaključka naročila, v časovnem pasu strani.

en: Default sort order.
sl_SI: Privzeto razvrščanje.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
sl_SI: Vrstni red menija, uporabljen za razvrstitev virov po meri.

en: Number of published products for the resource.
sl_SI: Število objavljenih izdelkov za vir.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe slike, v časovnem pasu strani.

en: Image URL.
sl_SI: URL slike.

en: Variation URL.
sl_SI: URL različice.

en: Product URL.
sl_SI: URL izdelka.

en: Product external URL. Only for external products.
sl_SI: Zunanji URL izdelka. Izključno za zunanje izdelke.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe izdelka, v časovnem pasu strani.

en: Product status (post status).
sl_SI: Status izdelka (post status).

en: Product regular price.
sl_SI: Redna cena izdelka.

en: Start date of sale price.
sl_SI: Začetni datum akcijske cene.

en: Variation sale price.
sl_SI: Akcijska cena različice.

en: Net sales in the period.
sl_SI: Neto prodaja v tem obdobju.

en: Total of orders placed.
sl_SI: Vsota vseh oddanih naročil.

en: Total of coupons used.
sl_SI: Vsota vseh uporabljenih kuponov.

en: Total of items purchased.
sl_SI: Vsota kupljenih izdelkov.

en: Total discount amount for the order.
sl_SI: Skupna vrednost popusta za naročilo.

en: Amount of sales.
sl_SI: Znesek prodaje.

en: Total shipping tax amount for the order.
sl_SI: Skupna vrednost davka dostave naročila.

en: Total discount tax amount for the order.
sl_SI: Skupna vrednost popusta davka naročila.

en: Shipping total must be a positive amount.
sl_SI: Vrednost dostave mora biti pozitivna.

en: Define if the attribute can be used as variation.
sl_SI: Določi ali se atribut lahko uporabi kot različica.

en: Shipping class ID.
sl_SI: ID razreda dostave.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe naročila, v časovnem pasu strani.

en: Variation ID.
sl_SI: ID različice.

en: Variation regular price.
sl_SI: Redna cena različice.

en: List of variations.
sl_SI: Seznam različic.

en: Defaults variation attributes.
sl_SI: Privzeti atributi različic.

en: Attribute position.
sl_SI: Pozicija atributa.

en: List of attributes.
sl_SI: Seznam atributov.

en: List of cross-sell products IDs.
sl_SI: Seznam Id-jev navzkrižnih izdelkov.

en: List of related products IDs.
sl_SI: Seznam ID-jev podobnih izdelkov.

en: Variation image data.
sl_SI: Podatki slike različice.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation height (%s).
sl_SI: Višina različice (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation width (%s).
sl_SI: Širina različice (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation length (%s).
sl_SI: Dolžina različice (%s).

note: translators: %s: weight unit
en: Variation weight (%s).
sl_SI: Teža različice (%s).

en: If the variation is downloadable.
sl_SI: Če je različica prenosljiva.

en: Variation dimensions.
sl_SI: Dimenzije različice.

en: Number of decimal points to use in each resource.
sl_SI: Število decimalnih mest za uporabo pri vsakem viru.

en: Product quantity must be a positive float.
sl_SI: Količina izdelkov mora biti pozitivno decimalno število.

en: Customer ID is invalid.
sl_SI: ID stranke je neveljaven.

en: Parent order ID.
sl_SI: ID nadrejenega naročila.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
sl_SI: ID uporabnika, ki je lastnik naročila. 0 za goste.

en: Allow one item to be bought in a single order.
sl_SI: Dovoli nakup enega izdelka na posamično naročilo.

en: Optional note to send the customer after purchase.
sl_SI: Opcijsko sporočilo za stranko po opravljenem nakupu.

en: Price formatted in HTML.
sl_SI: Cene formatirane v HTML-ju.

en: Product external button text. Only for external products.
sl_SI: Besedilo gumba zunanjega izdelka. Izključno za zunanje izdelke.

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
sl_SI: MD5 hash izdelkov v košarici zagotavlja, da naročila ni mogoče spremeniti.

en: Coupons line data.
sl_SI: Podatki kuponov.

en: Shipping class name.
sl_SI: Naziv razreda dostave.

en: Line subtotal (before discounts).
sl_SI: Delni znesek vrstice (brez popustov).

en: Tax class of fee.
sl_SI: Davčni razred stroška.

en: Fee lines data.
sl_SI: Podatki stroška.

en: Cannot update fee, try again.
sl_SI: Stroška ni mogoče posodobiti. Poskusite ponovno.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
sl_SI: Davčni razred stroška je obvezen, če je strošek obdavčen.

en: Fee name is required.
sl_SI: Naziv stroška je obvezen.

en: Note left by customer during checkout.
sl_SI: Strankina opomba med zaključkom nakupa.

en: Total number of purchases.
sl_SI: Skupno število nakupov.

en: Selected attribute term name.
sl_SI: Izberi naziv izraza atributa.

en: List of available term names of the attribute.
sl_SI: Seznam razpoložljivih nazivov izrazov atributa.

en: Totals.
sl_SI: Skupaj.

en: Sum of line item taxes only.
sl_SI: Vsota davkov posameznega izdelka (vrstice).

en: Variation ID, if applicable.
sl_SI: ID različice (če je primerno).

en: Gross sales in the period.
sl_SI: Bruto prodaja v tem obdobju.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim ID-jem izraza atributa (atribut mora biti dodeljen).

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim ID-jem razreda dostave.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenih ID-jem oznake.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim ID-jem kategorije.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
sl_SI: Določi ali je atribut viden v zavihku "Dodatne informacije" na strani izdelka.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
sl_SI: Če upravljate z zalogo, tole določa ali so naročila brez zalog dovoljena.

en: Invalid product.
sl_SI: Neveljaven izdelek.

en: The ID for the parent of the resource.
sl_SI: ID nadrejenega vira.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
sl_SI: Datum plačila naročila, v časovnem pasu strani.

en: Product price.
sl_SI: Cena izdelka.

en: Shows if the variation is on backordered.
sl_SI: Prikaže, ali različica izdelka omogoča naročilo brez zaloge.

en: Shows if the product is on backordered.
sl_SI: Prikaže, ali izdelek omogoča naročilo brez zaloge.

en: Shows if backorders are allowed.
sl_SI: Prikaže, ali so naročila brez zalog dovoljena.

en: Current variation price.
sl_SI: Trenutna cena različice.

en: Shows if the variation is on sale.
sl_SI: Prikaže, ali je različica v akciji.

en: Shows if the variation can be bought.
sl_SI: Prikaže, ali je različico mogoče kupiti.

en: Stock management at variation level.
sl_SI: Upravljanje z zalogami na ravni različice.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sl_SI: Prikaže, ali je različica navedena kot "Na zalogi" ali "Ni na zalogi" na uporabniških straneh.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
sl_SI: Prikaži prodajo za določen končni datum, datum mora biti v obliki %s.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
sl_SI: Prikaži prodajo za določen začetni datum, datum mora biti v obliki %s.

en: Group type.
sl_SI: Vrsta skupine.

en: Total charged for shipping.
sl_SI: Vsota zaračunane dostave.

en: Total charged for taxes.
sl_SI: Vsota obračunanih davkov.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določeno šifro.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke določene vrste.

en: Menu order, used to custom sort products.
sl_SI: Vrstni red menija, uporabljen za razvrščanje izdelkov po meri.

en: List of grouped products ID.
sl_SI: Seznam ID-jev združenih izdelkov.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve različice, v časovnem pasu strani.

en: Image alternative text.
sl_SI: Nadomestno besedilo slike.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve slike, v časovnem pasu strani.

en: List of up-sell products IDs.
sl_SI: Seznam ID-jev dražjih izdelkov (angl. up-sell).

en: Amount of reviews that the product have.
sl_SI: Število mnenj o izdelku.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
sl_SI: Prikaže, ali je dostava izdelka obdavčena.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
sl_SI: Vrsta prenosa, to določa shemo na uporabniških straneh.

en: If the product is virtual.
sl_SI: Ali je izdelek virtualen.

en: Shows if the product can be bought.
sl_SI: Prikaže, ali je izdelek mogoče kupiti.

en: If the product is downloadable.
sl_SI: Ali je izdelek prenosljiv.

en: Shows if the product is on sale.
sl_SI: Prikaže, ali je izdelek v akciji.

en: Current product price.
sl_SI: Trenutna cena izdelka.

en: Unique identifier.
sl_SI: Edinstven identifikator.

en: Product type.
sl_SI: Vrsta izdelka.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve izdelka, v časovnem pasu strani.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
sl_SI: Prikaže, ali je ocenjevalec kupil izdelek ali ne.

en: Reviewer email.
sl_SI: E-pošta ocenjevalca.

en: Reviewer name.
sl_SI: Ime ocenjevalca.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve mnenja, v časovnem pasu strani.

en: Category archive display type.
sl_SI: Vrsta prikaza kategorije arhiva.

en: Type of attribute.
sl_SI: Vrsta atributa.

en: Discount total tax.
sl_SI: Skupen davek popusta.

en: Shows where the order was created.
sl_SI: Prikaže, kje je bilo ustvarjeno naročilo.

en: Unique transaction ID.
sl_SI: Edinstven ID transakcije.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
sl_SI: Določi, ali je naročilo plačano. Status bo spremenjen v "v obdelavi" in zaloga izdelka bo zmanjšana.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve naročila, v časovnem pasu strani.

en: True the prices included tax during checkout.
sl_SI: Prikaže, ali je bil davek vključen v cene med zaključkom naročila.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
sl_SI: Valuta, v kateri je bilo ustvarjeno naročilo, v obliki ISO.

en: Limit result set to products with a specific slug.
sl_SI: Omeji rezultate na izdelke z določenim ključem.

en: End date of sale price.
sl_SI: Končni datum akcijske cene.

en: Stock management at product level.
sl_SI: Upravljanje z zalogami na ravni izdelka.

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
sl_SI: Največje število izdelkov v košarici, za katere se lahko unovči kupon.

en: Email address is invalid.
sl_SI: E-poštni naslov ni veljaven.

en: Invalid resource id.
sl_SI: Neveljaven id vira.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
sl_SI: Ali se obide smeti in se takoj izbriše.

en: File details.
sl_SI: Podrobnosti datoteke.

en: Product name.
sl_SI: Naziv izdelka.

en: Phone number.
sl_SI: Telefonska številka.

en: Postal code.
sl_SI: Poštna številka.

en: Username isn't editable.
sl_SI: Uporabniškega imena ni mogoče urejati.

en: Cannot create existing resource.
sl_SI: Že obstoječega vira ni mogoče ustvariti.

en: Learn more about shipping zones
sl_SI: Več o območjih dostave

en: The email address for the customer.
sl_SI: Strankin e-naslov.

en: The coupon code cannot be empty.
sl_SI: Koda kupona ne sme biti prazna.

en: Coupon code.
sl_SI: Koda kupona.

en: Coupon description.
sl_SI: Opis kupona.

en: Download ID (MD5).
sl_SI: ID prenosa (MD5).

en: Downloadable product ID.
sl_SI: ID prenosljivega izdelka.

en: Downloadable file name.
sl_SI: Naziv prenosljive datoteke.

en: Order ID.
sl_SI: ID naročila.

en: Order key.
sl_SI: Ključ naročila.

en: File name.
sl_SI: Naziv datoteke.

en: Invalid resource id for reassignment.
sl_SI: Neveljaven ID vira za prerazporeditev.

en: Last order data.
sl_SI: Podatki zadnjega naročila.

en: Last order ID.
sl_SI: ID zadnjega naročila.

en: First name.
sl_SI: Ime.

en: Last name.
sl_SI: Priimek.

en: Company name.
sl_SI: Naziv podjetja.

en: ISO code of the country.
sl_SI: ISO koda države.

en: Email address.
sl_SI: E-poštni naslov.

en: Order is invalid
sl_SI: Naročilo je neveljavno

en: ISO code or name of the state, province or district.
sl_SI: ISO koda ali naziv države, province ali območja.

en: Invalid order ID.
sl_SI: Neveljaven ID naročila.

en: Limit result set to resources with a specific role.
sl_SI: Omeji rezultate na vire z določeno vlogo.

en: Limit result set to resources with a specific email.
sl_SI: Omeji rezultate na vire z določeno e-pošto.

en: Limit result set to resources with a specific code.
sl_SI: Omeji rezultate na vire z določeno kodo.

en: Customers do not support trashing.
sl_SI: Strank ni mogoče brisati.

en: Webhooks do not support trashing.
sl_SI: Webhook-ov ni mogoče brisati.

en: Cannot create order note, please try again.
sl_SI: Opombe naročila ni mogoče ustvariti. Poskusite ponovno.

en: Order note.
sl_SI: Opomba naročila.

en: Cannot create order refund, please try again.
sl_SI: Vračila naročila ni mogoče ustvariti. Poskusite ponovno.

en: Line items data.
sl_SI: Podatki vrstice elementa.

en: List of billing address data.
sl_SI: Seznam podatkov naslova plačnika.

en: Download file URL.
sl_SI: URL datoteke za prenos.

en: File URL.
sl_SI: URL datoteke.

en: Avatar URL.
sl_SI: URL avatarja.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe stranke, časovnem pasu strani.

en: UTC DateTime when the coupon expires.
sl_SI: UTC DateTime poteka kupona.

en: Customer first name.
sl_SI: Ime stranke.

en: Customer last name.
sl_SI: Priimek stranke.

en: Customer login name.
sl_SI: Uporabniško ime stranke.

en: Customer password.
sl_SI: Strankino geslo.

en: City name.
sl_SI: Ime mesta.

en: Invalid order refund ID.
sl_SI: Neveljaven ID vračila naročila.

en: Refund amount.
sl_SI: Znesek vračila.

en: Reason for refund.
sl_SI: Razlog vračila.

en: Refund amount must be greater than zero.
sl_SI: Znesek vračila mora biti večji od nič.

en: Total amount spent.
sl_SI: Skupen znesek porabljenega denarja.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
sl_SI: Največji dovoljeni znesek naročila pri uporabi kupona.

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
sl_SI: Minimalen znesek naročila, ki mora biti v košarici, pred uporabo kupona.

en: Consumer Secret is invalid.
sl_SI: Consumer Secret je neveljaven.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
sl_SI: Datum zadnje spremembe kupona, v časovnem pasu strani.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
sl_SI: Neveljaven žeton - žeton je bil že uporabljen.

en: List of email addresses that can use this coupon.
sl_SI: Seznam e-poštnih naslovov, ki lahko unovčijo ta kupon.

en: Item ID.
sl_SI: ID elementa.

en: List of shipping address data.
sl_SI: Seznam podatkov naslova plačnika.

en: Quantity of orders made by the customer.
sl_SI: Količina naročil stranke.

en: The API key provided does not have write permissions.
sl_SI: Vneseni API ključ nima dovoljenja za pisanje.

en: The API key provided does not have read permissions.
sl_SI: Vneseni API ključ nima dovoljenja za branje.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
sl_SI: Prikaže/določi ali je obvestilo le za vašo referenco ali za stranko (uporabnik bo obveščen).

en: Invalid order item.
sl_SI: Neveljaven element naročila.

en: Address line 2.
sl_SI: 2. naslovna vrstica.

en: Address line 1.
sl_SI: Ulica.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
sl_SI: Datum, do kdaj je mogoč prenos, v časovnem pasu te strani.

en: Number of downloads remaining.
sl_SI: Preostalo število prenosov.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
sl_SI: Neveljaven podpis - način podpisa je neveljaven.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
sl_SI: Neveljaven podpis - razvrščanje parametrov ni uspelo.

en: Consumer key is invalid.
sl_SI: Consumer key je neveljaven.

en: Add shipping methods &amp; zones
sl_SI: Dodaj načine in območja dostave

en: Setup shipping zones
sl_SI: Nastavite območja dostave

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
sl_SI: Zastareli načini dostave (Osnovna stopnja, Internacionalna osnovna stopnja, Osebni prevzem, Lokalni prevzem in Brezplačna dostava) so ukinjeni, vendar bodo zaenkrat še normalno delovali. <b><em>Odstranjeni bodo v bodoči različici WooCommerca</em></b>. Priporočamo, da jih čimprej onemogočite in nastavite nove stopnje znotraj dostavnih območij.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
sl_SI: Dostava je trenutno omogočena, vendar vašim območjem dostave niste dodelili še nobenega načina dostave.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve vračila naročila, v časovnem pasu spletne strani.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
sl_SI: Prišlo je do napake med poskusom ustvarjanja vračila z uporabo API-ja plačilnega sistema.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve opombe naročila, v časovnem pasu spletne strani.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve stranke, v časovnem pasu strani.

en: Unique identifier for the resource.
sl_SI: Edinstven identifikator vira.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
sl_SI: Seznam ID-jev kategorij, za katere ni mogoče unovčiti kupona.

en: List of category IDs the coupon applies to.
sl_SI: Seznam ID-jev kategorij, za katere se lahko unovči kupon.

en: How many times the coupon can be used per customer.
sl_SI: Kolikokrat lahko posamezna stranka unovči kupon.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
sl_SI: Seznam ID-jev izdelkov, za katere ni mogoče unovčiti kupona.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
sl_SI: Sezam ID-jev izdelkov, za katere se lahko unovči kupon.

en: Number of times the coupon has been used already.
sl_SI: Število unovčitev kupona do sedaj.

en: Determines the type of discount that will be applied.
sl_SI: Določi vrsto popusta, ki bo uporabljena.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
sl_SI: Datum ustvaritve kupona, v časovnem pasu strani.

en: Unique identifier for the object.
sl_SI: Edinstven identifikator predmeta.

en: Invalid timestamp.
sl_SI: Neveljaven časovni žig.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
sl_SI: Neveljaven podpis - podan podpis se ne ujema.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
sl_SI: Stranke ne bodo morale opraviti nakupa fizičnih izdelkov, dokler ne nastavite načinov dostave.

en: WooCommerce database update
sl_SI: Posodobitev podatkovne baze WooCommerce-a

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Add shipping zone
sl_SI: Dodaj območje dostave

en: New:
sl_SI: Novo:

en: For example:
sl_SI: Na primer:

en: List 1 postcode per line
sl_SI: Izpiši 1 poštno številko na vrstico

en: The version of cURL installed on your server.
sl_SI: Nameščena različica cURL na vašem strežniku.

en: Page ID is set, but the page does not exist
sl_SI: ID strani je določen, vendar stran ne obstaja

en: Limit to specific ZIP/postcodes
sl_SI: Omeji na določene poštne številke

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
sl_SI: skupina regij, katera ima lahko dodeljene različne načine dostave in davke.

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: WordPress requirements
sl_SI: WordPress zahteve

en: Select regions within this zone
sl_SI: Izberite regije znotraj tega območja

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
sl_SI: Dodajte poljubno število območij &ndash; stranke bodo videle le tiste načine dostave, ki so na voljo za njihov naslov.

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
sl_SI: Evro območje = Vse države v Evropi = Osnovna stopnja dostave

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
sl_SI: ZDA domače območje = vse US države = Osnovna stopnja dostave

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
sl_SI: Lokalno območje = Ljubljana 1210 = Osebni prevzem

en: MaxMind GeoIP database.
sl_SI: Podatkovna zbirka MaxMind GeoIP.

en: The GeoIP database from MaxMind is used to geolocate customers.
sl_SI: Podatkovna zbirka GeoIP od MaxMind-a se uporablja za geolociranje strank.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
sl_SI: Vaš strežnik ne podpira funkcije %s - to je potrebno za uporabo GeoIP podatkovne zbirke MaxMind-a.

en: cURL version.
sl_SI: Različica cURL.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
sl_SI: Secret ključ se uporablja za generiranje hash-a za dostavljen webhook in je podan v glavah zahtevka.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
sl_SI: Poštne številke za to pravilo. Vrednosti se loči s podpičji (;). Če želite, da velja za vsa območja, pustite prazno. Uporabi se lahko tudi nadomestni znak (*) ali obseg poštnih številk (npr. 1000...2000).

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
sl_SI: Vaša tema vsebuje datoteko woocommerce.php. Glede na to, da ima woocommerce.php prednost nad archive-product.php, slednje ne boste mogli prepisati preko woocommerce/archive-product.php. To služi preprečitvi težav s prikazom.

en: Archive template
sl_SI: Predloga arhiva

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
sl_SI: Prikaže, ali je WP Cron omogočen ali ne.

en: Description for your reference
sl_SI: Opis za vašo referenco

en: Addresses
sl_SI: Naslovi

en: Close modal panel
sl_SI: Zapri pojavno okno

en: Add shipping method
sl_SI: Dodaj način dostave

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
sl_SI: Naslednji načini dostave veljajo za stranke z naslovom za dostavo znotraj tega območja.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
sl_SI: Način dostave nima nobenih nastavitev.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
sl_SI: Načina dostave ni mogoče dodati. Poskusite ponovno.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
sl_SI: Uporabite metodo 'povleci in spusti' za ureditev območij po meri. V tem vrstnem redu bodo dodeljeni glede na strankin naslov.

en: Zone does not exist!
sl_SI: Območje ne obstaja!

en: Default to customer billing address
sl_SI: Privzeto na plačnikov naslov

en: Default to customer shipping address
sl_SI: Privzeto na strankin naslov dostave

en: Downloads
sl_SI: Prenosi

en: No location by default
sl_SI: Privzeto brez lokacije

en: Show categories
sl_SI: Prikaži kategorije

en: Show categories &amp; products
sl_SI: Prikaži kategorije in izdelke

en: Show subcategories &amp; products
sl_SI: Prikaži podkategorije in izdelke

en: Cancel changes
sl_SI: Prekliči spremembe

en: Region(s)
sl_SI: Regija(e)

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
sl_SI: Ali želite najprej shraniti spremembe? Vaši spremenjeni podatki bodo zavrženi, če se odločite za preklic.

en: Edit failed. Please try again.
sl_SI: Urejanje ni uspelo. Poskusite ponovno.

en: Calculations
sl_SI: Izračuni

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
sl_SI: Onemogoči dostavo in izračune dostave

en: Force shipping to the customer billing address
sl_SI: Prisili dostavo na plačnikov naslov

en: Zone name
sl_SI: Naziv območja

en: Shipping class name
sl_SI: Naziv razreda dostave

en: No shipping classes have been created.
sl_SI: Noben razred dostave ni bil ustvarjen.

en: Add shipping class
sl_SI: Dodaj razred dostave

en: Save shipping classes
sl_SI: Shrani razrede dostav

en: Product count
sl_SI: Število izdelkov

en: Default customer location
sl_SI: Privzeta lokacija stranke

en: Shipping location(s)
sl_SI: Lokacija(e) dostave

en: Sell to all countries, except for&hellip;
sl_SI: Prodaja v vse države, razen &hellip;

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
sl_SI: Končna točka za stran za določanje privzetega načina plačila.

en: Endpoint for the delete payment method page.
sl_SI: Končna točka za stran izbrisa načina plačila.

en: Delete payment method
sl_SI: Izbriši način plačila

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Načini plačila".

en: Payment methods
sl_SI: Načini plačila

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
sl_SI: Ta možnost določa privzeto lokacijo stranke. Če uporabljate geolokacijo, bo podatkovna zbirka MaxMind GeoLite periodično prenesena v mapo wp-content.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
sl_SI: Razredi dostave se lahko uporabijo za združevanje podobnih vrst izdelkov in se lahko uporabijo pri nekaterih načinih dostave (kot na primer Osnovna stopnja dostave) za omogočanje različnih stopenj za različne razrede izdelkov.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
sl_SI: Območje dostave je geografska regija, v kateri veljajo določeni načini dostave in davki.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
sl_SI: Znotraj tega območja lahko dodate različne načine dostave. Vidni bodo samo strankam znotraj tega območja.

en: Your changes were not saved. Please retry.
sl_SI: Vaše spremembe niso bile shranjene. Poskusite ponovno.

en: Ship to specific countries
sl_SI: Dostava v določene države

en: Sell to specific countries
sl_SI: Prodaja v določene države

en: Set default payment method
sl_SI: Nastavi privzet način plačila

en: This order is no longer editable.
sl_SI: Tega naročila ni mogoče več urejati.

en: Customer download link
sl_SI: Strankina povezava za prenos

en: Add item(s)
sl_SI: Dodaj element(e)

en: Delete item
sl_SI: Izbriši element

en: Edit item
sl_SI: Uredi element

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
sl_SI: Obvestilo: razlog vračila bo viden stranki.

en: Tax status
sl_SI: Status davka

en: Stock quantity
sl_SI: Količina zaloge

en: List of created resources.
sl_SI: Seznam ustvarjenih virov.

en: List of updated resources.
sl_SI: Seznam posodobljenih virov.

en: List of delete resources.
sl_SI: Seznam izbrisanih virov.

en: ID is invalid.
sl_SI: ID je neveljaven.

note: translators: %s: post type
en: The %s cannot be deleted.
sl_SI: %s ni mogoče izbrisati.

en: Items
sl_SI: Elementi

en: When you receive a new order, it will appear here.
sl_SI: Ko boste prejeli novo naročilo, se bo pojavilo na tem mestu.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
sl_SI: Ali naj se skrije vire, ki niso dodeljeni nobenemu izdelku.

en: Sort collection by resource attribute.
sl_SI: Razvrsti zbirko po atributu vira.

en: The resource cannot be deleted.
sl_SI: Vira ni mogoče izbrisati.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
sl_SI: Nadrejenega vira ni mogoče nastaviti, ker taksonomija ni hierarhična.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
sl_SI: Obvezno mora biti true, saj vir ne podpira brisanja.

en: Learn more about coupons
sl_SI: Več o kuponih

en: Learn more about orders
sl_SI: Več o naročilih

en: Help &amp; Support
sl_SI: Pomoč in Podpora

en: Limit result set to resources with a specific slug.
sl_SI: Omeji rezultate na vire z določenim ključem.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
sl_SI: Omeji rezultate na vire dodeljene določenemu izdelku.

en: Limit result set to specific ids.
sl_SI: Omeji rezultate na določene ID-je.

en: Resource does not support trashing.
sl_SI: Vira ni mogoče izbrisati.

note: translators: %s: post type
en: The %s does not support trashing.
sl_SI: %s ni mogoče brisati.

en: Sorry, you cannot list resources.
sl_SI: Nimate dovoljenja za prikaz seznama virov.

en: Sorry, you cannot update resource.
sl_SI: Vira ne morete posodobiti.

en: Sorry, you cannot create new resource.
sl_SI: Novega vira ne morete ustvariti.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
sl_SI: Nimate dovoljenje za izbris tega vira.

en: Sorry, you cannot view this resource.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled tega vira.

note: translators: %s: items limit
en: Unable to accept more than %s items for this request.
sl_SI: Ta zahteva ne more sprejeti več kot %s elementov.

note: translators: %s: post type
en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris %s.

note: translators: %s: post type
en: The %s has already been deleted.
sl_SI: %s je že izbrisan.

en: Offset the result set by a specific number of items.
sl_SI: Zamakni rezultate za določeno število elementov.

en: Order sort attribute ascending or descending.
sl_SI: Razvrsti atribute naraščajoče ali padajoče.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
sl_SI: Sprejemaj plačila preko PayPal-a z uporabo stanja na računu ali kreditne kartice.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje tega vira.

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to opombo? Dejanja ni mogoče razveljaviti.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
sl_SI: Plačilo s čeki

en: Community forum
sl_SI: Forum skupnosti

note: translators: %s: Forum URL
en: For further assistance with WooCommerce core you can use the <a href="%1$s">community forum</a>. If you need help with premium extensions sold by WooCommerce, please <a href="%2$s">use our helpdesk</a>.
sl_SI: Za nadaljnjo pomoč pri uporabi WooCommerce-a lahko uporabite <a href="%1$s">forum skupnosti</a>. Če boste potrebovali pomoč pri plačljivih vtičnikih, ki jih prodaja WooCommerce, obiščite <a href="%2$s">našo stran za pomoč uporabnikom</a>.

en: Bank transfer (BACS) payments
sl_SI: Plačila z bančnim nakazilom

en: Resource does not exist.
sl_SI: Vir ne obstaja.

en: Taxonomy does not exist.
sl_SI: Taksonomija ne obstaja.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
sl_SI: Vira ne morete izbrisati.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
sl_SI: Omeji rezultate na vse elemente razen tiste z določenim nadrejenim ID-jem.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
sl_SI: Omeji rezultate na tiste z določenimi nadrejenimi ID-ji.

en: Invalid post ID.
sl_SI: Neveljaven ID prispevka.

en: Invalid ID.
sl_SI: Neveljaven ID.

en: Save to account
sl_SI: Shrani v račun

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje virov.

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
sl_SI: Kuponi so odličen način ponudbe popustov in nagrad vašim strankam. Ko bodo ustvarjeni, se bodo pojavili na tem mestu.

en: Ready to start selling something awesome?
sl_SI: Ali ste pripravljeni na začetek prodaje?

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
sl_SI: Nimate dovoljenja za paketno obdelavo tega vira.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
sl_SI: Preprost plačilni sistem brez povezave, ki omogoča sprejemanje čeka kot načina plačila.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
sl_SI: Preprost plačilni sistem brez povezave, ki omogoča sprejemanje plačila po povzetju.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
sl_SI: Preprost plačilni sistem brez povezave, ki omogoča sprejemanje bančnih nakazil.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent.
sl_SI: Omeji rezultate na vire dodeljene določenemu nadrejenemu.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
sl_SI: Uporabi argumente WP Query-ja za spreminjanje odgovora; zasebne spremenljivke poizvedbe zahtevajo primerno avtorizacijo.

en: Sort collection by object attribute.
sl_SI: Razvrsti zbirko po atributu predmeta.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odgovor na vire objavljene pred danim datumom, skladnim z ISO8061.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
sl_SI: Omeji odgovor na vire objavljene po danem datumu, skladmin z ISO8061.

note: translators: %s: post type
en: Cannot create existing %s.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti že obstoječega %s.

en: Africa
sl_SI: Afrika

en: Asia
sl_SI: Azija

en: Europe
sl_SI: Evropa

en: North America
sl_SI: Severna Amerika

en: Oceania
sl_SI: Oceanija

en: South America
sl_SI: Južna Amerika

en: United States (US) Minor Outlying Islands
sl_SI: Manjši zunanji otoki Združenih Držav Amerike

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
sl_SI: Kopiranje v odložišče je spodletelo. Pritisnite Ctrl/Cmd+C za kopiranje.

en: Saudi riyal
sl_SI: Saudski rial

en: Please enter a stronger password.
sl_SI: Vpišite močnejše geslo.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s refunded
sl_SI: Plačilo za naročilo %s povrnjeno

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
sl_SI: E-sporočila s preklicem naročila je poslana izbranim prejemnikom, ko so naročila označena kot preklicana (če so bila prej v obdelavi ali zadržana).

note: translators: %s is product title
en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Bodi prvi ocenjevalec &ldquo;%s&rdquo;

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sl_SI: Vašega naročila žal ne moremo zaključiti, ker je banka/trgovec zavrnila vašo transakcijo. Poskusite ponovno kasneje.

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
sl_SI: Plačilo naročila št. #%1$s od %2$s ni uspelo. Vsebina naročila:

note: translators: %s: tax information translators: %s: taxes
en: (includes %s)
sl_SI: (vsebuje %s)

en: Hide empty categories
sl_SI: Skrij prazne kategorije

note: translators: %s: country name
en: estimated for %s
sl_SI: predvideno za %s

en: Kenyan shilling
sl_SI: Kenijski šiling

en: Pakistani rupee
sl_SI: Pakistanska rupija

en: Failed order
sl_SI: Naročilo ni uspelo

en: Invalid product ID.
sl_SI: Neveljaven ID izdelka.

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
sl_SI: [{site_title}]: Novo naročilo #({order_number})

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL returned response code: %s
sl_SI: Napaka: URL za poizvedbo je vrnil kodo napake: %s

en: ZIP
sl_SI: Poštna št.

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
sl_SI: Napaka: do URL-ja za poizvedbo ni mogoče dostopati: %s

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
sl_SI: Izberite nekaj možnosti izdelka, preden ga dodate v košarico.

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
sl_SI: Posodabljanje podatkovne baze WooCommerce-a je dokončano. Hvala za posodobitev na zadnjo različico!

en: Tax class already exists
sl_SI: Davčni razred že obstaja

en: You do not have permission to delete tax classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje davčnih razredov

en: You do not have permission to create tax classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje davčnih razredov

en: You do not have permission to read the tax classes count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled števila davčnih razredov

en: You do not have permission to read tax classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled davčnih razredov

en: You do not have permission to read the taxes count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled števila davkov

en: You do not have permission to delete tax rates
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje davčnih stopenj

en: You do not have permission to edit tax rates
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje davčnih stopenj

en: State / Zone
sl_SI: Država / Območje

en: Could not delete the tax rate
sl_SI: Davčne stopnje ni mogoče izbrisati

en: Could not delete the tax class
sl_SI: Davčnega razreda ni mogoče izbrisati

en: Standard rate
sl_SI: Splošna stopnja

en: Could not delete the shipping class
sl_SI: Razreda dostave ni mogoče izbrisati

en: You do not have permission to read product shipping classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled dostavnih razredov izdelka

en: You do not have permission to read tax rate
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled davčne stopnje

en: Could not edit the shipping class
sl_SI: Razreda dostave ni mogoče urejati

en: Product shipping class parent is invalid
sl_SI: Nadrejeni razred dostave izdelka je neveljaven

en: You do not have permission to delete product shipping classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris razredov dostave izdelka

en: You do not have permission to edit product shipping classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje razredov dostave izdelka

en: Invalid product shipping class ID
sl_SI: Neveljaven ID razreda dostave izdelka

en: You do not have permission to delete product attribute terms
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris izrazov atributa izdelka

en: You do not have permission to create tax rates
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje davčnih stopenj

en: A tax rate with the provided ID could not be found
sl_SI: Davčne stopnje s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: You do not have permission to create product shipping classes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje razredov dostave izdelka

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
sl_SI: Izdelka s podanim ID-jem razreda dostave ni mogoče najti

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
sl_SI: Izraza atributa izdelka s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: You do not have permission to delete product tag
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris oznake izdelka

en: You do not have permission to edit product tags
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje oznak izdelka

en: You do not have permission to delete product category
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris kategorij izdelka

en: You do not have permission to read product tags
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled oznak izdelka

en: You do not have permission to edit product categories
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje kategorij izdelka

en: Could not delete the tag
sl_SI: Oznake ni mogoče izbrisati

en: You do not have permission to read product attribute terms
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled izrazov atributa izdelka

en: Could not edit the tag
sl_SI: Oznake ni mogoče urejati

en: Product category parent is invalid
sl_SI: Nadrejena kategorija izdelka je neveljavna

en: You do not have permission to create product tags
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje oznak izdelka

en: A product tag with the provided ID could not be found
sl_SI: Oznake izdelka s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: Invalid product tag ID
sl_SI: Neveljaven ID oznake izdelka

en: Could not edit the category
sl_SI: Urejanje kategorije ni mogoče

en: You do not have permission to create product categories
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje kategorij izdelka

en: Could not delete the category
sl_SI: Kategorije ni bilo mogoče izbrisati

en: How to update your PHP version
sl_SI: Kako posodobiti PHP različico

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
sl_SI: Multibyte String (mbstring) se uporablja za pretvorbo šifriranja znakov, kot na primer v e-pošti ali pri pretvarjanju znakov v majhne črke.

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
sl_SI: %1$s - Priporočamo vsaj 5.6 različico MySQL-a. Poglejte: %2$s

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
sl_SI: Vaš strežnik ne podpira funkcije %s - to je potrebno za boljše šifriranje znakov. Nepodprti znaki bodo prikazani z nadomestnimi zanki.

note: Translators: %s classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sl_SI: Vaš strežnik nima omogočenega razreda %s - nekateri vtičniki s plačilnimi sistemi, ki uporabljajo SOAP, morda ne bodo delovali pravilno.

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: Increasing memory allocated to PHP
sl_SI: Povečanje pomnilnika dodeljenega za PHP

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
sl_SI: %1$s - Priporočamo, da povečate količino pomnilnika na najmanj 64MB. Oglejte si: %2$s

en: Last page
sl_SI: Zadnja stran

en: Next page
sl_SI: Naslednja stran

en: First page
sl_SI: Prva stran

en: Previous page
sl_SI: Prejšnja stran

en: Tax rate ID: %s
sl_SI: ID davčne stopnje: %s

en: No matching tax rates found.
sl_SI: Ujemajoče davčne stopnje ni mogoče najti.

en: Loading&hellip;
sl_SI: Nalaganje&hellip;

en: Search&hellip;
sl_SI: Išči&hellip;

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
sl_SI: Spremembe vaših podatkov bodo izgubljene, če jih pred odhodom ne boste shranili.

en: "%s" tax rates
sl_SI: "%s" davčne stopnje

en: Manual
sl_SI: Ročno

en: Manually sent
sl_SI: Ročno poslano

note: translators: %s: Nonced email preview link
en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
sl_SI: V tem razdelku lahko urejate WooCommerce e-pošto. <a href="%s" target="_blank">Kliknite tukaj za predogled vaše e-poštne predloge</a>.

en: Body background color
sl_SI: Barva ozadja strani

en: Footer text
sl_SI: Besedilo v nogi

en: "From" address
sl_SI: "Od" naslov

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
sl_SI: Kako se pošiljateljeva e-pošta prikaže na odhodni e-pošti WooCommerce-a.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
sl_SI: Kako se pošiljateljevo ime prikaže na odhodni e-pošti WooCommerce-a.

en: Content type
sl_SI: Vrsta vsebine

en: Body text color
sl_SI: Barva besedila

en: URL to an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Admin > Media).
sl_SI: URL do slike, ki jo želite prikazati v glavi e-pošte. Naložite slike s pomočjo sistema za nalaganje datotek (Admin > Mediji).

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.
sl_SI: Spodaj so prikazana e-sporočila poslana iz WooCommerce-a. Kliknite na izbrano sporočilo za nastavitev.

en: Email notifications
sl_SI: E-poštna obvestila

en: Average gross sales amount
sl_SI: Znesek povprečne bruto prodaje

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross monthly sales
sl_SI: %s povprečna mesečna bruto prodaja

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross daily sales
sl_SI: %s povprečna dnevna bruto prodaja

en: Product permalinks
sl_SI: Trajne povezave izdelka

en: Setup wizard
sl_SI: Čarovnik za namestitev

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
sl_SI: Če potrebujete ponovni dostop do čarovnika za namestitev, kliknite na gumb spodaj.

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
sl_SI: Potrebujete nov izgled? Preizkusite podrejene teme za Storefront

en: View more Storefront child themes
sl_SI: Oglejte si več podrejenih tem za Storefront

en: Buy now
sl_SI: Kupi

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

note: translators: %s: method translators: %s: payment method translators: %s: shipping method
en: via %s
sl_SI: preko %s

note: Translators: %s Product title.
en: %s removed.
sl_SI: %s odstranjen.

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
sl_SI: Naročilo

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
sl_SI: Vnesite prejemnike (ločene z vejico), ki bodo prejeli to obvestilo.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
sl_SI: "Povleci in spusti" ali klikni za ureditev administratorskega vrstnega reda različic

en: Before you can add a variation you need to add some variation attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
sl_SI: Preden lahko dodate različico, morate dodati nekaj atributov v zavihku <strong>Atributi</strong>.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
sl_SI[0]: %s prenos na voljo
sl_SI[1]: %s prenosa na voljo
sl_SI[2]: %s prenosov na voljo
sl_SI[3]: %s prenosov na voljo

en: Order ID
sl_SI: ID naročila

en: Track
sl_SI: Sledi

en: Email:
sl_SI: E-naslov:

en: Search for:
sl_SI: Išči:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sl_SI: Ta izdelek trenutno ni na zalogi in ni na voljo.

en: SKU:
sl_SI: Šifra:

en: You may also like&hellip;
sl_SI: Morda vam bo prav tako všeč&hellip;

note: translators: %s is product title
en: Leave a Reply to %s
sl_SI: Ogovori %s

en: Good
sl_SI: Dobro

en: Average
sl_SI: Povprečno

en: Not that bad
sl_SI: Slabo

[ctx: submit button]
en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Order number.
sl_SI: Številka naročila.

en: Note:
sl_SI: Opomba:

en: verified owner
sl_SI: preverjena stranka

note: translators: %s is product title
en: Add a review
sl_SI: Podaj mnenje

en: Email you used during checkout.
sl_SI: E-pošta, ki ste jo uporabili med zaključkom nakupa.

en: Tag: | Tags:
sl_SI[0]: Oznaka:
sl_SI[1]: Oznaki:
sl_SI[2]: Oznake:
sl_SI[3]: Oznake:

en: Very poor
sl_SI: Zelo slabo

en: Your rating
sl_SI: Vaša ocena

en: Related products
sl_SI: Podobni izdelki

en: Category: | Categories:
sl_SI[0]: Kategorija:
sl_SI[1]: Kategoriji:
sl_SI[2]: Kategorije:
sl_SI[3]: Kategorije:

en: Order details
sl_SI: Podrobnosti naročila

en: Order again
sl_SI: Naroči ponovno

en: Billing email
sl_SI: E-pošta plačnika

en: Order updates
sl_SI: Posodobitve naročila

en: Recent orders
sl_SI: Nedavna naročila

en: Available downloads
sl_SI: Prenosi na voljo

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sl_SI: Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.

en: Your review
sl_SI: Vaše mnenje

en: Perfect
sl_SI: Odlično

en: Rate&hellip;
sl_SI: Ocenite&hellip;

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: There are no reviews yet.
sl_SI: Zaenkrat še ni mnenj.

en: Your review is awaiting approval
sl_SI: Vaše mnenje čaka na odobritev

en: %s customer review | %s customer reviews
sl_SI[0]: %s mnenje stranke
sl_SI[1]: %s mnenji strank
sl_SI[2]: %s mnenja strank
sl_SI[3]: %s mnenj strank

en: Found in your order confirmation email.
sl_SI: Najdeno v e-sporočilu za potrditev naročila.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
sl_SI: Za sledenje vašemu naročilu vnesite ID naročila v spodnje polje in kliknite gumb "Sledi". ID naročila ajdete na računu in v potrditvenem e-poštnem sporočilu, ki bi ga morali prejeti.

en: You have not set up this type of address yet.
sl_SI: Te vrste naslova še niste nastavili.

note: Description of the plugin
en: An eCommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
sl_SI: Orodje za spletno trgovanje, ki vam omogoča prodajati karkoli.

en: Date:
sl_SI: Datum:

en: Log in
sl_SI: Prijava

en: Please enter a valid order ID
sl_SI: Vnesite veljaven ID naročila

en: This product is protected and cannot be purchased.
sl_SI: Ta izdelek je zaščiten in ga ni mogoče kupiti.

en: Coupon:
sl_SI: Kupon:

en: Free shipping coupon
sl_SI: Kupon za brezplačno dostavo

en: [Remove]
sl_SI: [Odstrani]

note: translators: %s: Order date
en: Order &ndash; %s
sl_SI: Naročilo &ndash; %s

en: South African rand
sl_SI: Južnoafriški rand

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sl_SI: Neplačano naročilo je bilo preklicano - dosežena časovna omejitev.

note: translators: %s: Order date
en: Refund &ndash; %s
sl_SI: Povrni &ndash; %s

note: translators: %s: page number
en: &nbsp;&ndash; Page %s
sl_SI: &nbsp;&ndash; Stran %s

en: Default sorting
sl_SI: Privzeto razvrščanje

en: Sort by average rating
sl_SI: Razvrsti po povprečni oceni

en: Sort by price: low to high
sl_SI: Razvrsti po ceni: cenejši najprej

en: Sort by price: high to low
sl_SI: Razvrsti po ceni: dražji najprej

en: Update country
sl_SI: Posodobi državo

en: Choose an option
sl_SI: Izberi možnost

en: Select a category
sl_SI: Izberi kategorijo

en: Please enter a valid account username.
sl_SI: Vnesite veljavno uporabniško ime računa.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sl_SI: Račun s tem uporabniškim imenom že obstaja. Izberite drugega.

en: Please enter an account password.
sl_SI: Vnesite geslo za vaš račun.

en: Cart
sl_SI: Košarica

en: Hide if cart is empty
sl_SI: Skrij, če je košarica prazna

note: translators: %s: minimum price translators: %s: maximum price translators: %s: rating
en: Remove filter
sl_SI: Odstrani filter

en: Filter by
sl_SI: Filtriraj po

en: List
sl_SI: Seznam

en: Dropdown
sl_SI: Spustni meni

note: translators: %s: taxonomy name
en: Any %s
sl_SI: Katerikoli %s

en: Filter by price
sl_SI: Filtriraj po ceni

en: Min price
sl_SI: Min cena

en: Max price
sl_SI: Max cena

en: Filter
sl_SI: Filtriraj

en: Price:
sl_SI: Cena:

en: Show as dropdown
sl_SI: Prikaži kot spustni meni

en: Show hierarchy
sl_SI: Prikaži hierarhijo

en: Number of products to show
sl_SI: Število izdelkov za prikaz

en: Random
sl_SI: Naključno

en: Sales
sl_SI: Prodaja

en: DESC
sl_SI: Padajoče

en: Hide free products
sl_SI: Skrij brezplačne izdelke

en: Show hidden products
sl_SI: Prikaži skrite izdelke

en: Approve
sl_SI: Dovoli

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Your cart is currently empty.
sl_SI: Vaša košarica je trenutno prazna.

note: translators: %s: Quantity.
en: Quantity
sl_SI: Količina

en: Remove this item
sl_SI: Odstrani ta izdelek

en: Create an account?
sl_SI: Ustvarite račun?

en: Your order
sl_SI: Vaše naročilo

en: Have a coupon?
sl_SI: Imate kupon?

en: Click here to enter your code
sl_SI: Kliknite tukaj za vnos kode

en: Returning customer?
sl_SI: Stalna stranka?

en: Click here to login
sl_SI: Kliknite tukaj za prijavo

en: Payment
sl_SI: Plačilo

en: Pay for order
sl_SI: Plačajte za naročilo

en: Ship to a different address?
sl_SI: Dostavi na drug naslov?

en: Thank you. Your order has been received.
sl_SI: Hvala. Vaše naročilo je bilo sprejeto.

note: translators: %s Customer username translators: %s: Customer username
en: Username: %s
sl_SI: Uporabniško ime: %s

en: Click here to reset your password
sl_SI: Kliknite tukaj za ponastavitev gesla

en: Billing address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Shipping address
sl_SI: Naslov dostave

note: translators: %s: Order link.
en: View order: %s
sl_SI: Poglej naročilo: %s

en: Remember me
sl_SI: Zapomni si me

en: Register
sl_SI: Registracija

en: Enter a new password below.
sl_SI: Vnesite novo geslo spodaj.

en: New password
sl_SI: Novo geslo

en: Re-enter new password
sl_SI: Ponovno vnesite novo geslo

[ctx: slug]
en: uncategorized
sl_SI: nekategorizirano

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
sl_SI: plačilo

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
sl_SI: dostava

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sl_SI: Domov

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
sl_SI: Količina

en: Logged in as %s
sl_SI: Prijavljen kot %s

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: and
sl_SI: in

en: Paused
sl_SI: Zaustavljeno

note: translators: %s: app name
en: %s would like to connect to your store
sl_SI: %s bi se rad povezal z vašo trgovino

en: Use a new payment method
sl_SI: Uporabi nov način plačila

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sl_SI: Spodnji naslovi bodo uporabljeni kot privzeti na strani zaključka nakupa.

en: Canadian dollar
sl_SI: Kanadski Dolar

en: Chilean peso
sl_SI: Čilski Peso

en: Bulgarian lev
sl_SI: Bolgarski Lev

en: Bangladeshi taka
sl_SI: Bangladeška Taka

en: Australian dollar
sl_SI: Avstralski Dolar

en: Brazilian real
sl_SI: Brazilski Real

en: Chinese yuan
sl_SI: Kitajski Juan

en: Indonesian rupiah
sl_SI: Indonezijska Rupija

en: Indian rupee
sl_SI: Indijska Rupija

en: Japanese yen
sl_SI: Japonski Jen

en: South Korean won
sl_SI: Južnokorejski Won

en: Malaysian ringgit
sl_SI: Malezijski ringgit

en: Mexican peso
sl_SI: Mehiški Peso

en: Nigerian naira
sl_SI: Nigerijski Naira

en: Norwegian krone
sl_SI: Norveška Krona

en: New Zealand dollar
sl_SI: Novozelandski Dolar

en: Philippine peso
sl_SI: Filipinski Peso

en: Pound sterling
sl_SI: Funt

en: Romanian leu
sl_SI: Romunski Leu

en: Russian ruble
sl_SI: Ruski Rubelj

en: Singapore dollar
sl_SI: Singapurski Dolar

en: Croatian kuna
sl_SI: Hrvaška kuna

en: Hungarian forint
sl_SI: Madžarski Forint

en: Hong Kong dollar
sl_SI: Hongkoški dolar

en: Danish krone
sl_SI: Danska krona

en: Colombian peso
sl_SI: Kolumbijski peso

en: Dominican peso
sl_SI: Dominikanski peso

en: Czech koruna
sl_SI: Češka krona

en: Swedish krona
sl_SI: Švedska krona

en: Swiss franc
sl_SI: Švicarski frank

en: Thai baht
sl_SI: Tajski baht

en: Turkish lira
sl_SI: Turška lira

en: Egyptian pound
sl_SI: Egiptovski funt

en: United Arab Emirates dirham
sl_SI: Dirham Združenih Arabskih Emiratov

en: Lao kip
sl_SI: Lao Kip

en: No product categories exist.
sl_SI: Kategorije izdelkov ne obstajajo.

en: Attribute
sl_SI: Atribut

en: Active
sl_SI: Aktivni

note: translators: %d: total results
en: Showing the single result | Showing all %d results
sl_SI[0]: Prikaz rezultata
sl_SI[1]: Prikaz vseh %d rezultatov
sl_SI[2]: Prikaz vseh %d rezultatov
sl_SI[3]: Prikaz vseh %d rezultatov

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sl_SI: Za vašo lokacijo žal ni razpoložljivih načinov plačila. Kontaktirajte nas, če potrebujete dodatna pojasnila oz. bi se radi dogovorili o alternativah.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sl_SI: Za vašo državo žal ni razpoložljivih načinov plačila. Kontaktirajte nas, če potrebujete dodatna pojasnila oz. bi se radi dogovorili o alternativah.

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sl_SI: Ste pozabili geslo? Vnesite vaše uporabniško ime ali elektronski naslov in poslali vam bomo povezavo za ponastavitev gesla.

en: Argentine peso
sl_SI: Argentinski peso

en: Ukrainian hryvnia
sl_SI: Ukrajinska hrivna

en: You may be interested in&hellip;
sl_SI: Morda vas zanima&hellip;

en: No products were found matching your selection.
sl_SI: Ujemajočih izdelkov ni mogoče najti.

en: Only show children of the current category
sl_SI: Prikaži samo podrejene od trenutne kategorije

en: Checkout
sl_SI: Na blagajno

en: You must be logged in to checkout.
sl_SI: Za zaključek nakupa se morate prijaviti.

en: Subtotal
sl_SI: Delni znesek

en: This function should not be called before woocommerce_init.
sl_SI: To funkcijo ne sme klicati pred woocommerce_init.

en: My account
sl_SI: Moj račun

en: Additional information
sl_SI: Dodatne informacije

en: All products
sl_SI: Vsi izdelki

en: Featured products
sl_SI: Izpostavljeni izdelki

en: Cart totals
sl_SI: Skupaj

en: Update cart
sl_SI: Posodobi košarico

en: Save address
sl_SI: Shrani naslov

en: Confirm new password
sl_SI: Potrdi novo geslo

en: New password (leave blank to leave unchanged)
sl_SI: Novo geslo (pustite prazno, da ostane nespremenjeno)

en: Password change
sl_SI: Sprememba gesla

en: Sale!
sl_SI: Akcija!

en: Return to cart
sl_SI: Nazaj v košarico

en: Calculate shipping
sl_SI: Preračunaj poštnino

en: Proceed to checkout
sl_SI: Nadaljuj na blagajno

en: No products in the cart.
sl_SI: V košarici ni izdelkov.

note: translators: %s: field name
en: Shipping %s
sl_SI: Dostava %s

en: Application authentication request
sl_SI: Poizvedba avtentikacije aplikacije

note: translators: %1$s: app name, %2$s: URL
en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
sl_SI: Za povezavo na %1$s se je potrebno prijaviti. Prijavite se v svojo trgovino spodaj ali <a href="%2$s">prekličite in se vrnite na %1$s</a>

en: Top rated products
sl_SI: Najbolje ocenjeni izdelki

[ctx: Sorting order]
en: Order
sl_SI: Vrstni red

en: On-sale products
sl_SI: Izdelki v akciji

en: Category order
sl_SI: Vrstni red kategorije

en: A list or dropdown of product categories.
sl_SI: Seznam ali spustni meni kategorij izdelkov.

en: Active filters
sl_SI: Aktivni filtri

note: translators: %s: search query
en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Rezultati iskanja: &ldquo;%s&rdquo;

en: Continue shopping
sl_SI: Nadaljuj z nakupovanjem

en: Order fully refunded
sl_SI: Naročilo je v celoti povrnjeno

en: Invalid username or email.
sl_SI: Neveljavno uporabniško ime ali e-naslov.

en: Enter a username or email address.
sl_SI: Vnesite uporabniško ime ali e-naslov.

en: Order number:
sl_SI: Št. naročila:

en: An account is already registered with your email address. Please log in.
sl_SI: Račun s tem elektronskim naslovom že obstaja. Prijavite se.

en: Email address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Show product counts
sl_SI: Prikaži število izdelkov

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
sl_SI: Trenutno geslo (pustite prazno, da ostane nespremenjeno)

en: Lost your password?
sl_SI: Ali ste pozabili geslo?

en: Username or email
sl_SI: Uporabniško ime ali e-naslov

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sl_SI: Vnesite svoje podatke za ogled razpoložljivih načinov plačila.

en: Billing &amp; Shipping
sl_SI: Plačilo in dostava

en: Apply coupon
sl_SI: Unovči kupon

en: Username or email address
sl_SI: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: Deny
sl_SI: Zavrni

en: Recently Viewed Products
sl_SI: Nedavno ogledani izdelki

en: Number of reviews to show
sl_SI: Število mnenj za prikaz

en: Recent reviews
sl_SI: Zadnja mnenja

en: ASC
sl_SI: Naraščajoče

en: Query type
sl_SI: Vrsta poizvedbe

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
sl_SI: Ne moremo vas registrirati &hellip; V primeru ponovnih težav nas prosimo kontaktirajte.

note: translators: %s: reviews count
en: Reviews (%d)
sl_SI: Mnenja (%d)

en: Sort by popularity
sl_SI: Razvrsti po priljubljenosti

en: Select
sl_SI: Izbirno polje

en: Password reset is not allowed for this user
sl_SI: Ponastavitev gesla za tega uporabnika ni dovoljena

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
sl_SI: To naročilo je neveljavno, plačilo ni mogoče.

note: translators: %s: order status
en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: Status naročila je &ldquo;%s&rdquo;&mdash;plačilo ni mogoče. Kontaktirajte nas, če potrebujete našo pomoč.

note: translators: %s: product name
en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
sl_SI[0]: Izdelek %s je dodan v košarico.
sl_SI[1]: Izdelka %s sta dodana v košarico.
sl_SI[2]: Izdelki %s so dodani v košarico.
sl_SI[3]: Izdelki %s so dodani v košarico.

en: Place order
sl_SI: Kupite sedaj

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
sl_SI: Celotni znesek naročila se je posodobil. Potrdite vaše naročilo s klikom na gumb 'Kupite sedaj' na dnu strani.

en: IP Address
sl_SI: IP naslov

en: Shipping Address 2
sl_SI: Naslov dostave 2

en: Billing Address 2
sl_SI: Naslov plačnika 2

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
sl_SI: Če ste pri nas že nakupovali, vnesite svoje podatke spodaj. Če pri nas nakupujete prvič, nadaljujte na odsek Plačilo in dostava.

en: Update totals
sl_SI: Posodobi znesek

note: translators: $1 and $2 opening and closing emphasis tags respectively
en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sl_SI: Ker vaš brskalnik ne podpira JavaScript-a, oz. je le-ta onemogočen, kliknite gumb %1$sPosodobi znesek%2$s preden oddate naročilo. Če tega ne storite, boste morda plačali več, kot je navedeno zgoraj.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sl_SI: Nekaj je narobe z določenimi izdelki v vaši košarci. Pojdite nazaj na stran s košarico in odpravite težave pred zaključkom nakupa.

en: Select options
sl_SI: Izberite možnosti

note: translators: %s: order ID translators: %s: order number
en: Order #%s
sl_SI: Naročilo #%s

en: Cancelled order
sl_SI: Naročilo je preklicano

en: Enable/Disable
sl_SI: Omogočite/Onemogočite

en: Recipient(s)
sl_SI: Prejemnik(i)

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Completed order
sl_SI: Zaključeno naročilo

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
sl_SI: E-sporočila ob zaključenem naročilu so poslana, ko je naročilo označeno kot zaključeno, kar ponavadi pomeni, da so bili izdelki odposlani.

en: New account
sl_SI: Nov račun

en: Welcome to {site_title}
sl_SI: Dobrodošli na {site_title}

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sl_SI: E-sporočila s kratkim obvestilom so poslana, ko dodate kratko obvestilo k naročilu.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
sl_SI: Obvestilo dodano k naročilu na strani {site_title}, z dne {order_date}

en: Thank you for your order
sl_SI: Hvala za vaše naročilo

en: Reset password
sl_SI: Ponastavi geslo

en: New order
sl_SI: Novo naročilo

en: Template file copied to theme.
sl_SI: Predloga kopirana v temo.

en: Template file deleted from theme.
sl_SI: Predloga izbrisana iz teme.

en: HTML template
sl_SI: HTML predloga

en: Delete template file
sl_SI: Izbriši predlogo

en: Copy file to theme
sl_SI: Kopiraj datoteko v temo

en: File was not found.
sl_SI: Ni najdenih datotek.

en: View template
sl_SI: Prikaži predlogo

en: Hide template
sl_SI: Skrij predlogo

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Instructions
sl_SI: Navodila

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
sl_SI: Naj stranka plača z gotovino (ali drugimi sredstvi) po povzetju.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sl_SI: Opis načina plačila, viden stranki na vaši spletni strani.

en: Enable for shipping methods
sl_SI: Omogočite za načine dostave

en: Select shipping methods
sl_SI: Izberi načine dostave

en: Payment to be made upon delivery.
sl_SI: Plačilo bo izvršeno ob dostavi.

en: Proceed to PayPal
sl_SI: Nadaljujte na PayPal

en: What is PayPal?
sl_SI: Kaj je PayPal?

en: PayPal does not support your store currency.
sl_SI: PayPal ne podpira valute vaše spletne trgovine.

en: IPN payment completed
sl_SI: IPN plačilo zaključeno

note: translators: %s: payment status.
en: Payment %s via IPN.
sl_SI: Plačilo %s preko IPN.

en: PDT payment completed
sl_SI: PDT plačilo zaključeno

note: translators: %s: Order shipping method
en: Shipping via %s
sl_SI: Dostava preko %s

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sl_SI: Vnesite vaš PayPal elektronski naslov; potrebno za sprejemanje plačil.

en: Enable PayPal sandbox
sl_SI: Omogočite PayPal sandbox

en: Advanced options
sl_SI: Napredne možnosti

en: Capture
sl_SI: Zajemi

en: Credit card
sl_SI: Kreditna kartica

en: Availability
sl_SI: Dostopnost

en: All allowed countries
sl_SI: Vse dovoljene države

en: Select some countries
sl_SI: Izberite nekaj držav

en: Method availability
sl_SI: Dostopnost načina

en: A valid free shipping coupon
sl_SI: Veljaven kupon za brezplačno dostavo

en: A minimum order amount OR a coupon
sl_SI: Minimalni znesek naročila ALI kupon

en: A minimum order amount AND a coupon
sl_SI: Minimalni znesek naročila IN kupon

en: Selected countries
sl_SI: Izbrane države

en: Excluding selected countries
sl_SI: Brez izbranih držav

en: Enable
sl_SI: Omogočite

en: How to calculate delivery charges
sl_SI: Kako preračunati stroške dostave

en: Fixed amount
sl_SI: Fiksni znesek

en: Percentage of cart total
sl_SI: Odstotek od celotnega zneska košarice za plačilo

en: Fixed amount per product
sl_SI: Fiksni znesek po izdelku

en: Shipping costs updated.
sl_SI: Posodobljeni stroški dostave.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sl_SI: Naslov, ki je viden uporabniku med zaključkom nakupa.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s reversed
sl_SI: Plačilo za naročilo %s je bilo stornirano

en: Refunded order
sl_SI: Povrnjeno naročilo

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
sl_SI: Vnesite ceno (brez davka) ali vsoto, npr. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
sl_SI: To je obvestilo o naročilu, ki ga prejme stranka po plačilu. Vsebuje podrobnosti naročila.

en: Multipart
sl_SI: Sestavljena

en: Enable this email notification
sl_SI: Omogočite obveščanje preko e-pošte

en: Processing order
sl_SI: Obdelava naročila

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
sl_SI: Katere poštne številke so na voljo za lokalno dostavo?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sl_SI: Kakšen strošek želite zaračunati za lokalno dostavo, če dostava ni brezplačna. Pustite prazno, če želite onemogočiti.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
sl_SI: Te stopnje so dodatne možnosti dostave z dodatnimi stroški (glede na osnovno stopnjo).

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
sl_SI: Katere poštne številke so na voljo za osebni prevzem?

en: Awaiting BACS payment
sl_SI: Zadržana Bančna nakazila

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
sl_SI: Opis načina plačila, ki ga stranka vidi na strani zaključka nakupa (blagajni).

en: Get your API credentials from PayPal.
sl_SI: Poiščite svoje overitvene podatke pri PayPalu.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
sl_SI: PayPal preverja naslove, zato lahko ta nastavitev povzroči napako (priporočamo, da je nastavitev onemogočena).

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
sl_SI: Omogočite "address_override" za preprečitev spremembe podatkov naslova.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sl_SI: PayPalu posreduj podatke o dostavi namesto podatkov o plačniku.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
sl_SI: Opcijsko omogočite "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) in nato vstavite vaš identifikacijski žeton sem. To bo omogočilo preverjanje plačil brez potrebe po PayPal IPN-ju.

en: Enable logging
sl_SI: Omogočite zapisovanje v dnevnik (angl. logging)

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
sl_SI: Plačajte preko PayPal-a. Če nimate PayPal računa, lahko plačate s kreditno kartico.

en: Accept COD if the order is virtual
sl_SI: Dovoli Plačilo po povzetju, če je naročilo virtualno

en: Accept for virtual orders
sl_SI: Dovoli za virtualna naročila

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sl_SI: Navodila, ki bodo dodana na zahvalno (zaključno) stran nakupa.

en: Pay with cash upon delivery.
sl_SI: Plačilo z gotovino po povzetju.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sl_SI: Izdajte ček na Ime podjetja, Ulico podjetja, Mesto podjetja, Državo podjetja, Poštno številko podjetja.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sl_SI: Opis, ki je viden uporabniku med zaključkom nakupa.

note: translators: %s: order link.
en: Reversal cancelled for order #%s
sl_SI: Storniranje je preklicano za naročilo #%s

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
sl_SI: Poštne št. ločite z vejico. Sprejema nadomestne znake, npr. <code>1*</code> bo zajelo poštno številko 1100. Sprejema tudi vzorce, npr. <code>NG1__</code> bo zajelo NG1 1AA, vendar ne NG10 1AA.

en: Customer note
sl_SI: Obvestila za stranko

en: Account number
sl_SI: Številka računa

en: + Add account
sl_SI: + Dodaj račun

en: Allowed ZIP/post codes
sl_SI: Dovoljene poštne številke

en: Delivery fee
sl_SI: Strošek dostave

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sl_SI: Uporabniki bodo morali zapraviti najmanj toliko, če želijo imeti brezplačno dostavo (če je omogočeno zgoraj).

en: Minimum order amount
sl_SI: Minimalni znesek naročila

en: Free shipping requires...
sl_SI: Brezplačna dostava zahteva...

en: Additional rates
sl_SI: Dodatne stopnje

en: No shipping class cost
sl_SI: Brez stroškov razreda dostave

note: translators: %s: shipping class name
en: "%s" shipping class cost
sl_SI: "%s" strošek razreda dostave

note: translators: %s: Admin shipping settings URL translators: %s: URL for link.
en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
sl_SI: Ti stroški se lahko dodajo glede na <a href="%s">razred dostave izdelka</a>.

en: Shipping class costs
sl_SI: Strošek razreda dostave

en: Method title
sl_SI: Naziv načina

en: Flat rate
sl_SI: Osnovna stopnja

en: API credentials
sl_SI: API overitveni podatki

en: Page style
sl_SI: Slog strani

en: Payment action
sl_SI: Dejanje plačila

en: Address override
sl_SI: Prepis naslova

en: Invoice prefix
sl_SI: Predpona računa

en: PayPal identity token
sl_SI: PayPal Indentifikacijski žeton

en: Receiver email
sl_SI: E-mail prejemnika

en: PayPal email
sl_SI: PayPal e-pošta

en: Enable PayPal Standard
sl_SI: Omogočite PayPal Standard

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
sl_SI: Naročilo št. %1$s je bilo označeno kot povrnjeno - PayPal koda razloga: %2$s

note: translators: 1: Pending reason translators: %s: pending reason.
en: Payment pending (%s).
sl_SI: Plačilo v teku (%s).

note: translators: 1: Refund amount, 2: Refund ID
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
sl_SI: Povrnjeno %1$s - ID vračila: %2$s

en: PayPal acceptance mark
sl_SI: Logotip PayPal plačil

en: Enable check payments
sl_SI: Omogočite plačila s čeki

en: Routing number
sl_SI: Routing številka

en: Bank code
sl_SI: Bančna koda

en: Bank transit number
sl_SI: Tranzitna številka banke

en: Our bank details
sl_SI: Podrobnosti o našem bančnem računu

en: Remove selected account(s)
sl_SI: Odstrani izbran račun(e)

en: Bank name
sl_SI: Naziv banke

en: Account name
sl_SI: Naziv računa

en: Account details
sl_SI: Podrobnosti računa

en: Sort code
sl_SI: Koda za razvrščanje

en: Direct bank transfer
sl_SI: Neposredna bančna transakcija

en: Enable bank transfer
sl_SI: Omogočite bančno nakazilo

en: Partial refund email heading
sl_SI: Naslov e-pošte delnega vračila

en: Full refund email heading
sl_SI: Naslov e-pošte polnega vračila

en: Partial refund subject
sl_SI: Zadeva delnega vračila

en: Full refund subject
sl_SI: Zadeva polnega vračila

en: Email heading (paid)
sl_SI: Naslov e-pošte (plačano)

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
sl_SI: E-sporočila s pripetim računom se lahko pošljejo stranki in vsebujejo podatke o naročilu in povezave na plačilo.

en: Email heading
sl_SI: Zadeva e-pošte

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
sl_SI: Naročilo št. %1$s je bilo označeno kot zadržano zaradi storniranja - Paypal koda razloga: %2$s

note: translators: 1: Payment amount
en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
sl_SI: Napaka preverjanja: PayPal zneska se ne ujemata (amt %s).

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: order link.
en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
sl_SI: Naročilo št. %1$s je imelo preklicano stornacijo. Preverite stanje plačila in ustrezno posodobite stanje naročila tukaj: %2$s

note: translators: %s: email address .
en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
sl_SI: Napaka preverjanja: PayPal IPN odgovor iz drugega elektronskega naslova (%s).

note: translators: %s: Amount.
en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
sl_SI: Napaka preverjanja: PayPal zneska se ne ujemata (bruto %s).

note: translators: %s: currency code.
en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
sl_SI: Napaka preverjanja: PayPal valuti se ne ujemata (code %s).

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
sl_SI: Podpira naslednje placeholder-je: <code>[qty]</code> = število izdelkov, <code>[cost]</code> = znesek izdelkov, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = strošek v odstotkih.

en: Fee type
sl_SI: Vrsta stroška

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
sl_SI: Naziv možnosti | Dodaten strošek [+- odstotkov%] | Glede na vrsto stroška (naročilo, razred, ali predmet)

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
sl_SI: Eno na vrstico: Ime možnosti | Dodaten strošek [+- odstotki] | Na vrsto stroška (naročilo, razred ali izdelek). Primer: <code>Prednostna pošta | 6.95 [+ 0.2%] | naročilo</code>.

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
sl_SI: Na naročilo: zaračunaj dostavo za najdražji razred dostave

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
sl_SI: Na razred: zaračunaj dostavo za vsak razred dostave posebej

en: Calculation type
sl_SI: Vrsta izračuna

note: translators: %s: URL
en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
sl_SI: Vnesite svoje PayPal overitvene podatke za obdelavo vračil preko PayPal-a. <a href="%s">Tukaj</a> izveste kako dostopati do vaših PayPal API overitvenih podatkov.

en: Authorize
sl_SI: Odobri

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
sl_SI: Izberite ali želite takoj zajeti znesek ali le odobriti plačilo.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sl_SI: Vnesite predpono za številke vaših računov. Če uporabljate vaš PayPal račun za več trgovin, pazite da je ta predpona edinstvena, ker PayPal ne dopušča naročil z isto številko računa.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
sl_SI: Če se vaš glavni PayPal e-naslov razlikuje od PayPal e-naslova vnesenega zgoraj, vnesite glavni e-naslov prejemnika za vaš PayPal račun sem. To se uporablja za potrjevanje IPN zahtev.

en: Debug log
sl_SI: Razhroščevalni dnevnik

en: Gateway disabled
sl_SI: Plačilni sistem onemogočen

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
sl_SI: Če naj bo plačilo po povzetju na voljo le določenim načinom plačila, to nastavite tukaj. Pustite prazno za vse načine.

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
sl_SI: Navodila, ki bodo dodana na zahvalno (zaključno) stran nakupa in e-sporočila.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
sl_SI: Plačilo poravnajte na naš bančni račun. Kot referenco vnesite ID naročila. Naročilo ne bo odposlano, dokler ne prejmemo plačila na naš bančni račun.

en: Are you sure you want to delete this template file?
sl_SI: Želite to predlogo zares izbrisati?

note: translators: %s: Path to template file
en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
sl_SI: To predlogo je mogoče prepisati v vaši temi. Najdete jo lahko v: %s.

en: Plain text template
sl_SI: Predloga z golim besedilom

en: Could not write to template file.
sl_SI: Zapisovanje v predlogo ni bilo mogoče.

en: Plain text
sl_SI: Golo besedilo

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
sl_SI: E-sporočila 'Novo naročilo' so poslana izbranim prejemnikom ob prejemu novega naročila.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
sl_SI: E-sporočila za "ponastavi geslo" so poslana stranki, ko ta ponastavi geslo.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
sl_SI: E-sporočila povrnjenih naročil je poslana strankam, ko se njihova naročila označijo kot povrnjena.

en: A note has been added to your order
sl_SI: K vašem naročilu je bilo dodano novo obvestilo

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
sl_SI: E-sporočila za "nov račun" so poslane stranki, ko se stranka registrira med zaključkom nakupa ali na uporabniških straneh.

en: Choose which format of email to send.
sl_SI: Izberite obliko e-pošte za pošiljanje.

en: Email type
sl_SI: Vrsta e-pošte

note: translators: %s: WP admin email translators: %s: admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
sl_SI: Vnesite prejemnike (ločite z vejico) za to e-pošto. Privzeto je %s.

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously processing or on-hold).
sl_SI: E-pošta neuspešnega naročila je poslana izbranim prejemnikom, ko so naročila označena kot neuspešna (če so bila prej v obdelavi ali zadržana).

note: translators: %s: number of orders
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: Order ID.
en: [Order #%s]
sl_SI: (Naročilo #%s)

en: Your invoice for order #{order_number}
sl_SI: Račun za naročilo #{order_number}

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
sl_SI: Vaše naročilo #{order_number} na {site_title} je povrnjeno

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
sl_SI: Vaše naročilo #{order_number} na {site_title} je delno povrnjeno

en: Coupon has been removed.
sl_SI: Kupon je bil odstranjen.

en: Sorry, your session has expired.
sl_SI: Vaša seja je potekla.

en: Invalid refund amount
sl_SI: Neveljaven znesek vračila

en: User is missing.
sl_SI: Manjka uporabnik.

en: View products
sl_SI: Prikaži izdelke

en: Error 404
sl_SI: Napaka 404

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
sl_SI: Avtor: %s

note: translators: %s: search term
en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Rezultati iskanja za &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %d: Page number. translators: %d: page number
en: Page %d
sl_SI: Stran %d

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
sl_SI: Izdelek, ki ni več na voljo, je bil odstranjen iz košarice.

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sl_SI: &quot;%s&quot; ne morete dodati v košarico, ker ni na zalogi.

en: Invalid payment method.
sl_SI: Neveljaven način plačila.

en: Please rate the product.
sl_SI: Ocenite izdelek.

en: to the
sl_SI: za

en: the
sl_SI: in

en: VAT
sl_SI: DDV

en: (incl. VAT)
sl_SI: (vklj. z DDV)

en: (incl. tax)
sl_SI: (vklj. z davkom)

en: (ex. VAT)
sl_SI: (brez DDV)

en: (ex. tax)
sl_SI: (brez davkov)

en: Town / City
sl_SI: Mesto

en: Suburb
sl_SI: Predmestje

en: District
sl_SI: Okrožje

en: Province
sl_SI: Pokrajina

en: Canton
sl_SI: Kanton

en: Region
sl_SI: Regija

en: Town / District
sl_SI: Kraj / Okrožje

en: County
sl_SI: Država

en: Prefecture
sl_SI: Prefektura

en: Municipality
sl_SI: Občina

en: Email Address
sl_SI: E-naslov

en: Coupon is not valid.
sl_SI: Kupon je neveljaven.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sl_SI: Kupon "%s" je neveljaven - odstranili smo ga z vašega naročila.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
sl_SI: Kupon "%s" ni vaš - odstranili smo ga z vašega naročila.

en: Coupon usage limit has been reached.
sl_SI: Dovoljena meja uporabe kupona je bila dosežena.

en: This coupon has expired.
sl_SI: Kupon je potekel.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
sl_SI: Ta kupon ni na voljo za izdelke v vaši košarici.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
sl_SI: Ta kupon ni veljaven za izdelke v akciji.

en: Coupon does not exist!
sl_SI: Kupon ne obstaja!

en: Invalid order.
sl_SI: Neveljavno naročilo.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sl_SI: Dosegli ste limit prenosov za to datoteko

en: Login
sl_SI: Prijava

en: This is not your download link.
sl_SI: To ni vaša povezava za prenos.

en: File not found
sl_SI: Ni najdenih datotek

en: Note
sl_SI: Obvestilo

en: Product low in stock
sl_SI: Zadnji kosi na zalogi

en: Product out of stock
sl_SI: Izdelek ni na zalogi

en: Address changed successfully.
sl_SI: Naslov uspešno spremenjen.

en: Please provide a valid email address.
sl_SI: Vnesite veljaven elektronski naslov.

en: This email address is already registered.
sl_SI: Ta elektronski naslov je že registriran.

en: Please fill out all password fields.
sl_SI: Vnesite vsa polja za geslo.

note: Translators: %s Product title.
en: You can only have 1 %s in your cart.
sl_SI: Imate lahko le 1 %s v košarici.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sl_SI: Košarica je bila zapolnjena z izdelki prejšnjega naročila.

en: Your order was cancelled.
sl_SI: Vaše naročilo je bilo preklicano.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sl_SI: Izberite količino izdelkov, ki jih želite dodati v košarico&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sl_SI: Izbrite izdelek, ki ga želite dodati v košarico&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
sl_SI: Izberite možnosti izdelka&hellip;

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Username is required.
sl_SI: Zahtevano je uporabniško ime.

en: Please enter your password.
sl_SI: Vnesite geslo.

en: Passwords do not match.
sl_SI: Gesli se ne ujemata.

en: Please select a rating
sl_SI: Ocenite izdelek

en: required
sl_SI: zahtevano

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sl_SI: Noben izdelek ne ustreza vaši izbiri. Izberite drugačno kombinacijo.

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
sl_SI: Vse %s

note: translators: %s: attribute name
en: Edit %s
sl_SI: Uredi %s

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
sl_SI: Posodobi %s

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
sl_SI: Nov %s

en: Set product image
sl_SI: Določi sliko izdelka

en: Remove product image
sl_SI: Odstrani sliko izdelka

en: This is where store orders are stored.
sl_SI: Tukaj so shranjena vsa naročila.

en: Coupon
sl_SI: Kupon

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sl_SI: Tukaj lahko dodate kupone, ki bodo na voljo uporabnikom vaše spletne trgovine.

[ctx: Page slug]
en: shop
sl_SI: trgovina

[ctx: Page slug]
en: cart
sl_SI: kosarica

[ctx: Page slug]
en: my-account
sl_SI: moj-racun

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sl_SI: Kategorije

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sl_SI: Oznake

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sl_SI: Izdelki

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sl_SI: Kuponi

[ctx: Order status]
en: Processing
sl_SI: V obdelavi

[ctx: Order status]
en: Completed
sl_SI: Zaključeno

[ctx: Order status]
en: Cancelled
sl_SI: Preklicano

[ctx: Order status]
en: Refunded
sl_SI: Povrnjeno

[ctx: Order status]
en: Failed
sl_SI: Neuspešno

note: translators: %s: product name
en: %s is out of stock.
sl_SI: %s ni na zalogi.

en: New passwords do not match.
sl_SI: Novo geslo se ne ujema.

en: Use as product image
sl_SI: Uporabi kot sliko izdelka

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" does not exist!
sl_SI: Kupon "%s" ne obstaja!

note: translators: %s: number of orders
en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Povrnjeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Povrnjeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Povrnjeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Povrnjeno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Page slug]
en: checkout
sl_SI: zakljucek-nakupa

en: Create webhooks
sl_SI: Ustvari webhooke

en: Invalid shipping method!
sl_SI: Neveljaven način dostave!

en: Invalid product SKU
sl_SI: Neveljavna šifra izdelka

note: translators: %s: product tag
en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Izdelki označeni z &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s
sl_SI: Nadrejeni %s

note: translators: %s: Attribute name.
en: %s is a required field | %s are required fields
sl_SI[0]: %s je obvezno polje
sl_SI[1]: %s sta obvezni polji
sl_SI[2]: %s so obvezna polja
sl_SI[3]: %s so obvezna polja

note: translators: %s: number of orders
en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: V obdelavi <span class="count">(%s)</span>

en: Refunds
sl_SI: Vračila

en: Postcode / ZIP
sl_SI: Poštna št.

en: Cart updated.
sl_SI: Košarica je posodobljena.

en: Please re-enter your password.
sl_SI: Ponovno vnesite geslo.

note: translators: %s: shipping location
en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
sl_SI: Žal <strong>ne dostavljamo v %s</strong>. Vnesite drug naslov za dostavo.

en: Create orders
sl_SI: Ustvari naročila

en: API Key updated successfully.
sl_SI: API Ključ je uspešno posodobljen.

en: Permissions is missing.
sl_SI: Manjkajo dovoljenja.

en: Description is missing.
sl_SI: Manjka opis.

en: Create products
sl_SI: Ustvari izdelke

en: View and manage customers
sl_SI: Prikaži in upravljaj stranke

en: View and manage products
sl_SI: Prikaži in upravljaj izdelke

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sl_SI: Kupon "%s" je bil že dodan, vendar ga ni mogoče unovčiti z ostalimi kuponi.

note: translators: %s: scope
en: Invalid scope %s
sl_SI: Neveljaven obseg (angl. scope) %s

note: translators: %s: coupon minimum amount
en: The minimum spend for this coupon is %s.
sl_SI: Minimalni znesek nakupa za uporabo tega kupona je %s.

en: Error processing checkout. Please try again.
sl_SI: Napaka med obdelovanjem oddaje naročila. Poskusite ponovno.

en: View customers
sl_SI: Prikaži stranke

en: View coupons
sl_SI: Prikaži kupone

en: View and manage coupons
sl_SI: Prikaži in urejaj kupone

note: translators: %s: number of orders
en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Zaključeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Zaključeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Zaključeno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Zaključeno <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Preklicano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Preklicano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Preklicano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Preklicano <span class="count">(%s)</span>

en: Coupon code applied successfully.
sl_SI: Kupon je uspešno dodan.

en: Coupon code removed successfully.
sl_SI: Kupon je uspešno odstranjen.

en: Coupon code already applied!
sl_SI: Kupon je že dodan!

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sl_SI: Ta izdelek ni na voljo. Izberite drugo kombinacijo.

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s:
sl_SI: Nadrejeni %s:

en: Please enter a coupon code.
sl_SI: Vnesite kodo kupona.

en: Order cancelled by customer.
sl_SI: Naročilo preklicano s strani stranke.

en: Customer details
sl_SI: Podatki o stranki

note: translators: %s: coupon maximum amount
en: The maximum spend for this coupon is %s.
sl_SI: Maksimalni znesek nakupa za uporabo tega kupona je %s.

en: Company name
sl_SI: Naziv podjetja

en: Add new product
sl_SI: Dodaj nov izdelek

en: Edit product
sl_SI: Uredi izdelek

en: New product
sl_SI: Nov izdelek

en: Product image
sl_SI: Slika izdelka

en: Add order
sl_SI: Dodaj naročilo

en: Add new order
sl_SI: Dodaj novo naročilo

en: Edit order
sl_SI: Uredi naročilo

en: Add coupon
sl_SI: Dodaj kupon

en: Add new coupon
sl_SI: Dodaj nov kupon

en: Edit coupon
sl_SI: Uredi kupon

en: New coupon
sl_SI: Nov kupon

en: Search products
sl_SI: Išči med izdelki

note: translators: %s: number of orders
en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Zadržano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Zadržano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Zadržano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Zadržano <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: On hold
sl_SI: Zadržano

note: translators: %s: number of orders
en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Plačilo v teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Plačilo v teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Plačilo v teku <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Plačilo v teku <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Pending payment
sl_SI: Plačilo v teku

en: Parent coupon
sl_SI: Nadrejeni kupon

en: No coupons found in trash
sl_SI: V smeteh ni nobenega kupona

en: No coupons found
sl_SI: Ni najdenih kuponov

en: Search coupons
sl_SI: Išči med kuponi

en: View coupon
sl_SI: Prikaži kupon

en: Parent orders
sl_SI: Nadrejena naročila

en: No orders found in trash
sl_SI: V smeteh ni nobenega naročila

en: No orders found
sl_SI: Ni najdenih naročil

en: Search orders
sl_SI: Išči med naročili

en: This is where you can add new products to your store.
sl_SI: Tu lahko dodate nove izdelke v vašo spletno trgovino.

en: Parent product
sl_SI: Nadrejeni izdelek

en: No products found in trash
sl_SI: V smeteh ni nobenega izdelka

en: No products found
sl_SI: Ni najdenih izdelkov

en: View product
sl_SI: Prikaži izdelek

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
sl_SI: Dodaj nov %s

en: New shipping class Name
sl_SI: Naziv novega razreda dostave

en: Add new shipping class
sl_SI: Dodaj nov razred dostave

en: Update shipping class
sl_SI: Posodobi razred dostave

en: Edit shipping class
sl_SI: Uredi razred dostave

en: Parent shipping class:
sl_SI: Nadrejeni razred dostave:

en: Parent shipping class
sl_SI: Nadrejeni razred dostave

en: All shipping classes
sl_SI: Vsi razredi dostave

en: Search shipping classes
sl_SI: Išči med razredi dostave

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
sl_SI: Razredi dostave

en: Product tags
sl_SI: Oznake izdelkov

en: Premium support
sl_SI: Premium podpora

en: API docs
sl_SI: API dokumentacija

en: View WooCommerce API docs
sl_SI: Prikaži WooCommerce API dokumentacijo

en: View WooCommerce documentation
sl_SI: Prikaži WooCommerce dokumentacijo

en: View WooCommerce settings
sl_SI: Prikaži WooCommerce nastavitve

en: Product backorder
sl_SI: Izdelek brez zaloge

en: Log in to Download Files
sl_SI: Prijavite se za prenos datotek

en: You must be logged in to download files.
sl_SI: Za prenos datotek morate biti prijavljeni.

en: Sorry, this download has expired
sl_SI: Ta prenos je potekel

en: to
sl_SI: za

note: translators: %s: Email address. translators: %s: email address
en: %s is not a valid email address.
sl_SI: %s ni veljaven elektronski naslov.

note: translators: %s: Phone number. translators: %s: phone number
en: %s is not a valid phone number.
sl_SI: %s ni veljavna telefonska številka.

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
sl_SI: Vnesite veljavno poštno številko.

note: translators: %s: Field name. translators: %s: field name
en: %s is a required field.
sl_SI: %s je obvezno polje.

note: translators: %s: shop cart url
en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
sl_SI: Vaša seja je potekla. <a href="%s" class="wc-backward">Nazaj v trgovino</a>

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sl_SI: Opombe o vašem naročilu, npr. posebna navodila za dostavo.

en: Account username
sl_SI: Uporabniško ime

note: translators: %s: product name
en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: %s izdelek je bil odstranjen iz vaše košarice, ker ga ni več mogoče kupiti. Kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč.

note: translators: %s: error message
en: Access denied
sl_SI: Nimate dostopa

en: Invalid nonce verification
sl_SI: Neveljavna verifikacija žetona

note: translators: %s: url
en: The %s is not a valid URL
sl_SI: %s ni veljaven URL

note: translators: 1: product ID 2: old stock level 3: new stock level
en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
sl_SI: Zaloga izdelka #%1$s se je povečala iz %2$s na %3$s.

en: Consumer secret is missing.
sl_SI: Consumer secret manjka.

en: Consumer key is missing.
sl_SI: Consumer key manjka.

en: Invalid webhook delivery.
sl_SI: Neveljavna poizvedba webhook-a.

en: Invalid webhook delivery ID.
sl_SI: Neveljaven ID poizvedbe webhook-a.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock
en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
sl_SI: Te količine &quot;%1$s&quot; ni mogoče dodati v košarico, ker ni na zalogi (%2$s še na zalogi).

note: translators: 1: quantity in stock 2: current quantity
en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
sl_SI: Te količine ni mogoče dodati v košarico &mdash; količina izdelkov na zalogi je %1$s, vi pa imate že %2$s v košarici.

en: You do not have permission to access this page
sl_SI: Nimate dovoljenja za dostop do te strani

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sl_SI: Naročila ni več mogoče preklicati. Kontaktirajte nas, če potrebujete pomoč.

en: Account details changed successfully.
sl_SI: Podatki računa so bili uspešno spremenjeni.

en: Please enter your current password.
sl_SI: Vnesite vaše trenutno geslo.

en: Your current password is incorrect.
sl_SI: Vaše trenutno geslo je napačno.

en: No file defined
sl_SI: Datoteka ni določena

en: Invalid download link.
sl_SI: Neveljavna povezava za prenos.

note: translators: %s: categories list
en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
sl_SI: Tega kupona ni mogoče uporabiti pri kategorijah: %s.

note: translators: %s: products list
en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
sl_SI: Tega kupona ni mogoče uporabiti pri izdelkih: %s.

note: translators: 1: product quantity 2: product name 3: order number
en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
sl_SI: Ob naročilu #%3$s je bilo naročenih %1$s enot %2$s brez zaloge.

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
sl_SI: Poišči %s

note: translators: 1: state field 2: valid states
en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
sl_SI: %1$s ni veljavna/o. Vnesite eno od naslednjih: %2$s

en: We were unable to process your order, please try again.
sl_SI: Vašega naročila ni bilo mogoče obdelati. Poskusite ponovno.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
sl_SI: Tega izdelka ni mogoče kupiti.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
sl_SI: "Get cart" se ne sme klicati pred dejanjem wp_loaded.

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
sl_SI: "%s" žal ni na zalogi. Uredite vašo košarico in poskusite znova. Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti.

note: translators: %s: tag name
en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
sl_SI: Objave označene z &ldquo;%s&rdquo;

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
sl_SI: Prišlo je do napake med zahtevo, zato ni mogoče poslati strankinih podatkov

en: View and manage orders and sales reports
sl_SI: Prikaži in urejaj poročila naročil in prodaje

en: Create customers
sl_SI: Ustvari stranke

en: Create coupons
sl_SI: Ustvari kupone

en: View orders and sales reports
sl_SI: Prikaži poročila naročil in prodaje

en: Dismiss this notice.
sl_SI: Zapri to obvestilo.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
sl_SI: Žal je prišlo do težav med brisanjem kupona.

en: The callback_url needs to be over SSL
sl_SI: callback_url mora potekati preko SSL-a

en: No webhooks found.
sl_SI: Najdenega ni bilo nobenega webhooka.

en: Refund failed.
sl_SI: Vračilo ni uspelo.

en: State / County
sl_SI: Zvezna Država / Država

en: MySQL version.
sl_SI: Različica MySQL.

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sl_SI: Vaš strežnik nima omogočenega fsockopen ali cURL - PayPal IPN in ostale skripte, ki komunicirajo s strežniki ne bodo delovale. Kontaktirajte podjetje, kjer gostujete svoje spletno mesto.

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

en: Visit plugin homepage
sl_SI: Obišči domačo stran vtičnika

en: Network enabled
sl_SI: Omrežje je omogočeno

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
sl_SI: Ali vaša spletna stran zahteva uporabo SSL certifikata pri transakcijah?

en: Page not set
sl_SI: Stran ni nastavljena

en: Theme
sl_SI: Tema

en: Author URL
sl_SI: URL avtorja

en: Templates
sl_SI: Predloge

en: Tools
sl_SI: Orodja

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: — No Change —
sl_SI: — Brez spremembe —

en: Change to:
sl_SI: Spremeni v:

en: Sale
sl_SI: Akcija

en: Visibility
sl_SI: Vidnost

en: In stock?
sl_SI: Na zalogi?

en: Backorders?
sl_SI: Naročila izdelkov, ki niso na zalogi?

en: Custom:
sl_SI: Po meri:

[ctx: Page setting]
en: Cart
sl_SI: Košarica

note: translators: %s: parameter name
en: %s parameter is missing
sl_SI: parameter %s manjka

en: Invalid coupon ID
sl_SI: Neveljaven ID kupona

note: translators: %s: parameter
en: Missing parameter %s
sl_SI: Manjka parameter $s

en: The JSONP callback function is invalid
sl_SI: Povratni klic funkcije JSONP je neveljaven

en: Permanently deleted order note
sl_SI: Trajno izbrisana opomba naročila

note: translators: %s item name.
en: Deleted %s
sl_SI: Izbrisan %s

en: Invalid %s ID
sl_SI: Neveljaven %s ID

en: Invalid %s
sl_SI: Neveljaven %s

en: The customer cannot be deleted
sl_SI: Uporabnika ni mogoče izbrisati

en: This %s cannot be deleted
sl_SI: %s ni mogoče izbrisati

en: Permanently deleted %s
sl_SI: Trajno izbrisan %s

en: The handler for the route is invalid
sl_SI: Vodnik za pot je neveljaven

note: translators: %s: Width unit translators: %s: dimension unit translators: %s: width
en: Width (%s)
sl_SI: Širina (%s)

note: translators: %s: Height unit translators: %s: dimension unit translators: %s: Height
en: Height (%s)
sl_SI: Višina (%s)

en: Version
sl_SI: Različica

en: API user is invalid
sl_SI: Nepravilen API uporabnik

en: The name of the parent theme.
sl_SI: Naziv nadrejene teme.

[ctx: Page setting]
en: Checkout
sl_SI: Zaključek nakupa

note: translators: %s: plugin latest version translators: %s: theme latest version translators: %s: parent theme latest version
en: %s is available
sl_SI: %s je na voljo

en: The installed version of the current active theme.
sl_SI: Nameščena različica trenutno aktivne teme.

en: The default timezone for your server.
sl_SI: Privzeti časovni pas vašega strežnika.

en: Product ID or SKU is required
sl_SI: ID ali šifra izdelka je obvezna

en: The installed version of the parent theme.
sl_SI: Nameščena različica nadrejene teme.

en: You do not have permission to delete this %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris %s

en: You do not have permission to edit this %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje %s

en: You do not have permission to read this report
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled tega poročila

en: You do not have permission to edit product attributes
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje atributov izdelka

en: You do not have permission to delete product attributes
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris atributov izdelka

en: You do not have permission to delete this customer
sl_SI: Nimate dovoljenja za izbris te stranke

en: You do not have permission to read the webhooks count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled števila webhookov

en: You do not have permission to read this %s
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled %s

en: You do not have permission to read product attributes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled atributov izdelka

en: You do not have permission to read product categories
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled kategorij izdelka

en: You do not have permission to read the products count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled količine izdelkov

en: You do not have permission to read the orders count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled količine naročil

en: You do not have permission to edit this customer
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje te stranke

en: You do not have permission to read this customer
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled podatkov o stranki

en: Permanently deleted customer
sl_SI: Trajno izbrisana stranka

en: Invalid customer
sl_SI: Neveljavna stranka

en: You do not have permission to read the customers count
sl_SI: Nimate dovoljenja za pogled števila strank

en: You do not have permission to create coupons
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje kuponov

en: You do not have permission to read the coupons count
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled števila kupona

en: Catalog &amp; search
sl_SI: Katalog in iskanje

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
sl_SI: Nameščena različica MySQL-a na vašem strežniku.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
sl_SI: Največja dovoljena velikost datoteke, ki se lahko naloži v vašo WordPress stran.

en: Logs
sl_SI: Dnevniki

note: translators: %s: Length unit translators: %s: dimension unit translators: %s: length
en: Length (%s)
sl_SI: Dolžina (%s)

en: Overrides
sl_SI: Prepisi

en: The position of the currency symbol.
sl_SI: Pozicija simbola valute.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
sl_SI: Informacije o spletnem strežniku, na katerem gostuje vaša stran.

en: Table does not exist
sl_SI: Tabela ne obstaja

en: Enter price (%s)
sl_SI: Vnesi ceno (%s)

en: Force SSL
sl_SI: Vsili uporabo SSL

en: Order note is required
sl_SI: Opomba naročila je obvezna

en: Invalid order note ID
sl_SI: Neveljaven ID opombe naročila

en: Cannot create order: %s
sl_SI: Naročila ni mogoče ustvariti: %s

en: The parent theme developers URL.
sl_SI: URL razvijalca nadrejene teme.

en: Enter sale price (%s)
sl_SI: Vnesite akcijsko ceno (%s)

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sl_SI: V kateri valuti so cene v katalogu in katero valuto bodo sprejemali plačilni sistemi.

en: Invalid product attribute ID
sl_SI: Neveljaven ID atributa izdelka

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
sl_SI: Veliko WooCommerce razširitev lahko piše dnevnike (angl. log), kar olajša razhroščevanje. Mapa dnevnika mora biti v ta namen zapisljiva.

en: Failed to update coupon
sl_SI: Kupona ni bilo mogoče posodobiti

en: Run the Setup Wizard
sl_SI: Zaženite Čarovnik za namestitev

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
sl_SI: URL poizvedbe webhook-a mora biti veljaven in začeti z http:// ali https://

en: Fee title is required
sl_SI: Naziv stroška je obvezen

en: Does your site have REST API enabled?
sl_SI: Ali ima vaša stran omogočen REST API?

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
sl_SI: Ali imate WordPres omrežje spletišč (angl. Multisite) omogočeno ali ne.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
sl_SI: Nameščena različica PHP-ja na vašem strežniku.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
sl_SI: Nameščena različica WooCommerce-a na vaši strani.

en: The name of the current active theme.
sl_SI: Naziv trenutno aktivne teme.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
sl_SI: Največja velikost datoteke, ki jo lahko vsebuje prispevek.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
sl_SI: Največje število spremenljivk, ki jih strežnik lahko uporabi za eno funkcijo, ne da bi prišlo do preobremenitve.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
sl_SI: Nekatere spletne storitve, kot je dostava, uporabljajo SOAP za pridobivanje informacij iz oddaljenih strežnikov, na primer Live shipping quotes od FedEx-a zahteva nameščen SOAP.

en: The thousand separator of displayed prices.
sl_SI: Ločilo tisočic prikazanih cen.

en: The decimal separator of displayed prices.
sl_SI: Ločilo decimalk prikazanih cen.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
sl_SI: Število decimalnih mest prikazanih cen.

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
sl_SI: <strong>Dobrodošli v WooCommerce</strong> &#8211; Še malo pa lahko pričnete s prodajo :)

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
sl_SI: Suhosin je napreden varnostni sistem za PHP namestitve. Oblikovan je bil z namenom zaščite vašega strežnika pred znanimi težavami PHP aplikacij in morebitnimi neznanimi ranljivostmi znotraj teh aplikacij ali samega jedra PHP-ja. Če je Suhosin omogočen na vašem strežniku, bo morda potreboval nastavitve glede povečanja omejitev oddaje podatkov.

en: Invalid coupon code
sl_SI: Neveljavna koda kupona

en: The coupon code already exists
sl_SI: Koda kupona že obstaja

en: The product variation is invalid
sl_SI: Različica izdelka je neveljavna

en: Invalid customer ID
sl_SI: Neveljaven ID stranke

en: Could not delete the attribute
sl_SI: Atributa ni mogoče izbrisati

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
sl_SI: Podani ID vračila naročila ni povezan z naročilom.

en: Refund amount must be positive.
sl_SI: Vrednost zahtevanega vračila mora biti pozitivna.

en: Refund amount is required.
sl_SI: Zahtevan znesek zahtevanega vračila.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
sl_SI: Skupna vrednost popusta kupona mora biti pozitivna.

en: Product ID provided does not match this line item
sl_SI: Podani ID izdelka se ne ujema z elementom

en: JSONP support is disabled on this site
sl_SI: JSONP podpora je onemogočena za to stran

en: Invalid customer email
sl_SI: Neveljavna e-pošta stranke

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
sl_SI: WooCommerce API. Uporabi consumer key v polju za uporabniško ime in consumer secret v polju za geslo.

en: Consumer secret is invalid.
sl_SI: Consumer secret je neveljaven.

en: Learn more about templates
sl_SI: Več o predlogah

en: Skip setup
sl_SI: Preskoči nastavitev

en: Sold individually?
sl_SI: Posamična prodaja?

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
sl_SI: Zmanjšaj trenutno ceno za (fiksni znesek ali v %):

en: Not declared
sl_SI: Ni podpore

en: WooCommerce support
sl_SI: WooCommerce podpora

en: Parent theme author URL.
sl_SI: URL avtorja nadrejene teme.

en: Parent theme version.
sl_SI: Različica nadrejene teme.

en: Parent theme name.
sl_SI: Naziv nadrejene teme.

en: Child theme
sl_SI: Podrejena tema

en: The theme developers URL.
sl_SI: URL razvijalcev teme.

en: Page does not contain the shortcode.
sl_SI: Stran ne vsebuje kratke kode.

[ctx: Page setting]
en: My account
sl_SI: Moj račun

[ctx: Page setting]
en: Shop base
sl_SI: Osnova trgovine

en: API enabled
sl_SI: API omogočen

en: Active plugins.
sl_SI: Aktivni vtičniki.

en: Remote get
sl_SI: Oddaljeni get

en: Remote post
sl_SI: Oddaljeni post

en: Default timezone is UTC
sl_SI: Privzeti časovni pas je UTC

en: Max upload size.
sl_SI: Max velikost datotek.

en: SUHOSIN installed
sl_SI: SUHOSIN nameščen

en: Server info.
sl_SI: Podatki o strežniku.

en: Server environment
sl_SI: Okolje strežnika

en: The version of WordPress installed on your site.
sl_SI: Nameščena različica WordPress-a na vaši strani.

en: Log directory writable
sl_SI: Dnevniška mapa je zapisljiva

en: Copy for support
sl_SI: Kopiraj za podporo

en: Understanding the status report
sl_SI: Razumevanje poročila sistema

note: Translators: %s docs link.
en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
sl_SI: Če spreminjate WooCommerce na nadrejeni temi, ki je niste zgradili sami, svetujemo, da uporabite podrejeno temo. <a href="%s" target="_blank">Kako ustvariti podrejeno temo</a>

en: WC database version.
sl_SI: WC različica podatkovne zbirke.

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce version.
sl_SI: Različica WooCommerce-a za katero je formatirana podatkovna zbirka. Ta mora biti ista kot različica WooCommerce-a.

en: Database
sl_SI: Podatkovna zbirka

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
sl_SI: GZip (gzopen) se uporablja za odpiranje podatkovne zbirke GEOIP od MaxMind-a.

en: PHP version.
sl_SI: Različica PHP.

en: You do not have permission to create webhooks.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje webhook-ov.

en: No route was found matching the URL and request method
sl_SI: Naslovov, ki bi ustrezali URL-ju in načinu zahtevkov, ni bilo mogoče najti

en: Unsupported request method
sl_SI: Nepodprt način zahteve

en: Invalid authentication method
sl_SI: Neveljaven način overitve

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
sl_SI: %1$s z ID-jem, ki je enak %2$s, ni mogoče najti

en: Could not edit the attribute
sl_SI: Urejanje atributa ni mogoče

en: You do not have permission to create product attributes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje atributov izdelka

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
sl_SI: Neveljavna vrsta atributa izdelka order_by - vrsta atributa izdelka order_by mora biti ena izmed teh: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
sl_SI: Neveljavna vrsta atributa izdelka - vrsta atributa izdelka mora biti ena izmed teh: %s

en: A product attribute with the provided ID could not be found
sl_SI: Atributa izdelka s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: A product category with the provided ID could not be found
sl_SI: Kategorije izdelka s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: Invalid product category ID
sl_SI: Neveljaven ID kategorije

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
sl_SI: Neveljavna vrsta izdelka - vrsta izdelka mora biti ena izmed teh: %s

en: You do not have permission to create products
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje izdelka

en: You do not have permission to create order refunds
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje vračil

en: An order refund with the provided ID could not be found.
sl_SI: Vračila naročila s podanim ID-jem ni mogoče najti.

en: This order note cannot be deleted
sl_SI: Opombe naročila ni mogoče izbrisati

en: The order note ID provided is not associated with the order
sl_SI: Opomba naročila s podanim ID-jem ni povezana z nobenim naročilom

en: You do not have permission to create order notes
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje opomb naročila

en: An order note with the provided ID could not be found
sl_SI: Opombe naročila s podanim ID-jem ni mogoče najti

en: Order ID is invalid
sl_SI: ID naročila je neveljaven

en: Provided order currency is invalid.
sl_SI: Uporabljena valuta naročila je neveljavna.

en: Payment method ID and title are required
sl_SI: ID načina plačila in naslov sta obvezna

en: You do not have permission to create orders
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje naročil

en: You do not have permission to create this customer
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje nove stranke

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
sl_SI: Ni podanih podatkov %1$s za ustvarjanje/urejanje %1$s

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
sl_SI: Neveljavna vrsta kupona - vrsta kupona mora biti: %s

en: L/W/H
sl_SI: D/Š/V

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
sl_SI: Ta odsek prikazuje vse datoteke, katere prepisujejo privzete predloge strani WooCommerce.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
sl_SI: Prikaže, ali je trenutna tema podrejena tema.

en: No %1$s data specified to edit %1$s
sl_SI: Ni podanih podatkov %1$s za urejanje %1$s

en: No %1$s data specified to create %1$s
sl_SI: Ni podanih podatkov %1$s za ustvarjanje %1$s

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
sl_SI: Seznam izrazov taksonomij, ki se lahko uporabi v zvezi s statusi naročil/izdelkov.

en: API Version
sl_SI: Različica API

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
sl_SI: WooCommerce vtičniki lahko uporabljajo ta način komuniciranja za preverjanje posodobitev vtičnikov.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
sl_SI: PayPal uporablja ta način komuniciranja za vračanje informacije o transakciji.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
sl_SI: Vaš strežnik nima omogočenega razreda %s - HTML/Sestavljena e-pošta in nekatere razširitve ne bodo delovale brez DOMDocument.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
sl_SI: HTML/Sestavljena e-pošta uporablja DOMDocument za ustvarjanje znotrajvrstičnega CSS-ja in predlog.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
sl_SI: Plačilni sistemi lahko uporabljajo cURL za komuniciranje z oddaljenimi strežniki za odobritev plačil, prav tako lahko tudi drugi vtičniki uporabljajo med komunikacijo z oddaljenimi strežniki.

note: Translators: %s: default timezone..
en: Default timezone is %s - it should be UTC
sl_SI: Privzet časovni pas je %s - biti mora v obliki UTC

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
sl_SI: Čas (v sekundah), ki ga bo stran uporabila za eno opravilo pred pretekom dejanja (v izogib preobremenitve strežnika)

en: PHP time limit
sl_SI: Časovna omejitev PHP

en: The current language used by WordPress. Default = English
sl_SI: Trenutni jezik uporabljen v WordPressu. Privzeto = Angleščina

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
sl_SI: Prikaže, ali je WordPress v Načinu razhroščevanja.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
sl_SI: Največja količina pomnilnika (RAM), ki jo lahko vaša stran naenkrat uporablja.

en: The root URL of your site.
sl_SI: Korenski URL vašega spletišča.

en: WordPress environment
sl_SI: Okolje WordPress

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
sl_SI: Prikaže, ali ima trenutna tema podporo za WooCommerce.

en: Pay
sl_SI: Plačilo

en: Emails
sl_SI: E-pošta

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča, da omejite prodajo na le določene države.

en: Shop base address
sl_SI: Osnovna lokacija trgovine

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sl_SI: Naslednje možnosti imajo neposreden vpliv na prikaz cen na uporabniških straneh.

en: Currency
sl_SI: Valuta

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sl_SI: To bo ločilo za tisočice za prikazane cene.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sl_SI: To bo ločilo za decimalke za prikazane cene.

en: Integration
sl_SI: Integracija

note: translators: %s: URL to settings.
en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
sl_SI: Osnovno stran lahko uporabite tudi v <a href="%s">trajnih povezavah izdelkov</a>.

en: Show products
sl_SI: Prikaži izdelke

en: Show subcategories
sl_SI: Prikaži podkategorije

en: Default sorting (custom ordering + name)
sl_SI: Privzeto razvrščanje (razvrščanje po meri + naziv)

en: Sort by most recent
sl_SI: Razvrsti po datumu

en: Sort by price (desc)
sl_SI: Razvrsti po ceni (dražji najprej)

en: Redirect to the cart page after successful addition
sl_SI: Preusmeri na stran košarice po uspešnem dodajanju

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: Enable low stock notifications
sl_SI: Omogočite obveščanje o nizki zalogi

en: Enable out of stock notifications
sl_SI: Omogočite obveščanje, ko izdelka ni več na zalogi

en: Hide out of stock items from the catalog
sl_SI: Skrij izdelke iz kataloga, ki niso na zalogi

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
sl_SI: Omogočite to možnost, če želite, da so prenosi na voljo, ko je status naročila "v obdelavi" namesto "zaključeno".

en: Measurements
sl_SI: Dimenzije

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sl_SI: Omogočite kalkulator za izračun dostave na strani košarice

en: Hide shipping costs until an address is entered
sl_SI: Skrij stroške dostave, če ni podan naslov

en: Ship to all countries
sl_SI: Omogočite dostavo do vseh držav

en: Copied!
sl_SI: Kopirano!

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
sl_SI: 2-mestna koda države, npr. SI. Pustite prazno za uporabo pri vseh.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
sl_SI: 2-mestna koda zv. države, npr. AL. Pustite prazno za uporabo pri vseh.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
sl_SI: Mesta za to pravilo. Več vrednosti ločite z znakom (;). Pustite prazno za uporabo pri vseh mestih.

en: Rate&nbsp;%
sl_SI: Stopnja&nbsp;%

en: Priority
sl_SI: Prioriteta

en: Compound
sl_SI: Glavna stopnja

en: Insert row
sl_SI: Vstavi vrstico

en: Remove selected row(s)
sl_SI: Odstrani vrstico(e)

en: Import CSV
sl_SI: Uvozi CSV

en: No row(s) selected
sl_SI: Ni izbranih vrstic

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sl_SI: Da, vnesel bom cene z davkom

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sl_SI: Ne, vnesel bom cene brez davka

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sl_SI: Ta možnost določa, kateri naslov bo uporabljen za izračun davka.

en: Customer billing address
sl_SI: Naslov plačnika

en: Rounding
sl_SI: Zaokroževanje

en: Including tax
sl_SI: Vključno z davkom

en: Excluding tax
sl_SI: Brez davka

en: Itemized
sl_SI: Razvrščeno po izdelkih

en: Free
sl_SI: Brezplačno

note: translators: %s: date
en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
sl_SI: Prijazno ime za identifikacijo tega webhooka, privzeto je Webhook ustvarjen %s.

en: Ship to specific countries only
sl_SI: Omogočite dostavo le za izbrane države

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Read all about it
sl_SI: Preberite si več o tem

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
sl_SI: Izberite države, katerim boste dostavljali izdelke ali izberite dostavo vsem državam, v katere prodajate izdelke.

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
sl_SI: Naš katalog WooCommerce razširitev lahko najdete tukaj: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
sl_SI: Zadrži zalogo (za neplačana naročila) za x minut. Ko bo dosežena ta omejitev, bo naročilo v teku preklicano. Pustite prazno, če tega ne želite uporabiti.

en: Geolocate
sl_SI: Geolociranje

en: Created at
sl_SI: Ustvarjeno ob

en: Updated at
sl_SI: Posodobljeno ob

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sl_SI: V primeru, da določite stran "Pogoji uporabe", bo morala stranka le-te sprejeti pri plačilu.

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
sl_SI: Izberite prioriteto za to davčno stopnjo. Uporabljena bo samo 1 stopnja na prioriteto. Za določitev več davčnih stopenj na področje, morate določiti različne prioritete za vsako stopnjo.

en: Enable stock management
sl_SI: Omogočite vodenje zaloge

en: Friendly name for identifying this key.
sl_SI: Prijazno ime za prepoznavanje ključa.

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
sl_SI: Kuponi se lahko uveljavijo v košarici ali med zaključkom nakupa.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sl_SI: To določi osnovno stran vaše trgovine - tukaj bo seznam vseh izdelkov in arhivi.

en: There are currently no logs to view.
sl_SI: Trenutno ni dnevnikov za prikaz.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sl_SI: To določi število decimalnih mest prikazanih cen.

en: Add to cart behaviour
sl_SI: Dodaj v košarico - obnašanje

en: This controls which shipping address is used by default.
sl_SI: To določa, kateri naslov za dostavo je uporabljen kot privzet.

en: Owner of these keys.
sl_SI: Lastnik teh ključev.

en: Geolocate (with page caching support)
sl_SI: Geolociranje (s podporo predpomnjenja strani)

en: Calculate coupon discounts sequentially
sl_SI: Popuste kuponov obračunavaj zaporedno

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
sl_SI: Ob vnosu več kuponov, uporabite prvega na polno ceno, naslednjega na ceno z obračunanim popustom in tako dalje.

en: Download &amp; install
sl_SI: Prenesi in namesti

en: Tax rate ID.
sl_SI: ID davčne stopnje.

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
sl_SI: Omogočite AJAX gumb "Dodaj v košarico" na arhivskih straneh

en: This setting does not apply to guest purchases.
sl_SI: Ta nastavitev se ne nanaša na nakupe gostov.

en: Grant access to downloadable products after payment
sl_SI: Omogoči dostop do prenosljivih izdelkov po plačilu

en: Customer shipping address
sl_SI: Naslov za dostavo

en: Shipping tax class based on cart items
sl_SI: Davčni razred dostave glede na izdelke v košarici

en: As a single total
sl_SI: Kot posamezni znesek

en: Shipping destination
sl_SI: Kraj dostave

en: Get system report
sl_SI: Pridobi poročilo o stanju sistema

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
sl_SI: Kopirajte in prilepite to informacijo v vaše sporočilo, ko boste kontaktirali podporo:

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
sl_SI: Priporočamo vam Storefront, <em>uradno</em> WooCommerce temo.

en: Display tax totals
sl_SI: Prikaži skupni davek

en: Price display suffix
sl_SI: Prikaz pripone cene

en: Display prices during cart and checkout
sl_SI: Prikaži cene v košarici in med zaključkom nakupa

en: Display prices in the shop
sl_SI: Prikaži cene v trgovini

note: Translators: %s New line char.
en: Reduced rate%sZero rate
sl_SI: Znižana stopnja%sNičelna stopnja

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard rate".
sl_SI: Spodaj naštejte dodatne davčne razrede (1 na vrstico). To je dodatek k privzeti "Splošni stopnji".

en: Additional tax classes
sl_SI: Dodatni davčni razredi

en: Shipping tax class
sl_SI: Davčni razred dostave

en: Calculate tax based on
sl_SI: Izračunaj davek glede na

en: Enable taxes
sl_SI: Omogočite davke

en: Save webhook
sl_SI: Shrani Webhook

en: Webhook actions
sl_SI: Webhook Ukazi

en: Product deleted
sl_SI: Izdelek je izbrisan

en: Product updated
sl_SI: Izdelek je posodobljen

en: Product created
sl_SI: Izdelek je ustvarjen

en: Order deleted
sl_SI: Naročilo je izbrisano

en: Order updated
sl_SI: Naročilo je posodobljeno

en: Order created
sl_SI: Naročilo je ustvarjeno

en: Customer deleted
sl_SI: Stranka je izbrisana

en: Customer updated
sl_SI: Stranka je posodobljena

en: Customer created
sl_SI: Stranka je ustvarjena

en: Coupon deleted
sl_SI: Kupon je izbrisan

en: Coupon updated
sl_SI: Kupon je posodobljen

en: Coupon created
sl_SI: Kupon je ustvarjen

en: Webhook data
sl_SI: Podatki webhooka

en: Tax name
sl_SI: Naziv davka

en: State code
sl_SI: Koda zv. države

en: Country code
sl_SI: Koda države

en: Enter a name for this tax rate.
sl_SI: Vnesite naziv za to davčno stopnjo.

en: Country&nbsp;code
sl_SI: Koda&nbsp;države

en: Revoke key
sl_SI: Prekliči ključ

en: Generate API key
sl_SI: Ustvari API ključ

en: Key details
sl_SI: Podrobnosti ključa

en: %s rates
sl_SI: %s stopnje

en: Standard rates
sl_SI: Splošne stopnje

en: Tax options
sl_SI: Možnosti davkov

en: Shipping method(s)
sl_SI: Način(i) dostave

en: Product ratings
sl_SI: Ocene izdelkov

en: Dimensions unit
sl_SI: Merske enote

en: This controls what unit you will define weights in.
sl_SI: To določa, katero enoto boste uporabili za težo.

en: Weight unit
sl_SI: Enota za težo

en: Downloads require login
sl_SI: Prenosi zahtevajo prijavo

en: Access restriction
sl_SI: Omejitev dostopa

en: File download method
sl_SI: Način prenosa datotek

en: Out of stock visibility
sl_SI: Vidnost prazne zaloge

en: Out of stock threshold
sl_SI: Meja za prazno zalogo

en: Low stock threshold
sl_SI: Meja za nizko zalogo

en: Notification recipient(s)
sl_SI: Prejemnik(i) obvestila

en: Hold stock (minutes)
sl_SI: Zadrži zalogo (v minutah)

en: Manage stock
sl_SI: Upravljanje z zalogo

en: Average rating
sl_SI: Povprečna ocena

en: Default product sorting
sl_SI: Privzeto razvrščanje izdelkov

en: Shop page display
sl_SI: Prikaz strani trgovine

en: Shop page
sl_SI: Stran trgovine

en: Number of decimals.
sl_SI: Število decimalk.

en: This controls the position of the currency symbol.
sl_SI: To določa pozicijo simbola valute.

en: Currency options
sl_SI: Možnosti valute

en: Store notice
sl_SI: Obvestilo trgovine

en: Selling location(s)
sl_SI: Lokacija(e) prodaje

en: Background color
sl_SI: Barva ozadja

en: Base color
sl_SI: Osnovna barva

en: Header image
sl_SI: Slika glave

en: Email template
sl_SI: Predloga e-pošte

en: "From" name
sl_SI: "Od" Naziv

en: Email sender options
sl_SI: Možnosti pošiljatelja e-pošte

en: Email options
sl_SI: Možnosti e-pošte

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
sl_SI: Končna točka za stran"Zaključek nakupa &rarr; Dodaj način plačila".

en: Add payment method
sl_SI: Dodaj način plačila

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Zaključek nakupa &rarr; Naročilo prejeto".

en: Order received
sl_SI: Naročilo prejeto

en: Checkout endpoints
sl_SI: Končne točke zaključka nakupa

en: Checkout page
sl_SI: Stran Zaključek nakupa

en: Cart page
sl_SI: Stran Košarica

en: Terms and conditions
sl_SI: Pogoji poslovanja

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
sl_SI: Storefront je intuitivna, prilagodljiva in <strong>brezplačna</strong> tema za Wordpress, ki ponuja globoko integracijo z WooCommerce-om in z mnogo priljubljenimi razširitvami, ki so izdelane za prilagoditev potreb strankam.

en: Looking for a WooCommerce theme?
sl_SI: Iščete temo za WooCommerce?

en: Need a theme? Try Storefront
sl_SI: Potrebujete temo? Preizkusite Storefront

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
sl_SI: Določite besedilo, ki se bo prikazalo za cenami izdelkov. To je lahko, na primer "z vključenim DDV", ki razloži vašo ceno. Tu lahko celo nadomestite cene z uporabo: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sl_SI: Davek zaokroži pri vmesnem znesku namesto zaokroževanja v vsaki vrstici

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sl_SI: Nadzorujete lahko davčni razred dostave ali pustite privzeto, da se davki izračunajo glede na izdelke v košarici.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
sl_SI: Ta možnost je pomembna, saj vpliva na vnos cen. Sprememba te nastavitve, ne bo vplivala na že vnesene izdelke.

en: Prices entered with tax
sl_SI: Vnesene cene vključujejo davek

en: URL where the webhook payload is delivered.
sl_SI: URL, kamor je dostavljena vsebina webhooka.

en: Enter the action that will trigger this webhook.
sl_SI: Vnesite dejanje, ki bo sprožilo ta webhook.

en: Action event
sl_SI: Dejanje dogodka

en: Action
sl_SI: Dejanje

en: Select when the webhook will fire.
sl_SI: Izberite, kdaj naj se webhook zažene.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
sl_SI: Možnosti so &quot;Dejavno&quot; (dostavi vsebino), &quot;Zaustavljeno&quot; (ne dostavi), ali &quot;Onemogočeno&quot; (ne dostavi zaradi neuspešne dostave).

en: Method
sl_SI: Način

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sl_SI: Izberite, ali naj se ta davčna stopnja nanaša tudi na dostavo.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sl_SI: Izberite, ali naj bo to glavna stopnja davka. Glavna stopnja davka je dodana k vsem ostalim davčnim stopnjam.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sl_SI: Vnesite davčno stopnjo (odstotek) na 4 decimalna mesta.

en: QRCode
sl_SI: Koda QR

en: Select the access type of these keys.
sl_SI: Izberite način dostopa za dane ključe.

en: Ship to all countries you sell to
sl_SI: Omogočite dostavo do vseh držav, kamor prodajate

en: Show "verified owner" label on customer reviews
sl_SI: Prikaži oznako "preverjena stranka" pri mnenjih strank

en: This controls what unit you will define lengths in.
sl_SI: To določa, katero mersko enoto boste uporabili za dolžino.

en: Redirect only
sl_SI: Samo preusmeri

en: Force downloads
sl_SI: Vsili prenašanje

en: Stock display format
sl_SI: Oblika prikaza zaloge

en: Sort by price (asc)
sl_SI: Razvrsti po ceni (cenejši najprej)

en: Popularity (sales)
sl_SI: Priljubljenost (prodaja)

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sl_SI: To določa, v kateri valuti so navedene cene v katalogu in v kateri valuti bodo plačilni sistemi sprejemali plačila.

en: Specific Countries
sl_SI: Določene države

en: Sell to all countries
sl_SI: Prodaja v vse države

note: translators: %s: Available placeholders for use
en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
sl_SI: Besedilo, ki bo prikazano v nogi e-sporočil WooCommerce-a.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Zaključek nakupa &rarr; Plačilo".

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
sl_SI: Končne točke so dodane k URL-ju na vaših straneh in urejajo specifična dejanja med procesom zaključka nakupa. Biti morajo edinstavene.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
sl_SI: Te strani morate nastaviti tako, da WooCommerce ve, kam naj pošlje uporabnike, da zaključijo nakup.

en: Force HTTP when leaving the checkout
sl_SI: Vsili HTTP ob zapuščanju strani zaključka nakupa

en: Force secure checkout
sl_SI: Vsili varen zaključek nakupa

en: IP address
sl_SI: IP naslov

en: Enable the use of coupon codes
sl_SI: Omogočite uporabo kuponov

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sl_SI: To je demo verzija trgovine, namenjena testiranju &mdash; naročila ne bodo izpolnjena.

en: Installed payment methods are listed below and can be sorted to control their display order on the frontend.
sl_SI: Nameščeni plačilni sistemi so navedeni spodaj. Razvrstite jih lahko za prikaz na uporabniških straneh.

en: Weight
sl_SI: Teža

en: Weight in decimal form
sl_SI: Teža v decimalkah

en: Dimensions
sl_SI: Dimenzije

en: Length
sl_SI: Dolžina

en: Width
sl_SI: Širina

en: Height
sl_SI: Višina

en: LxWxH in decimal form
sl_SI: DxŠxV v decimalkah

en: No shipping class
sl_SI: Brez razreda dostave

en: Shipping class
sl_SI: Razred dostave

en: Custom product attribute
sl_SI: Atribut izdelka po meri

en: Purchase note
sl_SI: Obvestilo ob nakupu

en: Menu order
sl_SI: Vrstni red

en: Learn more
sl_SI: Več

en: Pricing
sl_SI: Cena

en: Download limit
sl_SI: Omejitev prenosov

en: Go
sl_SI: Pojdi

en: Delete image
sl_SI: Izbriši sliko

en: Add to gallery
sl_SI: Dodaj v galerijo

en: Add product gallery images
sl_SI: Dodaj slike izdelka v galerijo

en: Access expires
sl_SI: Dostop poteče

en: Add&nbsp;meta
sl_SI: Dodaj&nbsp;meta

en: After pre-tax discounts.
sl_SI: Popusti po davkih.

note: translators: %s: Item name.
en: Item
sl_SI: Izdelek

en: Qty
sl_SI: Količina

en: Tax
sl_SI: Davek

en: Refunded
sl_SI: Povrnjeno

en: Refund
sl_SI: Vračilo denarja

en: Add product(s)
sl_SI: Dodaj izdelek(e)

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Refund amount
sl_SI: Znesek vračila

en: Rate %
sl_SI: Stopnja %

en: Optional
sl_SI: Opcijsko

en: Add new
sl_SI: Dodaj novo

en: Choose file
sl_SI: Izberite datoteko

en: Insert file URL
sl_SI: Vstavi URL datoteke

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sl_SI: Omogočite to možnost, če je zagotovljen dostop do prenosljive datoteke ob nakupu izdelka

en: Cancel schedule
sl_SI: Prekliči urnik

en: Year
sl_SI: Leto

en: Filter by coupon
sl_SI: Filtriraj po kuponu

en: Choose coupons&hellip;
sl_SI: Izberite kupone&hellip;

en: All coupons
sl_SI: Vsi kuponi

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: No used coupons found
sl_SI: Ni najdenih uporabljenih kuponov

en: No coupons found in range
sl_SI: Ni najdenih kuponov v danem obsegu

en: Export CSV
sl_SI: Izvozi CSV

en: Number of coupons used
sl_SI: Število uporabljenih kuponov

en: Discount amount
sl_SI: Znesek popusta

note: translators: single or plural number of orders
en: %s previous order linked | %s previous orders linked
sl_SI[0]: %s preteklo naročilo povezano
sl_SI[1]: %s pretekli naročili povezani
sl_SI[2]: %s preteklih naročil povezanih
sl_SI[3]: %s preteklih naročil povezanih

en: View orders
sl_SI: Prikaži naročila

en: Link previous orders
sl_SI: Poveži pretekla naročila

en: Name (Last, First)
sl_SI: Naziv (Priimek, Ime)

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Last order
sl_SI: Zadnje naročilo

note: translators: %s: signups amount
en: %s signups in this period
sl_SI: %s registracij za to obdobje

en: orders
sl_SI: naročila

en: Signups
sl_SI: Registracije

en: new users
sl_SI: novi uporabniki

en: No low in stock products found.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov z nizko zalogo.

en: No out of stock products found.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov brez zaloge.

en: All
sl_SI: Vse

note: translators: %s: total orders
en: %s orders placed
sl_SI: %s oddanih naročil

note: translators: %s: total items
en: %s items purchased
sl_SI: %s kupljenih izdelkov

note: translators: %s: total shipping
en: %s charged for shipping
sl_SI: %s zaračunano za dostavo

en: Number of items sold
sl_SI: Število prodanih izdelkov

en: Number of orders
sl_SI: Število naročil

note: translators: %s: total items sold
en: %s sales for the selected items
sl_SI: %s prodaj izbranih izdelkov

note: translators: %s: total items purchased
en: %s purchases for the selected items
sl_SI: %s nakupov izbranih izdelkov

en: Showing reports for:
sl_SI: Prikazujem poročila za:

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: Sales amount
sl_SI: Znesek prodaje

en: No products found.
sl_SI: Ni najdenih izdelkov.

en: Units in stock
sl_SI: Enote na zalogi

en: Rate
sl_SI: Stopnja

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
sl_SI: To je skupni davek za plačilo (davek na dostavo + davek na izdelek).

en: No taxes found in this period
sl_SI: Ni najdenih davkov za to obdobje

en: Period
sl_SI: Obdobje

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: To edit this order change the status back to "Pending"
sl_SI: Za urejanje naročila spremenite status nazaj v "V teku"

en: Sale price
sl_SI: Akcijska cena

en: Expand
sl_SI: Razširi

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Save attributes
sl_SI: Shrani atribute

en: Default Form Values
sl_SI: Privzete vrednosti obrazca

en: Add variation
sl_SI: Dodaj različico

en: Set sale prices
sl_SI: Določite akcijske cene

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
sl_SI: Povečaj akcijske cene (določen znesek ali odstotek)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
sl_SI: Zmanjšaj akcijske cene (določen znesek ali odstotek)

en: Downloadable products
sl_SI: Prenosljivi izdelki

en: Go to the first page
sl_SI: Pojdi na prvo stran

en: Go to the previous page
sl_SI: Pojdi na prejšnjo stran

en: Select Page
sl_SI: Izberite stran

en: Current page
sl_SI: Trenutna stran

en: Go to the next page
sl_SI: Pojdi na naslednjo stran

en: Go to the last page
sl_SI: Pojdi na zadnjo stran

en: Tax class.
sl_SI: Davčni razred.

en: Tax class
sl_SI: Davčni razred

en: Add tax
sl_SI: Dodaj davek

en: Remove this image
sl_SI: Odstrani to sliko

en: Average net sales amount
sl_SI: Povprečni neto znesek prodaje

note: translators: %s: total coupons
en: %s worth of coupons used
sl_SI: %s uporabljene vrednosti kuponov

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales in this period
sl_SI: %s neto prodaje v izbranem obdobju

en: None
sl_SI: Nobena

en: Sale end date
sl_SI: Konec akcijske prodaje

en: Sale start date
sl_SI: Začetek akcijske prodaje

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sl_SI: Nekateri načini dostave uporabljajo Razrede dostave za združevanje podobnih izdelkov.

en: Parent
sl_SI: Nadrejeni

en: Same as parent
sl_SI: Isto kot nadrejeni

en: Product ID.
sl_SI: ID izdelka.

note: translators: %s: average sales
en: %s average net monthly sales
sl_SI: %s povprečna mesečna neto prodaja

note: translators: %s: average sales
en: %s average net daily sales
sl_SI: %s povprečna dnevna neto prodaja

en: Customer
sl_SI: Stranka

en: Downloads remaining
sl_SI: Preostalo št. prenosov

note: translators: refund amount
en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
sl_SI: Ob uporabi tega, boste morali ročno povrniti denar preko vašega plačilnega sistema.

note: translators: User display name
en: Refreshed stats for %s
sl_SI: Osveži statistiko za %s

en: Refresh stats
sl_SI: Osveži statistiko

en: Add fee
sl_SI: Dodaj strošek

en: Rate name
sl_SI: Naziv stopnje

en: Rate code
sl_SI: Koda stopnje

en: Or, enter tax rate ID:
sl_SI: Ali vnesite ID davčne stopnje:

en: Product SKU.
sl_SI: Šifra izdelka.

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
sl_SI: Preklopi &quot;Upravljanje z zalogo&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
sl_SI: Preklopi &quot;Virtualen&quot;

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
sl_SI: Preklopi &quot;Prenosljiv&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
sl_SI: Preklopi &quot;Omogočeno&quot;

en: Set regular prices
sl_SI: Določite redne cene

en: Regular price
sl_SI: Redna cena

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
sl_SI: Povečaj redne cene (fiksen znesek ali odstotek)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
sl_SI: Zmanjšaj redne cene (fiksen znesek ali odstotek)

en: Set scheduled sale dates
sl_SI: Določi datume akcije

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
sl_SI: To je vsota celega naročila po morebitnih vračilih in vključno z dostavo in davki.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
sl_SI: To je vsota celega naročila po morebitnih vračilih in ne vključuje dostave in davkov.

[ctx: number of pages]
en: of
sl_SI: od

en: Amount already refunded
sl_SI: Že povrnjen znesek

en: Restock refunded items
sl_SI: Obnovi zalogo povrnjenih izdelkov

en: Shipping amount
sl_SI: Znesek dostave

note: translators: %s: Downloadable file
en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
sl_SI: Prenosljiva datoteka %s ni uporabna, ker ne obstaja na strežniku.

en: Upload an image
sl_SI: Naloži sliko

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sl_SI: Omogočite to možnost, če izdelek ni odposlan oz. če ni stroškov dostave

en: Download expiry
sl_SI: Potek prenosa

en: Sold individually
sl_SI: Posamična prodaja

en: Create variations from all attributes
sl_SI: Ustvari različice iz vseh atributov

en: Net profit
sl_SI: Neto dobiček

note: translators: variations count
en: %s item | %s items
sl_SI[0]: %s izdelek
sl_SI[1]: %s izdelka
sl_SI[2]: %s izdelki
sl_SI[3]: %s izdelkov

en: Totals
sl_SI: Skupaj

note: translators: %s: total sales
en: %s gross sales in this period
sl_SI: %s bruto prodaja v tem obdobju

note: translators: %s: discount amount
en: %s discounts in total
sl_SI: %s vseh popustov

en: Search customers
sl_SI: Poišči stranke

en: guest orders
sl_SI: naročila gostov

en: Cost
sl_SI: Cena

en: Total available to refund
sl_SI: Znesek na voljo za vračilo

en: Delete all variations
sl_SI: Izbriši vse različice

en: Variation ID:
sl_SI: ID različice:

en: customer orders
sl_SI: naročila strank

en: No customers found.
sl_SI: Strank ni na voljo.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sl_SI: Vnesite opcijsko obvestilo, ki bo poslano stranki po zaključenem plačilu.

en: Last 7 days
sl_SI: Zadnjih 7 dni

en: Money spent
sl_SI: Porabljen denar

en: Product search
sl_SI: Iskanje po izdelkih

en: Account creation
sl_SI: Ustvarjanje računa

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
sl_SI: Končna točka za sprožitev odjave. To lahko dodate v vaše menije preko povezave: vasastran.com/?customer-logout=true

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Izgubljeno geslo".

en: Lost password
sl_SI: Izgubljeno geslo

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Naslovi".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Uredi račun".

en: Edit account
sl_SI: Uredi račun

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
sl_SI: Končna točka za stran "Moj račun &rarr; Prikaz naročil".

en: View order
sl_SI: Ogled naročila

en: My account page
sl_SI: Stran za Moj račun

en: Total sales minus shipping and tax.
sl_SI: Skupni znesek prodaje brez dostave in davka.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
sl_SI: To je seštevek polja 'Znesek dostave' znotraj vaših naročil.

en: Total shipping
sl_SI: Skupni znesek dostave

en: Total sales
sl_SI: Celotna prodaja

en: Total tax
sl_SI: Skupni davek

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
sl_SI: To je seštevek vsote "Davčnih vrstic" davka na dostavo znotraj vaših naročil.

en: Shipping tax amount
sl_SI: Znesek davka dostave

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
sl_SI: To je seštevek vsote "Davčnih vrstic" davka znotraj vaših naročil.

en: Tax amount
sl_SI: Znesek davka

en: Top earners
sl_SI: Z največ zaslužka

en: Top freebies
sl_SI: Najboljši brezplačni izdelki

en: No products found in range
sl_SI: Ni izdelkov za dani obseg

en: Top sellers
sl_SI: Najbolje prodajano

en: Net sales amount
sl_SI: Neto znesek prodaje

en: Gross sales amount
sl_SI: Bruto znesek prodaje

en: Guest orders
sl_SI: Naročila gostov

en: Customer orders
sl_SI: Naročila strank

en: Guest sales
sl_SI: Prodaja gostom

en: Customer role.
sl_SI: Vloga stranke.

en: Most discount
sl_SI: Z največ popusta

en: Last month
sl_SI: Pretekli mesec

note: translators: %s: coupons amount
en: %s coupons used in total
sl_SI: %s unovčenih kuponov

note: translators: 1: total income 2: days
en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
sl_SI: Prodano v vrednosti %1$s v zadnjih %2$d dneh

en: Variation description.
sl_SI: Opis različice.

en: Shipping classes
sl_SI: Razredi dostave

en: File name
sl_SI: Naziv datoteke

en: Shipping methods
sl_SI: Načini dostave

en: Shipping name
sl_SI: Naziv dostave

en: Payment gateway
sl_SI: Plačilni sistem

en: Reason for refund (optional):
sl_SI: Razlog vračila (opcijsko):

en: Fee name
sl_SI: Naziv stroška

en: Revoke access
sl_SI: Prekliči dostop

en: Add images to product gallery
sl_SI: Dodaj slike v galerijo izdelka

note: translators: 1: variation id 2: product name
en: Variation #%1$s of %2$s
sl_SI: Različica #%1$s od %2$s

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
sl_SI: Če upravljate z zalogo, to določa ali so naročila brez zaloge dovoljena ali ne. Če je omogočeno, gre lahko količina zaloge pod 0.

note: translators: 1: total items sold 2: days
en: Sold 1 item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
sl_SI[0]: Prodan 1 izdelek v zadnjih %2$d dneh
sl_SI[1]: Prodana %1$d izdelka v zadnjih %2$d dneh
sl_SI[2]: Prodani %1$d izdelki v zadnjih %2$d dneh
sl_SI[3]: Prodanih %1$d izdelkov v zadnjih %2$d dneh

en: Upsells
sl_SI: Dražji izdelki

en: General options
sl_SI: Splošne možnosti

en: Select categories&hellip;
sl_SI: Izberite kategorije&hellip;

en: Most popular
sl_SI: Najbolj priljubljeni

en: This month
sl_SI: Trenutni mesec

note: translators: %s: dimension unit
en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
sl_SI: Dimenzije (D &times; Š &times; V) (%s)

en: Variation price (required)
sl_SI: Cena različice (zahtevano)

en: Enable this option to enable stock management at variation level
sl_SI: Omogoči vodenje zaloge na ravni različic

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
sl_SI: Vnesite nekaj besedila ali atribute ločene z znakom "%s".

en: Select terms
sl_SI: Izberite izraze

en: Add products
sl_SI: Dodajte izdelke

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sl_SI[0]: Preneseno %s krat
sl_SI[1]: Preneseno %s krat
sl_SI[2]: Preneseno %s krat
sl_SI[3]: Preneseno %s krat

note: translators: %1$s: Downloadable file
en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
sl_SI: Prenosljive datoteke %1$s ni mogoče uporabiti, ker ni med dovoljenimi vrstami datotek. Dovoljene vrste datotek so: %2$s

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
sl_SI: Ti atributi bodo predizbrani na spletni strani.

en: Enable reviews
sl_SI: Omogočite mnenja

en: Custom ordering position.
sl_SI: Položaj razvrščanja po meri.

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sl_SI: Navzkrižni izdelki so izdelki, ki jih promovirate v košarici, glede na trenutni izdelek.

en: Cross-sells
sl_SI: Navzkrižni izdelki

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sl_SI: Dražji izdelki (angl. up-sell) so izdelki, ki jih priporočate namesto trenutnega izdelka. Npr. priporočate izdelek, ki je bolj dobičkonosen ali boljše kakovosti in je praviloma dražji.

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
sl_SI: Omogočite, če želite, da je mogoče kupiti le en tovrsten izdelek v enem naročilu

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sl_SI: Prikaže, ali je izdelek naveden kot "Na zalogi" ali "Ni na zalogi" na uporabniških straneh.

en: Stock status
sl_SI: Stanje zaloge

en: Order Total
sl_SI: Skupaj

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
sl_SI: To je seštevek polja 'Skupaj' znotraj vaših naročil.

en: Allow
sl_SI: Dovoli

en: Roles successfully reset
sl_SI: Vloge uspešno ponastavljene

en: Tax rates successfully deleted
sl_SI: Davčne stopnje uspešno izbrisane

en: Your changes have been saved.
sl_SI: Vaše spremembe so bile shranjene.

en: Clear transients
sl_SI: Počisti transiente

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
sl_SI: To orodje bo počistilo VSE potekle transiente iz WordPress-a.

en: Capabilities
sl_SI: Zmožnosti

en: Reset capabilities
sl_SI: Ponastavi zmožnosti

en: Products
sl_SI: Izdelki

en: Subcategories
sl_SI: Podkategorije

en: Both
sl_SI: Oboje

en: Thumbnail
sl_SI: Sličica

en: Remove image
sl_SI: Odstrani sliko

en: Use image
sl_SI: Uporabi sliko

en: Docs
sl_SI: Dokumenti

en: The file does not exist, please try again.
sl_SI: Datoteka ne obstaja, poskusite znova.

en: All done!
sl_SI: Vse zaključeno!

en: Choose a file from your computer:
sl_SI: Izberite datoteko iz vašega računalnika:

note: translators: %s: maximum upload size
en: Maximum size: %s
sl_SI: Maksimalna velikost: %s

en: OR enter path to file:
sl_SI: ALI vnesite pot do datoteke:

en: Upload file and import
sl_SI: Naložite datoteko in uvozite

en: General
sl_SI: Splošno

en: Value of the coupon.
sl_SI: Vrednost kupona.

en: Coupon expiry date
sl_SI: Datum izteka veljavnosti

en: No minimum
sl_SI: Brez minimuma

en: No maximum
sl_SI: Brez maksimuma

en: Individual use only
sl_SI: Samo za individualno uporabo

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
sl_SI: Označite to možnost, če ne želite, da bo kupon uporabljen skupaj z ostalimi kuponi.

en: Product categories
sl_SI: Kategorije izdelkov

en: Any category
sl_SI: Katerakoli kategorija

en: No categories
sl_SI: Ni kategorij

en: No restrictions
sl_SI: Brez omejitev

en: Usage limit per coupon
sl_SI: Omejitev uporabe po posameznem kuponu

en: Limit usage to X items
sl_SI: Omeji uporabo na X izdelkov

en: Usage limit per user
sl_SI: Omejitev uporabe na uporabnika

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Payment via %s
sl_SI: Plačilo preko %s

en: Load billing address
sl_SI: Zapolni naslov plačnika

en: Address
sl_SI: Naslov

en: No billing address set.
sl_SI: Naslov plačnika ni določen.

en: N/A
sl_SI: Ni na voljo

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Transaction ID
sl_SI: ID transakcije

en: Load shipping address
sl_SI: Zapolni naslov dostave

en: No shipping address set.
sl_SI: Naslov dostave ni določen.

note: translators: %d file count
en: File %d
sl_SI: Datoteka %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
sl_SI: Išči med prenosljivimi izdelki&hellip;

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sl_SI: Prenosljivi izdelki dajejo dostop do datoteke ob nakupu.

en: Inventory
sl_SI: Zaloga

en: Shipping
sl_SI: Dostava

en: Linked Products
sl_SI: Povezani izdelki

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Stock Keeping Unit
sl_SI: Šifra

en: Product URL
sl_SI: URL izdelka

en: Schedule
sl_SI: Urnik

en: File URL
sl_SI: URL datoteke

en: Add File
sl_SI: Dodaj datoteko

en: Unlimited
sl_SI: Neomejeno

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sl_SI: Pustite prazno za neomejeno prenašanje.

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: Taxable
sl_SI: Obdavčeno

en: Manage stock?
sl_SI: Upravljanje z zalogo?

en: Do not allow
sl_SI: Ne dovoli

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sl_SI: Kupi izdelek

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sl_SI: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sl_SI: Do&hellip;

en: Topic
sl_SI: Tema

en: Thanks :)
sl_SI: Hvala :)

note: translators: $1: Date created, $2 Time created
en: added on %1$s at %2$s
sl_SI: dodano %1$s ob %2$s

en: Sale price dates
sl_SI: Datumi akcijske cene

en: Downloadable files
sl_SI: Prenosljive datoteke

note: translators: %s: date
en: Webhook created on %s
sl_SI: Webhook ustvarjen %s

en: Webhook updated successfully.
sl_SI: Webhook je bil uspešno posodobljen.

en: Webhook created successfully.
sl_SI: Webhook je bil uspešno ustvarjen.

en: Webhooks
sl_SI: Webhooki

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sl_SI: Šifra je edinstven ključ, ki se uporablja pri vodenju zaloge za vsak izdelek in storitev, ki je naprodaj.

en: Learn More
sl_SI: Več

en: Customer:
sl_SI: Stranka:

en: Allow backorders?
sl_SI: Dovoli naročila brez zaloge?

en: Search for a product&hellip;
sl_SI: Poišči izdelek&hellip;

[ctx: posts]
note: translators: %s: count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Vsi <span class="count">(%s)</span>

en: Enable stock management at product level
sl_SI: Omogoči vodenje zaloge na ravni izdelka

en: Delivery URL
sl_SI: URL poizvedbe

en: Minimum spend
sl_SI: Minimalni znesek nakupa

en: Maximum spend
sl_SI: Maksimalni znesek nakupa

en: Regenerate download permissions
sl_SI: Obnovi dovoljenja prenosa

en: Note to customer
sl_SI: Opomba za stranko

en: Recount terms
sl_SI: Ponovno preštej izraze

note: translators: %s: note author translators: %s: plugin author
en: by %s
sl_SI: od %s

en: Private note
sl_SI: Zasebna opomba

en: Delete note
sl_SI: Izbrišite opombo

en: Add note
sl_SI: Dodaj opombo

en: There are no notes yet.
sl_SI: Brez opomb.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
sl_SI: Koda kupona že obstaja - stranke bodo uporabile zadnji kupon s to kodo.

en: This is the name of the download shown to the customer.
sl_SI: To je naziv prenosa, viden stranki.

[ctx: Tax status]
en: None
sl_SI: Brez

en: Shipping only
sl_SI: Samo dostava

en: Standard
sl_SI: Splošen

en: Variations
sl_SI: Različice

en: Enable cash on delivery
sl_SI: Omogoči plačilo po povzetju

en: Allow, but notify customer
sl_SI: Dovoli, vendar obvesti stranko

en: Stock qty
sl_SI: Količina zaloge

en: Grant access
sl_SI: Omogoči dostop

en: Customer provided note
sl_SI: Strankina opomba

en: Shipping details
sl_SI: Podatki dostave

en: Billing details
sl_SI: Podatki plačnika

en: Customer ID.
sl_SI: ID stranke.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
sl_SI: Kolikokrat lahko posamezni uporabnik uporabi ta kupon. Za neprijavljene stranke se uporabi e-naslov plačnika, za prijavljene pa ID uporabnika.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
sl_SI: Označite to polje, če kupon zagotavlja brezplačno dostavo. <a href="%s" target="_blank">Možnost brezplačne dostave</a> mora biti omogočena v območju dostave in nastavljena na "Veljaven kupon za brezplačno dostavo" (glej nastavitev "Brezplačna dostava zahteva...").

en: Allow free shipping
sl_SI: Dovoli brezplačno dostavo

en: Usage restriction
sl_SI: Omejitev uporabe

en: Import tax rates
sl_SI: Uvozi davčne stopnje

en: View tax rates
sl_SI: Prikaži davčne stopnje

en: The CSV is invalid.
sl_SI: CSV je neveljaven.

en: HTML email template
sl_SI: HTML predloga e-pošte

en: Search webhooks
sl_SI: Išči webhooke

en: Add webhook
sl_SI: Dodaj webhook

note: translators: %d: count
en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
sl_SI[0]: %d webhook nepreklicno izbrisan.
sl_SI[1]: %d webhooka nepreklicno izbrisana.
sl_SI[2]: %d webhooki nepreklicno izbrisani.
sl_SI[3]: %d webhookov nepreklicno izbrisanih.

en: Move to trash
sl_SI: Premakni v smeti

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
sl_SI: Tu lahko urejate kategorije izdelkov vaše trgovine. Za spremembo vrstnega reda kategorij na uporabniških straneh uporabite metodo "povleci in spusti". Če želite videti več kategorij, kliknite na "Nastavitve pogleda" na desni na vrhu strani.

en: Expired transients
sl_SI: Potekli transienti

note: translators: %d: amount of expired transients
en: %d transients rows cleared
sl_SI: %d vrstic transientov počiščenih

en: Product transients cleared
sl_SI: Transienti izdelkov počiščeni

en: Cash on delivery
sl_SI: Plačilo po povzetju

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
sl_SI: Virtualni izdelki so neotipljivi in niso dostavljivi.

en: Customer notes about the order
sl_SI: Strankine opombe glede naročila

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
sl_SI: Označite to možnost, če ne želite dovoliti uporabe kupona za izdelke v akciji. Kuponi za posamezen izdelek bodo delovali le, če izdelek ne bo v akciji. Kuponi na celotno košarico bodo delovali le, če v košarici ne bo izdelka v akciji.

en: You do not have permission to edit Webhooks
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje Webhookov

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
sl_SI: Največje število izdelkov v košarici, na katere se lahko nanaša kupon, ko se le-ta uporabi za posamezne izdelke. Pustite prazno, če želite, da se nanaša na vse ustrezne izdelke v košarici.

en: Term counts
sl_SI: Število izrazov

en: Delimiter
sl_SI: Razmejevalnik

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sl_SI: Vrednost zaloge. Če je to spremenljiv izdelek, bo ta vrednost uporabljena za nadzorovanje zaloge vseh različic, razen če zalogo določite na ravni različice.

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
sl_SI: Izberite davčni razred za ta izdelek. Davčni razredi se uporabljajo za dodeljevanja različnih davčnih stopenj za določene vrste izdelkov.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
sl_SI: Določite, ali naj bo obdavčen celoten izdelek ali le stroški dostave.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sl_SI: Vnesite število dni preden povezava na prenos poteče oz. pustite prazno.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
sl_SI: To je URL ali absolutna pot do datoteke, do katere bo stranka pridobila dostop. Tukaj vneseni URL-ji morajo biti že zakodirani.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sl_SI: To besedilo bo vidno na gumbu, ki povezuje na zunanji izdelek.

en: Button text
sl_SI: Besedilo gumba

en: Enter the external URL to the product.
sl_SI: Vnesite zunanjo povezavo URL do tega izdelka.

en: Product Type
sl_SI: Vrsta izdelka

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sl_SI: Dodajte opombo za svojo referenco ali opombo stranki (stranka bo obveščena).

en: Apply
sl_SI: Uveljavi

en: How many times this coupon can be used before it is void.
sl_SI: Kolikokrat je lahko kupon uporabljen preden poteče.

en: Exclude products
sl_SI: Izvzemi izdelke

en: Exclude categories
sl_SI: Izvzemi kategorije

en: Exclude sale items
sl_SI: Izvzemi izdelke v akciji

en: Discount type
sl_SI: Vrsta popusta

en: Usage limits
sl_SI: Omejitve uporabe

en: Sorry, there has been an error.
sl_SI: Žal je prišlo do napake.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
sl_SI: Preden lahko naložite datoteko za uvoz, razrešite naslednjo napako:

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sl_SI: Naložite datoteko CSV, ki vsebuje davčne stopnje. Izberite vrsto datoteke .csv in nato kliknite "Naložite datoteko in uvozite".

en: Thank you for selling with WooCommerce.
sl_SI: Hvala, ker uporabljate WooCommerce.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
sl_SI: Izrazi atributov se lahko določijo izdelkom in različicam.<br/><br/><b>Opomba</b>: izbris izraza bo odstranil izraz iz vseh izdelkov in različic, katerim je bil dodeljen. Poustvarjanje izraza ga ne bo samodejno dodelilo nazaj k izdelkom.

en: Upload/Add image
sl_SI: Naložite/dodajte sliko

en: Display type
sl_SI: Vrsta prikaza

en: Delete WooCommerce tax rates
sl_SI: Izbriši vse davčne stopnje WooCommerce

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sl_SI: To orodje bo ponastavilo vloge admin, customer in shop_manager na privzeto. Uporabite v primeru, če uporabniki ne morejo dostopati do vseh WooCommerce administratorskih strani.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
sl_SI: To orodje bo ponovno preštelo izraze izdelka - uporabno, kadar spremenite nastavitve, tako da skrijete izdelke iz kataloga.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sl_SI: To orodje bo počistilo predpomnilnik transientov za izdelke/trgovino.

note: translators: %s: callback string
en: There was an error calling %s
sl_SI: Prišlo je do napake med klicanjem %s

en: Terms successfully recounted
sl_SI: Izrazi uspešno prešteti

en: Next step
sl_SI: Naslednji korak

en: Offline Payments
sl_SI: Plačila brez povezave

en: You do not have permission to update Webhooks
sl_SI: Nimate dovoljenja za posodabljanje Webhookov

en: Order Status
sl_SI: Status naročila

en: Order Date
sl_SI: Datum naročila

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
sl_SI: Preko tega polja lahko nastavite najnižji znesek, ki je dovoljen ob uporabi kupona.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
sl_SI: Preko tega polja lahko nastavite najvišji znesek, ki je dovoljen ob uporabi kupona.

en: Install WooCommerce Admin
sl_SI: Namestite WooCommerce Admin

en: Prices
sl_SI: Cene

en: Product Categories
sl_SI: Kategorije izdelkov

note: translators: %s: Product view URL.
en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
sl_SI: Izdelek posodobljen. <a href="%s">Preglej izdelek</a>

en: Custom field updated.
sl_SI: Polje po meri posodobljeno.

en: Custom field deleted.
sl_SI: Polje po meri izbrisano.

en: Product updated.
sl_SI: Izdelek posodobljen.

note: translators: %s: product url
en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
sl_SI: Izdelek objavljen. <a href="%s">Ogled izdelka</a>

en: Product saved.
sl_SI: Izdelek shranjen.

en: Order updated.
sl_SI: Naročilo posodobljeno.

en: Order saved.
sl_SI: Naročilo shranjeno.

en: Order draft updated.
sl_SI: Osnutek naročila posodobljen.

en: Coupon updated.
sl_SI: Kupon posodobljen.

en: Coupon saved.
sl_SI: Kupon shranjen.

en: Coupon draft updated.
sl_SI: Osnutek kupona posodobljen.

en: Image
sl_SI: Slika

en: SKU
sl_SI: Šifra

en: Stock
sl_SI: Zaloga

en: Price
sl_SI: Cena

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Date
sl_SI: Datum

en: Code
sl_SI: Koda

en: Coupon amount
sl_SI: Znesek kupona

en: Order
sl_SI: Naročilo

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Virtual
sl_SI: Virtualen

en: Downloadable
sl_SI: Prenosljiv

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: Yes
sl_SI: Da

note: Translators: %s Payment gateway name.
en: No
sl_SI: Ne

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: View
sl_SI: Prikaži

note: translators: %d: notes count
en: %d note | %d notes
sl_SI[0]: %d obvestilo
sl_SI[1]: %d obvestili
sl_SI[2]: %d obvestila
sl_SI[3]: %d obvestil

en: Guest
sl_SI: Gost

en: Processing
sl_SI: V obdelavi

en: Complete
sl_SI: Zaključi

en: Grouped product
sl_SI: Združen izdelek

en: Variable product
sl_SI: Spremenljiv izdelek

en: Simple product
sl_SI: Preprost izdelek

en: Product name
sl_SI: Naziv izdelka

en: Catalog
sl_SI: Katalog

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Hidden
sl_SI: Skrito

en: Catalog visibility:
sl_SI: Vidnost kataloga:

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: First name
sl_SI: Ime

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: Company
sl_SI: Podjetje

en: City
sl_SI: Mesto

en: Postcode
sl_SI: Poštna številka

en: Country
sl_SI: Država

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Orders
sl_SI: Naročila

en: Sales by date
sl_SI: Prodaja po datumu

en: Sales by product
sl_SI: Prodaja po izdelku

en: Sales by category
sl_SI: Prodaja po kategoriji

en: Coupons by date
sl_SI: Kuponi po datumu

en: Low in stock
sl_SI: Zadnji kosi na zalogi

en: Taxes
sl_SI: Davki

en: Taxes by code
sl_SI: Davki po oznaki

en: Taxes by date
sl_SI: Davki po datumu

en: Your settings have been saved.
sl_SI: Vaše nastavitve so bile shranjene.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sl_SI: Vse neshranjene spremembe bodo izgubljene, če zapustite to stran.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
sl_SI: Nastavitve velikosti te slike so onemogočene, ker so njene vrednosti predpisane s filtrom.

en: Select all
sl_SI: Izberi vse

en: Select none
sl_SI: Izberi nič

en: Left
sl_SI: Levo

en: Right
sl_SI: Desno

en: State
sl_SI: Zv. država

[ctx: Page title]
en: Shop
sl_SI: Trgovina

[ctx: Page title]
en: Cart
sl_SI: Košarica

[ctx: Page title]
en: Checkout
sl_SI: Zaključek nakupa

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Skip this step
sl_SI: Preskoči ta korak

en: Where is your store based?
sl_SI: Kje je sedež vaše trgovine?

en: Payments
sl_SI: Plačila

en: Ready!
sl_SI: Pripravljeni!

note: translators: %s: product count
en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
sl_SI[0]: %s izdelek ni bil posodobljen, nekdo ga ureja.
sl_SI[1]: %s izdelka nista bila posodobljena, nekdo ju ureja.
sl_SI[2]: %s izdelki niso bili posodobljeni, nekdo jih ureja.
sl_SI[3]: %s izdelkov ni bilo posodobljenih, nekdo jih ureja.

note: translators: %s: product count
en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
sl_SI[0]: %s izdelek je trajno izbrisan.
sl_SI[1]: %s izdelka sta trajno izbrisana.
sl_SI[2]: %s izdelki so trajno izbrisani.
sl_SI[3]: %s izdelkov je trajno izbrisanih.

note: translators: %s: product count
en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s izdelek premaknjen v Smeti.
sl_SI[1]: %s izdelka premaknjena v Smeti.
sl_SI[2]: %s izdelki premaknjeni v Smeti.
sl_SI[3]: %s izdelkov premaknjenih v Smeti.

note: translators: %s: product count
en: %s product updated. | %s products updated.
sl_SI[0]: %s izdelek posodobljen.
sl_SI[1]: %s izdelka posodobljena.
sl_SI[2]: %s izdelki posodobljeni.
sl_SI[3]: %s izdelkov posodobljenih.

note: translators: %s: order count
en: %s order updated. | %s orders updated.
sl_SI[0]: %s naročilo posodobljeno.
sl_SI[1]: %s naročili posodobljeni.
sl_SI[2]: %s naročila posodobljena.
sl_SI[3]: %s naročil posodobljenih.

note: translators: %s: order count
en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
sl_SI[0]: %s naročilo ni posodobljeno, nekdo ga ureja.
sl_SI[1]: %s naročili nista posodobljeni, nekdo ju ureja.
sl_SI[2]: %s naročila niso posodobljena, nekdo jih ureja.
sl_SI[3]: %s naročil ni posodobljenih, nekdo jih ureja.

note: translators: %s: order count
en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
sl_SI[0]: %s naročilo trajno izbrisano.
sl_SI[1]: %s naročili trajno izbrisani.
sl_SI[2]: %s naročila trajno izbrisana.
sl_SI[3]: %s naročil trajno izbrisanih.

note: translators: %s: order count
en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s naročilo premaknjeno v Smeti.
sl_SI[1]: %s naročili premaknjeni v Smeti.
sl_SI[2]: %s naročila premaknjena v Smeti.
sl_SI[3]: %s naročil premaknjenih v Smeti.

note: translators: %s: order count
en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s naročilo obnovljeno iz Smeti.
sl_SI[1]: %s naročili obnovljeni iz Smeti.
sl_SI[2]: %s naročila obnovljena iz Smeti.
sl_SI[3]: %s naročil obnovljenih iz Smeti.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
sl_SI[0]: %s kupon posodobljen.
sl_SI[1]: %s kupona posodobljena.
sl_SI[2]: %s kuponi posodobljeni.
sl_SI[3]: %s kuponov posodobljenih.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
sl_SI[0]: %s kupon ni posodobljen, nekdo ga ureja.
sl_SI[1]: %s kupona nista posodobljena, nekdo ju ureja.
sl_SI[2]: %s kuponi niso posodobljeni, nekdo jih ureja.
sl_SI[3]: %s kuponov ni posodobljenih, nekdo jih ureja.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
sl_SI[0]: %s kupon premaknjen v Smeti.
sl_SI[1]: %s kupona premaknjena v Smeti.
sl_SI[2]: %s kuponi premaknjeni v Smeti.
sl_SI[3]: %s kuponov premaknjenih v Smeti.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s kupon obnovljen iz Smeti.
sl_SI[1]: %s kupona obnovljena iz Smeti.
sl_SI[2]: %s kuponi obnovljeni iz Smeti.
sl_SI[3]: %s kuponov obnovljenih iz Smeti.

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
sl_SI: WooCommerce &rsaquo; Čarovnik za namestitev

en: Not right now
sl_SI: Ne sedaj.

en: Finally, external products are for linking off-site.
sl_SI: Zunanji izdelki služijo povezovanju na zunanje strani.

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
sl_SI: Označi okence "Virtualen", če ne gre fizičen izdelek. Primer: dejavnost, ki ne potrebuje dostave.

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
sl_SI: Tukaj dodajte kratek povzetek izdelka. To bo prikazano na strani izdelka pod nazivom izdelka.

en: Choose countries&hellip;
sl_SI: Izberite države&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
sl_SI: Izberite valuto&hellip;

en: Toggle featured
sl_SI: Preklopi izpostavljeno

en: Order status changed by bulk edit:
sl_SI: Status naročila spremenjen z množičnim urejanjem:

en: Trash
sl_SI: Smeti

en: Billing
sl_SI: Plačnik

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
sl_SI: To je glavna vsebina vašega izdelka. Tukaj lahko podrobno opišete vaš izdelek.

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
sl_SI: Spremenljiv je za bolj kompleksne izdelke, kot na primer majice različnih velikosti.

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
sl_SI: Vašim izdelkom lahko določite kategorije in tako olajšate brskanje in iskanje izdelkov po trgovini.

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
sl_SI: Ko končate z urejanjem izdelka, kliknite gumb "Objavi" za objavo izdelka v trgovini.

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
sl_SI: Združeni izdelki so namenjeni za združevanje več preprostih izdelkov v enega.

en: Total
sl_SI: Znesek

en: Ship to
sl_SI: Dostavi na

en: Coupon code
sl_SI: Koda kupona

en: Choose a country&hellip;
sl_SI: Izberite državo&hellip;

en: Select a country&hellip;
sl_SI: Izberite državo&hellip;

en: Customers
sl_SI: Stranke

en: Product description
sl_SI: Opis izdelka

en: Customer list
sl_SI: Seznam strank

en: PayPal email address
sl_SI: Paypal e-poštni naslov

en: Decimal separator.
sl_SI: Ločilo decimalk.

en: Thousand separator.
sl_SI: Ločilo tisočic.

en: Currency position.
sl_SI: Položaj valute.

[ctx: Page title]
en: My account
sl_SI: Moj račun

en: Let's go!
sl_SI: Začnimo!

en: Page setup
sl_SI: Nastavitve strani

en: Select a page&hellip;
sl_SI: Izberite stran&hellip;

en: Hard crop?
sl_SI: Obreži na točno določeno velikost?

en: Customers vs. guests
sl_SI: Stranke proti obiskovalcem

en: State / County or state code
sl_SI: Država ali koda države

en: Delete permanently
sl_SI: Nepreklicno izbriši

en: Order notes
sl_SI: Opombe naročila

note: translators: %s: product url
en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sl_SI: Osnutek izdelka posodobljen. <a target="_blank" href="%s">Predogled izdelka</a>

en: Publish your product!
sl_SI: Objavite vaš izdelek!

en: Product images
sl_SI: Slike izdelka

en: Virtual products
sl_SI: Virtualni izdelki

en: Purchase
sl_SI: Kupi

en: Next you need to give your product a price.
sl_SI: Izdelku morate določiti še ceno.

note: translators: %d: notes count
en: Plus %d other note | Plus %d other notes
sl_SI[0]: in še %d obvestilo
sl_SI[1]: in še %d obvestili
sl_SI[2]: in še %d obvestila
sl_SI[3]: in še %d obvestil

note: translators: 1: date 2: product url
en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
sl_SI: Izdelek načrtovan za: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Predogled izdelka</a>

en: You can optionally "tag" your products here. Tags are a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
sl_SI: Tu lahko vaše izdelke 'označite'. Oznake služijo kot označevanje izdelkov, da jih bodo lahko vaše stranke lažje našle.

en: Right with space
sl_SI: Desno s presledkom

en: Left with space
sl_SI: Levo s presledkom

en: OK
sl_SI: V redu

en: Description (optional)
sl_SI: Opis (opcijsko)

en: Show all types
sl_SI: Prikaži vse vrste

en: External/Affiliate product
sl_SI: Zunanji/partnerski izdelek

en: Expiry date
sl_SI: Datum poteka

en: Usage / Limit
sl_SI: Uporaba / omejitev

en: Product IDs
sl_SI: ID-ji izdelkov

en: Coupon type
sl_SI: Vrsta kupona

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
sl_SI[0]: %s kupon trajno izbrisan.
sl_SI[1]: %s kupona trajno izbrisana.
sl_SI[2]: %s kuponi trajno izbrisani.
sl_SI[3]: %s kuponov trajno izbrisanih.

note: translators: %s: product count
en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
sl_SI[0]: %s izdelek obnovljen iz Smeti.
sl_SI[1]: %s izdelka obnovljena iz Smeti.
sl_SI[2]: %s izdelki obnovljeni iz Smeti.
sl_SI[3]: %s izdelkov obnovljenih iz Smeti.

en: Order submitted.
sl_SI: Naročilo oddano.

note: translators: %s: product url
en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sl_SI: Izdelek predložen. <a target="_blank" href="%s">Predogled izdelka</a>

en: Coupon submitted.
sl_SI: Kupon predložen.

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
sl_SI: Naložite ali dodelite sliko vašega izdelka tukaj. Slika bo prikazana v katalogu vaše trgovine.

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
sl_SI: Označite to polje, če dobi stranka z nakupom tega izdelka dostop do prenosljive datoteke, npr. programske opreme.

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
sl_SI: Izberite vrsto izdelka. Preprost je najprimernejši za večino fizičnih izdelkov in storitev (priporočamo uporabo preprostega izdelka za zdaj).

en: Choose product type
sl_SI: Izberite vrsto izdelka

en: Most stocked
sl_SI: Največ na zalogi

note: translators: %d: orders count
en: %d order status changed. | %d order statuses changed.
sl_SI[0]: Stanje %d naročila je spremenjeno.
sl_SI[1]: %d stanji naročil sta spremenjeni.
sl_SI[2]: %d stanja naročil so spremenjena.
sl_SI[3]: %d stanj naročil je spremenjenih.

en: Description
sl_SI: Opis

en: Read
sl_SI: Branje

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sl_SI: Dejanje neuspešno. Osvežite stran in poskusite znova.

en: Enter a value
sl_SI: Vnesite vrednost

en: Enter a value (fixed or %)
sl_SI: Vnesite vrednost (fiksna ali v %)

en: Choose an image
sl_SI: Izberi sliko

en: Remove this item meta?
sl_SI: Odstrani meta podatek tega elementa?

en: Name
sl_SI: Naziv

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Value(s)
sl_SI: Vrednost(i)

en: You cannot add the same tax rate twice!
sl_SI: Ne morete dodati enake vrednosti davka dvakrat!

en: Attribute updated successfully
sl_SI: Atributi uspešno posodobljeni

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sl_SI: Naziv za atribut (prikazano na uporabniških straneh).

en: Enable Archives?
sl_SI: Omogoči Arhive?

en: Default sort order
sl_SI: Privzet vrstni red

en: Custom ordering
sl_SI: Razvrščanje po meri

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Attributes
sl_SI: Atributi

en: Order by
sl_SI: Razvrsti po

en: Edit
sl_SI: Urejanje

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: No attributes currently exist.
sl_SI: Trenutno ne obstaja noben atribut.

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Copy to a new draft
sl_SI: Kopiraj v nov osnutek

en: Free Shipping
sl_SI: Brezplačna dostava

en: Reports
sl_SI: Poročila

en: Coupons
sl_SI: Kuponi

en: Found a bug?
sl_SI: Ste našli napako?

en: Report a bug
sl_SI: Posredujte napako

en: For more information:
sl_SI: Več informacij:

en: About WooCommerce
sl_SI: O WooCommerce

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Rating
sl_SI: Ocena

en: Product category base
sl_SI: Osnova kategorije izdelka

en: Product tag base
sl_SI: Osnova oznake izdelka

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Shop base
sl_SI: Osnova trgovine

en: Shop base with category
sl_SI: Osnova trgovine s kategorijo

en: In stock
sl_SI: Na zalogi

en: Out of stock
sl_SI: Ni na zalogi

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sl_SI: Ni zadetkov

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sl_SI: Naročila

[ctx: slug]
en: product-category
sl_SI: kategorija-izdelka

[ctx: slug]
en: product-tag
sl_SI: oznaka-izdelka

[ctx: slug]
en: product
sl_SI: izdelek

[ctx: default-slug]
en: shop
sl_SI: trgovina

[ctx: default-slug]
en: product
sl_SI: izdelek

en: Backordered
sl_SI: Po naročilu, brez zaloge

en: Free!
sl_SI: Brezplačno!

en: Discount:
sl_SI: Popust:

en: Shipping:
sl_SI: Dostava:

note: translators: %d: downloads count translators: 1: current item count
en: Download %d
sl_SI: Prenos %d

note: translators: %d: downloads count translators: 1: current item count
en: Download
sl_SI: Prenos

en: Add to cart
sl_SI: Dodaj v košarico

en: Read more
sl_SI: Beri dalje

note: translators: %s: stock amount
en: Only %s left in stock
sl_SI: Samo še %s na zalogi

en: (can be backordered)
sl_SI: (se lahko naroči)

note: translators: %s: stock amount
en: %s in stock
sl_SI: %s na zalogi

note: translators: %s: rating translators: %s: average rating
en: Rated %s out of 5
sl_SI: Ocenjeno %s od 5

[ctx: min_price]
en: From:
sl_SI: Od:

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
sl_SI: Izberete lahko le %qty% izdelkov

en: American Samoa
sl_SI: Ameriška Samoa

en: Northern Mariana Islands
sl_SI: Severni Marijanski otoki

en: Puerto Rico
sl_SI: Portoriko

en: Armed Forces (AE)
sl_SI: Oborožene sile Evrope / Kanade / Bližnjega Vzhoda / Afrike (AE)

en: Armed Forces (AP)
sl_SI: Oborožene sile Pacifika (AP)

en: Eastern Cape
sl_SI: Vzhodna Kaplandija

en: Free State
sl_SI: Svobodna država

en: Northern Cape
sl_SI: Severna Kaplandija

en: Western Cape
sl_SI: Zahodna Kaplandija

en: Save changes before changing page?
sl_SI: Želite shraniti spremembe pred zamenjavo strani?

en: %qty% variation
sl_SI: %qty% različica

en: Education
sl_SI: Izobraževanje

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: Permissions
sl_SI: Dovoljenja

en: View/Edit
sl_SI: Prikaži/Uredi

en: Revoke
sl_SI: Prekliči

en: Unknown
sl_SI: Neznan

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
sl_SI: Nalaganje neuspešno

note: translators: %d: Number of variations
en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
sl_SI: Ali želite res povezati vse različice? To bo ustvarilo novo različico za vsako možno kombinacijo vseh različic atributov (max %d naenkrat).

en: No customer selected
sl_SI: Izbrana ni nobena stranka

en: Error: non-existing attribute ID.
sl_SI: Napaka: neobstoječ ID atributa.

note: translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
sl_SI: Ključ "%s" je že v uporabi. Spremenite ga.

note: translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sl_SI: Ključ "%s" ni dovoljen, ker gre za rezerviran izraz. Spremenite ga.

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
sl_SI: Poimenujte vaš novi izdelek. To polje je obvezno in bo vidno obiskovalcem v vaši trgovini.

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
sl_SI: Izberete lahko samo 1 element

en: variations added
sl_SI: različice dodane

en: Fee
sl_SI: Strošek

note: translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sl_SI: Ključ "%s" je predolg (največ 28 znakov). Skrajšajte ga.

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
sl_SI: Vnesite 1 ali več znakov

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
sl_SI: Vnesite %qty% ali več znakov

en: Featured
sl_SI: Izpostavljeno

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
sl_SI[0]: <strong>%s naročilo</strong> zadržano
sl_SI[1]: <strong>%s naročili</strong> zadržani
sl_SI[2]: <strong>%s naročila</strong> zadržana
sl_SI[3]: <strong>%s naročil</strong> zadržanih

en: Please enter in country code with two capital letters.
sl_SI: Vnesite kodo države z dvema velikima črkama.

en: Please select some items.
sl_SI: Izberite nekaj izdelkov.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
sl_SI: Izbrišite %qty% znak(ov)

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
sl_SI: Izbrišite 1 znak

en: Please enter in a value less than the regular price.
sl_SI: Vnesite vrednost, ki je nižja od redne cene.

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sl_SI: Datum pričetka akcije (datum v obliki LLLL-MM-DD ali pa pustite prazno)

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
sl_SI: Nalaganje več rezultatov&hellip;

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
sl_SI[0]: <strong>%s naročilo</strong> čaka na obdelavo
sl_SI[1]: <strong>%s naročili</strong> čakata na obdelavo
sl_SI[2]: <strong>%s naročila</strong> čakajo na obdelavo
sl_SI[3]: <strong>%s naročil</strong> čaka na obdelavo

en: MM / YY
sl_SI: MM / LL

en: %qty% variations
sl_SI: %qty% različic

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
sl_SI: Pred iskanjem pomoči priporočamo pogled strani Status sistema za identifikacijo morebitnih težav z vašim sistemom.

en: Visit Store
sl_SI: Obišči trgovino

en: Total:
sl_SI: Znesek:

en: Subtotal:
sl_SI: Delni znesek:

en: No variations added
sl_SI: Različice niso dodane

en: Set variation image
sl_SI: Določi sliko različice

en: variation added
sl_SI: različica dodana

en: Used for variations
sl_SI: Uporabljeno pri različicah

en: Product short description
sl_SI: Kratek opis izdelka

en: Payment method:
sl_SI: Način plačila:

en: Product
sl_SI: Izdelek

en: Card number
sl_SI: Številka kartice

en: Custom base
sl_SI: Osnova po meri

en: Coupon data
sl_SI: Podatki kupona

en: Downloadable product permissions
sl_SI: Dovoljenja prenosljivega izdelka

en: %s data
sl_SI: %s podatki

en: Product gallery
sl_SI: Galerija izdelka

en: Product data
sl_SI: Podatki izdelka

en: Add to menu
sl_SI: Dodaj v meni

en: WooCommerce endpoints
sl_SI: WooCommerce končne točke

en: Sales reports
sl_SI: Statistika prodaje

en: WooCommerce tax rates (CSV)
sl_SI: WooCommerce davčne stopnje (CSV)

en: Github project
sl_SI: Github Projekt

en: WordPress.org project
sl_SI: WordPress.org projekt

note: translators: 1: GitHub issues URL 2: GitHub contribution guide URL 3: System status report URL
en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
sl_SI: Če najdete napako v WooCommerce-u, lahko ustvarite listek (angl. ticket) v <a href="%1$s">Github issues</a>. Preden ustvarite listek si preberite <a href="%2$s">contributing guide</a>. Pri opisu problema bodite čim bolj natančni in dodajte tudi vaše <a href="%3$s">poročilo statusa sistema</a>.

note: translators: %s: Documentation URL
en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
sl_SI: Če potrebujete pomoč pri razumevanju, uporabi ali razširjanju WooCommerce-a, <a href="%s">preberite našo dokumentacijo</a>. Našli boste številne vire vključno s primeri, navodila in mnogo več.

en: Local pickup
sl_SI: Osebni prevzem

en: Local delivery
sl_SI: Lokalna dostava

en: Make a duplicate from this product
sl_SI: Naredite kopijo izdelka

en: WooCommerce status
sl_SI: Status WooCommerce-a

en: Add attribute
sl_SI: Dodaj atribut

en: Add new attribute
sl_SI: Dodaj nov atribut

en: Edit attribute
sl_SI: Uredi atribut

en: Visible on the product page
sl_SI: Vidno na strani izdelka

en: Remove this attribute?
sl_SI: Odstrani ta atribut?

en: Search key
sl_SI: Išči ključ

en: Add key
sl_SI: Dodaj ključ

en: Revoke API key
sl_SI: Prekliči API ključ

en: API key
sl_SI: API ključ

en: Last access
sl_SI: Zadnji dostop

en: Consumer key ending in
sl_SI: Consumer key, ki se konča z

en: Card code
sl_SI: Koda kartice

en: Slug
sl_SI: Ključ

note: translators: %s: price decimal separator
en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
sl_SI: Vnesite monetarno decimalno obliko (%s), brez ločila za tisočice in simbola valute.

note: translators: %s: decimal
en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
sl_SI: Vnesite v decimalni obliki (%s), brez ločil za tisočice.

en: Expiry (MM/YY)
sl_SI: Datum poteka (MM/LL)

note: translators: 1: old order status 2: new order status
en: Order status changed from %1$s to %2$s.
sl_SI: Stanje naročila spremenjeno iz %1$s v %2$s.

en: Product attribute base
sl_SI: Osnova atributov izdelka

en: Reviews
sl_SI: Mnenja

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sl_SI: Obvestilo: dovoljenja za dostop do naročenih izdelkov bodo samodejno dodeljena, ko se stanje naročila spremeni v "v obdelavi/zaključeno".

en: %s items
sl_SI: %s izdelki

en: WooCommerce settings
sl_SI: Nastavitve WooCommerce-a

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sl_SI: Uvozite <strong>davčne stopnje</strong> v vašo trgovino s pomočjo datoteke csv.

en: Official extensions
sl_SI: Uradne razširitve

note: translators: %s: product id
en: Product creation failed, could not find original product: %s
sl_SI: Izdelka ni bilo mogoče ustvariti, ker ni mogoče najti izvirnega izdelka: %s

en: No product to duplicate has been supplied!
sl_SI: Niste posredovali izdelka za podvojitev!

en: There are no product reviews yet.
sl_SI: Zaenkrat še ni mnenj o izdelku.

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
sl_SI[0]: <strong>%s izdelek</strong> brez zaloge
sl_SI[1]: <strong>%s izdelka</strong> brez zaloge
sl_SI[2]: <strong>%s izdelki</strong> brez zaloge
sl_SI[3]: <strong>%s izdelkov</strong> brez zaloge

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
sl_SI[0]: <strong>%s izdelek</strong> z nizko zalogo
sl_SI[1]: <strong>%s izdelka</strong> z nizko zalogo
sl_SI[2]: <strong>%s izdelki</strong> z nizko zalogo
sl_SI[3]: <strong>%s izdelkov</strong> z nizko zalogo

note: translators: 1: top seller product title 2: top seller quantity
en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
sl_SI: %1$s najbolje prodajano tega meseca (prodanih %2$d)

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta atribut?

en: Configure terms
sl_SI: Nastavi izraze

en: Terms
sl_SI: Izrazi

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
sl_SI: Določa vrstni red izrazov na uporabniških straneh izdelkov. V primeru uporabe razvrščanja po meri, lahko "povlečete in spustite" izraze v ta atribut.

en: Term ID
sl_SI: ID izraza

en: Name (numeric)
sl_SI: Ime (številčno)

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
sl_SI: Omogočite, če želite dodati arhive izdelka za tale atribut v vašo trgovino.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
sl_SI: Edinstven ključ/referenca za atribut; biti mora krajši od 28 znakov.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati dostop do tega prenosa?

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sl_SI: Dostop ni bilo mogoče omogočiti - uporabnik ima morda že pravice za dostop do te datoteke ali pa elektronsko sporočilo plačniku ni bilo poslano. Prepričajte se, da je plačnik prejel e-sporočilo in da je bilo naročilo shranjeno.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sl_SI: Naloži strankine podatke o dostavi? S temo boste odstranili vse do sedaj vnesene podatke o dostavi.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sl_SI: Naloži podatke o plačniku? S temo boste odstranili vse do sedaj vnesene podatke o plačniku.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sl_SI: Kopiraj informacije o plačilu v informacije o dostavi? S tem boste odstranili vse do sedaj vnesene podatke o dostavi.

en: Enter a name for the new attribute term:
sl_SI: Vnesite naziv za nov izraz atributa:

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sl_SI: Vnesite nekaj besedila ali nekaj atributov, ločenih z znakom (|).

en: Click to toggle
sl_SI: Kliknite za preklop

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati davčni stolpec? Tega dejanja se ne da razveljaviti.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to povračilo? Tega dejanje se ne da razveljaviti.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izvesti povračilo? Tega dejanja se na da razveljaviti.

en: Select an option&hellip;
sl_SI: Izberite možnost &hellip;

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sl_SI: Datum konca akcije (datum v obliki LLLL-MM-DD ali pa pustite prazno)

en: Are you sure you want to remove this variation?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti to različico?

en: Last warning, are you sure?
sl_SI: Zadnje opozorilo, ali ste prepričani?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sl_SI: Ali želite res izbrisati vse različice? Dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
sl_SI: Vrstni red menija različic (določi položaj v seznamu različic)

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
sl_SI: Iskanje &hellip;

en: Read/Write
sl_SI: Branje/pisanje

en: Write
sl_SI: Pisanje

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
sl_SI: Vnesite osnovo po meri. Osnova mora biti določena, sicer bo WordPress uporabil privzete nastavitve.

en: Official theme
sl_SI: Uradna tema

en: %s actions
sl_SI: Dejanja za %s

en: %s notes
sl_SI: Opombe za %s

en: Available on backorder
sl_SI: Na voljo po naročilu

en: WooCommerce Recent Reviews
sl_SI: WooCommerce Nedavna mnenja

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
sl_SI: Gruzija

en: Alaska
sl_SI: Aljaska

en: California
sl_SI: Kalifornija

en: Colorado
sl_SI: Kolorado

en: District Of Columbia
sl_SI: Zvezno okrožje Kolumbija

en: New Mexico
sl_SI: Nova Mehika

en: North Carolina
sl_SI: Severna Karolina

en: North Dakota
sl_SI: Severna Dakota

en: South Carolina
sl_SI: Južna Karolina

en: South Dakota
sl_SI: Južna Dakota

en: Texas
sl_SI: Teksas

en: Virginia
sl_SI: Virginija

en: West Virginia
sl_SI: Zahodna Virginija

en: Armed Forces (AA)
sl_SI: Oborožene sile Amerike (AA)

en: Hawaii
sl_SI: Havaji

en: Gorizia
sl_SI: Gorica

en: Trieste
sl_SI: Trst

en: Venezia
sl_SI: Benetke

en: Udine
sl_SI: Videm

en: Hokkaido
sl_SI: Hokaido

en: Fukushima
sl_SI: Fukušima

en: Tochigi
sl_SI: Točigi

en: Chiba
sl_SI: Čiba

en: Tokyo
sl_SI: Tokio

en: Ishikawa
sl_SI: Išikava

en: Yamanashi
sl_SI: Jamanaši

en: Shizuoka
sl_SI: Šizuoka

en: Aichi
sl_SI: Aiči

en: Shiga
sl_SI: Šiga

en: Shimane
sl_SI: Šimane

en: Hiroshima
sl_SI: Hirošima

en: Yamaguchi
sl_SI: Yamaguči

en: Tokushima
sl_SI: Tokušima

en: Kochi
sl_SI: Koči

en: Kagoshima
sl_SI: Kagošima

en: Okinawa
sl_SI: Okinava

en: Kyoto
sl_SI: Kjoto

en: Beijing / &#21271;&#20140;
sl_SI: Peking / &#21271;&#20140;

en: Αττική
sl_SI: Atika

en: Ανατολική Μακεδονία και Θράκη
sl_SI: Vzhodna Makedonija in Trakija

en: Δυτική Μακεδονία
sl_SI: Zahodna Makedonija

en: Budapest
sl_SI: Budimpešta

en: British Columbia
sl_SI: Britanska Kolumbija

en: New Brunswick
sl_SI: Novi Brunswick

en: Newfoundland and Labrador
sl_SI: Nova Fundlandija in Labrador

en: Northwest Territories
sl_SI: Severozahodni teritorij

en: Nova Scotia
sl_SI: Nova Škotska

en: Prince Edward Island
sl_SI: Otok princa Edvarda

en: Yukon Territory
sl_SI: Jukon

en: Yunnan / &#20113;&#21335;
sl_SI: Junnan / &#20113;&#21335;

en: Tianjin / &#22825;&#27941;
sl_SI: Tiandžin / &#22825;&#27941;

en: Hebei / &#27827;&#21271;
sl_SI: Hebej / &#27827;&#21271;

en: Shanxi / &#23665;&#35199;
sl_SI: Šanži / &#23665;&#35199;

en: Inner Mongolia / &#20839;&#33945;&#21476;
sl_SI: Notranja Mongolija / &#20839;&#33945;&#21476;

en: Heilongjiang / &#40657;&#40857;&#27743;
sl_SI: Heilongžijang / &#40657;&#40857;&#27743;

en: Shanghai / &#19978;&#28023;
sl_SI: Šanghaj / &#19978;&#28023;

en: Zhejiang / &#27993;&#27743;
sl_SI: Žinjiang / &#27993;&#27743;

en: Fujian / &#31119;&#24314;
sl_SI: Fudžian / &#31119;&#24314;

en: Shandong / &#23665;&#19996;
sl_SI: Šandong / &#23665;&#19996;

en: Hubei / &#28246;&#21271;
sl_SI: Hubej / &#28246;&#21271;

en: Guangxi Zhuang / &#24191;&#35199;&#22766;&#26063;
sl_SI: Guangži Zhuang / &#24191;&#35199;&#22766;&#26063;

en: Hainan / &#28023;&#21335;
sl_SI: Hajnan / &#28023;&#21335;

en: Chongqing / &#37325;&#24198;
sl_SI: Čongčing / &#37325;&#24198;

en: Sichuan / &#22235;&#24029;
sl_SI: Sečuan / &#22235;&#24029;

en: Guizhou / &#36149;&#24030;
sl_SI: Guižou / &#36149;&#24030;

en: Shaanxi / &#38485;&#35199;
sl_SI: Shaanži / &#38485;&#35199;

en: Qinghai / &#38738;&#28023;
sl_SI: Činghaj / &#38738;&#28023;

en: Ningxia Hui / &#23425;&#22799;
sl_SI: Ningžija Hui / &#23425;&#22799;

en: Macau / &#28595;&#38376;
sl_SI: Macao / &#28595;&#38376;

en: Xinjiang / &#26032;&#30086;
sl_SI: Žinjiang / &#26032;&#30086;

en: Κεντρική Μακεδονία
sl_SI: Osrednja Makedonija

en: Ήπειρος
sl_SI: Epir

en: Θεσσαλία
sl_SI: Tesalija

en: Ιόνιοι Νήσοι
sl_SI: Jonski otoki

en: Δυτική Ελλάδα
sl_SI: Zahodna Grčija

en: Στερεά Ελλάδα
sl_SI: Osrednja Grčija

en: Πελοπόννησος
sl_SI: Peloponez

en: Βόρειο Αιγαίο
sl_SI: Severnoegejski otoki

en: Νότιο Αιγαίο
sl_SI: Južnoegejski otoki

en: Κρήτη
sl_SI: Kreta

en: Andhra Pradesh
sl_SI: Andra Pradeš

en: Hong Kong Island
sl_SI: Otok Hong Kong

en: Daerah Istimewa Aceh
sl_SI: Aceh

en: Sumatera Utara
sl_SI: Severna Sumatra

en: Sumatera Barat
sl_SI: Zahodna Sumatra

en: Kepulauan Riau
sl_SI: Otočje Riau

en: Sumatera Selatan
sl_SI: Južna Sumatra

en: DKI Jakarta
sl_SI: Džakarta

en: Jawa Barat
sl_SI: Zahodna Java

en: Jawa Tengah
sl_SI: Osrednja Java

en: Jawa Timur
sl_SI: Vzhodna Java

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
sl_SI: Yogyakarta

en: Nusa Tenggara Barat
sl_SI: Zahodna Nusa Tenggara

en: Nusa Tenggara Timur
sl_SI: Vzhodna Nusa Tenggara

en: Kalimantan Barat
sl_SI: Zahodni Kalimantan

en: Kalimantan Tengah
sl_SI: Osrednji Kalimantan

en: Kalimantan Timur
sl_SI: Vzhodni Kalimantan

en: Kalimantan Selatan
sl_SI: Južni Kalimantan

en: Kalimantan Utara
sl_SI: Severni Kalimantan

en: Sulawesi Utara
sl_SI: Severni Sulavezi

en: Sulawesi Tengah
sl_SI: Osrednji Sulavezi

en: Sulawesi Tenggara
sl_SI: Jugovzhodni Sulavezi

en: Sulawesi Barat
sl_SI: Zahodni Sulavezi

en: Sulawesi Selatan
sl_SI: Južni Sulavezi

en: Maluku Utara
sl_SI: Severni Maluku

en: Papua Barat
sl_SI: Zahodna Papua

en: Arunachal Pradesh
sl_SI: Arunačal Pradeš

en: Assam
sl_SI: Asam

en: Chhattisgarh
sl_SI: Čatisgarh

en: Gujarat
sl_SI: Gudžarat

en: Haryana
sl_SI: Harjana

en: Himachal Pradesh
sl_SI: Himačal Pradeš

en: Jammu and Kashmir
sl_SI: Džamu in Kašmir

en: Jharkhand
sl_SI: Džarkand

en: Madhya Pradesh
sl_SI: Madhja Pradeš

en: Maharashtra
sl_SI: Maharaštra

en: Meghalaya
sl_SI: Meghalaja

en: Orissa
sl_SI: Orisa

en: Punjab
sl_SI: Pandžab

en: Rajasthan
sl_SI: Radžastan

en: Sikkim
sl_SI: Sikim

en: Uttarakhand
sl_SI: Utarakand

en: Uttar Pradesh
sl_SI: Utar Pradeš

en: West Bengal
sl_SI: Zahodna Bengalija

en: Andaman and Nicobar Islands
sl_SI: Andamanski in Nikobarski otoki

en: Chandigarh
sl_SI: Čandigarh

en: Daman and Diu
sl_SI: Daman in Diu

en: Lakshadeep
sl_SI: Lakšadvip

en: Pondicherry (Puducherry)
sl_SI: Puducherry

en: Khuzestan  (خوزستان)
sl_SI: Huzestan  (خوزستان)

en: Tehran  (تهران)
sl_SI: Teheran  (تهران)

en: Ilaam (ایلام)
sl_SI: Ilam (ایلام)

en: Bushehr (بوشهر)
sl_SI: Bušeher (بوشهر)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
sl_SI: Kermanšah (کرمانشاه)

en: Ghazvin (قزوین)
sl_SI: Kazvin (قزوین)

en: Zanjan (زنجان)
sl_SI: Zandžan (زنجان)

en: Luristan (لرستان)
sl_SI: Lorestan (لرستان)

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
sl_SI: Vzhodni Azerbajdžan (آذربایجان شرقی)

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
sl_SI: Zahodni Azerbajdžan (آذربایجان غربی)

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
sl_SI: Čahar-Mahal in Bahtijari (چهارمحال و بختیاری)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
sl_SI: Južni Horasan (خراسان جنوبی)

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
sl_SI: Razavi Horasan (خراسان رضوی)

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
sl_SI: Severni Horasan (خراسان جنوبی)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
sl_SI: Kuhgiluje in Bojer-Ahmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Hormozgan (هرمزگان)
sl_SI: Hormuzgan (هرمزگان)

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
sl_SI: Sistan in Beludžistan (سیستان و بلوچستان)

en: Qom (قم)
sl_SI: Kom (قم)

en: Afghanistan
sl_SI: Afganistan

en: Albania
sl_SI: Albanija

en: Antarctica
sl_SI: Antarktika

en: Armenia
sl_SI: Armenija

en: Bahamas
sl_SI: Bahami

en: Bangladesh
sl_SI: Bangladeš

en: Belarus
sl_SI: Belorusija

en: Belgium
sl_SI: Belgija

en: Bolivia
sl_SI: Bolivija

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
sl_SI: Bonaire, Saint Eustatius in Saba

en: Bosnia and Herzegovina
sl_SI: Bosna in Hercegovina

en: Brazil
sl_SI: Brazilija

en: Bulgaria
sl_SI: Bolgarija

en: Cambodia
sl_SI: Kambodža

en: Cameroon
sl_SI: Kamerun

en: Canada
sl_SI: Kanada

en: Cayman Islands
sl_SI: Kajmanski Otoki

en: Chad
sl_SI: Čad

en: Chile
sl_SI: Čile

en: China
sl_SI: Kitajska

en: Christmas Island
sl_SI: Božični otok

en: Colombia
sl_SI: Kolumbija

en: Cook Islands
sl_SI: Cookovi otoki

en: Croatia
sl_SI: Hrvaška

en: Cuba
sl_SI: Kuba

en: Cyprus
sl_SI: Ciper

en: Czech Republic
sl_SI: Češka Republika

en: Denmark
sl_SI: Danska

en: Ecuador
sl_SI: Ekvador

en: Egypt
sl_SI: Egipt

en: Equatorial Guinea
sl_SI: Ekvatorijalna Gvineja

en: Eritrea
sl_SI: Eritreja

en: Estonia
sl_SI: Estonija

en: Ethiopia
sl_SI: Etiopija

en: Falkland Islands
sl_SI: Falklandski Otoki

en: Faroe Islands
sl_SI: Ferski Otoki

en: Fiji
sl_SI: Fidži

en: Finland
sl_SI: Finska

en: France
sl_SI: Francija

en: French Guiana
sl_SI: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl_SI: Francoska Polinezija

en: Gambia
sl_SI: Gambija

en: Georgia
sl_SI: Gruzija

en: Germany
sl_SI: Nemčija

en: Ghana
sl_SI: Gana

en: Greece
sl_SI: Grčija

en: Greenland
sl_SI: Grenlandija

en: Guatemala
sl_SI: Gvatemala

en: Guinea
sl_SI: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl_SI: Gvineja-Bissau

en: Guyana
sl_SI: Gvajana

en: Hungary
sl_SI: Madžarska

en: Iceland
sl_SI: Islandija

en: India
sl_SI: Indija

en: Indonesia
sl_SI: Indonezija

en: Iraq
sl_SI: Irak

en: Israel
sl_SI: Izrael

en: Italy
sl_SI: Italija

en: Jamaica
sl_SI: Jamajka

en: Japan
sl_SI: Japonska

en: Jordan
sl_SI: Jordanija

en: Kazakhstan
sl_SI: Kazahstan

en: Kenya
sl_SI: Kenija

en: Kuwait
sl_SI: Kuvajt

en: Latvia
sl_SI: Latvija

en: Lebanon
sl_SI: Libanon

en: Lesotho
sl_SI: Lesoto

en: Libya
sl_SI: Libija

en: Lithuania
sl_SI: Litva

en: Luxembourg
sl_SI: Luksemburg

en: Madagascar
sl_SI: Madagaskar

en: Malawi
sl_SI: Malavi

en: Malaysia
sl_SI: Malezija

en: Maldives
sl_SI: Maldivi

en: Mauritania
sl_SI: Mavretanija

en: Mexico
sl_SI: Mehika

en: Micronesia
sl_SI: Mikronezija

en: Moldova
sl_SI: Moldavija

en: Monaco
sl_SI: Monako

en: Mongolia
sl_SI: Mongolija

en: Montenegro
sl_SI: Črna Gora

en: Morocco
sl_SI: Maroko

en: Mozambique
sl_SI: Mozambik

en: Myanmar
sl_SI: Mjanmar

en: Namibia
sl_SI: Namibija

en: Netherlands
sl_SI: Nizozemska

en: New Caledonia
sl_SI: Nova Kaledonija

en: New Zealand
sl_SI: Nova Zelandija

en: Nicaragua
sl_SI: Nikaragva

en: Nigeria
sl_SI: Nigerija

en: North Korea
sl_SI: Severna Koreja

en: Norway
sl_SI: Norveška

en: Papua New Guinea
sl_SI: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
sl_SI: Paragvaj

en: Philippines
sl_SI: Filipini

en: Poland
sl_SI: Poljska

en: Qatar
sl_SI: Katar

en: Romania
sl_SI: Romunija

en: Russia
sl_SI: Rusija

en: Rwanda
sl_SI: Ruanda

en: Saint Pierre and Miquelon
sl_SI: Saint Pierre in Miquelon

en: Saudi Arabia
sl_SI: Savdska Arabija

en: Serbia
sl_SI: Srbija

en: Seychelles
sl_SI: Sejšeli

en: Singapore
sl_SI: Singapur

en: Slovakia
sl_SI: Slovaška

en: Solomon Islands
sl_SI: Salomonovi Otoki

en: Somalia
sl_SI: Somalija

en: South Africa
sl_SI: Južna Afrika

en: South Korea
sl_SI: Južna Koreja

en: South Sudan
sl_SI: Južni Sudan

en: Spain
sl_SI: Španija

en: Sri Lanka
sl_SI: Šrilanka

en: Suriname
sl_SI: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sl_SI: Svalbard in Jan Mayen

en: Sweden
sl_SI: Švedska

en: Switzerland
sl_SI: Švica

en: Syria
sl_SI: Sirija

en: Taiwan
sl_SI: Tajvan

en: Tajikistan
sl_SI: Tadžikistan

en: Thailand
sl_SI: Tajska

en: Trinidad and Tobago
sl_SI: Trinidad in Tobago

en: Tunisia
sl_SI: Tunizija

en: Turkey
sl_SI: Turčija

en: Ukraine
sl_SI: Ukrajina

en: Uruguay
sl_SI: Urugvaj

en: Vatican
sl_SI: Vatikan

en: Wallis and Futuna
sl_SI: Wallis in Futuna

en: Western Sahara
sl_SI: Zahodna Sahara

en: Yemen
sl_SI: Jemen

en: Zambia
sl_SI: Zambija

en: Zimbabwe
sl_SI: Zimbabve

en: Consumption tax
sl_SI: Davek na porabo

en: &#197;land Islands
sl_SI: Alandski otoki

en: Algeria
sl_SI: Alžirija

en: Andorra
sl_SI: Andora

en: Anguilla
sl_SI: Angvila

en: Antigua and Barbuda
sl_SI: Antigva in Barbuda

en: Australia
sl_SI: Avstralija

en: Austria
sl_SI: Avstrija

en: Azerbaijan
sl_SI: Azerbajdžan

en: Bahrain
sl_SI: Bahrajn

en: Bermuda
sl_SI: Bermudi

en: Bhutan
sl_SI: Butan

en: Botswana
sl_SI: Bocvana

en: Bouvet Island
sl_SI: Otok Bouvet

en: British Indian Ocean Territory
sl_SI: Britansko ozemlje v Indijskem oceanu

en: Brunei
sl_SI: Brunej

en: Cape Verde
sl_SI: Zelenortski otoki

en: Central African Republic
sl_SI: Srednjeafriška republika

en: Cocos (Keeling) Islands
sl_SI: Kokosovi otoki

en: Comoros
sl_SI: Komori

en: Costa Rica
sl_SI: Kostarika

en: Cura&ccedil;ao
sl_SI: Curacao

en: Dominica
sl_SI: Dominika

en: Dominican Republic
sl_SI: Dominikanska republika

en: El Salvador
sl_SI: Salvador

en: French Southern Territories
sl_SI: Francoska južna in antarktična ozemlja

en: Heard Island and McDonald Islands
sl_SI: Otok Heard in otočje McDonald

en: Isle of Man
sl_SI: Otok Man

en: Ivory Coast
sl_SI: Slonokoščena obala

en: Kyrgyzstan
sl_SI: Kirgizistan

en: Liberia
sl_SI: Liberija

en: Macao S.A.R., China
sl_SI: Macau

en: Marshall Islands
sl_SI: Marshallovi otoki

en: Martinique
sl_SI: Martinik

en: Mauritius
sl_SI: Mavricij

en: Norfolk Island
sl_SI: Norfolški otok

en: Palestinian Territory
sl_SI: Ozemlje Palestine

en: Pitcairn
sl_SI: Pitcairnovi otoki

en: Portugal
sl_SI: Portugalska

en: Saint Barth&eacute;lemy
sl_SI: Sveti Bartolomej

en: Saint Helena
sl_SI: Sveta Helena

en: Saint Kitts and Nevis
sl_SI: Sveti Krištof in Nevis

en: Saint Lucia
sl_SI: Sveta Lucija

en: Saint Martin (French part)
sl_SI: Sveti Martin (francoski del)

en: Saint Martin (Dutch part)
sl_SI: Sveti Martin (nizozemski del)

en: Saint Vincent and the Grenadines
sl_SI: Sveti Vincencij in Grenadine

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
sl_SI: Sveti Tomaž in Princ

en: Slovenia
sl_SI: Slovenija

en: South Georgia/Sandwich Islands
sl_SI: Južna Georgia in Južni Sandwichevi otoki

en: Swaziland
sl_SI: Svazi

en: Tanzania
sl_SI: Tanzanija

en: Timor-Leste
sl_SI: Vzhodni Timor

en: Turks and Caicos Islands
sl_SI: Otoki Turks in Caicos

en: United Arab Emirates
sl_SI: Združeni arabski emirati

en: Ciudad Aut&oacute;noma de Buenos Aires
sl_SI: Avtonomno mesto Buenos Aires

en: Australian Capital Territory
sl_SI: Avstralski glavni teritorij

en: New South Wales
sl_SI: Novi Južni Wales

en: Northern Territory
sl_SI: Severni teritorij

en: South Australia
sl_SI: Južna Avstralija

en: Tasmania
sl_SI: Tasmanija

en: Victoria
sl_SI: Viktorija

en: Western Australia
sl_SI: Zahodna Avstralija

en: United States (US)
sl_SI: Združene Države Amerike (ZDA)

en: United Kingdom (UK)
sl_SI: Velika Britanija (UK)

en: Congo (Kinshasa)
sl_SI: Kongo (Kinšasa)

en: Congo (Brazzaville)
sl_SI: Kongo (Brazzaville)

en: Barishal
sl_SI: Barisal
